Jak se dostat do oblasti Inazuma v Genshin Impact – Dexerto, jak se dostat do Inazuma v Genshin Impact | PCGamesn

Jak se dostat do Inazumy v Genshin Impact

Tato stránka je součástí IGN Genshin Impact Wiki Guide a podrobnosti o tom, co potřebujete vědět o tom, jak se dostat do Inazumy. Inazuma je region představený v dopadu Genshin v náplasti 2.0. Region je naplněn scenérií a architekturou inspirovanou japonskou.

Jak se dostat do oblasti Inazuma v dopadu Genshin

Hoyoverse

Pokud vás zajímá, jak se vydat na cestu do az Inazuma v Genshinově dopadu, nebojte se, náš průvodce vás zakryl každým malým detailem, který by se mohl hodit.

Vydáno s Genshin Impact V2.0, region Inazuma představuje řadu nových výzev, umístění a postav, s nimiž můžete komunikovat. Odemknutí regionu však může být docela složité, pokud si nevíte o procesu.

Z tohoto důvodu jsme připravili rozsáhlého průvodce představujícím vše, co potřebujete vědět o regionu Inazuma ve hře. Bez dalšího povyku, pojďme se ponořit a podívat se, jak můžete tuto oblast odemknout a snadno se vydat kolem Kanjobugyo.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Jak se dostat do Inazumy
 • Důležitá umístění v Inazumě
 • Postavy v Inazumě
 • Jak se dostat do Inazumy v dopadu Genshin bez úkolů

Obal Art for Golden Midsummer Event in Genshin Impact

Prozkoumejte různé ostrovy v celé oblasti Inazuma v dopadu Genshin.

Jak se dostat do Inazumy

Existuje několik požadavků, které musíte splnit, než se pro vás prozkoumá oblast Inazuma. Tyto požadavky jsou:

 • Musíte být na úrovni dobrodružství 30 nebo vyšší.
 • Musíte dokončit Podzimní větry, Scarlet Listy Archon Quest.
 • Kompletní Nemožný Bůh a věčná euthymie Archon Quest.

Jakmile tyto úkoly dokončíte, nalodíte na loď, která vás vezme přímo do Inazumy. Toto je jediná metoda odemknutí regionu ve vašem vlastním světě ve hře.

Důležitá umístění v dopadu Genshin

Region Inazuma obsahuje několik pozoruhodných bodů, které můžete prozkoumat, když se dostanete do neznámého. Zde je seznam všech důležitých míst v Inazumě:

Článek pokračuje po reklamě

 • Ostrov Narukami
 • Ostrov Yashiori
 • Seirai Island
 • Ostrov Tsurumi
 • Ostrov WATATSUMI

Postavy v Inazumě

Existuje několik postav, které pocházejí z oblasti Inazuma v dopadu Genshin. Zde je seznam všech těchto znaků:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

 • Kaedehara Kazuha
 • Kamisato Ayaka
 • Sayu
 • Yoimiya
 • Raiden Shogun
 • Sangonomiya Kokomi
 • Kujou Sara
 • YAE MIKO
 • Kamisato Ayato
 • Kuki Shinobu
 • Shikanoin Heizou
 • Arataki Itto
 • Gorou
 • Thoma

Genshin Impact Characters

Region Inazuma má pro vás mnoho postav, s nimiž můžete odemknout a také komunikovat.

Jak se dostat do Inazumy v dopadu Genshin bez úkolů

Přestože jedinou metodou přístupu k regionu Inazuma ve vašem vlastním genshinském dopadovém světě je dokončení výše uvedených úkolů, existuje ještě jedna metoda, kterou můžete prozkoumat region, aniž byste museli tyto questy Archon dokončit.

Jedinou metodou, jak se dostat do regionu Inazuma v Genshinově dopadu bez úkolů, je jedinou metodou, jak se dostat do regionu Inazuma. Můžete si vybrat jakýkoli svět svých představ ze seznamu dostupných světů a zkontrolovat, zda je mapa Inazuma otevřená v příslušném světě nebo ne.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

V případě, že region není k dispozici na vybrané mapě, můžete jednoduše opustit tento svět a vyhledat alternativu. Jakmile budete ve světě, kde je již odemčena, budete moci přímo teleportovat do regionů Inazuma. Toto je jediná metoda, kterou se můžete dostat do regionu Inazuma v dopadu Genshin bez jakýchkoli úkolů.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to je vše, co je třeba vědět o tom, jak se dostat do regionu Inazuma v dopadu Genshin.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více tipů a triků, které vám pomohou v celém Teyvatu, nezapomeňte se podívat na naše průvodce:

Jak se dostat do Inazumy v Genshin Impact

Hlavní přístav v Inazumě v dopadu Genshin

Přemýšlel, jak se dostat do Inazumy? Impact Genshin Impact 2.0 Aktualizace je tady a přichází s zcela novým regionem – Inazuma, ostrovním národem, který se řídí Electro Archon, Baal. V Inazumě je spousta nových postav Genshin Impact, a několik z nich je hratelných ve 2.0 – Ayaka byl na prvním banneru dopadu Genshin Aktualizace a Yoimiya a Sayu jsou v současné době naživo.

