Jak romance Judy jako muž V v Cyberpunk 2077 Guide, Cyberpunk 2077 Romance Možnosti: Jak romance Judy, Panam, Kerry, River a další | Shotkul skalního papíru

Možnosti romantiky Cyberpunk 2077: Jak romance Judy, Panam, Kerry, řeka a další

Klíčové rozhodnutí se týká velké volby, kterou učiníte v konečném hlavním úkolu, a váš zvolený způsob „jednání“ s Johnnym Silverhand. Když přijde volba, Musíte nechat Panam a její rodinu pomoci vám Proti Arasaka, což je možné pouze tehdy, pokud jste dokončili všechny Panamovy úkoly a vedlejší práce, než se pustíte do konečného úkolu. Toto je řešení Johnnyho, které vám umožňuje udržet tělo V. Pokud se vydáte na tuto cestu, budete moci pokračovat ve svém romantickém vztahu s Judy za hranicemi Night City a věci skončí mnohem pozitivnější notou.

Jak romance Judy jako muž V v Cyberpunk 2077 Průvodce

CD Projekt Red možná neměl zamýšlel hráče Romance Judy v Cyberpunk 2077 jako muž V, ale pokud existuje vůle, existuje cesta.

Franz Christian Irorita
13. září 2021 4 min Přečtěte si

Následuj nás

Vyjednávací image

Pokud existuje vůle, existuje cesta. Pokud hráč chce romantiku Judy Alvarez v Cyberpunk 2077, jste si jisti, že peklo může očekávat, že lidé najdou způsob, jak to udělat. A ano, vlastně můžete. Ať už je to vaše poprvé, nebo pokud jste se vrátili po aktualizaci Edgerunners, pokud jste chtěli Romance Judy jako Male V, přišli jste na správné místo. Zde je návod, jak romance Judy jako muž V v Cyberpunk 2077.

Hrstka milenců

CD Projekt Red není ve svých videohrách cizí možnosti romantiky. Cyberpunk 2077 není výjimkou a fanoušci již očekávali, že romantika bude základem pro hry CDPR. Ale na rozdíl od série hitů CDPR předcházející Cyberpunk 2077, tato hra neměla mnoho možností romantiky. Chcete -li přidat, vaši romantickou partneři jsou zamčeni za pohlaví vaší postavy. Zcela nový způsob zobrazení realismu mají postavy v této hře ve skutečnosti sexuální preference. Takže pokud nejste členem spravedlivějšího pohlaví, pak pro vás těžké štěstí.

Jednou z nejpopulárnějších z těchto románských možností je Judy Alvarez, technik, se kterým se hráč setkává brzy v příběhu. Zatímco hra dává zřejmé, že Judy nemá zájem o datování mužů. To se rozbilo mnoho hráčů, protože mnozí skutečně považují těžce tetovaný mox atraktivní. Naštěstí pro tyto hráče dorazili někteří moderníci k řešení pro jejich problém. V této příručce vám pomůžeme nainstalovat mody, které musíte konečně Romance Judy jako Male V v Cyberpunk 2077.

Jak romance Judy jako muž V v Cyberpunk 2077

Zatímco Judy ve výchozím nastavení může být román pouze postavy ženských hráčů, existuje způsob, jak ji zamilovat do muže V. Vyžaduje to však určité pohrávání se soubory vaší hry. To také znamená, že tato metoda je použitelná pouze pro PC hráče. Promiň, fanoušci konzoly, ale není to, jako by jich je tam mnoho. Alespoň ne pro Cyberpunk 2077.

V každém případě si pamatujte, že pohrávání s vašimi herními soubory vždy nutí riziko rozbití hry. Úspory by mohly skončit zkorumpované, nebo by hra mohla skončit nehraditelnou. Mějte na paměti a uvažujte o tom, zda romance Judy jako Male V stojí za riziko rozbití hry.

Instalace romance Judy Mod sleduje stejnou metodu jako kterýkoli z ostatních modů v našem seznamu. Pro Romance Judy Mod budete nejprve nainstalovat vylepšení kybernetického motoru (naposledy aktualizováno 6. září 2022, v době tisku). Tento mod umožňuje hráčům přístup k kódu hry pomocí příkazů konzoly.

