Jak propojit vaše Activision ID a Twitch Account for Call of Duty Twitch Drops – Dot eSports, jak získat CDL Champs Displayship Rewards za MW2 & Warzone 2 – Charlie Intel

Jak získat odměny CDL Champs displeje za MW2 a Warzone 2

Call of Duty League Champs Weekend skončil 18. června, kdy New York Subliners dosáhl mistrovství a milionu ceny. Hráči vydělali dvojité tokeny XP „sledováním živých zápasů během pravidelné sezóny Call of Duty League.„Stejné pravidlo se vztahovalo na každý ze čtyř dnů turnaje Champs.

Jak propojit vaše Activision ID a Twitch Account for Call of Duty Twitch Drops

Logo Twitch na telefonu

Další rok Volání povinnosti znamená další rok Odměny za diváky Na webových stránkách jako Twitch nebo YouTube. S touto speciální funkcí, Treska Fanoušci mohou Vydělejte si ve hře kořist jednoduše sledováním proudů, včetně položek v Modern Warfare 3 a Warzone.

Kdokoli může odemknout odměny Twitch Drop Treska pouhým sledováním jejich oblíbeného streameru, který má kapky povoleno, včetně zápasů CDL na Twitch nebo YouTube.

Treska Odměny za diváky se často vyskytují, jako jsou během zápasů CDL nebo jiných speciálních akcí a zahrnují věci jako tokeny XP, kůži operátora, emblémy, volací karty a mnohem více. Existují dokonce exkluzivní plány zbraní, které nikde jinde nelze najít, takže to je něco, co byste určitě měli udělat, abyste vydělali kořist zdarma jednoduše naladění do několika živých streamů po celý rok.

Chcete -li se stát způsobilým k získání těchto kapek Twitch, vše, co musíte udělat, je propojit vaše Activision ID a váš účet Twitch. Pak byste se měli stát způsobilými k přijetí Twitch Drops, pokud sledujete streamer, který má kapky povoleno. Tyto proudy také zahrnují hlavní Treska kanál a kdokoli jiný, kdo je partner s Activision pro tuto současnou sadu.

Tady je Jak propojit vaše ID Activision a váš účet Twitch.

Jak propojit ID Activision s Twitch

Solider tresky, který nosí brýle pro noční vidění

Propojení vašich účtů je jednoduchý proces, pokud máte správné webové stránky. Zde je vše, co potřebujete vědět:

 1. Vytvořte si zde účet Activision nebo se jednoduše přihlaste, pokud jej již máte.
 2. Vydejte se na Twitch a klikněte na Zaregistrovat se v pravém horním rohu, pokud již nevlastníte účet nebo klikněte na Pohlaví v pravém horním rohu, pokud jej vlastníte.
 3. Ujistěte se, že jste přihlášeni k účtu Activision, který chcete obdržet Twitch Drops a propojte tento účet s vaším škubnutím prostřednictvím této webové stránky na Treska místo.
 4. Sledujte způsobilé streamery, abyste získali Twitch Drops. Obdržíte oznámení o škubnutí pro každou odměnu, kterou vyděláte.
 5. Ujistěte se nárokovat kapky z této stránky na Twitch, než si můžete vydělat další.
 6. Pokud se položka neobjeví ve hře, vše, co musíte udělat, je restartovat název na konzole nebo PC, abyste odemkli odměnu.

World Series of Warzone Twitch Drops zahrnují kódy MW3 Beta

A to je vše, co je k tomu. Jakmile jsou kroky výše uvedeny, můžete vydělat kapky, jako jsou kůže, zbraně a dokonce i přístup k MW3 Beta, pokud máte štěstí. Hodně štěstí tam, operátoři.

Spisovatel štábu a CS: GO LEAD. Leonardo je pro hry vášnivý od doby, kdy byl dítě a v roce 2018 promoval v žurnalistice. Než se Leonardo připojil k Dot Esports v roce 2019, pracoval pro brazilský outlet Globo esportte. Leonardo také pracoval pro HLTV.org mezi lety 2020 a 2021 jako senior spisovatel, dokud se nevrátil do Dot Esports a stal se součástí týmu štábu.

Jak získat odměny CDL Champs displeje za MW2 a Warzone 2

Mapa velvyslanectví Modern Warfare 2 CDL Champs Rewards

Aktivize/CDL

Turnaj Championship Call of Duty League skončil a hráči tresky, kteří sledovali událost o víkendu, získali odměny od moderní Warfare 2 a Warzone 2. Pokud jste to zmeškali, zde je návod, jak si vyžádat odměny.

Víkend mistrovství znamenal závěr další vzrušující sezóny v Call of Duty League (CDL). Událost byla plná vzrušení, představila nejvyšší úroveň hraní a doručila podívanou pro nadšence Warzone 2 i Modern Warfare 2.

Článek pokračuje po reklamě

Kromě oslav titulu, který získal New York Subliners, rozdal Call of Duty řadu odměn diváků všem těm hráčům, kteří se naladili na turnaj.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jste se nedokázali naladit na nedávné mistrovství CDL, znamená to. Nenechte se však odradit, protože vývojáři oznámili, že i když jste se nesledovali, můžete si odměny nárokovat pomocí speciálního kódu.

Článek pokračuje po reklamě

 • Jak získat Twitch & YouTube CDL odměny za moderní Warfare 2 & Warzone 2
 • Všechny moderní Warfare 2 & Warzone 2 CDL divák odměny
  • CDL Champs divák odměny

  Jak získat CDL YouTube & Twitch Drop Rewards za moderní Warfare 2 & Warzone 2

  Pokud jste na akci zapomněli nebo prostě nemohli sledovat mistrovství CDL Stále si můžete nárokovat odměny za diváky A můžete to udělat sledováním kroků níže:

  Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

  1. Přejděte na následující web.
  2. Přihlaste se s účtem Call of Duty.
  3. Zadejte kód „CdlChamp23“ (pokud to nefunguje, můžete vyzkoušet stejný kód v malém písmu „CdlChamp23“).
  4. A je to! Odměny budou automaticky požadovány a můžete si je užít ve svých nadcházejících zápasech.

  Všechny moderní Warfare 2 & Warzone 2 CDL divák odměny

  CDL 2023’s Championship Weekend se konal v Las Vegas v Nevadě.

  Call of Duty League Champs Weekend skončil 18. června, kdy New York Subliners dosáhl mistrovství a milionu ceny. Hráči vydělali dvojité tokeny XP „sledováním živých zápasů během pravidelné sezóny Call of Duty League.„Stejné pravidlo se vztahovalo na každý ze čtyř dnů turnaje Champs.

  Článek pokračuje po reklamě
  Článek pokračuje po reklamě

  Hráči, kteří minulý víkend sledovali turnaj 30minutový token dvojitého XP a 30minutový token dvojité zbraně XP za každé dvě hodiny Až 14 hodin. Ale ty nebyly jediné odměny pro ty, kteří sledovali mistrovství CDL.

  Díky webu Call of Duty League máme také úplné rozdělení všech odměn, které byly uděleny při pohledu na jednotlivé dny šampionů.

  CDL Champs divák odměny

  • 15. června
   • 1 hodina: Animovaná volací karta SKKRRT
   • 1 hodina 30 minut: 60 minutový token double xp
   • 2 hodiny: Královská nálepka na zbraně lebky
   • 2 hodiny 30 minut: 60minutový token dvojité zbraně XP
   • 3 hodiny: Dragonsss animovaný znak
   • 1 hodina: Spusťte to volací kartu
   • 1 hodina 30 minut: 60 minutový token double xp
   • 2 hodiny: $$$ zbraně nálepka
   • 2 hodiny 30 minut: 60minutový token dvojité zbraně XP
   • 3 hodiny: Vezmu si znak 3 kusů
   • 1 hodina: Dělejte si poznámky animovanou volací kartu
   • 1 hodina 30 minut: 60 minutový token double xp
   • 2 hodiny: Vytvořil samolepku na zbraň
   • 2 hodiny 30 minut: 60minutový token dvojité zbraně XP
   • 3 hodiny: Eso znak
   • 1 hodina: Throne Jetski
   • 1 hodina: Top 3 Charm
   • 1 hodina 30 minut: Královský plán nože
   • 1 hodina 30 minut: Upustil jsi tento kammo
   • 2 hodiny: 60minutový dvojitý token XP + 60minutová dvojitá zbraň XP Token

   No, tady to máte, to jsou všechny odměny, které byly rozdány hráčům, kteří sledovali mistrovství CDL, takže neztrácejte čas a jděte si to nárokovat.