Jak používat slotové kazety v atomovém srdci – dot eSports, Atomoc Heart: Jak používat kazety – GameSinny

Atomové srdce: Jak používat kazety

To jsou všechny informace, které potřebujete vědět o tom, jak vybavit a používat kazety slotů Atomové srdce.

Jak používat automobilové kazety v atomovém srdci

Atomové srdce je dobrodružství prostřednictvím dystopické sovětské společnosti a prvního hlavního titulu denního spuštění na Xbox Game Pass letos. Hra má řadu bojových mechaniků, která měla zvýšit účinnost vašich zbraní, včetně přidání kazety. Ty přidávají zvláštní elementární efekty k vašim útokům na melee a způsobují další škody pro soupeře.

Hra však hráčům okamžitě neřekne, jak tuto funkci používat, protože je skrytá za dvěma recepty. Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět o tom, jak používat autorysy Atomové srdce.

Jak vybavit a používat kazety slotů Atomové srdce

Chcete -li použít kazetu slotu, budete muset odemknout první stanici Nora, která vám umožní přidat vlastní díly do vaší zbraně. Zdá se, že příloha kazety slotů je standardně dodávána s jakýmikoli zbraněmi, které ji mohou vybavit, takže k jeho připojení potřebujete pouze zdroje. Základní sekera, kterou začnete, má slot, takže můžete vybavit slot, jakmile se dostanete na první noru.

Jakmile máte slot vybavený, budete muset vytvořit jednu ze tří kazet: led, oheň nebo elektrické. S těmito recepty nezačnete, ale lze je odemknout hraním prvním úsekem hry a prohledáváním všech velkých hrudníků, které najdete skenováním.

Jakmile jste vytvořili kazetu, budete ji muset vybrat tak, že se vznášíte přes ikonu spodního středu na kole zbraně. Stisknutím tlačítka upravíte slot, který je kliknutím na myši a pravý spoušť na ovladačích. Umístěte se nad kazetou, kterou chcete vybavit, a pak pusťte tlačítko, abyste ji zašroubovali do zbraně. Nyní budete mít elementární útoky, dokud kazeta nedojde z paliva.

Slotní kazety jsou užitečným mechanikem při jednání s některými nepřáteli, kteří mají elementární slabost, protože v průběhu času způsobuje značné poškození. Jsou také užitečné v bitvách šéfů, protože můžete použít elementární efekt, který způsobuje nepřetržité poškození a zároveň se soustředíte na uhýbání útoků.

To jsou všechny informace, které potřebujete vědět o tom, jak vybavit a používat kazety slotů Atomové srdce.

Christian je spisovatel na volné noze pěti let, který byl s Dot Esports více než 15 měsíců, pokrývající Fortnite, General Gaming a News. Mezi jeho oblíbené hry patří Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 a Inscryption.

Atomové srdce: Jak používat kazety

Zde je místo, kde najít plány kazety a jak je používat v atomovém srdci.

Zde je místo, kde najít plány kazety a jak je používat v atomovém srdci.

Když to všechno stojí mezi zuřivým mutantem, který vám hlodá hlavu Atomové srdce je čepel zabalená do tyčinky s ostnatým drátem, potřebujete další výhodu. Co když ta čepele zapálí věci? Nebo je ztuhnout na místě? Už se divu už ne. Díky kazet můžete proměnit své zbraně na všechny druhy prodejců poškozených elementy. Jakmile to víte, je to tak jednoduchý proces a my vás v této příručce projdeme Atomové srdce Kazety.

Jak získat kazety v atomovém srdci

Kazety jsou volitelné předměty, které mohou infuzovat zbraně s určitými schopnostmi na bázi polymeru. Mají omezený počet, kolikrát mohou být použity předtím, než spustí prázdné, a poté se vaše zbraň vrací k normální funkci. Vždy můžete vložit novou kazetu, pokud jste tak nakloněni.

Screenshot od GameSkinny

Můžete vložit kazetu do téměř zbraně Atomové srdce, Ale budete je muset nejprve upgradovat. Máme plný Průvodce k tomuto, Ale podstata je navštívit některou z novinových stanic NORA, vybrat upgrade slotu pro kazetu a utratit požadované materiály, aby ji odemkli.

Jakmile je slot odemčen, můžete použít další upgrady, aby se zvýšila, jak dobře to funguje, ale to je čistě volitelné. Ale abyste mohli tyto sloty používat, potřebujete sami kazety.

Screenshot od GameSkinny

Pokud je vaším cílem je uklidit, zaměřte se zejména na truhly a další velké kontejnery. Použijte Charles k vysávání všeho. Pokud máte prostor ve svém inventáři, bude okamžitě k dispozici jakákoli kazeta, kterou najdete. Pokud nemáte prostor, bude zaslán do vašeho úložiště a bude přístupný od Nora.

Kde získat plány kazety

Pokud jste více typu řemeslného typu, budete muset mít plán. Existují tři plány, které lze sbírat, vše v komplexu Vavillov poblíž začátku hry:

  • The Elektrická kazeta je v breakshoonu řas.
  • The Ledová kazeta je v hrudi poblíž horké dílny, také v komplexu Vavillov.
  • The Požární kazeta je v horní části semenné banky.

Jakmile máte recept na kazetu, navštíví Noru a můžete vytvořit tolik kazet, pro které máte materiály.

Jak používat kazety v atomovém srdci

Máte kazety a zbraně připravené na kazetu. Nyní je čas je dát dohromady. Chcete -li to udělat, musíte mít na svém osobním inventáři zbraň i kazetu a ujistěte se, že je vybavena zbraň, kterou chcete použít.

Otevřete kolo zbraně a zvýrazněte nejvíce zóny spodní části a stiskněte tlačítko odpovídající „Vyberte“.

Screenshot od GameSkinny

Nabídka s dostupnými kazetami se objeví. Vyberte, kterou kazetu chcete, a P3 se objeví do zbraně. Nyní můžete smažit, zamrznout a šokovat nepřátele k obsahu vašeho srdce, dokud kazeta neschnesí.

Screenshot od GameSkinny

Nyní, když víte, jak získat a používat kazety Atomové srdce, Máte zbraně naplněné prvky pro převzetí některých volitelných výzev, jako je testování půdy 9. Podívejte se na některé z našich dalších Atomové srdce průvodci Tady na Gameskinny.

Hlavní obrázek od GameSkinny

O autorovi

Justin Koreis

Justin je ženatý otec dvou, má příliš mnoho domácích mazlíčků a je celoživotním hráčem. Když není ve virtuálním světě, specializuje se na výrobu živých událostí, navrhuje akce pro firemní klienty, jako jsou Microsoft a Nintendo.