Jak se zaregistrovat do divize Heartland Playtest Beta – Charlie Intel, divize Heartland uzavřela registrace beta beta nyní k dispozici

Divize Heartland uzavřela beta beta registrace nyní k dispozici

Kredity obrázků: Ubisoft

Jak se zaregistrovat do divize Heartland Playtest Beta

Divize Heartland Gameplay

Ubisoft oznámil celou řadu praskajících her, které se v blízké budoucnosti uvolní, včetně návratu série Assassin’s Creed, a dvou nových divizních her Toma Clancyho, které přinesou zážitek novým sadám hráčů.

Článek pokračuje po reklamě

Divize Heartland byla odhalena na akci Ubisoft Forward 2022, kde hráči viděli, na čem vývojáři divize pracují za posledních několik let.

Článek pokračuje po reklamě

Kromě toho, že ukazují nějakou hratelnost a představují hráče do Silver Creek, nastavení hry, hráči se také dozvěděli o prvních playthests/beta pro divizi Heartland.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Pro zájemce se můžete zaregistrovat do beta divize Heartland.

Jak se zaregistrovat do divize Heartland Beta Playtest

Ačkoli datum vydání ještě musí být oznámeno, divize Heartland Devs odhalila podrobnosti potřebné k registraci pro nejčastější uzavřenou playtest.

Článek pokračuje po reklamě

Jednoduše postupujte podle těchto kroků, abyste se mohli zaregistrovat pro včasný přístup k bezplatnému střelci pro přežití pro přežití v divizi:

  1. Navštivte web divize Heartland
  2. Klikněte na tlačítko „Zaregistrovat nyní“ v pravém horním rohu obrazovky
  3. Vyberte svou preferovanou platformu (PC, Xbox nebo PlayStation)
  4. Přihlaste se do svého účtu Ubisoft, který může být prostřednictvím účtu vaší vybrané platformy
  5. Čekáme na pozvání prostřednictvím e -mailu ohledně divize Heartland Playtest

Tak se můžete zaregistrovat do divize Heartland Playtest. Pokud jste spíše mobilní hráč, nezapomeňte se podívat na to, jak se zaregistrovat do divize Resurgence, což je nová mobilní hra divize.

Článek pokračuje po reklamě

Kredity obrázků: Ubisoft

Divize Heartland uzavřela beta beta registrace nyní k dispozici

Minulý týden viděl Ubisoft vydat šestiminutový hluboký ponor předvádějící hraní pro jejich nadcházející divizi Heartland. Hra PVPVE zdarma v divizním vesmíru je teprve obdržena aktualizace, ale bylo potvrzeno, že dostává uzavřenou beta beta.

Hra z divize Heartland

Divize Heartland je hra přežití

Šestiminutový herní teaser předvedl, co můžeme očekávat od nadcházejícího názvu. Hlavně to, že Heartland je ve svém jádru nastaven jako hra na přežití. Vzhledem k tomu, že se franšíza divize obvykle hodně liší, mohou hráči nyní očekávat, že chrání město Silver Creek v den/noční cyklu.

V den můžete prozkoumat obrovskou mapu a převzít řadu misí. V noci si připravte svůj tým a vezměte nepřátelské frakce v kontaminovaném světě.

Video YouTube

S třídním systémem včetně odborníka na zbraně, lékaře a přežití, z nichž každý nabízí jedinečné schopnosti, budou hráči ve výhodě při spolupráci.

Hluboký ponor nám také ukázal dehydratační mechanik, který lze očekávat od přežití her. Nejen to, ale také budete moci zvládnout základnu operací, kterou můžete sdílet s ostatními a připravit se na nadcházející mise.

Uzavřené beta podrobnosti

Pro ty, kteří si přejí vyzkoušet divizi Heartland uzavřené beta, se můžete zaregistrovat zde. Jediné, co musíte udělat, je vybrat, kterou platformu byste upřednostňovali – PC, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 nebo Xbox One.

Pokud si přejete počkat do úplného vydání, budete muset doufat, že Ubisoft brzy oznámí. Studio v dobré zprávě oznámilo, že letos v létě dostáváme další zprávy.

Jste nadšeni tímto odlišným sérií divize? Dejte nám vědět napříč našimi platformami sociálních médií.