Jak najít poklad s Revelio v Bradavicích Legacy – všechna kouzla – kouzla | Bradavice Legacy | Gamer Guides®, Bradavice Legacy | Spell The Revelio Spell – Jak získat / učit se – Gamewith

Bradavice Legacy Revelio Spell – Jak získat / učit se

Stránky Revelio ve věku Bradavic jsou ve stejné kategorii jako stránky polních průvodců a létající stránky, ale také se trochu liší. Možná si všimnete, že stránky Revelio jsou konkrétně sledovány ve hře, protože každá z nich poskytuje malý kousek tradice o dotyčném předmětu, zda je to něco jako velká hala, kterou každý fanoušek Potter zná a rozpoznává ve hře s otevřeným světem, nebo Sbírka úlů v vesničce daleko od hradu. Zde je to, co potřebujete vědět o stránkách Bradavic Legacy Revelio.

Jak najít poklad s Revelio v Bradavicích Legacy

Čarodějnický svět je velkým místem a s tolika rozptýleními tak obrovským oblastem může dokonce i vychytranit podivný poklad. Naštěstí mohou čarodějové použít magii, aby jasně objasnili to, co samotné oči jinak přehlížejí. Tato stránka bude diskutovat o tom, jak používat kouzlo Revelio k nalezení interaktivních objektů v prostředí – včetně pokladních truhly – a jak se naučit kouzlo Revelio v Bradavice Legacy.

Vy

Po dokončení minihry během úkolu se naučíte Revelio.

Jak se naučit Revelio v Bradavicích Legacy¶

Naštěstí, jako jedno z základních kouzel, si nemůžete opravdu ujít Revelio. Naučíte se to během prvního hledání hry, Cesta k Bradavic. Jednoduše dokončete minihru učení kouzla stisknutím tlačítka pro měnící se tlačítko podél cesty ve tvaru R a vedením kurzoru a naučíte se Revelio.

Obsadit Revelio kdykoli vyslat puls magické energie,

Obsadit Revelio kdykoli vyslat puls magické energie,

Což zvýrazní interaktivní objekty (modré) a poklad (zlato), dokonce i přes podlahy a stěny!

(1 ze 2) obsazení Revelio kdykoli vyslat puls magické energie,

Obsadit Revelio kdykoli vyslat puls magické energie,

Což zvýrazní interaktivní objekty (modré) a poklad (zlato), dokonce i přes podlahy a stěny!

Obsazení Revelio kdykoli vyslal puls magické energie (vlevo), který zvýrazní interagovatelné objekty (modré) a poklad (zlato), dokonce i přes podlahy a stěny! (že jo)

Jak najít vážení s Reveliem v Bradavicích Legacy¶

Jakmile se naučíte Revelio, můžete jej kdykoli obsadit stisknutím na D-pad. Casting Revelio vyšle puls magie, který zdůrazňuje interabilní objekty (modrá) a poklad (zlato), což je mnohem snazší najít tyto objekty při prozkoumání.

Nepotřebujete ani linii zraku na těchto objektech, aby je odhalili, ukazují předměty přes podlahy a stěny. Je pravda, že vám to neukazuje, jak oslovit tyto objekty, takže pokud existuje skrytá nebo nepřímá cesta (možná musíte udělat nějaké platformy, nebo vyřešit hádanku, abyste dosáhli pokladu?) bude jen na vás, abyste zjistili, jak dosáhnout předmětu vašich tužeb. To znamená, že vědět, kde je poklad, vám může pomoci najít ho, zejména pokud potřebujete použít interaktivní objekt k jeho dosažení, který bude také odhalen.

Revelio také odhalí různé sběratelské předměty [Stránky polních průvodců], A protože Revelio je tak nápomocný v bodování pokladu, řešení hádanek a hledání sběratelských předmětů, neexistuje žádný dobrý důvod, aby to nejen spamoval při zkoumání. Dokonce i pro poklady, které nejsou skryty, je to, že je zvýrazněno zlato, je mnohem snazší je najít.

