Jak opravit blikání obrazovky v moderním válce 2, opravte: Cod Modern Warfare 2 Screen Blicking nebo Terring Problém na PC

Oprava: Cod Modern Warfare 2 Blikání obrazovky nebo trhání na PC

Stojí za zmínku, že pokud se neustále setkáváte s blikání obrazovky nebo problémem roztržení v režimu pro více hráčů nebo během jakýchkoli konkrétních relací, nezapomeňte hru opustit a vstoupit do nové nové relace, abyste ji zkontrolovali za to samé. V některých případech mohou problémy s připojením k internetu, zbytečnými úkoly na pozadí, problémy s možnostmi napájení na stroji, problémy s prioritou s aplikací hry atd.

Jak opravit blikání obrazovky v moderní válce 2

K dispozici je nová aktualizace ovladače NVIDIA, která by měla opravit problém s blikání obrazovky v moderní válce 2.

Hráči by měli zkontrolovat zážitek NVIDIA GeForce a stáhnout si nejnovější aktualizaci ovladače.

Doporučuje se také aktualizovat Windows 10/11 v případě, že jste dlouho neaktualizovali.

Call of Duty: Modern Warfare 2 byla sužována s blikající chybou obrazovky a ukázalo se, že s grafickými ovladači Nvidia došlo k problému. Problém ovlivnil PC hráče, kteří hráli hru na grafických kartách NVIDIA. Pokud stále čelíte problému, měli byste zkontrolovat aplikaci Nvidia Geforce Experience, abyste se ujistili, že máte nejnovější ovladače grafických karet, které vyřešily problém s blikání obrazovky v moderní Warfare 2.

Oprava blikání obrazovky v moderní válce 2

Chcete -li problém vyřešit, musíte mít nainstalovaný zážitek NVIDIA Geforce. Zatímco Windows automaticky aktualizuje vaše ovladače grafických karet NVIDIA, jsou to obvykle verze nebo dva starší, aby byla zajištěna stabilita. Pokud chcete přístup k novému ovladači, který vydal 2. listopadu, musíte udělat:

 1. Hledejte zážitek z Nvidia Geforce v nabídce Start v systému Windows
 2. Klikněte na první výsledek.
 3. Klikněte na ovladače.
 4. Klikněte na kontrolu pro aktualizace nebo aktualizaci.
 5. Počkejte na dokončení stahování a klikněte na Instalovat.
 6. Klikněte na další, dokud nebude instalace dokončena.

Máte také možnost stáhnout přímo hotfix. Ovladač displeje GeForce Hotfix verze 526.61 lze stáhnout přímo z aktualizace NVIDIA. Tato hotfix se zabývá následujícími problémy:

 • [Call of Duty: Modern Warfare II] Blikající korupci lze při hraní hry náhodně vidět.
 • Studio VTube může narazit na černou obrazovku.
 • GPU uvízl ve stavu P0 po ukončení určitých her.

Chcete -li stáhnout ovladač zobrazení Geforce Hotfix pro Windows 10 a Windows 11.

Můžete také čelit problémům, pokud provozujete starou verzi Windows 10 nebo 11. Kromě aktualizace ovladačů grafických karet byste měli také aktualizovat Windows.

 1. Na klávesnici stiskněte klávesu Logo Windows a zadejte kontrolu.
 2. Klikněte na Zkontrolujte aktualizace.
 3. Postupujte podle pokynů na obrazovce, aby Windows Update automaticky stahovala a nainstalovala nejnovější DirectX pro vás (zahrnuty do aktualizací).

Už byste neměli čelit blikání v moderní válce 2. Pokud stále čelíte problémům, obraťte se na další pomoc.

Oprava: Cod Modern Warfare 2 Blikání obrazovky nebo trhání na PC

Call of Duty: Modern Warfare II je nová nadcházející vydání ve hře FPS Infinity Ward a Activision, která je vše připravena na spuštění 28. října 2022 v plné verzi. Je to přímé pokračování k moderní válce 2019, které bylo superhit kvůli grafice, hraní a hudbě na pozadí. Nyní, Call of Duty: Modern Warfare 2 představí operátory pracovní skupiny 141. Ale hráči, kteří čelí na COD Modern Warfare 2 obrazovky blikání nebo trhání na PC.

