Jak odemknout jizvu v Disney Dreamlight Valley | PC Gamer, Disney Dreamlight Valley Nature and Nurture Walkhrough for Scar Quest |

Disney Dreamlight Valley Nature and Nurture Walkhrough for Scar Quest

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Jak odemknout jizvu v údolí Disney Dreamlight Valley

Samozřejmě, quid pro quo, očekává se, že na palubu budete mít určité povinnosti.

Disney Dreamlight Valley Scar

(Obrázek kredit: Gameloft)

Nová sezóna začíná dnes v Disney Dreamlight Valley a Jizva se připojuje k seznamu znaků. Spolu s novou hvězdnou cestou – verzí bitevního průsmyku Hvězdy – budete moci odemknout jizvu jako nový kamarád a má pro vás několik nových úkolů, které se ponoří hlouběji do vaší minulosti jako bývalý vůdce údolí.

V této příručce si promluvím, jak odemknout jizvu a také, jak začít svůj první úkol, přírodu a výchovu.

Jak odemknout jizvu v údolí Disney Dreamlight Valley

Pokud hromadíte vše snů o něčem jiném, je pravděpodobné, že jste dostatečně shromáždili, abyste odemkli Sluneční náhorní plošina, což je právě nalevo od náměstí. Až dosud jsme mohli vidět, že na hřbitově slona byl na mapě domov postavy, ale bylo to nepřístupné. Nyní, když je tu nová aktualizace, jsou skály, které blokovaly domov.

Chcete -li se setkat s jizvou, odemkněte náhorní plošinu slunečního světla, což stojí 7000 Dreamlight. Poté se vydejte po cestě a doprava na hřbitov slona a jděte do domu v lebce. Bude se tam číhat, tak jděte do toho a promluvte si s ním, což odemkne schopnost dávat mu dary a denně diskutovat. Tam je také velký vtip kruhu života, který můžete udělat, pokud máte rádi, že jste tým Mufasa.

Disney Dreamlight Valley ‘Nature and Nurture’ Průchod pro SCART

‘Příroda a výchova’ je hlavní příběh Disney Dreamlight Valley To představuje krále lva Jizva do údolí a pokračuje v příběhu Pillars.

Níže máme chodit pro „přírodu a výchova“ Quest in Disney Dreamlight Valley, včetně toho, jak odemknout úkol zahrnující novou jizvu postavy a jak zbohatnout půda a vyrobit extra šumivé kořenové pivo.

 • Jak odemknout „Nature a Grimture“
 • Umístění Vitalys Mines
 • Kde najít to, co blokuje řeku
 • Kde najít těžební tábor
 • Jak připravit další šumivé pivo kořene
 • Jak udělat zázračný růst elixír
 • Jak zasadit kouli pevnosti na sloupu

Doporučujeme také používat váš pickaxe na skále uvnitř jeskyně Scar’s Elephant Bones, protože obsahuje zvláštní odměnu.

Vitalys Mines Location for ‘Nature and Nurture’ Quest v Disney Dreamlight Valley

První krok v „Nature and Nurture“ Quest v Disney Dreamlight Valley vás žádá, abyste šli do nové oblasti, Vitalys Mines.

Doly Vitalys jsou umístěny v severní oblasti sluncem náhorní plošiny, nad mostem, u ústí řeky. Podívejte se na vodopád napravo od mostu, protože za ním je vstup do dolů.

Kde najít to, co blokuje řeku pro „Nature and Nurture“ v údolí Disney Dreamlight Valley

Než začnete, doporučujeme si vzít s sebou pár jídel nebo potravin do dolů Vitalys, protože tam je spousta skal, které musíte vyčistit s vaším Pickaxe, abyste mohli postupovat v této oblasti. Pokud se necítíte jako vaření, kakaové fazole jsou ve skutečnosti velmi dobrým zdrojem energie a na sluneční plošině se nachází několik stromů, které obsahují kakaové fazole.

Vaším cílem uvnitř dolů pro Scar’s ‘Nature and Severure’ Quest je najít vše, co blokuje řeku. Prozkoumejte levou stranu jeskyní a použijte svůj pickaxe k vyčištění všech skal a zbavte se všech nočních trnů, abyste vyčistili cestu, dokud se nedostanete na pravou stranu jeskyně s malou rampou vpravo -Hand strana.

Zkontrolujte znamení vedle červené hlavně na vrcholu této rampy a zjistěte, co musíte udělat dál.

Kde najít těžební tábor pro quest „Nature and Nurture“ v údolí Disney Dreamlight Valley

Když jste dokončili čtení této zprávy o tom, jak odblokovat řeku, jděte dolů po rampě a vezměte doprava a najděte těžební tábor přímo dopředu. Hrudník, který musíte hledat, je zelená u vchodu do tábora.

Budete vědět, že jste ve správné oblasti, pokud můžete vidět vstup do dolů Vitalys před vámi, za velkou skálou.

Otevřete hrudník, zvedněte její obsah, pak přejděte do svého inventáře a naučte se recept na kořenové pivo. Až budete hotovi, rozbijte tu skálu na zadní straně těžebního tábora s vaším Pickaxe a opusťte Vitalys Mines, aby řekl Merlinovi o tom, co jste našli.

Merlin je obvykle poblíž jeho domu, ale pokud tam není nebo v Remy’s Restaurant, vychovávejte mapu a vyhledejte jeho obrázek.