Jak udělat odkaz Revelio Bradavice

Jak se naučit kouzlo Revelio v Bradavicích Legacy (Harry Potter). Průvodce zahrnuje účinek kouzla, kde se ho naučit, jak odemknout a podmínku pro jeho upgrade.

SOUČASNÉ SPOLEČNOSTI
Seznam kouzel Průvodce nejlepšími kouzly a kombinací

Obsah

  • Jak používat Revelio
  • Jak se naučit Revelio
  • Bradavice dědictví související

Jak používat Revelio

Ikona
Revelio
Coold vlastní Účinek
Okamžitý Odhaluje skryté předměty a možná i skryté dveře nebo cesty

Revelio je velmi užitečné vyhledávací kouzlo

Revelio je kouzlo, které lze použít od začátku hry, které může odhalit skryté hádanky nebo truhly s pokladem skrytých za stěnami. Je to také užitečné při hledání chybějících hádanek a truhly s pokladem, které nebyly otevřeny. Je to velmi užitečné kouzlo, takže ho často používejte.

Upgradujte Revelio

Jméno talentu Revelio Mastery (Požadováno : LV 16)
Účinek Zvyšuje rozsah Revelio

Mastery Revelio je efektivní, když byl odemčen Core Talen. Zvýší to rozsah, který můžete vidět, což vám usnadní nalezení hádanek a truhly s pokladem.

Jak se naučit Revelio

Odemknuté v tutoriálu

Revelio se může naučit v tutoriálu od profesora Fig.

Bradavice Legacy Revelio stránky vysvětlené

Vše, co potřebujete vědět o stránkách Bradavic Legacy Revelio, včetně toho, jak je najít, kolik jich je a jak je sbírat.

Bradavice Legacy Revelio stránky

Publikováno: 4. května 2023

Bradavice Legacy Revelio stránky jsou jedním z mnoha sběratelských předmětů v Harry Potter RPG a mohou být docela matoucí. Pravděpodobně najdete několik, jakmile se po úvodu uvolníte kolem Bradavic a jak se očekávalo, musíte je použít k nalezení, ale jak přesně fungují?

Stránky Revelio ve věku Bradavic jsou ve stejné kategorii jako stránky polních průvodců a létající stránky, ale také se trochu liší. Možná si všimnete, že stránky Revelio jsou konkrétně sledovány ve hře, protože každá z nich poskytuje malý kousek tradice o dotyčném předmětu, zda je to něco jako velká hala, kterou každý fanoušek Potter zná a rozpoznává ve hře s otevřeným světem, nebo Sbírka úlů v vesničce daleko od hradu. Zde je to, co potřebujete vědět o stránkách Bradavic Legacy Revelio.

Bradavice Legacy Revelio stránky

Co jsou Bradavice Legacy Revelio stránky?

Bradavice Legacy Revelio Pages jsou sběratelské předměty, které můžete vidět pouze obsazením Revelio, buď s klíčem R na PC nebo ponechán na D-padu na ovladači. Můžete vidět strašidelný obrys jednoho, aniž byste ho vrhli, ale neodhaluje se vám, dokud to neuděláte. Musíte být docela blízko na stránce a ujistěte se, že budete čelit, abyste se odhalili.

Jak sbírat stránky Bradavice Legacy Revelio

Na Bradavicích, Bradavicích a Highlands je celkem 150 Bradavických stránek Revelio. Obvykle se vyskytují téměř pozoruhodné památky a předměty – příklady zahrnují fontánu Central Hall v Bradavicích, Ollivanders Wand Shop v Bradavinách a Feldcroft dobře na Vysočině. Shromažďování jedné stránky vám 80 xp a další krok k tikání polních průvodců stránky Bradavice Legacy výzvy.

Pokud hledáte další sběratelské předměty, ujistěte se, že jste si přečetli naše průvodce do Bradavic Legacy Daedalian Keys, DemiGuise Sochy a Gobstone Locations. Máme také vysvětleny hádanky na dveře, spolu s podrobnostmi o mapě Full Bradasts Legacy. Nebo pokud chcete vyzkoušet jinou hru, zde je náš seznam nejlepších PC her pro vaše prohlédnutí.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.