Pokud na konci čelíte stejnému problému, měli byste se následovat tento průvodce odstraňováním problémů, abyste jej úplně vyřešili. Mluvení o blikání obrazovky nebo problému s roztržením obrazovky na PC hrách jsou šance vysoká, že vaše herní konflikty s jakýmkoli programem nebo grafickým nastavením ve hře nebo ve hře. Zatímco někdy, vertikální problém synchronizace, zastaralé grafické ovladače, zastaralá herní oprava, poškozené nebo chybějící herní soubory atd., může vás hodně znepokojovat.

Oprava: Cod Modern Warfare 2 Blikání obrazovky nebo trhání na PC

 • Oprava: Cod Modern Warfare 2 Blikání obrazovky nebo trhání na PC
  • 1. Povolte v-sync v ovládacím panelu NVIDIA
  • 2. Zkuste snížit nastavení grafiky ve hře
  • 3. Aktualizujte ovladače GPU
  • 4. Zavřete zbytečné úkoly na pozadí
  • 5. Zkontrolujte připojení k internetu
  • 6. Aktualizace Call of Duty: Modern Warfare II
  • 7. Ověřte integritu herních souborů
  • 8. Nastavte vysoký výkon v možnostech výkonu
  • 9. Stanovte vysokou prioritu ve správci úloh
  • 10. Aktualizujte Windows

  Oprava: Cod Modern Warfare 2 Blikání obrazovky nebo trhání na PC

  Stojí za zmínku, že pokud se neustále setkáváte s blikání obrazovky nebo problémem roztržení v režimu pro více hráčů nebo během jakýchkoli konkrétních relací, nezapomeňte hru opustit a vstoupit do nové nové relace, abyste ji zkontrolovali za to samé. V některých případech mohou problémy s připojením k internetu, zbytečnými úkoly na pozadí, problémy s možnostmi napájení na stroji, problémy s prioritou s aplikací hry atd.

  Podle některých zpráv dotčené hráči tvrdí, že problém s blikání nebo trhání obrazovky se často objevuje během chicscenes nebo třpytivé obrazovky. Naštěstí jsme pro vás poskytli několik možných řešení, která by se měla hodit. Takže, bez dalšího povyku, pojďme dovnitř.

  1. Povolte v-sync v ovládacím panelu NVIDIA

  Doporučuje se zapnout funkci vertikální synchronizace na vaší aplikaci pro ovládací panel NVIDIA pro Call of Duty: Modern Warfare II, aby se do určité míry zabránilo grafickým závadům. Mějte na paměti, že tato metoda je použitelná pouze tehdy, pokud používáte grafickou kartu NVIDIA.

  • Spusťte Ovládací panel NVIDIA Z nabídky Start. Pokud není nainstalován, přejděte do Store Microsoft a nainstalujte jej.
  • Přejděte na 3D Nastavení> Vyberte Spravovat 3D Nastavení v rozhraní ovládacího panelu NVIDIA.
  • Vybrat Nastavení programu > Klikněte na Přidat a vybrat Call of Duty: Modern Warfare II Ze seznamu programů na vašem PC.
   • Pokud herní aplikace není uvedena, klikněte Procházet a přejděte na nainstalovanou Call of Duty: Modern Warfare II Adresář na jednotce. Jednoduše vyhledejte Call of Duty: Modern Warfare II složku a přidejte CallOfDutymodernWarfareii.exe Aplikace> Poté vyberte hru v seznamu a přidejte ji.

   2. Zkuste snížit nastavení grafiky ve hře

   Nejprve byste se měli pokusit snížit nastavení grafiky ve hře na počítači nebo konzole a zkontrolovat, zda vám to pomůže opravit kapky rámu nebo koktání. Zkuste vypnout některá nastavení zobrazení pro Call of Duty: Modern Warfare II, jako jsou detaily textury, efekt stínu, v-synchronizaci, anti-aliasing atd. To by mělo zlepšit počet FPS a výkon/hladkost ve hře.

