Jak postavit dům v Minecraftu v roce 2022 (Easy Guide) | Beebom, jak postavit dům Minecraft, aby zůstal v bezpečí před davy | Gamesradar

Jak postavit dům Minecraft, aby zůstal v bezpečí před davy

Stavba podzemního domu v Minecraftu má své profesionály, protože je relativně snadné stavět, docela bezpečný, a můžete snadno získat přístup k dolu, abyste získali více zdrojů, i když zde můžete obětovat styl pro praktičnost. Při plánování a vykopávání vašeho podzemního domu je třeba si uvědomit několik omezení a věcí, které tráví spoustu času kopáním a procházením pickaxes k nebezpečím kopání nebo se odváží nad zemí:

Jak postavit dům v Minecraftu

Jak postavit dům v Minecraft Complete Guide

Základny Minecraft, automatické farmy, tematické světy a ve hře ve hře. Všechna tato fantastická slova jsou v komunitě Minecraft běžná a populární. I když naznačují jen jednu věc, a to je dům hráče ve hře, může to být velké, skryté, fantastické, základní a vše, co chcete, aby to bylo. Ale to je pro hráče, kteří vědí, jak postavit dům v Minecraftu. Pokud nejste jedním z nich, je tento průvodce ideálním místem, které vám pomůže začít. Procházíme všechny požadavky, bloky a vzory, kterým musíte pochopit, aby se vytvořil svůj vlastní dům v Minecraftu. Pokud se tato myšlenka cítí trochu ohromující, můžete také použít některé z nejlepších modů Minecraft k získání další podpory. S tím z brány, neztráceme chvíli více a naučíme se, jak postavit dům v Minecraftu.

Postavte dům v Minecraft: Kompletní průvodce (2022)

Proces budování domu Minecraft zahrnuje více konceptů a kroků. A abychom věci udrželi jednoduché, rozdělili jsme průvodce do samostatných sekcí. Je použitelný v Minecraft Java a Bedrock Editions ‘Nejnovější verze.

Proč potřebujete dům v Minecraftu?

 • Bezpečný dům, který vás chrání před nepřátelskými davy.
 • Perfektní umístění úložiště pro udržení všech vašich zdrojů a položek.
 • Snadno spravují prostor pro automatické farmy Minecraft a zachycení davů.

Kde můžete udělat dům s minecraft?

 • Dostatek otevřeného prostoru pro stavbu vašeho plánovaného domu
 • Zdroje potravin, dřeva, rud a dalších běžných předmětů
 • Nějaká nadmořská výška, která vás zachrání před většinou davů na úrovni
 • Přístup k oceánu a řekám pro snazší cestování pomocí lodí Minecraft.

Materiály potřebné k stavbě domu Minecraft

Od půdy k obsidiánovi můžete prakticky použít jakýkoli nečitatelný blok v Minecraftu, abyste vytvořili váš dům. Pokud hrajete sami nebo stavíte dočasný dům, můžete použít jakýkoli blok ve hře. Většina Speedrunners a začátečníci se obvykle drží s půdními bloky Protože jejich domy by neměly trvat dlouho.

Pro váš první dům vám doporučujeme Vyvarujte se gravitačních bloků, jako je písek a hořlavé bloky jako dřevo. Takové bloky mají potenciál zabít za nepředvídaných okolností. Mezitím vám bloky jako Obsidian pomohou udělat váš dům odolný proti výbuchu později ve hře.

Postavte dům v Minecraft: krok za krokem (s obrázky)

Jakmile shromáždíte materiály a vyberete místo, můžete postupovat podle těchto kroků a zahájit proces budovy pro svůj dům Minecraft.

Krok 1: Sestavte stěny

Stavět stěny Minecraft House

Stejně jako dům v reálném světě musíte nejprve postavit zdi, na kterých stojí váš dům Minecraft. Jiné než Hlavní čtyři stěny, Můžete postavit tolik pokojů, kolik chcete. Ale Nezapomeňte Ponechte otvory pro dveře nebo okna. Jednoduše musíte umístit bloky a naskládat je tak vysoko, jak chcete, aby byl strop vašeho domu.

Krok 2: Přidejte dveře a Windows

Přidejte dveře a okna

Jakmile jste postavili stěny, můžete použít dřevo pro výrobu dveří a Skleněné tabule jako okna. Pomocí jednoho dveří nebo dvojitých dveří je vaše volba. Nepřátelské davy nemohou otevřít ani jeden z nich. Pokud jde o okna, někteří hráči je nechávají otevřené bez jakéhokoli skla. Ale je to otevřená pozvánka na davy, jako jsou kostry, které na vás mohou zaútočit z dálky.

