Jak rozbít tok Suda na třech místech v dopadu Genshin | PCGamesn, Genshin Impact: Jak rozbít tok suda na třech místech v Afratu s dilema – kliknutí

Impact Genshin: Jak rozbít tok Sudy na třech místech v Afratuově dilematu

Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer 499 $.00 Koupit nyní Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Jak rozbít tok Sudy na třech místech v dopadu Genshin

Jak rozbít tok Suda na třech místech v dopadu Genshin: Zniknutí Golem Cockpit

Budete požádáni o Rozbijte tok Sudy na třech místech Jako součást Genshin Impact World Quest, ale není jasně vysvětleno, co to je, a musíte vědět, kde hledat. S uvolněním Genshin Impact 3.1, Mapa Teyvat se znovu rozšířila o rozšíření na jih od Sumeru a přinesla do hry RPG nové úkoly a události. Když prozkoumáte údolí Dahriho v zemi Upper Setekh, potkáte Afratu, který vás zavádí s vstupem do obrovských ruin robota.

Když se vydáte na kokpitu zříceniny Golem, musíte rozbít nějaké zelené, zářící koule, než budete požádáni, aby „přerušili Suda tok na třech různých místech“, což není ve skutečnosti plně vysvětleno v anime hře. Jediné, co vás opravdu potřebuje udělat, je prozkoumat okolí a zlomit více z těchto koulí, které jsou zjevně „tokem Sudy“. Pokračujte ve čtení a zjistěte, kde je každá ze tří míst a jak rozbít tok Suda.

Genshin Impact Suda

Jak přerušit tok Sudy v dopadu Genshin

Jak jste již možná zjistili, že jste se dostali k tomuto bodu, potřebujete ve svém týmu uživatele luku, protože tok Suda je vysoký nebo jinak mimo dosah. Pokud hrajete zdarma, můžete zvážit použití Amber nebo Collei.

Z místa, kde začnete tuto část úkolu, před kokpitem zapečetěného zříceniny Golem, měli byste být schopni vidět poblíž další zelené koule. Zničte toto a dveře za ním se otevřou a odhalí další tři toky Sudy. Zničte je a dokončete první místo. Cutscén vám ukáže další otevření dveří.

Nové umístění, které se otevřelo, je naproti první, na druhé straně kokpitu. Právě uvnitř je další koule, která by měla být opět rozbitá, aby se odhalila více. Podívejte se nad vámi v této nové místnosti, kde jsou na stropě další tři průtokové koule Sudy. Jakmile budou všechny tři zničeny, další cutscene odhalí třetí a konečné umístění, tunelem pod kokpitem.

Nakonec klouzat dolů tunelem na samé dno, kde bude kolem oblasti tečkováno šest dalších Sudských průtokových koulí. Rozbijte všech šest a konečně otevřete pečeť na kokpitu, ke které můžete nyní vstoupit.

Razer Iskur X - Genshin Impact Edition

Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer Iskur x – Genshin Impact Edition Razer 499 $.00 Koupit nyní Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Nyní víte, jak narušit tok Sudy, můžete pokračovat s afratskými dilematovými světovými questy – a vaším zkoumáním velkého červeného písku. Budete chtít mít nejlepší sestavení týmu, když tak učiníte, proto se nezapomeňte podívat na náš seznam úrovních dopadu Genshin, kde obsahuje všechny nové dostupné postavy. Také se ujistěte, že jste uplatnili všechny nejnovější kódy dopadu Genshin a tyto volné primogemy použijte na aktuální bannery k zaplnění veškerých mezer ve vaší kolekci postav.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Impact Genshin: Jak rozbít tok Sudy na třech místech v Afratuově dilematu

Impact Genshin - rozbijte tok Suda na třech místech v Afratusově dilematu

Afratuho dilema je světový úkol Dopad Genshin to pomůže zvýšit vaši úroveň pověsti v Sumeru. Stejně jako většina úkolů ve hře existují záhadné cíle, které musíte splnit, abyste ji dokončili. Jedním z nich je zlomit Suda to tok na třech místech. Tento světový úkol vás vezme dovnitř a Zničení Golem, Takže můžete deaktivovat jeho autonomní útok. Chcete -li získat přístup k ovládacím prvkům, musíte nejprve splnit cíl týkající se Suda to tok. Pokud potřebujete pomoc s tímto cílem úkolu, jste napravili na správné místo. Řekneme vám přesně, co musíte udělat.

Jak rozbít tok Sudy na třech místech v dopadu Genshin

Chcete -li dokončit „přestávku Suda to tok na třech místech “cíl The Afratu’s Dilemma World Quest, postupujte podle níže uvedených kroků. KROK 1: Z vaší současné pozice (obráceně k kokpitu, když jste spustili aktuální herní cíl), zahněte doprava a najděte pečeť nebo Suda to tok. Uvnitř jsou další tři těsnění. Rozbijte je také, aby spustil cutscén ukazující otevření jiné oblasti. Genshin Impact - Break Suda Genshin Impact - Break SudaKredit: Hoyoverse, TheClick KROK 2: Přejít do nově otevřené oblasti. Tato oblast je přístupná tím, že jde na opačnou stranu a překročí střed robota, kde se nachází kokpit. Genshin Impact - Break SudaPřečtěte si více: Dopad Genshin: Jak odemknout úspěch „One Step Too Far“ v „Run, Hilmi, Run!’Provize Krok 3: Když vstoupíte do nově otevřené oblasti, rozbijte pečeť napravo. Bude obsahovat tři (3) více těsnění uvnitř. Rozbijte je také a spustí další cutscén ukazující vyčištěnou cestu. Genshin Impact - Break SudaKrok 4: Přejděte na nejnižší úroveň oblasti. To je přístupné tím, že jde dolů nově vyčištěnou cestou těsně pod kokpitem. Genshin Impact - Break SudaKrok 5: Zničte celkem šest (6) těsnění v oblasti, abyste spustili cutscén ukazující otevření kokpitu. To by mělo dokončit cíl „Rozbijte tok suda na třech místech.”Pokud potřebujete, více pomoci dokončit.” Afratuho dilema hledat nebo se chcete dozvědět více o jeho odměnách a úspěších, podívejte se na naše Afratuho dilema Průvodce quest zde. Genshin Impact - Break SudaTo je vše, co musíte udělat, abyste se zlomili Suda to tok na třech místech Afratuho dilema. Doufáme, že jsme vám mohli pomoci vyřešit tento. Dopad Genshin je hra na hraní rolí vyvinutá společností Mihoyo, známá také jako Hoyoverse. Hra je k dispozici na PC, PS4, PS5, iOS a Android, zatímco vydání na Nintendo Switch je v současné době v dílech.

Příbuzný

Související příspěvky:

  1. Genshin Impact 2.3: Jak získat nové recepty na vaření
  2. Pozdravte Hoyoverse – Mihoyova nová značka a budoucí cíle
  3. Genshin Impact Uvolňuje teaser Ayato Character, fanoušci nadšeni
  4. Impact Genshin: Průvodce chybějícím minerem