Inazuma je vyrobena ze šesti ostrovů, ale pouze tři z nich jsou k dispozici ve 2.0 – ostrov Narukami, Kannazuka a Yashiori Island. Očekáváme, že následné aktualizace odemknou nové ostrovy prozkoumat. Národ drží spoustu tajemství a může být nebezpečným místem k prozkoumání – Baal zaokrouhluje všechny vize v této oblasti a zabavuje je a v důsledku toho existuje spousta napětí.

Jak se tedy skutečně dostanete do Inazumy? Ne, nemusíte tam trávit hodiny přemostěním na led – to nefunguje, slibujeme, takže se nezkoušejte. Místo toho, aby se Baalova bouře a teleportovaná zpět vyhladila, existuje mnohem jednodušší způsob, jak se dostat do Inazumy – tady je vše, co potřebujete vědět.

Jak odemknout Inazuma

Chcete -li získat přístup k Inazumě, musíte být Adventure Rank 30 nebo vyšší a být schopni zahájit úkol Archon „Kapitola II: Act I – Nesmrtelný bůh a věčná euthamia“.

První část úkolu, nastavení plachty, se odehrává v přístavu Liyue. Promluvte si s Katheryne a zahájíte úkol, a odplujte přes moře na lodi, abyste dosáhli pobřeží Inazumy.

Nyní jste dorazili do Inazumy, pokud hledáte umístění Sakura Bloom, zkontrolujte náš průvodce – a pokud hledáte nové typy dřeva, náš průvodce lokalitami dřeva byla aktualizována s pobytem stromů Inazuma.

Jen Rothery Když Jen dominuje v Dota 2, hledá stopy o nových postavách Genshin Impact, pracuje na svém cíli ve Valorantu nebo mává mečem kolem hospody v MMOS jako New World. Dříve náš zástupce průvodců ji nyní najdete na IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak se dostat do Inazumy

Dopad Genshin

Tato stránka je součástí IGN Genshin Impact Wiki Guide a podrobnosti o tom, co potřebujete vědět o tom, jak se dostat do Inazumy. Inazuma je region představený v dopadu Genshin v náplasti 2.0. Region je naplněn scenérií a architekturou inspirovanou japonskou.

Inazuma je krásná oblast se spoustou nových davů a ​​skvělým soundtrackem. Záhady jsou po celé zemi stejně jako ostatní regiony. Průzkum v této zemi je také zcela jedinečný kvůli hromové sféře, která vám umožní rychle procházet určitými částmi Inazumy.

Nenechte se však spokojit, protože v Inazumě je spousta číhajících nebezpečí, jako je nekonečná bouřka na jednom z ostrovů. Tato oblast je také domovem putování Samurais nebo Ronins, kteří mohou snadno vymazat nepřipravený nebo nic netušící tým. Tato oblast může být docela nebezpečná pro hráče, kteří nejsou připraveni.

Tato oblast je také první, který má Archon přímo ovládající vše, co se v něm děje. Liyue’s Archon se vzdal kontrole svým lidem, zatímco Mondstadtův Archon nechtěl ovládat svůj region na prvním místě.

Předběžné požadavky na odemčení Inazumy

Chcete -li odemknout Inazuma, musíte dokončit první část „Archon Quest Kapitola II: Act I – nemovitý Bůh a věčná euthamia.”. Musíte také být Adventurer Rank 30.

Jak se dostat na inazuma cover.png

Hlavy vzhůru! Inazuma je opravdu nebezpečné místo mimo hlavní město, davy mohou být opravdu otravné, takže doporučujeme, abyste alespoň měli jednu stranu slušně postavenou. Pokud máte zájem hledat, jaké postavy stojí za to vytvořit, podívejte se na náš seznam úrovně dopadu Genshin Impact.

Jak odemknout Inazuma

Jakmile jste splnili předběžné předpoklady, první část úkolu odemknout Inazuma z Katheryn, z cechu dobrodruha v Liyue. První část tohoto úkolu se nazývá „Nastavení plachty“. Po tomto úkolu dorazíte do Ritou, malého přístavního města těsně po Inazumě. Než budete moci odejít a prozkoumat, uděláte v tomto městě docela dost věcí.