S nainstalovaným vylepšením kybernetického motoru otevřete konzolu a zkopírujte vložte následující řádek:

pro já, V v příštím, dělat hru.GetQuestSSystem (): setFacTr (V..“_Romanceable“, 1) End

Poté stiskněte „Enter“. Jednoduché, a Judyho srdce je na vás, abyste získali, bez ohledu na vaše pohlaví.

Romanting Judy As Male V „Nevyříznutí obsahu“ říká CDPR

Překvapivě, Romancing Judy nezpůsobuje, aby se hra tolik vypořádala. Judyho hlasové linie i hlasové linie mužského V jsou kompletní pro celý úkol zahrnující jejich romantiku. To znamená, že tyto řádky, i když se nakonec nepoužily, byly stále zaznamenány. To je do značné míry neobvyklé, vzhledem k tomu, že hráči si mohou vybrat, jaké pohlaví chtějí hrát. Pro tyto druhy her jsou hlasové linie obvykle zaznamenány pro mužské i ženské verze hned od začátku.

Cyberpunk 2077 Update 2.0 je 55 GB – tady je všechno nové

XC Enriquez · před 2 dny

Možnosti romantiky Cyberpunk 2077: Jak romance Judy, Panam, Kerry, řeka a další

Koho můžete romantika v Cyberpunk 2077? Cyberpunk 2077 je hra o výběru hráče, a to zahrnuje možnosti romantiky. Kromě postav na jednu noc a najímání prostitutek existuje hrstka více přilužených postav, které můžete poznat, a pokud hrajete své karty správně, můžete s nimi začít smysluplnější vztah.

Tento průvodce romantikami Cyberpunk 2077 vás projde, jak romanticky Judy, Panam, River nebo Kerry, a podrobně popisuje relativně významné flingy, které můžete mít s Meredith a Rogue, takže se nemusíte starat o to, zda jste při rozhodování během vašich cest.

Spoilery následují, samozřejmě. Byl jsi varován.

Judy z Cyberpunk 2077, jak je vidět z V

Judy Alvarez je členem Gangu Moxes a je nejlepším odborníkem na Braindance v Night City. Setkáte se s ní poměrně brzy v hlavním příběhu Cyberpunk 2077, kde vám pomůže při prvním relaci Braindance. Chcete -li ji romantika, budete muset mít ženský typ hlasu a těla.

Poté bude Judy zatažena zpět do vašeho příběhu jako součást Automatická láska Hlavní úkol, který vyžaduje, abyste se pokusili znovu vystopovat Evelyn Parker. Zavolej jí kdykoli je vyzván, a budete mít možnost romantiky naživu. Tento úkol, jakmile skončí, spustí nový úkol, Prostor mezi. Stejně tak tento úkol pak vede Katastrof, pak Dvojitý život. Během těchto úkolů jen udržujte Judy ve smyčce, zapojte ji do úkolů co nejvíce a neklíbte ji. Jen udělejte, co říká.

Poté existuje více osobní řady úkolů zahrnujících Judy, počínaje Teď obě strany a končící Pyramidová píseň. Dvě věci, na které je třeba dávat pozor:

 • Na jednom místě se vás Judy zeptá, jaký je plán pro řešení určité postavy: zabijte je nebo je ušetřete. Můžete se zeptat Judy, co by preferovala. Znovu jen udělejte, co říká.
 • Během Ryby quest, váš „Ally“ Maiko se pokusí změnit podmínky plánu. Udělejte, co říká Judy, a když je vyzvána, nakreslete zbraň.
  • Poznámka: Pokud v této scéně nezabijete Maiko, Judy vás poté odmění polibkem na tvář. jestli ty dělat Zabijte Maiko, Judy je příliš šokována na to, aby udělala cokoli, a prostě odejde. Nebojte se. Nechte uplynout několik dní a ona vám za zavolá. Nepoškodli jste s ní své šance.

  Na konci Pyramidová píseň, Budete mít příležitost, aby se věci staly fyzickými. Použijte možnost s předponou „dotykové“. Romantický jako peklo, správně? Následující ráno, poté, co se zeptá, jak jste se cítili o včerejší noci, byste měli odpovědět „začátkem něčeho úžasného“, abyste mohli zahájit dlouhodobější vztah s Judy.

  Judy Romance Good End

  Došlo k určitému zmatku o tom, jak dosáhnout dobrého konce s Judy, spíše než o tom, že se zdá, že mnoho hráčů skončí.

  Klíčové rozhodnutí se týká velké volby, kterou učiníte v konečném hlavním úkolu, a váš zvolený způsob „jednání“ s Johnnym Silverhand. Když přijde volba, Musíte nechat Panam a její rodinu pomoci vám Proti Arasaka, což je možné pouze tehdy, pokud jste dokončili všechny Panamovy úkoly a vedlejší práce, než se pustíte do konečného úkolu. Toto je řešení Johnnyho, které vám umožňuje udržet tělo V. Pokud se vydáte na tuto cestu, budete moci pokračovat ve svém romantickém vztahu s Judy za hranicemi Night City a věci skončí mnohem pozitivnější notou.

  Cyberpunk 2077 Romance: Panam Palmer

  Panam z Cyberpunk 2077, když se nakloní na balkóně s výhledem na nomádské osídlení

  Panam Palmer je bývalý Nomad, kterého se seznámíte během různých úkolů, které vás vezmou mimo noční město a do okolních Badlands. Chcete -li ji romantika, budete muset mít typ mužského těla.

  Hlavní úkol spojený s příběhem Panama se nazývá Město duchů, A začíná to ve 2 aktech hry, poté, co promluvíte s Rogue v baru posmrtného života ve svých pokusech o vystopování jednoho Anderse Hellmana. To povede do Break Lightning, a pak Jezdci na bouři. Stejně jako u jiných možností romantiky je vše poměrně jednoduché. Netlačte na žádná velmi zřejmá špatná tlačítka, na straně s ní během Saulu během rozhovoru v chatě a budete mít možnost romantiky naživu a dobře.

  Vyberte si každou možnost „dotyku“, kterou můžete po cestě, a nebojte se, pokud vás během Jezdci na bouři hledání. To se stane. Pokračujte na boku s Panamem a vyberte si každou možnost dialogu „Touch“ nebo „Scrooch Bližší“ S malou pomocí mých přátel a Královna dálnice Vedlejší úkoly. V posledně uvedeném úkolu budete mít možnost ji políbit. Těžko zmeškat, protože vedle správné volby je velká ikona KISS. Na konci úkolu ji můžete znovu políbit a poděkovat jí za to, že tam byla pro vás.

  Panam Romance Good End

  Pokud jste zmatení, jak dosáhnout nejlepšího možného konce s Panamem (včetně konverzací středních úvěrů), nebojte se. Řešení je naprosto stejné jako to, co se má udělat pro dobrý konec s Judy. V prvním z koncových misí, pokud jste si vybrali, byste měli Nechte Panam a zbytek Aldecaldos pomoci. To vyžaduje, abyste dokončili každý úkol zahrnující Panam, až Královna dálnice – Který samozřejmě už uděláte, pokud jste byli romanting panam.

  Pokud si vyberete tuto možnost, pak budete mít krásný epilog s Panamem a ostatními a během kreditů vám Panam zavolá, abyste vám dali vědět, že bude kvůli písečné bouři pozdě domů, a že má štěstí, že má, aby měla vy. Je to zdaleka nejpozitivnější konec, který můžete mít s Panamem, a ukazuje, že zůstanete spolu za posledních okamžiků hry.

  Cyberpunk 2077 Romance: River Ward

  Řeka z Cyberpunk 2077, nedbale se naklonila o kuchyňský pult veškerou košili a kyborg-y

  River Ward je detektivem na NCPD, který V V se poprvé setká během vedlejšího quest Bojoval jsem zákonem V zákoně 2 Cyberpunk 2077. Chcete -li ho romantika, budete muset mít typ ženského těla.

  The Bojoval jsem zákonem Boční Quest vyžaduje, aby V prozkoumal smrt předchozího starosty Night City. To je místo, kde se setkáte s řekou, protože se brzy objeví, že vyšetřuje také smrt starosty. Dokončete tuto misi a River vám brzy zavolá o pomoc týkající se více osobních věcí a spustí úkol: Lov.

  Žádné skutečné volby dialogu, které by se zde mohly učinit, ale musíte se ujistit, že řeka a Randy zůstanou naživu po celou dobu úkolu. Skenujte vše v braindance a vyberte si „Edgewater Farm“ jako místo, když přijde volba. Držte se řeky po celou dobu a on i Randy zůstanou naživu na konci úkolu.

