Jak odemknout Slimline Pro Optic in Modern Warfare 2, Slimline Pro Optic – Call of Duty: Modern Warfare 2 Guide – Ign

Slimline Pro Optic

Dokud nebude opraven, podívejte se na zbytek odemykatelných předpisů, které můžete použít!

Jak odemknout Slimline Pro Optic in Modern Warfare 2

Poskytnuto společností Activision Call of Duty: Modern Warfare 2 Screenshot Slimline Pro Optic.

Systém připojení v Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer byl změněn více způsoby než jeden. Největší změnou, kterou provedl vývojář Infinity Ward, je vytvoření některých připoutání pouze odemknutelným prostřednictvím určitých zbraní. Každá zbraň už nemá schopnost odemknout všechny přílohy ve hře. Místo toho musí hráči použít všechny zbraně v multiplayeru k odemknutí celé břidlice příloh. V Modern Warfare 2 však existují určité přílohy, jako je Slimline Pro Optic, která se zdá být odemknutelná prostřednictvím konkrétní zbraně.

To, co dělá Slimline Pro Optic tak zvláštním, je, že je to klasický pohled na červenou tečku, který se stal v posledních několika letech tak populární. Je to tenký pohled na červenou tečku s jasným obrázkem, když hráči zahajují památky svou zbraní; Je to v podstatě reflektor břidlice, který převládal ve Vanguardu. Když se však hráči podívají na přílohu ve střelci, setkají se s matoucím popisem. Slimline Pro Optic nemá s ní žádnou zbraň jako většina ostatních příloh. Jak tedy mohou hráči pokračovat v odemknutí optiky?

Odemknutí Slimline Pro Optic in Modern Warfare 2

Bohužel pro fanoušky klasického pohledu Red Dot in Call of Duty není Slimline Pro Optic v současné době odemknutelný v moderním multiplayeru války 2. Není jasné, zda se jedná o chybu nebo úmyslné, ale tuto specifickou optiku nelze odemknout v multiplayeru. Zatímco hráči mohou připojení používat ve vlastních hrách, nemohou ji vybavit ve veřejných zápasech.

Současná teorie běhu je taková, že Slimline Pro Optic bude odemčena skrz zbraň, která dorazí v sezóně 1 v listopadu. 16. To by bylo jedním z jediných vysvětlení mimo tuto chybu s příložkou. Infinity Ward dosud nekomentoval tento potenciální problém a mohl by to být týden nebo dva, než fanoušci slyší oficiální odpověď. .

Slimline Pro Optic

Snapshot 20221106 202200.jpg

Jeden z zbraní dostupných v Gunsmith, Slimline Pro, má problém. Ve skutečnosti to nemůžete použít v příležitostném multiplayeru! Z nějakého důvodu zůstává tento konkrétní pohled uzamčen v jakémkoli režimu s výjimkou soukromých zápasů (všechny položky, výhody a další jsou ve výchozím nastavení odemčeny v soukromých zápasech!). Infinity Ward neodhalila důvod, proč to nebo kdy/pokud plánuje být odemčeno v budoucí záplatě, ale prozatím se budete muset spolehnout na jiné optické možnosti.

Dokud nebude opraven, podívejte se na zbytek odemykatelných předpisů, které můžete použít!

  • Create-a-třída (načítání)
  • Výhody
  • Taktické vybavení
  • Smrtící vybavení
  • Upgrady pole
  • Killstreaks
  • Puškař

Další: Datum vydání a podrobnosti o vydání MW2

Jak získat přiřazení RAID a odemknout Atomgrad Raid