Jak snadno porazit Pensieve Guardian v Bradavickém dědictví, jak porazit Pensieve Guardian (Rackham’s Trial) – Bradavice Legacy Guide – IGN

Všechny interaktivní mapy a umístění

Například a žlutá koule (jak je uvedeno na obrázku níže) by muselo být zasaženo kouzlem jako Levioso.

Jak snadno porazit Pensieve Guardian v Bradavickém dědictví

Bradavice Legacy obsahuje řadu jedinečných a náročných bojů šéfů, které otestují vaši kontrolu a znalosti nad kouzly, které se během vaší cesty učíte a odemknete jako student pátého ročníku na Brada School of Witchcraft and Wizardry. Zatímco většina šéfů rané hry, kterým čelíte, je snadno porazit, to samé nelze říci o těch, které se objeví později v postupu hlavního příběhu.

Kromě toho existuje několik spravedlivých šéfů v Bradavickém dědictví, které jsou skryty za volitelnými questlines a také výzvy nazývané „zkoušky“. Zkoušky, které jsou povinnými úkoly pro pokrok v příběhu, zahrnují některé z nejnáročnějších a nejpříjemnějších bitv šéfů v Bradavickém dědictví. Jedním takovým šéfem, který je součástí zkušebního hledání Percival Rackham, je Pensieve Guardian.

Pensieve Guardian je snadno jedním z nejnáročnějších šéfů, s nimiž se setkáte v Bradavickém dědictví, přičemž šéf je schopen vyčerpat celý váš zdravotní bar v několika úderech. Kromě toho má Pensieve Guardian řadu zvláštních útoků, které může použít k tomu, aby se bránilo před vašimi kouzly, nebo způsobila těžká částka poškození. Zde je komplexní průvodce, jak porazit Pensieve Guardian v Bradavickém dědictví.

Poznámka: Tento článek obsahuje drobné spoilery.

Jak porazit Pensieve Guardian v dědictví Bradavic

Poprvé narazíte na Pensieve Guardian během části prologu RPG. Poté, co se dozví tajemství Portkey a moc, kterou drží, bude váš hráč postava a profesor fík přepaden Ranrokem, který požaduje, abyste předali jeho tajemství. Zastavil se však ve svých stopách Pensieve Guardian a dává své postavě a fíku dostatečně čas na útěk v Bradavicích.

Jakmile postupujete děj až do questline mapové komory, získáte přístup k soudu Percival Rackham, který vám umožní jít na špičku proti Pensieve Guardian. Soubor obsahuje řadu obtížných platforem a bojových výzev, které končí náročným setkáním šéfa. Přestože jsou pokusy obtížné, jejich dokončení vám poskytuje spoustu XP a jedinečné odměny.

Vzhledem k tomu, že je to poslední šéf v Percival Rackham’s Trial, je Pensieve Guardian opravdu silou, se kterou je třeba počítat. Naštěstí je zde několik tipů a strategií, které můžete použít k snadno porazit tohoto šéfa Bradavice Legacy:

 • Pensieve Guardian má dvě fáze a většinou používá útoky na melee s použitím svého velkého meče k poškození. Navíc má tento šéf přístup k několika magickým útokům, kde může vystřelit projektil, který způsobí těžké poškození.
 • V první fázi Guardian používá svůj meč k útoku a míchá jej s několika účinky účinku, které jsou telegrafovány tím, že zabije nohu na zem.
 • Kromě toho bude strážce vystřelit projektily ve formě koule, které lze čelit pomocí kouzla se stejnou barvou jako koule jako koule. Alternativně, pokud se vám nepodaří čelit kouzlům kouzlem, můžete se jednoduše vyhnout, abyste se vyhnuli poškození.
 • Ve druhé fázi Guardian udržuje všechny své pohyby od první fáze, ale na konci jeho normálních útoků přidá „WISP“ projektil. Protože to způsobuje hodně poškození, nejlepší způsob, jak tomu čelit.
 • Starověká magie může tohoto šéfa způsobit spoustu poškození, ale měla by být použita pouze tehdy, když je k útoku jasný otevření.
 • Je třeba poznamenat, že The Guardian má zvláštní krok, kde se na okamžik ustupuje a začne se zotavovat zdraví. Tento proces můžete přerušit pomocí starověkých kouzel Magic nebo High DPS na šéfovi.

Boj proti Pensieve Guardian je primárně vytažen masivním poradenstvím šéfa. Správné načasování vašich úhlů a chytře pomocí kouzel DPS spolu se starodávnou magií by vám však mělo pomoci porazit tohoto šéfa relativní lehkostí.

Jak porazit Pensieve Guardian (Rackhamův soud)

Svět

The Pensieve Guardian;; A Magicky naplněný, gigantický stráž sledování poslední komory uvnitř Zkouška Percival Rackham v Bradavice Legacy, Má magické útoky a silné stompy vás mohou snadno vymazat, pokud si nejste opatrní.

Tato stránka funguje jako komplexní porucha Jak porazit Pensieve Guardian Během zkušebního hledání Percival Rackham v Bradavicích dědictví.

Jak porazit Pensieve Guardian

Bradavice Legacy 20230204231905.JPG

Poté, co porazil řadu menších Pensieve Sentries a Sentinels ke konci soudu Percival Rackham, se z podlahy vynoří gigantický Pensieve Guardian. Vaše duelingové výkony zde budou zasáhnout starodávnou magií a Zničte koule, kterou občas svolá, když se nabíjí. Abyste zničili koule, musíte ji zasáhnout kouzlem odpovídající barvy . Můžete vidět, která kouzla jsou, jakou barvu prostřednictvím jejich barvy pozadí v rámci slotů kouzla.

Například a žlutá koule (jak je uvedeno na obrázku níže) by muselo být zasaženo kouzlem jako Levioso.

Bradavice Legacy 20230204232058.jpg

Starověká magie bude vaším nejlepším přítelem V tomto boji, protože je to nejrychlejší způsob, jak způsobit statné množství poškození. Nezapomeňte shromažďovat některou z malých modrých starodávných kouzelných koulí, které klesají, když se kombinujete nad 10 nebo více zásahů, a plně využívejte prostoje, když strážce klesne na jedno koleno, protože to bude mít zvýšené poškození ze všech zdrojů a bude klesnout Starověké magické koule.

Opláchněte a opakujte, vyhýbejte se útoku strážce, stejně jako jakékoli koule, které nezničíte. Nezapomeňte Použijte libovolné lektvary Wiggenweld Máte po ruce, pokud vaše zdraví sníží a Lektvar Edurus může být obzvláště užitečný To na začátku hry, které pomůže posílit váš odpor poškození, pokud vaše reflexy (pro věci jako Stomp a Orb) nejsou pokaždé dost rychlé.

Hledáte ještě více Bradavice Legacy Průvodci? Proč se podívat.

 • Úplný průchod
 • Všechna zkušební řešení Merlin
 • Umístění stránky polního průvodce
 • Základní tipy a triky
 • Jak na to, jak na to