Krok 3: Rozbalte dům

Přidejte další oblasti do domu Minecraft

Po vytvoření základní struktury je čas na to Přidejte více praktických prvků a oblastí, jako jsou pokoje, střechy a další do domu v Minecraftu. Mnoho hráčů se rozhodne pro více pokojů, ale jde o samostatné podlahy přidá do vašeho domu určitou estetiku. Jen nezapomeňte přidat žebřík nebo schody, aby se vyšplhali na tuto podlahu. Alternativně můžete použít tuto fázi k přizpůsobení svého domu pomocí osobních designových prvků a jedinečných tvarů.

Krok 4: Zapálit to

Rozsvítit to

Je pravda, že dům v Minecraftu zastaví nepřátelské davy, aby vás oslovil, ale to nezabrání těm nepřátelským davům v tření uvnitř domu. Chcete -li proti nim chránit svou CASA, musíte Přidejte do svého domu různé světelné zdroje. Pochodně jsou nejoblíbenější možností, ale můžete také jít na Glowstone, Lanterns a další světelné zdroje. Někteří hráči dokonce umisťují světelné zdroje kolem a na vrcholu domu pro zvláštní ochranu.

Krok 5: Přidejte základní vybavení

Přidejte postel, skladování a funkce

 • Crafting stůl
 • Postel k nastavení bodu tření
 • Alespoň jedna hrudník
 • Zdroj potravy, nejlépe základní farma, kterou můžete použít k zasazení semen a pěstování plodin

Další věci, které je třeba přidat do vašeho domu Minecraft

Nyní, jakmile je váš dům připraven, je čas z toho vytěžit maximum. Můžete použít svou kreativitu nebo přejít na náš seznam nejlepších nápady Minecraft House a vybrat si ten, který vyhovuje vaší fantazii. Poté můžete strávit nějaký čas pečlivě úpravou a přestavbou domu při dosahování pokroku ve hře.

Věci, které je třeba přidat do vašeho domu Minecraft

 • Přidání automatické farmy se samostatnou sekcí pro vesničany, kteří mohou různé práce
 • Použitím Redstone pro vytvoření bezpečnostního systému chránit domy před rabováním na serverech pro více hráčů
 • Přináší železné golem a další entity, jako jsou kočky jako domácí mazlíčky v domě
 • Vytváření nábytku pomocí desek, prken a vlny
 • Budování samostatných pokojů pro Treasury a skladování
 • Vytvářejte cesty vedoucí do podzemních jeskyní Minecraft. Chcete -li prozkoumat jeskyně, můžete si prohlédnout některá z nejlepších semen jeskynních semen a nejlepší semena Dripstone Cave v Minecraft 1.18 prostřednictvím propojených článků.
 • Přidání dekorativních předmětů, jako jsou obrazy, květináče, terakota a další k tvému ​​domu

Jak postavit podzemní dům v Minecraftu

Díky nedávnému Minecraft 1.18 Aktualizace, průzkum jeskyně v této hře je na svém vrcholu. Kvůli aktualizaci je nyní důležitější než kdy jindy buď mít podzemní pokoj nebo kompletní podzemní dům pro prozkoumání jeskyní. Zde je návod, jak postavit podzemní dům v Minecraftu

1. Pro jeskynní nebo podzemní dům jsou nejlepší místa Mountainside jeskyně. Je to relativně snadné najít a jejich otevření můžete použít k rychlému úniku z jeskynních biomů v případě nouze.

Jeskyně na horských bočních jeskyních

2. Na rozdíl od nadzemních domů najdete stavební materiály na samotném místě. Prostě Vykopejte otevřené pole nejméně 6-8 bloků ve všech směrech, aby se vytvořila spolehlivá základní oblast. K usnadnění věcí můžete použít pickaxe s některými z nejlepších kouzel Minecraft.

Otevřená oblast pro podzemní základnu

3. Pak, Přidejte žebříky a dveře pasti Pokud chcete, aby váš dům měl vstup na jeho vrchol. V případě, že se nachází na boku hory, budou fungovat také pravidelné dveře. Nezapomeňte Přidejte světla kolem tohoto času také, když jsou jeskyně náchylné k tření davu.

Vstup a světlo v podzemním domě Minecraft

4. Nakonec dokončit dům, Přidejte postel, řemeslný stůl, kovadlinu a truhly s jídlem v nich. Stejně jako běžný dům, můžete jej rozšířit a zlepšit ho jako svůj pokrok s vaší cestou Minecraft. Hlavním účelem domu je nabídnout úkryt a místo úložiště při těžbě.

Vstup a světlo v podzemním domě Minecraft

Často kladené otázky (FAQ)

Q. Který biom je nejlepší pro výrobu základny?

Mezi všemi biomy Minecraft, pouze Houbové pole Biome neumožňuje žádné davy, aby se vytvořily v tom. Ale podle svého zájmu si můžete také vybrat biomy. Nadcházející Minecraft 1.19 biomů jistě bude ještě více ztížit.

