Jak vydělat bezplatné V -Bucks – Fortnite Guide – IGN, jak získat V -Bucks zdarma ve Fortnite: Item Shop Codes pro srpen 2023 – Dot eSports

Jak získat zdarma V-Bucks ve Fortnite: Kódy obchodů s položkou pro srpen 2023

Pokud vás zajímá, jak můžete vydělat V-Bucks zdarma, protože jste utratili poslední na kůži, kterou se vám nelíbilo, nebojte se nebojte. Všechno Fortnite Účty jsou uděleny tři tokeny vrácení peněz, které jim umožňují vrátit kosmetiku, kterou zakoupili, a získat zpět své vzácné V-Bucks.

Jak vydělat V-Bucks zdarma

Kapitola 2

Tato stránka obsahuje tipy, jak vydělávat V-Bucks ve Fortnite, které lze utratit v PVE i Battle Royale.

Odemkněte zachránit svět nebo hrát bitvu Royale

Jediné dva způsoby, jak vydělat V-Bucks, aniž by platili skutečné peníze.

Můžete odemknout uložit svět za 40 $ (USD), ale podle Epic bude zdarma hrát někdy v roce 2018. Zatímco můžete říci „za to mohu koupit 2000 V-Bucks!,„Budete si moci vydělávat V-Bucks zdarma dlouho poté, co jste se vrátili zpět.

V-bucks jsou sdíleni napříč váš účet, takže jakákoli měna, kterou vyděláte při uložení světa!

Obranná obrana hlavního příběhu/Storm Shield

Jak postupujete hlavním příběhem, odemknete obranu Storm Shield. Tito vás vždy odměňují 100 V-bucks a jsou skvělým (opakovatelným) způsobem, jak vydělat hotovost.

Výzvy

Po dokončení některých časných úkolů odemknete výzvy, že každá nabízí odměnu 50 V-bucks.

Ty jsou často soustředěny kolem určitého typu mise vícekrát, jako je dokončení libovolných 3 misí, ale mohou být dokončeny až 10krát.

Denní úkoly

Spolehlivější než výzvy, jak jsou nabízeny rutinně, každodenní úkoly také nabízejí 50 V-bucks.

Tyto cíle se obvykle zaměřují na pomocné úkoly během vašich misí, jako je zničení stanoveného počtu specifických objektů (nákladních automobilů, automatů atd.) Kolem mapy.

Vyrovnávání knihy vašeho sběratele

10. dovednost ve vašem stromu dovedností úrovně 1 je dovednost recyklace a sběru. Kdykoli dostanete duplicitní položku, od hrdinů po zbraně až po schémaci, měli byste se zkontrolovat, zda ji můžete přidat do knihy svého sběratele.

Při vyplňování stránek knihy vás milníky úrovně 6 odmění 500 V-bucks.

Upozorněte opatrně, abyste do knihy sběratele vložili věci, které si chcete ponechat, protože jakmile ji odešlete k archivaci, stane se nepoužitelným. Uložte pouze své duplikáty!

Playsafecard nebo PayPal Peníze z stránek odměnných bodů

Existují některé body odměny na webové stránky, například PointPrizes, které mohou odměnit uživatele body za dokončení průzkumů a dalších nabídek. Jakmile nashromáždíte dostatek bodů, zašle vám cenu, jako jsou bezplatné peníze na paysafecard nebo paypal, které pak můžete použít k nákupu V-bucks.

Tato možnost může poskytnout alternativu – zejména pokud absolutně nemáte dostatek peněz na nákup Save The World.

Jedná se o zavedené stránky s osvědčeným zdrojem příjmů, a proto nabízejí skutečné příležitosti. Získat dostatek bodů však může trvat nějakou dobu.

Vyvarujte se webů generátoru a hacku

Existuje několik strašných stránek podvodů, které se snaží oklamat uživatele, aby si mysleli, že mohou nějakým způsobem generovat V-Bucks. Tyto stránky obvykle požádají o „ověření člověka“, než vás požádají o průzkum.