Jak připravit extra šumivé kořenové pivo pro „Nature and Nurture“ v údolí Disney Dreamlight Valley

Máme úplné průvodce, jak vyrobit extra šumivé kořenové pivo, ale obecně je nejdůležitější součástí tohoto kroku Použijte suchý zázvor Dostali jste se do dolů Vitalys, ne obyčejného zázvoru.

Zde je přesně to, jak vyrobit další šumivé pivo kořene:

 • 1 sušený zázvor
 • 1 cukrová třtina
 • 1 vanilka

Když jste úspěšně připravili extra šumivou rozmanitost kořenového piva, vezměte jej zpět do dolů Vitalys a vložte jej do červené hlavně s praskajícími bonbóny, kterou jste dostali z hrudníku v těžebním táboře. Ve skutečném módě Disney zmizí velká noční trny a hladina vody vzroste.

Můžete opustit doly, abyste pokračovali s úkolem, ale doporučujeme projít nový most na okraji těžebního tábora a nejprve otevřít hrudník pro pouzdro na nábytek.

Nechte doly a sledujte fialovou postavu na tmavý portál poblíž kostí slonů a poté zvedněte položku upuštěnou za zapomenutý a výstup stejným portálem, abyste se vrátili do údolí a ukázali Merlinovi, co jste našli.

Jak udělat zázračný růst elixír pro „Nature and Nurture“ v údolí Disney Dreamlight Valley

Chcete -li vytvořit zázračný růst elixíru, potřebujete:

 • 10 krystalů Vitalys
 • 10 bohatá půda
 • 1 000 Dreamlight

Vitalys krystaly jsou nalezeny těžbou nových černých hornin s modrou záři v dolech Vitalys. Nacházejí se po celém dole, ale pokud chcete získat 10 krystalů Vitalys co nejdříve, vezměte si přítele s bonusem za těžební hangoutu za šanci najít dvojité krystaly pokaždé, když zlomíte jednu z těchto zářících modrých hornin.

Máme celou stránku na bohaté půdě, ale v souhrnu, Při sklizni plodin náhodně zbohatnete půdu. Vezměte si přítele s bonusem za zahradnictví Hangout, rostlin a pěstování pšenice (růst trvá jen minutu) a měli byste získat 10 bohaté půdy za přibližně 20 až 30 minut, v závislosti na tom, jaké máte štěstí s kapkami.

Pokud nemáte 1 000 Dreamlight, Více můžete získat dokončením úkolů pro ostatní vesničany nebo vykonávat „povinnosti snů“. Zkontrolujte, jaké povinnosti v současné době máte v hlavním menu a dokončete tam nejjednodušší, jako je vaření snadných receptů, a brzy budete mít 1 000 DreamLight.

Jakmile máte všechny materiály, vezměte je na pracovní stůl, kartu k „lektvaru a okouzlení“ a vyberte elixír zázraku, aby jej vytvořil.

Vyberte elixír z vašeho inventáře a použijte jej k upgradu zavlažování plechovky, poté si promluvte s Merlinem.

Aktualizace září Disney Dreamlight Valley je zde! Nyní můžete získat Belle a Beast dokončením do západního křídla a prince v přestrojení. Pohádková kmotra je stále v údolí, takže můžete pokračovat v příběhu prostřednictvím úkolu zapomenutých vzpomínek. Nyní můžete mít také více domů hráčů a přizpůsobit nábytek. Pokud stále chytíte příběh, ujistěte se, že dokončíte Great Blizzard hledání odemknutí Olafa, spolu s přivedením Simby i Nala do údolí. Další pomoc, podívejte se na náš seznam receptů, jak upgradovat svůj dům, změnit barvu domu, Citters ‘oblíbená jídla a kódy vykoupení. Nakonec nezapomeňte navštívit náš budoucí a aktuální seznam postav, abyste zjistili, kdo by mohl navštívit údolí!

Jak zasadit koule péče o pilíř pro „Nature and Nurture“ v údolí Disney Dreamlight Valley

Pilíř péče se nachází na jižní oblasti sluneční náhorní plošiny, vlevo od mostu, a je snadno rozpoznatelný fialovým kouřem, který z něj vychází.

Přímo před fialovou koulí uprostřed sloupu je výsadba v zemi. Jděte přímo na to a stiskněte stejné tlačítko, jaké byste měli zasadit plodinu, ale místo toho vyberte šedou koule.

Zalévejte kouli s vaší zaléváním a poté. Počkejte dva dny – Nezapomeňte to zalévat, jako byste byli normální plodina!

O o 48 hodin později (nebo déle, pokud jste to nezalévali), pak budete moci navštívit pilíř pro péči o „přírodu a vychovávat“ a odemknout boční úkoly SCAR. Pokud stále čekáte na rost, doporučujeme si vyrobit nějakou látku a vlákno a dostat ruce na nějaký losos, tuňák, rýži a sóji (za to budete muset odemknout zamrzlé výšky!) dostat se dopředu s nadcházejícími úkoly pro jizvu.

Pokud potřebujete více pomoci v údolí Disney Dreamlight, máme stránky o nadcházejících postavách, jak upgradovat váš dům, jak vyrobit ratatouille a jak získat mořské řasy.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Disney Dreamlight Valley následovat
 • Gameloft následovat
 • Sledujte vedení
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Sledujte karanténu
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Senior Guides Writer

Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.