   3. Aktualizujte ovladače GPU

   Pokud jste v případě, že jste neaktualizovali svůj grafický ovladač v počítači Windows, nezapomeňte nainstalovat nejnovější verzi opravy oprav. Chcete -li tak učinit, budete muset zkontrolovat dostupné aktualizace podle následujících kroků:

   • zmáčkni Win+x klíče k otevření Nabídka rychlého odkazu.
   • Klikněte na Správce zařízení Ze seznamu>Dvojklik na Displeje adaptéry.
   • Klikněte pravým tlačítkem myši na vyhrazené grafické kartě, kterou používáte.

   Adaptér zobrazovacího adaptéru pro správce zařízení

   • Dále vyberte Aktualizovat ovladač > Zvolte Prohledejte řidiče automaticky.
   • Pokud je k dispozici aktualizace, systém jej automaticky stáhne a nainstaluje.
   • Po dokončení restartujte počítač a okamžitě použijte změny.

   Pokud na počítači není k dispozici žádná aktualizace, nezapomeňte navštívit oficiální webovou stránku výrobce grafické karty a ručně uchopte nejnovější verzi. Vyhledejte konkrétní model grafické karty podle následujících odkazů.

   4. Zavřete zbytečné úkoly na pozadí

   Další věc, kterou můžete udělat, je jednoduše uzavřít zbytečné úkoly na pozadí na vašem PC, abyste se ujistili, že v pozadí nedochází k žádné další spotřebě systémových zdrojů. Nezapomeňte udržovat Call of Duty: Modern Warfare II, Steam a další úkoly související s systémem, jak to je. Chcete -li vymazat úkoly na pozadí:

   • zmáčkni Ctrl+Shift+Esc klíče k otevření Správce úloh.
   • Klikněte na Procesy Karta> Vyberte úlohu, kterou chcete zavřít.

   Správce úloh End

   • Jakmile je vybrán, klikněte na Konečný úkol. Nezapomeňte provést kroky pro každý úkol jednotlivě.
   • Nakonec restartujte počítač, abyste okamžitě změnili efekty, a zkontrolujte, zda Call of Duty: Modern Warfare II blikání nebo trhání problému.

   5. Zkontrolujte připojení k internetu

   Měli byste také zkusit zkontrolovat připojení k internetu na počítači, abyste zjistili, zda je běží dobře nebo ne. Pomalejší rychlost internetu nebo nestabilní připojení může způsobit problémy se spuštěním hry nebo načítání dat ze serveru. Můžete také zkusit přepínání připojení k internetu z kabelového (Ethernet) na bezdrátové (Wi-Fi) pro křížovou kontrolu problému s připojením sítě.

   Pokud má vaše IP adresa určité problémy nebo vaše adresa DNS vás hodně znepokojuje, nezapomeňte použít adresu Google DNS na PC, abyste se vyhnuli připojení gumové.

   6. Aktualizace Call of Duty: Modern Warfare II

   Někdy může zastaralá verze hry také přinést více chyb nebo problémů. Aktualizace vašeho Call of Duty: Modern Warfare II Game je lepší sledovat níže uvedené kroky. Pokud je k dispozici aktualizace, nainstalujte nejnovější opravu. Udělat toto:

   Pro páru:

   • Otevři Parní Klient> Přejít na Knihovna > Klikněte na Call of Duty: Modern Warfare II Z levého podokna.
   • Automaticky bude vyhledávat dostupnou aktualizaci. Pokud je k dispozici aktualizace, nezapomeňte kliknout na Aktualizace.
   • Nainstalovat aktualizaci> Po dokončení může nějakou dobu trvat, nezapomeňte zavřít klienta Steam.
   • Nakonec restartujte svůj počítač, abyste použili změny, a zkuste znovu spustit hru.

   Pro bitvu.síť:

   • Otevři Bitva.síť (Blizzard) Launcher> Klikněte na Logo Blizzard Z levého horního rohu.
   • Jít do Nastavení > Klikněte na Instalace/aktualizace hry.
   • Přejděte dolů na spodní část stránky> Klikněte na Použijte nejnovější aktualizace a stáhněte si budoucí údaje o patch pro nedávno přehrávané hry povolit to.
   • Nyní klikněte na Hotovo Chcete -li uložit změny> Restartovat bitvu.Čistý launcher pro aplikaci změn.
   • Měl by automaticky aktualizovat hru na dostupnou verzi.

