Jak resetovat body talentů v dědictví Bradavic, je způsob, jak resetovat můj talent v Bradavickém dědictví? Arqade

Existuje způsob, jak resetovat mé talenty v Bradavickém dědictví

Pokud jste někdo, kdo chce experimentovat s různými stavbami, pak to bohužel nebudete moci dělat v Bradavickém dědictví. Jakmile jste si vybrali svůj talent, jste do této volby uzamčeni. To je v souladu s většinou dalších hlavních možností, které ve hře budete dělat, jako je váš dům.

Jak resetovat body talentů v dědictví Bradavic

Všechny talenty v dědictví Bradavic

Chcete vědět, jestli můžete resetovat talent body V Bradavicích? Talenty ve většině RPG jsou velmi silné a vybírání těch nejlepších může být rozhodnutí o definování charakteru. Ale co když uděláte špatnou volbu ve dědictví Bradavic? Umožňuje vám hra resetovat vaše volby talentů?

Talenty v Bradavicích dědictví jsou to, co umožňuje vaší postavě učit se a ovládat různá kouzla, kletby a schopnosti. To je klíč k tomu, jak postava hraje a jaké druhy výkonů může postava dosáhnout.

Když jste tady, proč se podívat na náš seznam talentů v Bradavicích, abyste věděli, z jakých talentů si vyberete. Podívejte se také na náš seznam kouzel Bradavistů a našeho průvodce, jak se dostat do kanceláře ředitele.

Můžete resetovat body talentů v dědictví Bradavic?

Pokud jste někdo, kdo chce experimentovat s různými stavbami, pak to bohužel nebudete moci dělat v Bradavickém dědictví. Jakmile jste si vybrali svůj talent, jste do této volby uzamčeni. To je v souladu s většinou dalších hlavních možností, které ve hře budete dělat, jako je váš dům.

Několik věcí, které vřele doporučujeme, je zkontrolovat náš seznam talentů, takže víte, jaké volby talentů máte k dispozici. Určitě bychom také doporučili ušetřit vaši hru, než si vyberete talent, a poměrně rychle testujeme tuto volbu poměrně rychle. Tímto způsobem, pokud se vám nelíbí volba, můžete znovu načíst uložení a učinit jinou volbu.

A to je vše, co pro vás máme při resetování bodů talentů v Bradavickém dědictví. Pro více informací o hře nezapomeňte se podívat na náš seznam Bradavic Legacy Full Quest, náš průvodce po získání starší hůlky ve hře a našeho průvodce po otevírání hádanek v Bradavicích v Bradavicích.

Další články, jako je tento, se podívejte na naše stránku s průvodci a Bradavicemi.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Existuje způsob, jak resetovat mé talenty v Bradavickém dědictví?

Talent body za pokoj požadavku

Chci vědět, jestli existuje způsob, jak resetovat své talenty v Bradavickém dědictví. Využil jsem všechny své talentové body, ale nejsem spokojený s talenty, které jsem se rozhodl utratit. Chtěl bych si tedy vybrat jiné talenty, ale nezdá se, že bych mohl resetovat svůj talent. Utratil jsem nějaké talentové body za věci z kategorie „místnost požadavku“, ale už to tam nechci, jak je vidět na níže uvedeném snímku: Je možné nějak resetovat své talentové body nebo přesunout z jednoho na druhé?

35.5K 18 18 Zlaté odznaky 112 112 Silver Badges 157 157 Bronzové odznaky
zeptal se 20. července v 11:48
720 3 3 stříbrné odznaky 15 15 Bronzové odznaky

1 odpověď 1

Ne. Ne bez modifikace hry.

V současné době není možné resetovat své talentové body nebo je přesunout na jiné pocity. Jakmile jsou nastaveny, pak jsou zasazeni do kamene.

Během hry však získáte více než dost bodů.

Ve skutečnosti existuje již již uvolněný mod, který vám umožní resetovat vaše talentové body. Mod se nazývá „lektvar resetování talentu“ a najdete jej na Nexusmods.

Mod přidává talent resetován lektvar, recept lze zakoupit z obchodu J Pippin’s Ponition Store v Bradavinách: