Jak odemknout M13 ve Warzone 2, jak odemknout M13 v MW2 a Warzone 2 .

Jak odemknout M13 v MW2 a Warzone 2

To jsou všechny informace, které potřebujete při odemknutí M13B ve Warzone 2. Kde bude oblíbená zbraň chemika řadí mezi nejlepší zbraně Warzone 2 a Best Warzone 2 Assault Rifles? Čas ukáže.

Jak odemknout M13 ve Warzone 2

Warzone 2 M13

Warzone 2 konečně dorazil na sezónu 2, když se vydáme do nového roku, s novými zbraněmi a zbrusu novou bitevním průsmykem. Nejzajímavější aktualizací je nová mapa znovuzrození, která s aktualizací klesla, po měsících čekání od doby, kdy byla vyřazena z Warzone Caldera.

M13 je jednou z nejznámějších útočných pušek ve službě Call of Duty a opravdu zabalí úder ve Warzone, přestože je trochu složité. Perfektně také zapadá do nového meta. Zde je návod, jak na to dostat ruce, abyste mohli začít budovat perfektní načítání kolem něj.

Jak odemknout M13 ve Warzone 2

M13 sdílí zbraňovou platformu s BAS-P SMG. Odemknuté v Battle Pass as novou útočnou puškou Chimera dorazí do poloviny. Odemčení M13 je však méně jednoduché.

Chcete -li odemknout M13 pro Warzone 2, budete muset spadnout do DMZ a přejít do radiační zóny. Nejprve vyzvedněte plynovou masku a spojte si dohromady k nejlepší šanci.

Pak budete muset najít chemika, rozpoznatelného jeho žlutým hazmatským oblekem. Jakmile ho zabijete, upustí plán M13B. Běh nad ním ve vozidle býval trikem, ale bohužel to bylo nyní opraveno a budete potřebovat strategii jako skupina.

Bohužel, pouze hráč, který drží plán, když exfil odemkne M13. Jednoduše však vložte zpět se zbraní, přesuňte ji na svého přítele a znovu exfil a M13 se odemkne pro vás oba ve Warzone 2.

Podívejte se na náš průvodce načtení M13, jak proměnit novou útočnou pušku na zabíjecí stroj.

Jak odemknout BAS-P SMG

Druhou zbraní, která je v současné době k dispozici na platformě Bruen Ops. Zbraň je uvolnitelná zdarma prostřednictvím bitevního průsmyku pro sezónu 1 a stojí za to skromný grind.

Kompletní část A6 a BAS-P je cíl vysoké hodnoty pro tuto sekci. Pokud je zbraň konkrétně vaším cílem, budete potřebovat pouze 15 tokenů, které ji odemknete pro Warzone 2.

Pro více podobných článků se podívejte na naše Call of Duty, střelce první osoby a další stránky.

RealSport101 je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Jak odemknout M13 v MW2 a Warzone 2

Jak odemknout M13 v MW2 a Warzone 2

Jack Bye

Aktualizováno 2. března 2023 od Jacka Bye

Zde je návod, jak odemknout M13 v MW2 a Warzone 2, silná zbraň jakékoli hráče Call of Duty.

Ať už hrajete MW2, Warzone nebo obojí, budete chtít zůstat před konkurencí tím, že vyzvednete nejlepší zbraně, které můžete použít v současné meta. A oba Warzone MW2 se v současné době pro M13 divoce rozvíjejí.

S komplikovaným – a vysoce specifickým – odemknutým požadavkem není M13 nejjednodušší zbraní, na kterou byste se dostali do rukou. Ale to je to, pro co jsme tady. Projdeme vás tím, co musíte udělat, abyste odemkli M13 v MW2 a Warzone, takže můžete začít používat tuto mocnou novou zbraň co nejdříve.

M13 Stats – MW2 a Warzone 2

MW2 M13 - Statistiky

M13B je vracející se útočná puška do Warzone a MW2 a je standout příkladem své třídy zbraní. Stejně jako většina ARS je vysoce kompetentní na většině rozsahů a úrovní hry.

M13 se může pochlubit rychlou rychlostí uživatelů pušky na požární útok, na kterou jsou zvyklí, ale s podporou stability, která umožňuje smrtící přesnost i sílu. Není divu, že M13 získává popularitu s tímto druhem výkonu.

Kdy se uvolnilo M13 v MW2?

M13 vydaná zpět v listopadu, byla poprvé původně vydána ve svazku, ale poté byla zpřístupněna prostřednictvím DMZ, režimu, který byl uvolněn Activision, který byl popsán jako otevřený svět, narativní režim.