Q. Který dům je nejlepší v Minecraftu?

Mezi rozmanitost návrhů domu závisí nejlepší design domu na vašich prioritách. Pokud jste rychlostní nebo těžbu, podzemní dům je nejpohodlnějším designem, který si můžete vybrat.

Q. Ve kterém režimu bych měl vyrobit svůj dům?

Pokud chcete věci udržet snadnější, měli byste použít Kreativní herní režim udělat si dům. Tento režim umožňuje vznášet se a poskytuje vám kreativní inventář s každým jednotlivým blokem a položkou ze hry.

Stavět dům v Minecraftu právě teď

A právě tak jste nyní v Minecraftu odborným stavitelem domu. Všechno, co vám zbývá udělat, je Hop do hry a začít testovat nové návrhy a techniky, dokud nebudete připraveni vytvořit svou první velkou strukturu. Můžete se inspirovat hráči, kteří staví model Země v Minecraft nebo Hop do jednoho z mnoha serverů Minecraft Discord, abyste diskutovali o nápadech. A pak si můžete prohlédnout nejlepší semena pro postavení základny nebo města v Minecraft. Pokud jde o hráče, kteří staví podzemní základnu, náš Minecraft 1.18 Průvodce distribucí rudy vám poskytne hlavu. Můžete jej použít k nalezení vzácných rud, stavebních materiálů a diamantů v Minecraft. S tím řekl, jste nyní připraveni označit své místo ve světě Minecraft. Nezapomeňte však sdílet své domácí nápady v komentářích níže!

Jak postavit dům Minecraft, aby zůstal v bezpečí před davy

Nápady na nápady na Minecraft House Design

Budování domu Minecraft bude jedním z vašich prvních cílů při zahájení hry přežití, ale při výstavbě domu je třeba zvážit spoustu, včetně toho, zda byste ho měli udělat nad nebo pod úrovní země. Chcete neproniknutelný, podzemní bunkr, ideální pro skladování těžebních spojů nebo krásně vytvořeného domu, který kreativně používá různé bloky a materiály? Oba přístupy mají zjevné výhody, ale také existují i ​​nevýhody, které je třeba zvážit. Existuje také spousta širokých tipů pro obecnou konstrukci domů Minecraft, od plánování vaší sestavení až po umístění pochodně. Položili jsme několik základních tipů a rad pro každého, kdo chce postavit dům Minecraft nad nebo pod zemí.

Základní tipy Minecraft House

I když existuje mnoho přístupů, které byste mohli využít k budování domu Minecraft, tyto tipy jsou všeobecně užitečné a určitě byste je měli mít na paměti:

 1. Začněte s Essentials: Začněte jednoduchou chaty nebo dírou, která slouží jako váš provizorný domov naplněný vašimi náležitostmi – řemeslný stůl, pec, dvojitá hrudník.
 2. Vytvářejte nebo najděte postel a spánku v ní: Sbírejte vlnu z jakéhokoli ovcí, které najdete (pomocí Sheers je mnohem efektivnější než je zabíjet) a kombinujte ji s dřevěnými prknami a vytvořte postel. Alternativně, pokud najdete vesnici, můžete si ukrást postel. Jakmile umístíte postel do svého domu, spíte do ní, abyste založili svůj bod tření na světě a použili jej ke spánku přes noc.
 3. Použijte prostředí: Při vytváření domova Minecraft budete chtít zvážit svůj přístup na základě toho, jaké biomy jsou vám okamžitě k dispozici. Pokud neexistují žádné džungle pro tisíce bloků, nemá smysl se snažit vytvořit dům z džungle. Podobně, pokud nechce příliš ovlivnit terén budováním komplikovaného domu, může být podzemní dům lepší volbou.
 4. Naplánujte si svůj dům Minecraft: Ať už se jedná o základní mentální plán nebo podrobný schéma, je důležité, abyste pro svůj dům měli nějaký plán. A co je nejdůležitější, budete chtít zvážit velikost, rozvržení a materiály, které bude váš dům vyžadovat. Pokud začnete malý, ujistěte se, že jste schopni snadno rozšířit svůj dům, protože nevyhnutelně hromadí spoustu zdrojů.
 5. Umístěte spoustu pochodní do vašeho domu a kolem něj: Udržování vaší obecné oblasti rozsvícené zabrání příšerám v tření, takže budete méně pravděpodobné, že budete napadeni (a budete moci vidět ve tmě!). To je obzvláště důležité, pokud jste ještě nebyli schopni vytvořit postel a noc se blíží.

Tipy Minecraft House pro povrchové domy

Budování pozemního domu v Minecraftu vám umožní ohýbat více vašich tvůrčích dovedností, protože existuje spousta rozsahu pro vytvoření některých skutečně působivých struktur. Pokud však chcete, aby byl váš dům funkční, a také milý se podívat: existuje spousta dalších úvah:

 1. Buďte připraveni expandovat: Při plánování nadzemního domu Minecraft se musíte ujistit, že svou první verzi vytvoříte do odpovídající velikosti. Malý dům se rychle stane překážkou, když vám dojde prostor pro ukládání předmětů, ale budování masivního domu není vždy dobrý nápad. Začněte s menším domem a pak buďte připraveni na to prodloužit další pokoje nebo dokonce celé podlahy. Udržování oblasti kolem vašeho domu by také opravdu pomohlo.
 2. Postavit suterén: Chcete -li zmírnit problémy s úložištěm, zvažte vykopání suterénu pod domem a uložíte další truhly. Domy na úrovni pozemní úrovně budou stavět spoustu materiálů, takže je budete muset někde uložit. Suterén může také působit jako dočasný domov, zatímco na povrchu stavíte svou útulnou chalupu nebo extravagantní panství.
 3. Zvažte své stavební materiály: Držte se stavebních materiálů, které lze snadno získat při spuštění domu. Kámen, který lze snadno těžit, nebo stromy, které lze rychle nasekat a znovu vysadit, jsou dobré materiály, na které začít. Existuje také tolik typů dřeva a kamene, že můžete také vytvořit spoustu vizuální rozmanitosti. Uvědomte si, že některé materiály jsou také odolnější vůči rizikům. Například, kámen není hořlavý a je odolnější vůči explozi, které dřevo – pokud děláte dům z křehčích materiálů, bude davy pryč nesmírně důležité.
 4. Použijte ploty k ochraně vašeho domu: Stejně jako hojné pochodně přidají ploty pro váš domov další obrannou linii a zabrání se davům příliš uzavřít. Lákat zvířata, jako jsou krávy a ovce, do svého plotu a máte také začátky farmy!
 5. Udělejte dobrou střechu: I když to není kritické pro funkce vašeho domu, domníváme se, že střecha může opravdu vytvořit nebo rozbít vzhled domu. Schodišťové bloky můžete použít k vytvoření jednoduché, úhlové střechy nebo smíchání v běžných blocích k vytvoření křivek. Nedělejte to jen plochou střechou!

Tipy Minecraft House pro podzemní domy

Nejlepší balíčky textury Minecraft

Dejte svému domu člověka s nejlepšími texturami Minecraft

Stavba podzemního domu v Minecraftu má své profesionály, protože je relativně snadné stavět, docela bezpečný, a můžete snadno získat přístup k dolu, abyste získali více zdrojů, i když zde můžete obětovat styl pro praktičnost. Při plánování a vykopávání vašeho podzemního domu je třeba si uvědomit několik omezení a věcí, které tráví spoustu času kopáním a procházením pickaxes k nebezpečím kopání nebo se odváží nad zemí:

 1. Pokud je to možné, kopat do kopce: Horizontálně kopání do kopce a vytvoření domu hobitových dívek znamená, že budete používat tvar kopce k provedení práce za vás, okamžitě poskytujte zdi a střechu.
 2. Při kopání dolů dávejte pozor: Pokud plánujete vytvořit dům plně pod zemí, budete muset vykopat docela daleko, abyste se ujistili, že máte dostatek prostoru pro stavbu. Při těžbě dolů a dávejte pozor na jeskyně, rokle a další smrtící kapky.
 3. Řemeslo hodně pickaxes: Protože většinu času trávíte těžbou pod zemí, abyste si vytvořili pokoje, budete rychle žvýkat skrz pickaxes, takže se ujistěte, že ve velkém vyráběte kamenné pickaxes nebo dostatek železa, abyste vytvořili několik železných brankAxes.
 4. Umístěte spoustu pochodní: Udržování věcí dobře osvětlených je obzvláště důležité pro podzemní domy, protože nemáte žádné přirozené světlo, které by vám pomohlo ven. Pochodně musí jít všude, zejména poblíž vchodů a východy, aby monstra udržely pryč.
 5. Udělejte z viditelnosti vašeho domu nad zemí: Vytváření skrytého podzemního bunkru je v pořádku a dobře, dokud se nepodvádíte na povrchu a pak nemůžete najít svůj dům – samozřejmě byste mohli použít nějaké podvody Minecraft, abyste teleportovali kolem nebo jen zaznamenali své souřadnice – ale v každém případě byste měli byste Ujistěte se, že máte nějakou povrchovou strukturu, která označuje váš dům. Něco, co produkuje spoustu světla, odradí monstrum a také zlepší viditelnost v noci.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.