  Někdy později vám řeka zavolá a požádá vás, abyste upadli. Přijměte jeho nabídku na proc quest Po řece. Správné možnosti dialogu odtud jsou docela zřejmé. Řekni mu, že jsi mu chyběl, flirtuje při každé příležitosti. Při pohledu na řeku si vyberte možnost „Vidím, co děláte“.„Když to přijde, následuje“ prostě se nezamilujte. “. Poté budete mít příležitost ho políbit, což spustí sexuální scénu.

  Ráno poté se vás řeka zeptá, co to pro vás všechno znamená. Zde je konečná volba na tom, na čem záleží. Vyberte „[Kiss] Ano.„A začnete dlouhodobější vztah s řekou.

  Říční romantika dobrý konec

  „Dobrý konec“ řeky je méně jasný než Judy nebo Panam. Pokud však chcete vidět relativně šťastné (pokud je to přiznaně hořkosladké) končící hra mezi ním a V, vaším nejlepším sázkou je Důvěřujte Arasaka v konečné misi a vraťte se na Zemi, když je dána možnost v epilogu. V epilogu můžete také vidět řeku pro konec „Path of Glory“, kterého můžete dosáhnout zasláním Johnnyho a Rogue na závěrečnou misi a nasměrováním Johnnyho, aby nakonec překročil most; Tento výsledek je však výrazně nižší a méně romantický mezi V a řekou.

  Cyberpunk 2077 Romance: Kerry Eurodyne

  Kerry z Cyberpunk 2077

  Kerry Eurodyne byl členem Samurai, staré kapely Johnnyho Silverhand, a stále je v době V a vypadá téměř stejně. Chcete -li ho romantikou, budete muset mít maskulinní hlas a typ těla.

  Prvním krokem k nalezení Kerryho v Cyberpunk 2077 je dokončení vedlejších misí zahrnujících Rogue a Johnny: Chippin ‘in, a pak Blistering Love. Poté se budete moci pustit do Holdin ‘on Quest, kde se poprvé setkáte s Kerrym.

  Odtud se jeden po druhém odhalí řada vedlejších úkolů, které se týkají Kerryho, počínaje Druhý konflikt, pak Jako nejvyšší a Rebel! Rebel!. Vaše první důležitá volba přichází po posledním úkolu. Kerry vám po chvíli posílá text, na které byste měli reagovat s „kdo nemá rád exploze a závody, správně?”.

  To vyvolá nový řetězec vedlejších úkolů s Kerry: Nechci to slyšet, pak Mimo vodítko, a nakonec Lodní nápoje. v Mimo vodítko, Při rozhovoru s Kerry na balkoně jsou hlavní možnosti dialogu, na které je třeba dávat pozor a vybrat,:

  • „[Lákavý] Jsem rád, že jsme si na chvíli dostali k sobě“
  • “Můžeš mi to říct”
  • „Ale udělal jsi to“
  • „Možná je čas se přestat bát“
  • [Kiss Kerry] Ano.”

  Poslední úkol, Lodní nápoje, dává vám šanci pokračovat v tomto vztahu s Kerry. Na Kerryho jachtě byste si měli vybrat následující možnosti:

  • “[Sit] Jo”
  • „[Stand] Pojďme hrát!”
  • „Pojďme roztrhnout celou kurva loď od sebe“
  • “[Pomozte Kerry]”
  • “[Polibek]”

  Tato série možností vyvrcholí poněkud neobvyklou sexuální scénou, kde V a Kerry mají sex uprostřed hořící, planoucí jachta. Poté, na pláži, byste si měli vybrat možnost „objetí“, když dorazí, abyste s ním zahájili dlouhodobější vztah.

  Kerry Romance Good End

  Kerryho „dobrý“ konec, stejně jako River’s, je o něco více utlumený než ti, které si můžete užít s jednou z ženských milostných zájmů hry. Ve skutečnosti, abyste mohli Kerry znovu vidět v epilogu, musíte jen učinit přesně stejná rozhodnutí, abyste získali jedno z „dobrých“ zakončení řeky. Nejšťastnějším a romantičtějším výsledkem pro V a Kerry je Důvěřujte Arasaka v konečné misi a vraťte se na Zemi, když je dána možnost v epilogu. V epilogu můžete také vidět Kerryho pro koncování „Path of Glory“, kterého můžete dosáhnout zasláním Johnnyho a Rogue na závěrečnou misi a nasměrováním Johnnyho, aby nakonec překročil most; Tento výsledek je však výrazně větší a méně nadějný mezi V a Kerry.