   7. Ověřte integritu herních souborů

   Pokud v případě, že je to problém s herními soubory a nějak to bude poškozeno nebo chybí, pak se ujistěte, že proveďte tuto metodu, abyste mohli snadno zkontrolovat problém.

   Pro páru:

   • Zahájení Parní > Klikněte na Knihovna.
   • Klikněte pravým tlačítkem myši na Call of Duty: Modern Warfare II Ze seznamu nainstalovaných her.
   • Nyní klikněte na Vlastnosti > Jděte do Místní soubory.

   • Klikněte na Ověřte integritu herních souborů.
   • Budete muset počkat na tento proces, dokud nebude dokončen.
   • Jakmile to uděláte, stačí restartovat počítač.

   Pro bitvu.síť:

   • Otevři Bitva.síť Klient na počítači.
   • Klikněte na Call of Duty: Modern Warfare II hra.
   • Nyní klikněte na Možnosti (Ikona rychlostního stupně)> Klikněte na Skenování a opravy.
   • Vybrat Začněte skenovat a počkejte, až tento proces dokončí.
   • Jakmile to uděláte, zavřete bitvu.čistý spouštěč a restartujte počítač.
   • Nakonec můžete zkontrolovat, zda byl na PC vyřešen blikání nebo trhání obrazovky COD Modern Warfare 2 nebo ne.

   8. Nastavte vysoký výkon v možnostech výkonu

   Pokud je v případě, že váš systém Windows běží v vyváženém režimu v možnostech výkonu, stačí nastavit vysoce výkonný režim pro lepší výsledky. Ačkoli tato možnost bude vyžadovat vyšší využití energie nebo využití baterie. Udělat toto:

   • Klikněte na Nabídka Start > Typ Kontrolní panel a klikněte na něj z výsledku vyhledávání.
   • Nyní jděte na Hardware a zvuk > Vyberte Možnosti napájení.
   • Klikněte na Vysoký výkon vybrat to.
   • Nezapomeňte zavřít okno a plně vypnout počítač. Chcete -li to provést, klikněte na Nabídka Start > Jděte do Napájení >Vypnout.
   • Jakmile je váš počítač úplně vypnutý, můžete jej znovu napájet.

   9. Stanovte vysokou prioritu ve správci úloh

   Udělejte svou prioritu hry ve vyšších segmentech prostřednictvím správce úloh a řekněte svému systému Windows, aby hru správně spustil. Udělat toto:

   • Klikněte pravým tlačítkem myši na Nabídka Start > Vyberte Správce úloh.
   • Klikněte na Procesy Tab>Klikněte pravým tlačítkem myši na Call of Duty: Modern Warfare II Herní úkol.
   • Vybrat Stanovit prioritu na Vysoký > Správce úloh.
   • Konečně spusťte Call of Duty: Modern Warfare II, abyste zkontrolovali, zda se to havaruje nebo ne.

   10. Aktualizujte Windows

   Aktualizace sestavení systému Windows OS je vždy nezbytná pro uživatele PC i pro hráče PC, aby se snížily závady systémů, problémy s kompatibilitou a havárie. Mezitím nejnovější verze většinou zahrnuje další funkce, vylepšení, bezpečnostní záplaty a další. Udělat to:

   • zmáčkni Vyhrajte+i klíče k otevření Nastavení systému Windows.
   • Klikněte na Aktualizace a zabezpečení > Vyberte Kontrola aktualizací pod Windows Update sekce.
   • Pokud je k dispozici aktualizace funkce, vyberte Stáhnout a instalovat.
   • Aktualizace může chvíli trvat.
   • Po dokončení restartujte počítač a nainstalujte aktualizaci.

   To je vše, lidi. Předpokládáme, že vám tato příručka byla užitečná. Pro další dotazy můžete níže komentovat.