Zájem o více DMZ? Zde je několik průvodců ve hře, které vám pomohou manévrovat ve hře:

M13 – Jak odemknout ve Warzone a MW2

DMZ Warzone 2

Zdaleka nejjednodušší způsob, jak se chytit M13, je zakoupit si jej prostřednictvím balíčku obchodu, protože Activision oznámila, že se jedná o možnou metodu odemknutí. Balíček obchodů pro M13 však dosud nebyl vydán v MW2 a Warzone 2, což vedlo hráče k hledání jiných prostředků. Zatímco svazek není k dispozici – a pro hráče, kteří by raději vydělali jejich odemknutí jiným způsobem – M13 lze získat konkrétnějším způsobem. V režimu DMZ co nejrychleji vydejte. Najděte si chemika vhodného pro Hazmat v záření. Pak vyzvedněte M13, že spadnou. Jakmile budete mít zbraň, přejděte na exfil co nejrychleji. Pokud jsou tyto kroky dokončeny, odemknete M13 pro použití. Rychlost je zde zásadní, protože chemik a jejich M13 se vytvoří pouze jednou za zápas, takže pouze jeden hráč má šanci vzít zbraň domů najednou.

M13 FAQ

Jak odemknout M13?

Porazte chemika v radiační zóně během hry DMZ a nárokujte si jeho M13, pak exfil odemknout a udržet zbraň.

Můžete si koupit M13?

M13 se nastaví v balíčku obchodu, ale svazek ještě není k dispozici ke koupi.

Call of Duty: Modern Warfare II | Bundle - předběžný nákup - Xbox [digitální kód]

Videogamer.com je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace / obrázky z Amazon Product Advertising API / Last Aktualizováno na 2023-09-22

Warzone 2 Jak odemknout M13B v DMZ

Warzone 2 M13B Unlock DMZ: Operátor v provizorní kovové obličejové helmě a zelené a béžové vojenské vybavení

Na rozdíl od některých jednodušších metod v sezóně 1, Warzone 2 M13B odemknutí Metoda je trochu komplikovanější a na rozdíl od všeho, co jsme viděli v původní verzi Battle Royale.

Obvykle odemknutí výzvy zahrnují získání určitého počtu zabití s ​​určitým typem zbraně a být na vaší veselé cestě, ale ne s novou útočnou puškou Warzone 1. sezóny 1, Warzone Season 1. Chcete -li to získat, musíte dokončit těžkou výzvu v novém režimu DMZ, a to je jediný způsob, jak je získat bez utracení skutečné hotovosti v obchodě. Přečtěte si dále a zjistěte, jak přesně dostat ruce na M13B a ​​přidat je do svého nejlepšího načítání Warzone 2.

Jak odemknout M13B ve Warzone 2 DMZ

Chcete-li odemknout M13B ve Warzone 2, musíte porazit šéfa kontrolovaného AI s názvem The Chemist v režimu DMZ. Jak postupuje zápas DMZ, objeví se radiační zóna (která bude na vaší mapě). V této radiační zóně bude chemik – šéf se spoustou zdraví, který také hlídají někteří vojáci AI.

Jakmile najdete a odstraníte chemika, pak na zemi upustí hromadu kořistí, která zahrnuje variantu M13B nazvané Health Hazard. Vyzvedněte si to a poté úspěšně extrahujte z zápasu stále ve vašem načítání nebo batohu a budete trvale odemknout zbraň pro použití ve všech režimech Warzone 2 a MW2. Můžete sledovat Call of Duty Streamer „podivínských zábav“ získat M13B do klipu níže.

Uvědomte si však, že v současné době pouze hráč, který drží M13B, když extrahujete, zbraň skutečně odemkne – zbytek vašich spoluhráčů ne.

Rychlejší způsob, jak to skutečně získat a umožnit svým přátelům, je chytit auto a přejet chemika. Jakmile ho zabijete a chytíte jeho výňatek z zbraně. Odtud načtěte do nové hry DMZ a upusťte zbraň pro svého přítele. Dále okamžitě extrahujte a dostanou zbraň.

Bundle obchodu Warzone 2 M13B

Pokud nechcete odemknout M13B v DMZ, budete si moci v blízké budoucnosti jednoduše koupit plán zbraně z obchodu. Přesný svazek, ve kterém je, dosud nezasáhl obchod, takže se přihlaste, zda se objeví varianta M13B.

Pokud se vám to nepodaří koupit nebo odemknout v DMZ během sezóny 1, M13B pravděpodobně také získá jednodušší odemknutí výzvy ve Warzone 2 a MW2, jakmile sezóna skončí.

To jsou všechny informace, které potřebujete při odemknutí M13B ve Warzone 2. Kde bude oblíbená zbraň chemika řadí mezi nejlepší zbraně Warzone 2 a Best Warzone 2 Assault Rifles? Čas ukáže.

Více z načtení

Jamie Hore Jamie zahájil svou žurnalistickou kariéru pochmurnou o FIFA esports, takže přirozeně svědí skočit do FC 24. Dnes však můžete také najít psaní o nejlepších zbraních Warzone, aktualizaci našeho seznamu úrovní Apex Legends a stát se dokonalým kosmickým pirátem ve Starfieldu.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.