  Cyberpunk 2077 Romance: Meredith Stout

  Meredith z Cyberpunk 2077

  Meredith Stout je výkonný ředitel Corpo, se kterým se setkáte velmi brzy v hlavním ději Cyberpunk 2077. Můžete mít jakýkoli typ těla nebo hlas, který si přejete, a stále romantika Meredith – I když to „romantika“ dává trochu těžce.

  Než vstoupíte do úkrytu gangu Maelstrom, bude s ní možnost zavolat a uzavřít dohodu Vyzvednutí. Nezáleží na tom, zda přijímáte peněžní čip, který vám podá nebo ne. Jen nezaútočte na její bodyguardy.

  Poté, co bude tento úkol plně vyřešen, vám pošle text, na který byste měli odpovědět, „Hanba. Začal tě mít rád. “. Nabídne místo schůzky. Řekněte jí: „Budu tam.„Pak jděte na místo a s vámi se s Meredithem zachází se sexuální scénou. To je plný rozsah této možnosti romantiky.

  Cyberpunk 2077 Romance: Rogue Amendiares

  Rogue z Cyberpunk 2077

  Rogue Amendiares je majitelem nočního klubu posmrtného života starý plamen Johnnyho Silverhand. Během jejich dobrodružství společně V má příležitost znovu prožít řadu Johnnyho minulých vztahů, ale Rogue’s Fling vyniká z několika důvodů. Je důležité, že romantický postranní příběh s Rogue je ve skutečnosti docela snadno miscable, pokud si nejste opatrní. To se také koná spíše na časové ose hry než ve flashbackech a sjednocení těchto bývalých miláčků pro další krátké dobrodružství způsobuje zábavný doplněk k příběhu.

  Chcete -li odemknout Rogue’s Fling, musíte sledovat Chippin ‘in Vedlejší mise do konce a vyberte si možnost dialogu „Chlap, který mi zachránil život“, když se objeví. To přináší V a Johnny blíže jako přátelé a odemkne Rogue’s Romance Side Mission, Blistering Love.

  Jakmile jste v této misi, dokončení Rogueovy romantické trasy je jednoduchým případem hraní až do konce a jít na polibek, když vám bude představena možnost tak učinit.

  Cyberpunk 2077 Romance vysvětlil

  S romantikou v Cyberpunk 2077 se CD Projekt Red pokusila nabídnout realističtější zobrazení lásky, sexu a vztahů než mnoho jiných RPG před ním. NPC mají svůj vlastní vkus a preference stejně jako hráč, a pouze pokud jste spolu kompatibilní, může být rozsvícena jiskra romantiky.

  V rámci Cyberpunk 2077 velmi existují dlouhodobé vztahy, doplněné o vlastní úkoly a bočními body. Na druhém konci spektra, pokud si přejete, můžete se zapojit do tolika nočních stojanů, kolik chcete u mužů nebo ženských Joytoys, které najdete v Night City. Zařízení, která nabízejí takové služby, jsou označena na vaší mapě ve hře.

  Cyberpunk 2077’s 1.5 Aktualizace Přidáno několik změn kvality života v různých románech hry. Nyní má více smyslu vašeho vybraného partnera, který začleňuje váš vztah do jejich životů: můžete je někdy chytit visící ve svém bytě nebo zdobit jejich místo fotky z vás na rande. Získáte několik pěkných náhodných okamžiků a přirozenějších výměn, když se usadíte ve spojení. Jádro každé romantické trasy však zůstává nezměněno, se stejnými požadavky, aby bylo možné splnit, aby se vyvolala vybraný milostný zájem.

  Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení souborů cookie a zobrazení tohoto obsahu Povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

  To zabalí našeho průvodce romantikami Cyberpunk 2077, ale máme mnohem více sdílet všechny věci Cyberpunk. Proč se podívat na našeho průvodce přizpůsobením postav, takže se můžete postavit a V, který je zaručen, že upouští své oblíbené milostné zájem? Nebo navštivte náš průchod Cyberpunk 2077 pro užitečné odkazy na všechny průvodce, které máme ve hře.

  Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

  Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

  Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
  Témata v tomto článku

  Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Blockbuster následovat
  • CD Projekt Red Follow
  • Cyberpunk 2077 Sledujte
  • RPG následovat
  • Střelec následovat

  Sledujte všechna témata vidět 1 další

  Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

  Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

  Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

  Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

  Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.