Jak najít horká místa ve Fortnite Kapitola 4, Hot Spots | Fortnite wiki | Fandom

Fortnite Wiki

. . Tyto oblasti přitahují velké množství hráčů kvůli potenciálním odměnám a hraní nabité akce.

Jak najít horká místa v kapitole 4 Fortnite

Jak najít horká místa v kapitole 4 Fortnite

Fortnite . Horká místa obvykle obsahují 12 až 16 létajících dronů, z nichž každá drží vysokou zbraň a další dobroty uvnitř.

 • .

Fortnite-Hot-Stots-How-to-Naleze

Chcete-li zkontrolovat ostrov na horká místa, musíte otevřít mapu ve hře. .

Každý zápas, tři náhodné pois budou přiřazeny jako horká místa. Jakýkoli zajímavý bod na ostrově může být horkým místem.

Jak název napovídá, horká místa jsou vysoce zpochybněna a obvykle nejrušnější místa na ostrově. . Fortnite Kapitola 4 Sezóna 1 Průzkumník Pátrání na otevření hrudníků na horkých místech, tyto oblasti budou mít větší pěší provoz než kdy jindy.

Pokud tedy jsou to horká místa, po kterých jste, vše, co musíte udělat, je otevřít mapu na začátku zápasu a zjistit, do kterého horkého místa se chcete pustit. .

Možná najdete a Puška Fortnite Ex-Caliber V létajícím dronu na horkém místě!

Vítejte ve Fortnite Wiki! Neváhejte a prozkoumejte a přispějte k wiki s odkazy, články, kategoriemi, šablonami a hezkými obrázky! Nezapomeňte dodržovat naše pravidla a pokyny! Podívejte se na stránku komunity!

Nemáte účet?

Fortnite Wiki

Horká místa

jsou herní mechanik představený v sezóně 9. Každý zápas, jedno až tři pojmenovaná místa jsou zvýrazněna ve zlaté barvě textu a obsahují speciální kořistné nosiče, které hráčům umožňují získat na Legendární .

Obsah

Horká místa jsou nahrazeny pojmenované umístění, označené textem zlaté barvy. na Legendární Rarity zbraně, když jsou zničeny. .

Recenze expertů GameSpot

Loot Carriers []

Kořist nosiče byli viděni létat kolem horkých míst. . Když byli zničeni, buď na ně napadením sklizeňským nástrojem nebo jejich střelbou zbraní, spadli na zem a spadli Legendární Zbraně spolu se dvěma hromádkami munice. Horká místa měla mezi 12 a 16 kořistí v závislosti na velikosti umístění.

Dějiny [ ]

Sezóna 9 []

 • .10: Představeno horká místa a kořistné nosiče. Vzácný Epické Rarity Loot.
 • .10: Team Rumble se nyní vynoří se 4 horkými místy na zápas.
 • .20: Změny v kořisti:
  • Snížená dostupnost balíčku odstřelovačů z 12.5% až 8.
  • Snížená dostupnost výbušného balíčku z 12..04%

  Sezóna x []

  • Aktualizace V10.00: Odstraněná horká místa

  • Aktualizace v23.00: Reintrodukovaná horká místa:
   • .

   Galerie []

   Ikona pro nosiče kořisti

   Ikona pro nosiče kořisti

   Stará ikona pro nosiče kořisti

   Stará ikona pro nosiče kořisti

   Trivia []

   • Stejně jako restartování a označování, horká místa byla ještě další mechanik převzatý z Apex Legends, další bitva Royale, která po jeho vydání dala Fortnite soutěž. Apex Legends má místa, ve kterých bude kořist mnohem vyšší vzácnost, a ty jsou označeny barvou zlaté texty na mapě.
   • Hráči mohou stát na vrcholu kořistí, s nimi působí jako pevná půda. Hráči se budou pohybovat s dopravcem.
   • Kořist nosiče nelze označit. .

   • .

   . .

   Horká místa Fortnite, jak najít

   . Jedním z vzrušujících prvků ve Fortnite je koncept „horkých spotů.„V tomto článku prozkoumáme, jaká horká místa jsou, jak je najít a strategie, jak co nejlépe využít tyto oblasti ve hře.

   Fortnite je hra, kde je 100 hráčů upuštěno na ostrov a soutěží proti sobě za poslední osobu nebo tým stát. Horká místa jsou specifická místa na mapě, která nabízejí kořist na vysoké úrovni, zvýšené zdroje a intenzivní bitvy. Tyto oblasti přitahují velké množství hráčů kvůli potenciálním odměnám a hraní nabité akce.

   Jaká jsou horká místa ve Fortnite?

   Horká místa ve Fortnite jsou označena na mapě, které mají vyšší koncentraci kořisti ve srovnání s jinými částmi ostrova. Tato pojmenovaná místa jsou na mapě zlatá, takže je snadno identifikovatelná. Když hráči přistávají na horkých místech, jsou tu červené drony, které mají sestřelit, kde mají větší šanci najít vzácné zbraně, štíty a cenné předměty, které jim mohou ve hře poskytnout výhodu.

   Jak identifikovat horká místa

   Když otevřete mapu, měli byste vidět některá města psaná ve zlatě. Tyto změny s každou hrou. Toto je váš jediný způsob, jak zjistit, která města jsou kategorizována jako horká místa pro každou hru před přistáním. .

   Proč jsou horká místa důležitá?

   Horká místa hrají klíčovou roli ve Fortnite Gameplay z několika důvodů. Nejprve nabízejí vyšší šanci na nalezení mocných zbraní a předmětů a dávají hráčům výhodu nad jejich soupeři.

   . Horká místa také podporují strategické rozhodování, protože hráči musí zvážit rizika a odměny za přistání v těchto oblastech s vysokým provozem.

   Hot Spot kořist a odměny

   . V těchto oblastech mají hráči vyšší šanci najít legendární a epické zbraně, vzácné předměty, lektvary štítů a léčivé předměty.

   Horká místa jsou vzrušující a náročné oblasti ve Fortnite, které nabízejí kořist na vysoké úrovni a intenzivní bitvy. Přistání na horkých místech vyžaduje pečlivé plánování, strategické rozhodování a přizpůsobivost.

   Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. .