Jak odemknout Winterbite & Strider Exotic Quest – Destiny 2 | ShackNews, jak dokončit Strider Quest v Destiny 2 Lightfall – Dot eSports

Jak dokončit Strider Quest v Destiny 2 Lightfall

Vydejte se na Quinn v hale hrdinů a povídejte si.

Jak odemknout Winterbite & Strider Exotic Quest – Destiny 2

Jak odemknout Winterbite & Strider Exotic Quest - Destiny 2

Odemkněte Winterbite Exotic Glaive dokončením Strider Quest for Quinn v Destiny 2.

Strider Exotic Mission odměňuje hráče s Mighty Winterbite Exotic Glaive jednou dokončenou. I když relativně krátká, tento úkol Destiny 2 má několik předpokladů, které musí být splněny dříve. Zde je to, co musíte udělat, abyste odemkli úkol a pak všechny kroky uvnitř něj.

Jak odemknout Winterbite & Strider Exotic Quest

Exotický úkol Strider je odemčen dokončením kampaně Lightfall a poté Welcome v The Hall of Heroes Quest. Jakmile je to hotovo, musíte dokončit další tři úkoly z Quinnu:

Jakmile je Bluejay dokončen, můžete si konečně vyzvednout exotický úkol Strider.

Krok 1: Vyzvedněte úkol

První krok ve Strider Quest ukazující hráči mluvícího s Quinnem

Prvním krokem v The Strider Quest je navštívit archivář, Quinn, v hale hrdinů na Neomuně. Jděte a promluvte si s ní a budete na dalším kroku.

Krok 2: Použijte klíč přetížení terminálu ve třech různých regionech

Druhý krok pro strider uvádějící tři oblasti na Neomuně

Tento krok vám bude trvat tři dny. K odemknutí hrudníku přetížení terminálu musíte použít klíč přetížení terminálu v každé z hlavních oblastí. Tato aktivita cykluje mezi každou oblastí každé tři dny. Máme užitečný plán přetížení terminálu, takže víte, co se blíží.

  • Ahimsa Park
  • Zephyr Concourse
  • Liming Harbor

Strider Quest ukazující podrobnosti o kroku 3

Jděte kolem Neomuny a začněte porazit síly Shadow Legion Cabal. Tito nepřátelé jsou všude, ale může být snazší to udělat v parku Ahimsa. Když jste tam, hlava dovnitř zlaceného zlaceného sektoru a dokončete jej.

  • 20 údajů shromážděných ze Shadow Legion
  • Data šifra nalezená z zlaceného precepčního ztraceného sektoru

Krok 4: Promluvte si s Quinnem

Strider Quest ukazující požadavek mluvit s Quinnem

Vydejte se na Quinn v hale hrdinů a povídejte si.

Krok 5: Opravte památník Strider

Broken Memorial for Strider v hale hrdinů, který musí být opraven pro krok 5 Strider

Jděte nahoru k Striderův památník v hale hrdinů a podržte tlačítko Interact a opravte jej.

Exotická ikona na mapě na Maya

Udělejte si cestu k Mayině ústupu prostřednictvím přístavu Liming. . Jednou v Mayině ústupu, porazte vex, který se vynoří. .

Tři konfluxe, jeden po druhém, který vedl k díře ve zdi útesu v Maya

Sledujte cestu nahoru a do jeskyně. .

Krok 7: Promluvte si s Quinnem

Poslední krok ve Strider Quest ukazuje odměnu zimního pilu

Vraťte se do síně hrdinů a promluvte si s Quinnem, abyste si mohli uplatnit odměnu. Budete hrdým majitelem Winterbite Exotic Glaive.

Zimní výhody

Winterbite Exotic Glaive s jeho exotickými výhodami

Winterbite má několik výhod, ale ty, na kterých vám záleží, jsou exotické rysy. .

  • Vážená hrana: Útoky na melee zbraně se zabývají zvýšenou škodou a pomalé cíle, když jsou naloženy municí.
  • Big Frigid Glaive: Vypálí velkou kouli energie, která se zamkne na cíle v okolí a zamrzne je.

Odemčení Winterbite Exotic Glaive bude mít hodně práce na nohou. . . Po dokončení však budete mít svou cenu. Nyní se podívejte na našeho průvodce strategií Destiny 2, kde najdete více exotických zbraní.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. . .

