Jak opravit chybový kód Diablo 4 316719 |, jak opravit chybový kód Diablo 4 316719 – Dexerto

Jak opravit chybový kód Diablo 4 316719

Hráči také uvedli, že se kód objeví po poprvé vyrovnání, takže pro každého, kdo to nedosáhl tak daleko, uvědomte si, že můžete být na resetování.

Jak opravit chybový kód Diablo 4 316719

Jak opravit Diablo 4 chybový kód 316719 Obrázek krycího obrázku

Chybový kód 316719 je nejnovější chyba, která se objeví po spuštění Diablo 4.

Diablo 4 dnes oficiálně spustil! Po 11 letech čekání hráči konečně dostali ruce na poslední splátku ve franšíze Diablo. Nyní, když je hra otevřena pro veřejnost, se hráči setkali s některými časnými chybami. Nejvíce frustrující chyba je Diablo 4 chybový kód 316719.

Tato chyba kopne hráče zpět do hlavní. To je otravné, protože v současné době existuje vysoký počet hráčů, kteří se pokoušejí připojit ke serveru, což znamená, že doba fronty jsou dlouhá. Zde je, jak opravit chybový kód Diablo 4 316719.

Jak mohu opravit chybový kód 316719 v Diablo 4?

Použijte stránku Battle.net Blizzard a zkontrolujte stav serveru na Diablo 4

Použijte Blizzardovu bitvu.Síťová stránka pro kontrolu stavu serveru na Diablo 4.

Kontrola stavu serveru Diablo 4

Jedním z největších důvodů, proč se chybový kód 316719 vyskytuje, je způsoben tím, že se servery pravděpodobně tlačí na jejich limit. Je to kvůli velkému počtu hráčů, kteří se pokoušejí přihlásit se do Diablo 4 v den zahájení, což lze očekávat. Chcete -li zkontrolovat aktuální stav serveru, přejděte na bitvu Blizzarda.Čistá stránka podpory pro kontrolu stavu konzoly nebo serveru PC.

Špatný internet

Dalším důvodem, proč se s touto chybou můžete setkat, je kvůli špatnému připojení k internetu. Podívejte se na poskytovatele internetových služeb a ujistěte se, že váš router funguje správně. Pokud je na vašem konci vše v pořádku, zde je jednoduchá metoda, kterou lze pro tuto chybu vyzkoušet:

  1. Úplně vypněte počítač, včetně napájení.
  2. Vypněte router.
  3. Počkejte 30 sekund, než znovu zapnete router.
  4. Jakmile je internet zapnutý a pracuje, zapněte počítač zpět.
  5. Načíst Diablo 4 – může hru volitelně načíst do režimu správce.

Od té doby neexistuje jasný způsob, jak opravit tento kód chyby. Tento článek bude aktualizován, jakmile vývojáři ohlásí opravu chyby 316719.

Zůstaňte naladěni na esports.GG pro nejnovější zprávy a aktualizace Diablo 4.

Jak opravit chybový kód Diablo 4 316719

Lilith v Diablo 4 vstoupí do nahrazení hlavního zla

Blizzard Entertainment

Není nic frustrujícího než pokusit se přihlásit se do Diablo 4, ale zastavení o chybovém kódu, jako je 316719. Zde je přesně to, jak můžete chybu opravit a pokračovat ve své demonstrační cestě ve svatyni.

Dlouho očekávaný Diablo 4 je konečně tady a mnoho hráčů se potápí do svatyně každý den, ať už se jedná o veteránští fanoušci nebo nováčci, kteří chtějí poprvé zažít akci shora dolů.

Jedním frustrujícím problémem hráči měli od období beta beta však chybový kód 316719, který vás oba zakazuje dostat do hry a vykopne vás, jakmile jste dovnitř. Pokud jste byli touto frustrující chybou ovlivněni, můžete problém vyřešit.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak opravit chybový kód Diablo 4 316719

Diablo 4 Inarius Floating Header

Diablo 4 má několik chybových kódů, které trápí hru v beta beta.

Jediným řešením v době psaní je restartujte hru a projděte se procesem přihlášení znovu. Není to nejpohodlnější oprava kvůli dlouhým frontám, které hra může mít, ale to je vše, co nyní lze udělat. Chyba je na straně serveru, takže si buďte jisti, pokud ji vidíte, protože s vaší hrou není nic špatného.

Problém nastává na více místech, přičemž vytvoření postav je číslo jedna a je to způsobeno tím, že se všichni hráči pokoušejí dostat do hry současně.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Hráči také uvedli, že se kód objeví po poprvé vyrovnání, takže pro každého, kdo to nedosáhl tak daleko, uvědomte si, že můžete být na resetování.

Přineseme nejnovější zprávy, pokud jde o pokrok, jak se tato chyba opravit, takže se ujistěte, že se zkontrolujte další podrobnosti.

To je vše, co je třeba vědět o chybovém kódu 316719! Další obsah ve hře najdete v našich průvodcích níže: