Jak si prohlédnout vaše video statistiky My Warzone Legacy Video – dot eSports, jak získat vaše video Warzone Legacy Video | PCGamesn

Jak získat své video Warzone Legacy Video

Po výběru odeslání budete mít přístup k vašemu Warzone Legacy Video, které bude naplněno vzpomínkami. Hráči si budou moci nárokovat svá videa do listopadu. 30. Vzhledem k omezenému času můžete zvážit uložení vašeho staršího videa jako připomenutí vašich zábavných časů v originálu Warzone.

Jak si prohlédnout video statistiky mého Warzone

S Warzone 2 na obzoru, Volání povinnosti Fanoušci ve frontě na své poslední zápasy. S ohledem na Warzone je už více než dva roky, veteráni prošli mnoha dobrodružstvími – na většinu bylo možné zapomenout.

Aby označili konec cesty a oslavili novou, vývojáři zavedli Warzone Starší video, které shrnuje kariéru hráčů ve hře. Od prvního zápasu až po nezapomenutelné okamžiky s vašimi squadmates bude dědické video perfektním dárkem pro rozdělení, jak se hráči přesunou Warzone 2.

Jak vidíte svůj můj Warzone Legacy Stats Video?

  • Přejděte na oficiální stránku Warzone Starší videa.
  • Zadejte své Activision ID.
  • Klikněte na Odeslat.

Po výběru odeslání budete mít přístup k vašemu Warzone Legacy Video, které bude naplněno vzpomínkami. Hráči si budou moci nárokovat svá videa do listopadu. 30. Vzhledem k omezenému času můžete zvážit uložení vašeho staršího videa jako připomenutí vašich zábavných časů v originálu Warzone.

Warzone 2 je naplánován na Nov. 16 Vydání. Bez načítání, nové mechaniky bezpečné zóny a přepracovaného systému Gulag, Warzone 2 se snaží být dechem čerstvého vzduchu a novou výzvou pro veterány. Nové zbraně a změny rovnováhy mohou znamenat, že všichni hráči mohou mít nějaké učení v prvních několika týdnech, aby zjistili nejoptimálnější způsoby, jak přežít Warzone 2 jsou.

Spisovatel strategického obsahu a vedení Fortnite pro dot eSports. Gökhan Çakır absolvoval v roce 2020 jako průmyslový inženýr a od té doby aplikoval své analytické a strategické myšlení na mnoho snah. Jako přirozený hráč honil své dovednosti na profesionální úrovni v Dota 2. Když se v roce 2019 vzdal Aegis of Champions, Gökhan zahájil svou kariéru v psaní a pokrýval všechny věci, zatímco jeho srdce zůstává celoživotním obráncem starověku.

Jak získat své video Warzone Legacy Video

Jak získat video Warzone Legacy Video: Squad pohromadě před vyskočením z letadla

Pokud vás zajímá Jak získat své video Warzone Legacy Video, Máme vás zakryté. Call of Duty: Warzone Legacy je sbírka vašich maxim a minima ve hře Battle Royale. Video zvěstívá vaše osobní triumfy a zároveň vám dává nějaké špíny na selháními vašeho účastníka, takže je můžete v chatu týmu žebrovat.

Neexistuje lepší způsob, jak se připravit na Warzone 2, než se ohlédnout zpět na vaši cestu první hrou, a s trochou štěstí si můžete dokonce všimnout něčeho, co lze vylepšit. 27 Padající úmrtí? Možná bude chtít v budoucnu zůstat dál od vysokých budov. Zde je návod, jak získat své video Warzone Legacy.

Jak získat video Warzone Legacy Video: Stránka statu s pohledu na procento vítězství v Gulagu

Získání videa mého Warzone Legacy Recap

První věc, kterou musíte udělat, je přejít na web Warzone Legacy, kde budete požádáni o zadání svého ID Activision ID. Toto je vaše uživatelské jméno, následované hashtagem, poté nějaké číslice, například PCGamesn#1234, například. Pokud se snažíte najít své ID Activision, najdete to v nabídce Možnosti při spuštění hry. Dejte webu minutu na shromáždění svých slavných vítězství, pak je dobré jít.

Podívejte se na video v prohlížeči a sdílejte odkaz kdekoli chcete vychvalovat práva. Video si také můžete stáhnout jako .Video soubor MP4, který chcete uložit do vaší sbírky, nebo se zkombinovat s vaším videem Warzone 2 za několik let.

Tady to máte, takto získat video s rekapitováním Warzone, mělo by vám poskytnout dostatek informací, abyste se mohli chlubit o vaší zdatnosti nebo pohřbit informace navždy, aby někdo nevěděl o vaší KD. Je to skvělý vyslání pro Warzone a označuje začátek grind pro Warzone 2. Máme nejlepší načítání raal mg a nejlepší načítání Taq-56 zde, pokud se chcete před spuštěním zdokonalit svou třídu.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.