Jak dokončit Strider Quest v Destiny 2 Lightfall

Lightfall‘Post-kampaň mise v Destiny 2 Posypeme některým z budování světa, které se během kampaně nevyskytovaly. Neomuna Archivist Quinn Laghari vás představí s řadou cloudových stridersů, kteří měli zhodnoceny své památníky, a budete je muset všechny přestavět, přičemž poslední je Strider.

Královna čarodějnice, . To znamená, že musíte zabalit předchozí vedlejší úkoly – včetně Stargazer, Maelstrom a Bluejay – předtím, než můžete začít Strider, protože pokračujete v zkoumání záhadné okluze, která se objevila v systému Neomuna.

Strider je pravděpodobně nejotravnější z cloudů cloudových strider na straně, ale není to nijak zvlášť problematické zabránění časové brány. Jakmile dokončíte tuto misi, konečně odemknete Exotic Glaive Winterbite a získáte drobnou tradici s entitou, která se objevila skrytá hluboko v tradici Spire of the Watcher, která také směřovala hráče na Neptun. Zde je návod, jak můžete dokončit Strider Destiny 2.

Všechny kroky s pruhováním a jak je dokončit Lightfall

Utratit klíče na terminální přetížení klíčové hrudi v každé ze tří různých oblastí Neomuna

První (a pouze hlavní) překážka, kterou najdete při dokončení Strider Quest, je to, že vyžaduje, abyste utratili klíče přetížení terminálu v každé ze tří zón v Neomuně. Přetížení terminálu se otáčí denně a nabízí jinou zbraň na místo, takže od doby, kdy jej vyzvednete. Máte zaručený klíč přetížení terminálu z Nimbusovy každodenní odměny, takže skutečná překážka čeká, až se aktivita otáčí na všechna tři místa.

Přetížení terminálu může vypustit synchronickou ruletu SMG z přístavu Líming, ahimsa Park přináší brokovnici Basso Ostinato a kruhovou logiku LMG, pokud dokončíte aktivitu v souladu Zephyr Concourse. Aspoň jednou budete muset vyrazit další hrudník na každé činnosti přetížení terminálu, takže šance jsou z těchto zbraní, když jste u toho.

Poté, co jste dokončili přetížení terminálu ve třech destinacích a použili klíč k otevření hrudníku v každé z nich, postupujete k dalšímu kroku, který vás zavede do parku Ahimsa.

Najděte data polohy a získejte datovou šifru a poté opravujte památník Strider

Tento krok s dvěma hroty vyžaduje, abyste zabili Shadow Legion Cabal, abyste získali údaje o poloze a kořili hrudník na konci zlaceného sektoru Precept Lost v parku Ahimsa. Samotný ztracený sektor se také rozléhá se stínem Cabal, takže tam můžete začít a zabít dva ptáky jedním kamenem.

Na konci ztraceného sektoru najdete datovou šifru, a pokud jste nedokončili s první částí cíle do doby, kdy jste ji vyloučili, vraťte se zpět do parku Ahimsa a zabalte všechny nepřátele Shadow Legion v této oblasti můžete najít. Pokud je přetížení terminálu také v parku Ahimsa toho dne, můžete tuto aktivitu provést, protože vás to postaví proti Hordes of Shadow Cabal ve fázi první fáze.

Vyčistěte oba cíle a navštivte Quinna v hale hrdinů a opraví Striderův památník. To však není konec úkolu: budete také muset sundat několik vexových nepřátel, než si budete moci nárokovat svůj vlastní zimní bitevní.

Zničte hydra a zavřete konfluxe na Mayině ústupu

Vydejte se na ústup Maye, oblast na Dálném východě Neomuny z přístavu Líming. Pokud vidíte skály, jste na správném místě. Udržujte úkol aktivní, abyste věděli přesný způsob ústupu Maye. Lightfall kampaň a také tam, kde začnete úder Hyperneta Current.

Poté, co jste zavřeli Confluxes, se znovu vrátíte do Quinnu a chytíte exotickou Glaive Winterbite, kterou vytáhla z archivu. Text na konci mise také naznačuje, co ta okluze ve skutečnosti je: AI s názvem Soteria, která byla nalezena ve věži pozorovatele Dungeon. AI byla rozdělena do dungeonu, přičemž jedna část byla odeslána na jiné místo a druhá zbývající skrytá v hierarchii potřeb luku přežít (dávat exotickému jménu).

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.