Jak otevřít Bradavice Legacy Puzzle Doors | VGC, Bradavice Legacy Door hádanky: Jak vyřešit očíslované zvířecí dveřní hádanky – DOT ESPORTS

Bradavice Legacy Door hádanky: Jak vyřešit očíslované zvířecí dveře hádanky

To je vše, co potřebujete vědět, abyste vyřešili hádanky Bradavice Legacy. Nezapomeňte se podívat na náš článek pro stránky pro polní průvodce v Bradavicích, pokud chcete rychle vyrovnat svou postavu. Doporučujeme také prohlédnout si náš průvodce kouzelníky Bradavice, který zdůrazňuje magické síly, ke kterým máte přístup, nebo pokud chcete lovit sběratelské předměty, podívejte se na naše průvodce do Bradavic Legacy Daedalian Keys and DemiGuise sochy. Nakonec si můžete přečíst náš nejlepší seznam her PC a objevte řadu kriticky uznávaných titulů.

Jak otevřít Dveře pro hádanky Bradavice

Bradavice Legacy Puzzle Doors jsou skryty po celém hradu Bradavic.

Při zkoumání školy najdete několik Bradavice Legacy Dveře hádanek A abyste je mohli otevřít a odemknout, co je uvnitř, musíte vyřešit číslo čísla.

Napsali jsme tedy tuto příručku, abychom vám dali vědět, jak dokončit Dveře hádanek V Bradavicích.

Zatímco Dveře hádanek Samy vypadají jako základní matematika, nepříjemný vtip o číslech, které symboly kolem dveří představují, lze snadno vynechat, pokud nenajdete správnou instrukci.

Řekneme vám také, co je za ním najít Bradavice Legacy Dveře hádanek A pokud stojí za to jít.

Aktualizace 11. srpna 2023 / 12:00

Aktualizovali jsme tento průvodce Bradavicemi s dalšími informacemi.

Bradavice Legacy Guides:

Bradavice Legacy Puzzle Door kód

Nejprve, tady je to, které číslo každý symbol představuje na dveřích puzzle:

Pokud jste strávili kdykoli putováním po hradu v Bradavičích dědictví, pravděpodobně jste našli svou cestu bráněnou jedním z těchto dveří puzzle.

Často se nacházejí poblíž dvou zařízení otazník na zdi, která lze otočit a odhalit jiné symboly. Nejen to, ale na samotných dveřích je vodítko pro hádanky.

Když se poprvé setkáte s jedním z těchto hádanek, bylo vám odpuštěno, že si myslíte, že kód, který obsahuje 10 zvířat obklopujících dveře, představuje čísla od 1-10. To však není.

Ve skutečnosti je jediný způsob, jak to zjistit, aniž by to jednoduše drsné vynutilo (což je docela snadné, vzhledem k tomu, že existují pouze dvě sady symbolů, které skrz spam, je najít kus pergamenu u dveří symbolů v krokve křídla Bell Tower.

Hra vás nikdy neukazuje tímto směrem, takže pokud se nerozhodnete prozkoumat ten roh hradu sami, nikdy ji nenajdete. V Bradavicích je spousta pokojů, jako je tento, většina z nich je buď plná sběratelských předmětů nebo fanouškovských služeb.

Na rozdíl od zámků Daedalian Keys a Alohomora neexistuje žádný hlavní úkol, který by vám řekl, jak otevřít dveře Bradavice Legacy, takže si na to musíte vymyslet nebo najít tento iluzivní pergamen.

Jakmile víte, že symboly ve skutečnosti znamenají 0-9 místo 1-10, je to proces otevírání dveří puzzle extrémně jednoduchý.

Za těmito dveřmi puzzle je obvykle hrudník slušné velikosti a při několika příležitostech některé stránky polních průvodců sochy pologálního. Budete také moci shromáždit několik stránek polních průvodců Revelio skrz tyto dveře, ačkoli ne z nich je pro příběh nezbytný, jednoduše dokončit svůj terénní průvodce a zaškrtnout několik výzev.

Budete moci vidět, co je za dveřmi hádanky pomocí Revelia před ním, což se ukáže, zda je to jen náhodná převodovka nebo něco významnějšího.

Bradavice Legacy Puzzle Doors: Co je za dveřmi?

Obvykle najdete malou hruď za většinou dveří puzzle v Braday Legacy, což může být poněkud zklamáním, zejména proto, že kořist ve hře je do značné míry randomizován.

V některých případech najdete místa, která obsahují stránky polních průvodců skrytých před pohledem, takže stojí za to otevřít všechny. Existuje však také šance, že jednoduše najdete nějaké zlato.

Zábavná skutečnost, která byla objevena teprve nedávno: Pokud jste se během svého času s Bradavicemi stali tak líní, že nechcete vstoupit do místnosti, můžete skutečně použít Accio k získání většiny kořistí ve hře.

K pokroku příběhu neexistují žádné dveře hádanky, to je výhradně pro ty, kteří se snaží dokončit svůj polní průvodce. I když to uděláte, jediná věc, se kterou se ocitnete, je ohromující cutscén, kde vám profesor Weasley říká, že ještě musíte najít více věcí, i když nemáte.

Za jedním z dveří puzzle drží třídu Arithmancy, místnost, která se ve filmech nikdy neobjevila a byla krátce zmíněna v knihách Harry Potter, což z něj činí zábavné velikonoční vejce pro fanoušky tvrdého. Není důvod navštívit tuto třídu kromě dokončení polního průvodce.

Aritmancy byla předmětem, který byl představen ve třetím ročníku školy v Bradavicích, nabídl studentům třetího ročníku jako volitelný, což znamená, že to nebyly nuceny to vzít.

Téma se nikdy neobjevila ve filmech Harry Potter, jako ve třetím roce, Harry Potter a vězeň Azkaban, Hermiona Grangerová, nebrali předmět ve třetím roce, místo toho se rozhodli vzít starodávné runy.

Bradavice Legacy Door hádanky: Jak vyřešit očíslované zvířecí dveře hádanky

Bradavice Legacy

Bradavice Legacy Má všechny druhy různých hádanek, jako je mnoho jiných RPG s otevřeným světem, které přišly před ním, ale očíslované zvířecí dveřní hádanky rozptýlené po Bradavicích jsou jedinečným způsobem na ně. Co na Zemi znamenají všechny symboly dveří zvířat a jak sakra vyřešíte hádanku?

Znalost odpovědi na tyto otázky je rozdíl mezi nabití nějakého velkého kořisti nebo navždy ponecháním zavřených dveří. Nebojte se však; Máme vás zakryté.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste vyřešili očíslované zvířecí dveřní hádanky Bradavice Legacy.

Jak vyřešit očíslované zvířecí dveře hádanky Bradavice Legacy

Prvním a nejdůležitějším krokem při řešení očíslovaných hádanek zvířete je načtení stránky Průvodce studiem Aritmancy, která je popsána jako: „Stránka roztrhaná z průvodce studií Aritmancy, která obsahuje seznam čísel přiřazených různým magickým zvířatům.„To bude fungovat jako váš cheat list při pokusu o interpretaci symbolů zvířat a já pro jednoho shledávám neuvěřitelně užitečné.

Jak najít očíslované podvádění dveří

Studijní průvodce Aritmancy najdete tím, že zamíříte do plamene Floo Classroom, procházím přes krokve a poprvé se otočí, najdete očíslované zvířecí dveře vedle tabule a otevřete modrou hruď.

Stránka Průvodce studií Arithmancy vám ukazuje, že každý symbol zvířete je přiřazen ke konkrétnímu číslu.

Bradavice Legacy dveřní hádanky: Co znamená každý symbol zvířat

Nejjednodušší způsob, jak o tom přemýšlet, je přiřazení čísel nula přes devět ke dveřím Symboly v pořadí ve směru hodinových ručiček. Kromě toho přemýšlejte o atributy samotných zvířat. Například dává dokonalý smysl, že jednorožec je kvůli svému jedinému rohu.

Zde je rychlé shrnutí hodnoty číselného pro každé zvíře s puzzlemi dveří.

Owl (nebo demiguise) je nula, jednorožec je jeden, graforn je dva, tříhlavý had je tři, pták na větvi je čtyři, pětinohý tvor je pět, mloka je šest, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře, zvíře Se čtyřmi chapadlami je sedm, pavouk je osm a multi-stativní zvíře je devět.

 • Demiguise: 0
 • Unicorn: 1
 • Graphorn: 2
 • Had: 3
 • Pták: 4
 • Pětinohý stvoření: 5
 • Salamander: 6
 • 4-Tentacle Beast: 7
 • Spider: 8
 • Multi-stativní zvíře: 9

Bradavice Legacy

Jak vyřešit Bradavice Legacy dveřní hádanky

Dalším krokem je pochopení toho, jak se tento kód překládá do dveří zvířat. V zásadě má každá hádanka pro zvířata dveře řadu trojúhelníkových rovnic, přičemž čísla na vnější straně přidávají k tomu, aby se uprostřed přidalo.

Jedním z nich je otazník, který je ten, který je třeba vyřešit, a správná odpověď je symbol zvířat, který odpovídá tomu, co je toto číslo. Může to znít složitě, ale v praxi je to jednoduché.

Například na obrázku níže by byla správná odpověď v první trojúhelníkové rovnici pět, takže pětinohý tvor, protože počet uprostřed (devět) je souhrn dvou, tří (tříhlavý drak se objeví nahoře, což představuje tři) a pět – což je tajemné číslo potřebné k dokončení hádanky.

Pokud jde o trojúhelníkovou rovnici pod tím, což je o něco snazší vyřešit, odpověď by byla tři, takže tříhlavý drak, protože počet uprostřed (čtyři) je shrnutí jednoho, nula a tří.

Bradavice Legacy

Třetím a posledním krokem je použití číselníku vedle očíslovaných dveří zvířat pro změnu symbolu a zadání odpovědi a vyřešit jej. Poté budete moci vstoupit do dveří, kde obvykle najdete nějaký kořist.

To je vše, co je k tomu. Pokud postupujete tyto kroky, zejména první, který shromažďuje stránku studijního průvodce Aritmancy, budete moci tyto číslované očíslované zvířecí dveře v žádném okamžiku vyřešit. Můžete je samozřejmě vyřešit bez to jednoduše pomocí pokusu a omylů, ale bude to trvat mnohem déle.

Spisovatel štábu pro dot eSports. Jsem vášnivý hráč s dlouholetými zkušenostmi pokrývajícími všechny věci, esports a streamování. Mám zvláštní lásku k Dota 2, Pokémonovi a Apex Legends.

Bradavice dědictví dveří a jak je vyřešit

Pokud jste si mysleli, že jste v Bradavicích v bezpečí, zamyslete se znovu, protože potřebujete základní algebru k vyřešení dědictví Bradavic pro dveře.

Hádanky Bradavice Legacy Door Number: prázdná aritmacy puzzle uvnitř Bradwartova hradu

Publikováno: 4. května 2023

Chcete vědět, jak vyřešit hádanky dveří Bradavice? Jako nejnovější student Pátého ročníku Bradavic musíte dohnat spoustu práce. Nejen, že se budete muset naučit co nejvíce, abyste mohli předat své sovy, ale je tu také otravná záležitost vaření povstání Goblin, které je třeba řešit.

Jakmile jste byli přiděleni do vašeho domu pomocí klobouku Bradavice Legacy, můžete prozkoumat hrad ve hře RPG. Existuje spousta dveřních hádanek, které lze vyřešit v Bradavickém dědictví, řada testů navržených k vyhodnocení vašich dovedností v oblasti aritmancy. Aritmancy učí čaroděje a čaroděje, jak přiřadit čísla slovům, aby předvídala budoucnost. Naštěstí jsou tyto hádanky dostatečně jednoduché, že nebudete muset brzy vypuknout kalkulačku. Za Bradavicemi Legacy dveřní hádanky jsou obvykle sběrné truhly, ale jak je otevíráte?

Jak vyřešit Bradavice Legacy Door hádanky

Chcete -li vyřešit Bradavice Legacy Door hádanky, musíte najít studijní průvodce ARITHMANCY, abyste věděli, která zvíře odpovídá každému číslu. Nebo, pokud to ještě nechcete lovit, máme níže uvedené podrobnosti o tom, jak vyřešit hádanky dveří.

Hádanka představuje čtyři kruhy v trojúhelníku: střední číslo představuje celkový počet a tři kruhy obklopují dohromady, aby vytvořily celkový počet. To, co ztěžuje tyto jednoduché matematické rovnice, je to, že některé kruhy jsou naplněny symboly. Musíte najít stránku Průvodce studiem Arithmancy, abyste zjistili, jaké číslo symboly představují.

Zde je místo, kde najít stránku Průvodce studií Aritmancy:

 • Vydejte se na místo plamene v učebně věštění.
 • Projděte se přes krokve a vezměte první právo, které vidíte.
 • Najděte číselnou hádanku vedle tabule.
 • Otevřete modrou hruď vedle tabule a najděte stránku studijního průvodce Aritmancy.

Pomocí této stránky můžete zjistit, co symboly znamenají, aby se vyřešily hádanky. Blackboard uvádí příklad toho, jak hádanky fungují. Pokud je celková částka 14 a kruhy obsahují dva a hydra (Hydra se rovná třem), pak to znamená, že otazníkem musí být had s více hlavami, který představuje devět.

Bradavice Legacy Door Number Hádanky: Stránka pro studium Arithmancy

Zde je to, co všechny symboly aritmancy představují ve formě číselného:

 • 0 – Demiguise (Owl’s Face)
 • 1 – Unicorn
 • 2 – Graphorn (drak)
 • 3 – Hydra
 • 4 – OWL
 • 5 – Quintaped (Headcrab)
 • 6 – Salamander
 • 7 – zub s pažemi a nohama (vážně, co je vlastně?)
 • 8 – Spider
 • 9-s vícehlavý had

Stojí za zmínku, že nepotřebujete stránku Průvodce studiem Aritmancy, abyste vyřešili některá z číselných hádanek. Dokud víte, které symboly představují každé číslo, nemusíte mít ve svém inventáři napájecí stránku, abyste dokončili každou hádanku.

Odměny za legační číslo Bradavic Obvykle zahrnují truhly s pokladem naplněné kusy a kusy. Přečtěte si náš průvodce, jak upgradovat vybavení v Bradavicích, abyste zlepšili své oblíbené kousky brnění, a nezapomeňte, že můžete Bradavice Legacy System provést, pokud chcete změnit vzhled svého oblečení.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste vyřešili hádanky Bradavice Legacy. Nezapomeňte se podívat na náš článek pro stránky pro polní průvodce v Bradavicích, pokud chcete rychle vyrovnat svou postavu. Doporučujeme také prohlédnout si náš průvodce kouzelníky Bradavice, který zdůrazňuje magické síly, ke kterým máte přístup, nebo pokud chcete lovit sběratelské předměty, podívejte se na naše průvodce do Bradavic Legacy Daedalian Keys and DemiGuise sochy. Nakonec si můžete přečíst náš nejlepší seznam her PC a objevte řadu kriticky uznávaných titulů.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.