Jak prestiž v Call of Duty: Modern Warfare 2 | Nerd Stash, jak se řadí Prestige v Modern Warfare 2? | Jeden eSports

Jak se Prestige řadí v Modern Warfare 2 a Warzone 2.0 práce

Dosažení pozice 56 odemkne Prestige 1. To uděluje znak, další odměny a řadu výzev, které lze dokončit k odemčení exkluzivní volací karty.

Jak prestiž v Call of Duty: Modern Warfare 2

Modern Warfare 2. února 24. února aktualizací poznámky ke opravě

Chcete zjistit, jak prestiž Call of Duty: Modern Warfare 2? Hra první osoby debutovala v posledních týdnech a setkala se se spoustou vzrušení z herního výboru. Stejně jako jeho předchůdce se hra odehrává v realistickém a moderním prostředí. Kampaň sleduje britské speciální síly Unit Task Force 141 a Mexican Special Forces Unit Los Vaqueros, když se pokoušejí vystopovat íránskou Quds Force Major a teroristů Hassan Zyani. Zatímco nejnovější hra franšízy Call of Duty pokračuje na vrchol parních žebříčků, hráči mohou v některých oblastech potřebovat průvodce. Nepochybně je systém prestiže jedním z nich. Zde je rychlý průvodce o tom, jak prestiž Call of Duty: Modern Warfare 2.

Jak prestiž v Call of Duty: Modern Warfare 2?

Modern Warfare 2 Jak prestige

Jakmile hráči dosáhnou hodnocení 56 Call of Duty: Modern Warfare 2, jsou považovány za „prestižní“ a oficiálně vstoupí do prestižní úrovně 1. Ale celková úroveň je udržována. Proto by hráči měli hrát zápasy, dokud nedosáhnou pozice 56. V sezóně 1 je pět různých prestižních úrovní. Hráči i nadále vydělávají tyto prestižní řady, když dokončují další zápasy a výzvy ke zvýšení jejich úrovně.

Tady je systém prestiže v Call of Duty: Modern Warfare 2 Sezóna 1

  • Prestige 1: Odemknuté, když hráči dosáhli pozice 56.
  • Prestige 2: Odemknuté, když hráči dosáhli hodnocení 100.
  • Prestige 3: Odemknuté, když hráči dosáhli pozice 150.
  • Prestige 4: Odemknuté, když hráči dosáhli Rank 200.
  • Prestige 5: Odemknuté, když hráči dosáhli pozice 250 (toto je nejnovější úroveň pro sezónu 1.)

Prestige úrovně se neresetují po skončení sezóny. Hráči i nadále získávají více řad s novými ročními obdobími se zvýšenou úrovní čepice. Stručně řečeno, současné úrovně prestiže se přenášejí do následujících ročních období. V případě dosažení úrovně prestiže hra odměňuje hráče se speciálními emblémy a výzvy. Chcete -li se odemknout Prestige znak, Musíte přejít na kartu Přizpůsobit na obrazovce pro více hráčů hry. Tato stránka obsahuje všechny uzamčené a odemčené emblémy, včetně Emblems Special Prestige Emblems. Vyberte znak prestižní úrovně, ve které jste, a nyní to bude váš výchozí znak.

Příbuzný:

Warzone 2: Chyba způsobuje, že sestřelení hráči okamžitě eliminují

Call of Duty: Modern Warfare 2 je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X | S.

Jak se Prestige řadí v Modern Warfare 2 a Warzone 2.0 práce?

Call of Duty Modern Warfare 2 Prestige Ranks

Kredit: Activision Blizzard

Modern Warfare 2 hráči brzy budou mít způsob, jak přesně předvést, kolik hodin do hry vložili.

Developer Infinity Ward znovu zavádí Prestige Ranks, přetrvávající systém, který umožní hráčům přenášet jejich počátek v průběhu ročních období.

Pro srovnání, moderní válka 2019 měla sezónní prestižní systém, který resetuje hladiny hráče každou novou sezónu na úroveň 55.

Prestižní systém Modern Warfare 2 bude pro fanoušky Call of Duty známější, přičemž hráči již novou implementaci chválí.

Všechny prestižní řady přicházejí na moderní válku 2 a Warzone 2.0 v sezóně 1

Call of Duty Modern Warfare 2 Sezóna 1

Maximální vojenská hodnost, kterou můžete ve hře dosáhnout, je v současné době úroveň 55. Jakmile se sezóna 1 vynoří 16. listopadu, vyrovnávání minulých pozic 55 vám umožní získat přetrvávající prestižní pozici ve všech ročních obdobích. Na konci každé sezóny se nebude resetovat.

Dosažení pozice 56 odemkne Prestige 1. To uděluje znak, další odměny a řadu výzev, které lze dokončit k odemčení exkluzivní volací karty.

Sezóna 1 bude zahrnovat další čtyři prestižní řady, z nichž každá má vlastní sadu výzev a odměn.

Zde je pohled na různé řady a úrovně, na které se odemknou:

  • Prestige 1 – Rank 56
  • Prestige 2 – Rank 100
  • Prestige 3 – pozice 150
  • Prestige 4 – Rank 200
  • Prestige 5 – Rank 250

Rank 250 je úroveň omezení sezóny 1, s dalšími prestižními úrovněmi, které jsou pravděpodobně plánovány na pozdější roční období.

Na konci sezóny mohou hráči pokračovat v hodnocení odkudkoli, kde skončili. To znamená, že stále můžete vylézt na prestižní žebřík a dohnat ho, když můžete, i když jste neměli dostatek času na dosažení nejvyšší prestižní pozice v určité sezóně.