Další podvodné weby budou předstírat, že mají nějaký hack nebo skript a požádají o přihlašovací údaje o vašem účtu. Nikdy byste neměli sdílet své přihlašovací údaje, protože můžete snadno nechat napadat účet.

Jak získat zdarma V-Bucks ve Fortnite: Kódy obchodů s položkou pro srpen 2023

Fortnite je plná úžasné kosmetiky a epických her nadále přidává další z nich s každým velkým náplastí obsahu. Zatímco hráči mohou během událostí nebo zvláštních příležitostí odemknout některé kůže zdarma, většina kosmetiky stojí V-Bucks, které lze obvykle koupit se skutečnými penězi.

I když máte jednorázový příjem a můžete pohodlně zakoupit V-Bucks, je těžké jim říci ne, když jsou nabízeny zdarma. Rostoucí sběr kůže je jedním z konečných cílů Fortnite hráči a lze toho dosáhnout pouze hromadění více V-bucks.

Existuje jen několik způsobů, jak vydělat V-Bucks bez utrácení peněz, takže možná budete muset zaplatit, pokud chcete odemknout mnoho kosmetických předmětů. Zde jsou naše tipy, jak vydělávat zdarma V-Bucks Fortnite.

Drž se dál od útržkovitých webů

Když hráči hledají na Googlu „zdarma V-bucks“, budou uvítáni mnoha stinnými weby a videami z YouTube, která dává hráčům, aby stahovali software nebo je nasměrovali na web, kde budou povinni zadat své přihlašovací údaje.

Neexistuje žádná závada V-bucks nebo způsob, který vám zaručí masivní množství V-bucks zdarma. Nestávejte si žádné programy třetích stran, které tvrdí, že rozdávají bezplatné V-bucks a nikdy nezadejte své přihlašovací údaje na webové stránky, se kterými neznáte. Nespívejte se obětí žádné podvody při hledání bezplatných V-bucks, protože váš účet a kybernetická bezpečnost budou vždy důležitější.

Připojte se k turnajům

Pokud jste konkurenceschopný Fortnite Hráč, můžete se cítit přitahováni k hraní Fortnite. Zatímco režim arény hry umožňuje hráčům soutěžit na stejně konkurenční platformě, existuje více obohacujících způsobů, jak hráči mohou hrát hru, aby vydělali buď hotovost nebo v-bucks.

Turnaje ve hře nebo třetích stranách s výherními bazény budou ideálním místem pro konkurenceschopné hráče, aby vydělali buď V-bucks nebo peníze. Jednou z nevýhod této metody je, že pokud jde o zpracování odměn. I když vyhrajete turnaj, bude to trvat několik dní, než obdržíte své odměny, což občas může být nepříjemné.

Kromě turnajů ve hře, které EPIC organizuje, mohou hráči najít různé další online turnaje na webových stránkách organizátoru. Většinu těchto turnajů budou hostit třetí strany, jako jsou tvůrci obsahu nebo sponzory, a každý turnaj může mít různá pravidla. Nezapomeňte si přečíst všechny smluvní podmínky před přihlášením na turnaj, protože diskvalifikace za něco, o čem jste nevěděli, způsobí, že vaše časová investice klesne dolů z odtoku.

Zůstaňte aktuální s kódy uplatnění

Ačkoli to není každodenní výskyt, Epic uvolňuje kódy uplatnění Fortnite, Odměňování hráčů s kosmetikou ve hře, jakmile je použijí. Tyto kódy uplatnění často vycházejí během velkých akcí a hráči je budou muset uplatnit, aby si své účty vyžádali odměny.

Od srpna 2023 nejsou k dispozici žádné kódy uplatnění Fortnite, Ale můžete se zkontrolovat zde, protože tento článek aktualizujeme, až bude k dispozici nový kód uplatnění

Chcete -li uplatnit kódy obchodů s položkou, budete muset:

 • