Jak porazit Leviatan v remake mrtvého vesmíru., Leviathan | Mrtvý vesmír wiki | Fandom

Leviatan

Věci se však neplánují, takže jsme přesně podrobně popisovali Jak porazit šéfa Leviathana v mrtvém prostoru níže. Ačkoli je tato příručka pro remake, obecná strategie porazit Leviathan je stejná, pokud hrajete původní mrtvý prostor.

Jak porazit Leviatan v remake mrtvého vesmíru

Tato příručka vysvětlí mechaniku boje šéfa a řekne vám, jak porazit Leviathana v kapitole 6 remake Dead Space Remake!

Tato příručka je pro remake mrtvého vesmíru, vydané v roce 2023!

Po dobu trvání kapitoly 6 pracuje Isaac s DR. Elizabeth Cross, aby zabránil šíření toxického vzduchu kolem USG Ishimura. Pomocí speciálního enzymu by Isaac injektoval weezer nekromorfy tak, aby také ovlivnil zdroj. To selhalo, takže Isaac musí jít jeden na jednom s obří mohylem masa dabovaného „Leviathan“.

Připravte se na boj

Leviatan bude ve skladování potravin, což není daleko od začátku mapy v hydroponii. Zde budete mít ukládací stanici a kiosek obchodu. Nezapomeňte zásobit jakékoli munice a med balíčky, které budete potřebovat pro boj.

Poté budete chtít zamířit do ukládání potravin a aktivovat vzduchové vzduch ve snaze odhrát Leviatan do vesmíru. Isaac a Elizabeth budou chvilku mluvit s Isaacem s bláznivým nápadem bojovat s bestií.

Jak bojovat s Leviathanem

Když se světla rozsvítí při skladování potravin, přivíte vás tato hrozná masitá zvíře, kterou nazýváme Leviathan. Nenechte se zmást jeho vzhled, jeho kůra je horší než její kousnutí. V této místnosti se vznáší spousta munice, med balíčků a výbušných kanystrů, které můžete použít během boje.

Pro první část bitvy spustí Leviatan jeden ze svých tří chapadla vůči vám. Těmto snadno se vyhýbá, protože vše, co musíte udělat, je odstrčit doleva nebo vpravo, když se dostanou do cesty.

Na trochu vystavují žlutý klastr. Zastřelte tento shluk dostatečně časy, abyste zničili chapadla. Udělejte to pro každý chapadlo pro zahájení další fáze.

Leviatan se bude řvát a odhalit váš nový primární cíl skrytý v jeho maw. Každý tak často to bude řev, využijte této příležitosti k vystřelení ve shluku uvnitř. Na tomto místě můžete také házet výbušné kanystry, pokud chcete zachránit munici nebo dojít munici.

I když buďte opatrní, protože nyní začne natáčet výbušné shluky. Můžete je vyhnout, zastřelit je nebo je vyzvednout s Kinesis, abyste házeli na slabá místa Leviatanu.

Poté, co jste to dostatečně poškodili, Leviatan opěraje tři chapadla a naplní místnost toxickým plynem. Nyní je to závod, který porazit zvíře, než vám dojde kyslík.

Udržujte neustálý pohyb tím, že se vyhýbáte vlevo a doprava, aby se zabránilo chapadla i shlukům. Neobtěžujte se střílet chapadla a soustředit se na shluk uvnitř Leviatanu.

Když porazí, Leviathan bude kulhat a bude vypuštěn do vesmíru. Airlock zavře, což vám umožní vzít dech a vyzvednout si veškerou kořist kolem vás mohl zmeškat. Toto je dobré místo pro získání spousty munic a mediálních balíčků, takže nezapomeňte zkontrolovat každý roh!

A s tím jste porazili Leviathana a nyní můžete pokračovat do kapitoly 7 mrtvého prostoru! Doufám, že jste tento průvodce považovali za užitečnou ve vaší snaze zabít Leviathana!

Leviathan Boss bojuje o průchod v remake mrtvého vesmíru

Toto je krok za krokem shrnutí průchodu akcí, které musíte podniknout, abyste porazili Leviatan ve videohře Remake Dead Space Remake.

Instrukce

 1. Před začátkem boje zásobujte všechny potřeby.
 2. Zadejte skladování potravin a zahájte boj.
 3. Strafe bok, aby se vyhýbal chapadle a zastřelil jejich shluky.
 4. Zastřelte leviatanský vnitřní klastr, když to řve.
 5. Buďte v poslední fázi rychlý a ignorujte chapadla pomocí Strafingu.
 6. Dokončete Leviathana střelbou na jeho vnitřní klastr.

Leviatan

DSR

Leviatan byl masivní, amorfní nekromorf se setkal v USG IshimuraSkladování potravin během vypuknutí na palubě plavidla.

Obsah

Pozadí [ ]

Leviathan se srazil s USG Ishimura zatímco se unáší vesmírem. Původ stvoření a to, jak to skončilo ve vesmíru, je záhadou, i když je možné, že byl vypuštěn z povrchu Aegis VII úly a byl původně tvořen čistě z biomasy kolonistů. To by odpovídalo za další hmotnost, kterou má, spolu s obsahem skladování potravin. Další možností je, že byl extrahován z planety spolu s tektonickým zatížením Ishimura zvednuto se svou gravitační zdokonalení, protože by to umožnilo, aby se vznášel na loď samo o sobě.

Po srážce s lodí se Leviathan dostal do paluby hydroponiky a zabarikádoval se uvnitř skladování potravin. Krátce nato se trakty korupce začaly šířit exponenciálním tempem v těsné blízkosti Leviatanu a pokračovaly v předjíždění většiny paluby. Hladiny kyslíku na palubě se v důsledku toho staly kritickými a při vytvoření jedovatých nekromorfů známých jako Wheezers se Hydroponická paluba stala neschopnou podporovat lidský život. Elizabeth Cross se setkala s Beast a dabovala ji svým jménem.

Recenze expertů GameSpot

26. ledna 2023

5. února 2013

Originální hra []

Agent CEC Zach Hammond se také setkal s Leviatanem, protože hydroponická paluba ztratila veškerý prodyšný vzduch. Krátce na to Isaac Clarke, radí o Leviathanu Kendrou Danielsovou, dorazil na palubu a Hammondovi byl informován o pobytu stvoření. Clarke byl úspěšný v očištění vzduchu na palubě a také smíchání jedovaté látky schopné zabít zvíře. Jed však neměl být skutečně efektivní a Clarke byl nucen tuto záležitost vyřešit násilím.

Clarke do jisté míry vstoupil do prostoru pro skladování potravin, ke kterému je jed přiměl Clarkeho přístup k oslabení Leviatanu, natáhl paže a zabil stvoření.

2023 remake []

Keos-Masons-Slug-Leshing-02

V remake zůstává leviatanské pozadí a umístění většinou stejné jako v originálu. Poté, co byl po poranění Izákem vyhozen do vesmíru, se však držel Ishimura ‘s komunikační anténa, vracející se jako Leviathan zbytek, v podstatě nahrazení místa slimáka. Isaac musel bojovat a odstranit z antény, aby Kendra Daniels kontaktoval USM Chrabrost, Prakticky nahrazení slimáku jako šéfa. Poté, co bylo znovu poraženo, stvoření konečně zemřelo a unášelo se do vesmíru jako neživá hmota.

Strategie [ ]

 • Nejprve nikdy nepřestávejte se pohybovat.
 • Leviatan má dvě metody útoku. Nejprve používá jeden ze svých tří chapadla k zametání po celé oblasti, na které Izák stojí. Vzhledem k tomu, že k boji dochází v nule-g, může se vyhnout útoku z skoku z podlahy na strop nebo naopak. Isaac se může také spolehlivě vyhýbat útokům na chapadla tím, že se pohybuje nepřetržitě doleva nebo doprava, když je Leviathan na něj houpe.
  • Trik je zde, aby Isaacovy skoky co nejkratší, aby umožnily více času na vystřelení na slabém místě chapadla. Zaměření těsně nad chapadla, když začne jeho útok, je dobrá taktika. Zbraň kontaktního paprsku je pro to také hodnou volbou.
   • Po zničení chapadla použije Leviathan nový útok, který spočívá v plivání organických bomb skrz jeho centrální ústa, kde se jeho jádro, které sídlí uvnitř, krátce vystaví.
   • Střelba v jádru poté, co dokončí plivání bomby salvy nebo pomocí kineze, aby chytila ​​lusku a vrhla ji zpět do úst Leviatana, je dobrá strategie. Podd se buď srazí s jiným luskem, který Leviatan vystřelil, způsobil explozi, nebo se srazí s jádrem Leviatanu, což způsobí poškození. Kolem komory se vznášejí také plynové kanystry, které lze vrhnout na kinezi.
   • Alternativně je střílení přímo na samotné lusky. Toto je pravděpodobně nejúčinnější metoda pro zbavení se zvířete. Pokud jde o nižší potíže, může být leviatan zabit v jediném cyklu plivání pods, pokud se jim podaří vybuchnout všechny uvnitř úst, čímž je dokončí za méně než minutu. Pro tuto práci je vhodná přiměřeně upgradovaná řezačka v plazmě, protože v jednom zásahu vybuchne lusky. Pokud jde o vyšší potíže, může vyžadovat, aby dva úspěšné cykly zničili Leviatan, ale životaschopnost metody zůstává nezměněna.

   Leviathan zbytek []

   • Zbytek Leviathanu má různé útoky, je použití proti Izáku, z nichž mnohé byly ty, které s ním měly během svého předchozího setkání. Prvním z nich je střílet chapadla vpřed, aby zasáhla Izáka. Stvoření zvyšuje své chapadla před zasažením, takže se Isaac musí dostat ven včas, aby se vyhnul zranění. Leviatan může také použít své chapadla k zametání přes komické pole.
   • Dalším útokem, který má zbytek Leviathan, je plivání několika organických bomb z různých otvorů na jeho těle.
    • Vzhledem k tomu, že boj probíhá v nule-g, je Isaac schopen vyhnout poškození tím, že vyletá z cesty.
    • Jakmile bude slabé místo zničeno, bude se Isaac muset rychle pohybovat, protože zbytek Leviatanu použije své chapadla k zničení kanónu na reklamy, které Izáka zabrání znovu jej používat. Naštěstí má pole Comms několik dělů, i když je Leviathan Remant bude i nadále ničit každou ze svých slabých míst.

    Trivia []

    • Termín Leviatan se často používá synonymně s mořská příšera, S odkazem na monstrum stejného jména ze Starého zákona Bible, o kterém se říká, že byla „velká ryba“, která spolkla biblickou postavu, Jonah. Kříž dokonce citace Žalm 74:14 V remake po porážce stvoření: „A lo, rozdrtil jsi hlavy Leviatanu- bude maso pro ty na poušti.“
    • V moderní hebrejštině slovo jednoduše znamená „velryba“. Některá esoterická a okultní literatura ji označila za vrátníka pekla a jeden ze sedmi jeho princů. [2]
    • Téměř nic se nezobrazuje o biologické struktuře Leviatana kromě její masité fronty.
    • Leviatan je mimořádně těžký, váží přes 10 kilotonů (10 000 tun/22 046 000 liber). Za předpokladu, že je vyrobena výhradně z rekombinovaných lidí, základní matematika diktuje, že by se skládala z zhruba 169 492 lidí s průměrnou hmotností. Avšak vzhledem k tomu, že Leviatan se nachází v prázdné zátoce skladování potravin, která byla popsána jako obsahující přebytek potravin v jednom ze zvukových protokolů, které zanechal Elizabeth Cross Začlenění biomasy z oblasti skladování potravin do původní biomasy.
    • Leviathan je prvním šéfem Necromorph, kterému čelí Isaac.
    • Leviatan je jednou z mála forem života nekromorfů v celé sérii, na kterou se přímo zmiňuje jeho názvem; Ostatní jsou úly, měsíce a Nexus.
    • Existuje závada, která způsobuje, že se Leviatanova animace resetuje na svou „živou“ animaci poté, co byla zabita. Poté, co to Isaac zabije a opustí do místnosti pro kontrolu kvality ovzduší, pak se vrátí do skladování potravin, Leviatan se objeví, jako by byl naživu. Není to však. To se také děje s šéfem slimáka.
     • Pokud se k tomu dostanete dostatečně blízko, znovu oživí a začne znovu první fázi bitvy. Jakmile jsou však chapadla zničena, cysty nevycházejí jako předtím. Zůstává ve stavu před ústními cysty a zůstane tak, dokud neodejdete a neopakujete závadu. Hráč je plně schopen vstoupit a vystoupit z místnosti, když „bitva“ znovu začne. (Toto bylo vyzkoušeno až po načtení souboru uložení).

     Jak porazit šéfa Leviathana v mrtvém prostoru

     The Leviatan je šéf v obou Mrtvý prostor remake a originál.

     Jakmile v kapitole 6 neutralizujete osm pískovin, můžete vstoupit do úložiště potravin v hydroponii, abyste se pokusili vystřelit Leviatan.

     Věci se však neplánují, takže jsme přesně podrobně popisovali Jak porazit šéfa Leviathana v mrtvém prostoru níže. Ačkoli je tato příručka pro remake, obecná strategie porazit Leviathan je stejná, pokud hrajete původní mrtvý prostor.

     Pokud místo toho hledáte zbytkovou variantu, máme stránku o boji proti šéfovi Leviathan v kapitole 8.

     Leviatan se probudí, až se dostanete dostatečně blízko, a budete vědět, že na vás bude chapadlo zaútočit, až křičí. Kliknutím na R3 se na konci tohoto výkřiku zvětšíte, abyste se vyhnuli útoku.

     První věc, kterou musíte udělat, abyste porazili šéfa Leviathana v mrtvém prostoru, je počkat, až jeden z jeho chapadla útočí, pak Poškoďte zářící vaky na útočící chapadla. Můžete použít své dlouhodobě se zbraněmi, jako je řezačka v plazmě nebo kontaktní paprsek, aby poškodila vak, nebo použít kinezi na červených kanystrech v místnosti a poté je hodit.

     Když dostatečně poškodíte Leviathana střílením na jeho chapadla, budou ustoupit a ústa uprostřed se otevřou a střílí projektily na Izák. Doporučujeme použít vaše nejsilnější zbraně s dlouhým doletem na Napadněte na tato ústa, když je otevřená. Kontaktní paprsek je pro to ideální.

     Při remake, když poškodíte Leviatanovy ústa dostatečně, uvolní plyn a chapadla se vrátí, aby na vás zaútočily. V originále není žádný plyn, ale chapadla se také vrátí.

     Toto je poslední fáze boje Leviathan Boss a vy musíte Vyměňte mezi poškozením úst a zářícími vaky na chapadlech Když se zdá, že konečně porazili leviatan v mrtvém prostoru.

     S Leviathan Dead se můžete vrátit k hydroponii a uzavřít kapitolu 6.

     Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

     Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

     Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

     Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
     Témata v tomto článku

     Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

     • Dead Space (remake) Sledujte
     • EA Sledujte
     • Horor následovat
     • Motive Studio Follow
     • PC Sledujte
     • PS5 následovat
     • Xbox Series X/S Sledujte

     Sledujte všechna témata vidět další 2

     Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

     Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

     Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

     Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

     Senior Guides Writer

     Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.