Jak růst a sklizeň Fluxweed v Bradavickém dědictví, Bradavice Legacy – Jak získat velký hrnec.

Bradavice Legacy – Jak získat velký hrnec

Jakmile to získáte, zamiřte do místnosti požadavku a použijte kouzlo s kouřením. Poté stiskněte ikonu herbologie a přejděte do kategorie velkých zalévacích stolů. Zde si budete moci vybrat velký zalévací stůl, který pak můžete umístit kamkoli chcete v místnosti.

Jak růst a sklizeň Fluxweed v Bradavickém dědictví

Jak pěstovat a sklízet Fluxweed v Bradavickém dědictví

Fluxweed v Bradavickém dědictví je důležitá rostlina používaná pro vytváření zaostřovacích lektvarů. Vzhledem k tomu, jak zaměření zkracuje doba cooldownu vašich kouzel, může to být živé úspory v boji proti tvrdším nepřátelům. Zde je průvodce, který vám ukazuje, jak růst a sklizeň Fluxweed v Bradavickém dědictví.

Jak pěstovat Fluxweed ve dědictví Bradavic?

Umístěte velkou rostlinnou hrnci do místnosti požadavku a zasaďte semeno Fluxweed, které bude trvat nejméně 15 minut, než se v Bradavicích odkazuje. Semena Fluxweed lze zakoupit od J Pippins Potion nebo The Magic Neep pro 350 galeonů na Brada.

semena rostou Fluxweed v dědictví Bradavic

Fluxweed je rostlina, která je životně důležitá pro vytváření zaostřovacích lektvarů, které snižují kouzlo cooldowns. Naleznete je pouhým prozkoumáním kolem otevřeného světa Bradavic Legacy. Nejprve musíte odemknout místnost požadavku, než začnete pěstovat Fluxweed, což lze provést pokračováním prostřednictvím hlavních příběhových misí.

Hrnce rostou Fluxweed v dědictví Bradavic

Chcete -li růst Fluxweed, nejprve si musíte koupit velký nádorový kouzelník za nejméně 1 000 galleon z Tomes a svitky na vrtáku. Vzhledem k velké velikosti rostlin nelze Fluxweed pěstovat na žádných středních nebo malých květináčích. To vám umožní použít kouzelné kouzlo, abyste mohli svolat zalévací stůl s velkým hrncem pro zasazení semen Fluxweed.

Jak sklizeň Fluxweed v dědictví Bradavic?

Po výsadbě Fluxweed do velkého hrnce počkejte patnáct minut a poté se vrátíte k jeho sklizni v dědictví Bradavic. To přinese pět toků, které můžete použít pro ingredience lektvaru. Výnos můžete zvýšit pomocí hnojiva, které lze zakoupit v obchodě s magickými neep pro 300 galeonů.

sklizeň fluxweed v dědictví Bradavic

Podívejte se na toto video na YouTube ze zefrostpetu, který ukazuje, jak růst a sklizeň Fluxweed v Bradavice Legacy.

Bradavice Legacy – Jak získat velký hrnec

Bradavice Legacy - Jak získat velký hrnec

Pěstování vlastních rostlin je jedním z nejjednodušších způsobů, jak získat zdroje, které potřebujete v Bradavickém dědictví. Za tímto účelem však budete muset získat zalévací stoly z konkrétního zdroje ve hře.

Existují různé druhy hrnců, které můžete používat po celou cestu, ale mějte na paměti, že některá semena mohou růst pouze v specificky velikostech kontejnerů. Z tohoto důvodu vám ukážeme, kde a jak můžete získat velký hrnec v dědictví Bradavic, abyste mohli pokračovat v pěstování rostlin všech tvarů a velikostí.

Jak získat velké hrnce v dědictví Bradavic

Seznam Spellcrafts ukazující velký hrnec v dědictví Bradavic, který se nachází v Tomes & Scrolls poblíž South Hogsmeade

V Bradavicích můžete získat velký zalévací stůl zakoupením velkého hrncového kouzelníka na 1 000 galeonů z Tomes a svitků v South Bradermeade.

Jakmile to získáte, zamiřte do místnosti požadavku a použijte kouzlo s kouřením. Poté stiskněte ikonu herbologie a přejděte do kategorie velkých zalévacích stolů. Zde si budete moci vybrat velký zalévací stůl, který pak můžete umístit kamkoli chcete v místnosti.

Umístění velkého hrnce do pokoje požadavků do dědictví Bradavic pro rostlinné semena, jako jsou Fluxweed, Mallowsweet a Dittany

Pravidelná semena, jako je Mallowsweet a Dittany, mohou být pěstována v jakémkoli kontejneru, takže při pěstování těchto rostlin budete moci použít jakýkoli typ hrnce. Někteří však jsou konkrétnější, pokud jde o jejich požadavky na růst. Například jak semena Fluxweed, tak jedovatá semena chapabuly vyžadují velký hrnec, aby dospěli, aby dospěli. Čínská semena zelí podobně využívá velké květináče, ale můžete je také pěstovat ve středních.

Pěstování a sklizeň Fluxweed je obzvláště důležitá, protože jej budete potřebovat k dokončení přiřazení profesora Garlicka 2. Dokončení tohoto konkrétního úkolu vám přiblíží o krok blíže k učení Knockback Jinx, Flipendo, což je odměna za dokončení přiřazení.

Velké květináče

Jak získat velké hrnce v dědictví Bradavic

Velký nádorový kouzelník je k dispozici na prodej v obchodě Tomes and Scrolls v Bradmeade pro 1 000 galleonů. Poté budete muset vykouzlit velký hrnec v místnosti požadavku pomocí kouzla kouzla.

Kde si můžete koupit velké hrnce v dědictví Bradavic

V Bradavicích nemůžete koupit velké květináče, ale můžete si koupit velký nádorový kouzelník z Tomes a Scrolls v Bradavicích za 1 000 galleonů.