Jak používat znak Boost – Destiny 2 | ShackNews, jak získat posílení postav v Destiny 2 – Prima Games

Jak získat posílení postav v Destiny 2

Po dokončení kampaně Lightfall na jedné postavě je odemčena posílení postavy. Od tohoto okamžiku se na obrazovce výběru znaků objeví zlatý symbol vedle jakékoli postavy, která kampaň nedokončila.

Jak používat posílení znaků – Destiny 2

Jak používat posílení znaků - Destiny 2

Posílení postav je nyní k dispozici v Destiny 2. Tyto posílení přeskočí kampaň a odemkne pramen na vašich alternativních strážcích.

21. března 2023 21:25

Pro většinu hráčů je dost hraní přes Lightfall. Problémy se objevují, když máte na cestách více znaků, to vše vyžaduje dokončení kampaně Lightfall, aby se odemkla nové schopnosti, jako je Strand. Vstupte do posilovače postav, placenou linii, který automaticky dokončí kampaň a odemkne pramen. Zde je návod, jak získat jeden, jak jej používat a co to dělá.

Co je to posílení postavy v Destiny 2?

Posílení postavy připravují vaše alternativní strážci po hře. Získáte vybavení na měkkém uzávěru v každém slotu ve svém inventáři a také v nové podtřídě pramenů. To také zahrnuje automatickou dokončení kampaně, takže není třeba podruhé brát na Shadow Legion.

Posílení postavy je obzvláště užitečná pro ty, kteří si prostě přejí uvíznout přímo do koncové hry a vyrovnání energie poté, co zažili, že jedna úplná kampaň běží.

Jak odemknout posílení postavy

Po dokončení kampaně Lightfall na jedné postavě je odemčena posílení postavy. Od tohoto okamžiku se na obrazovce výběru znaků objeví zlatý symbol vedle jakékoli postavy, která kampaň nedokončila.

Tlačítko Boost postavy na hlavní obrazovce Destiny 2

Kliknutím na zlatý symbol zobrazí dialogové okno. Tato pole popisuje, co podporuje podporu:

  • Automaticky doplňuje kampaň Lightfall a odemkne pramen
  • Grant Associated odměny
  • Zvedne vás na současnou měkkou čepici (1750 pro Lighterfall. Další informace najdete v našem průvodci Max Power

Bohužel, na rozdíl od předchozích zvýšení úrovně znaků, posílení světelného znaku není zdarma. Posílení postavy je 2 000 stříbra. Silver si můžete zakoupit přímo ve hře nebo z vaší platformy Choice Store. K nákupu Boost nemůžete použít žádnou výhodnou měnu ve hře.

INFORMACE ZNAMENÁ ZNAMENÁ VELKO

Mějte na vědomí, že fragmenty pramenů pro další přizpůsobení podtřídy nejsou odemčeny pomocí tohoto posílení. Hráči musí shromažďovat meditace pramenů a odemknout každý prvek ručně.

Sledováním výše uvedeného procesu mohou být vaši druhý a třetí strážci hodeni přímo do současné koncové hry bez neúspěchů na úrovni nebo přístupem k nejžhavějším aktivitám. To zahrnuje exotické úkoly a nový nájezd, kořen nočních můr.

Pro ty, kteří nechtějí hrát kampaň znovu, by to mohla být jedna z možností sledovat. Může však být docela rychlé přehrát kampaň s několika přáteli. Navíc získáte exotiku, pokud jej dokončíte na Legendary. Exotiku nedostanete pomocí posílení znaků. Další pomoc v nitty štěrku hry naleznete v našem průvodci s Destiny 2 Complete Strategy Guide.

RiseofBacon je redditor, sběratel vinylu, nadšenec piva řemeslného piva a milovník všech věcí sportů a her. Nejčastěji vidět na r/DestinyThegame buď zveřejňující průvodce nebo v sekci komentářů nabízející tipy, rady a sdílení příběhů o osudu triumfů a bohu honí. Chyťte ho na Reddit nebo Twitter pomocí @riseofbacon a mluvit o všech věcech Destiny2.

Jak získat posílení postav v Destiny 2

Postava Boost Destiny 2

S vydáním Lightfall in Destiny 2 mají strážci novou sezónu a zcela novou kampaň. Existuje spousta čerstvého obsahu, který se má brousit, ale to také znamená.

Ti, kteří nechtějí brousit stejný proces na třech různých postavách, se mohou rozhodnout pro zvýšení postavy, které Bungie přinesl do Destiny 2. Než je však vyzvednete, existují určité požadavky, které musíte splnit, a některé peníze, které je třeba utratit.

Destiny 2 Lightfall – Jak získat zvýšení postav

Chcete -li dokonce mít možnost koupit podporu pro svého opatrovníka, budete muset dosáhnout nové měkké čepice pro úroveň výkonu v Lighterfal. S novou expanzí je tato měkká čepice nastavena na 1750. To je místo, kde budete muset provozovat týdenní aktivity pro výkonné vybavení.

Jakmile zasáhnete 1750 na alespoň jednu postavu v Lighterfall, můžete získat přístup k posílení postavy v Destiny 2. Tuto možnost najdete na obrazovce hlavní postavy vedle svých emblémů, nebo se můžete vydat do obchodu ve hře. Nastanou vás zpět asi 200 stříbra na postavu.

Pro ty, kteří se rozhodnou, že chtějí projít s podporou, to, co dostanete. To však nevynechává kampaň Lightfall jako další Boost dostupná ve hře. Nedoporučujeme vyzvednout žádnou z posílení, ale pokud chcete ušetřit čas, posílení postavy není nejhorší nápad v Destiny 2.

A to je vše. Pro více skvělých aktualizací, průvodců a novin, přejděte do specializované sekce Destiny 2 na našem webu!

o autorovi

Daniel Wenerowicz

Dan psal herní průvodce, zprávy a funkce tři roky po promoci s BA písemně . Najdete ho, jak se vztahuje.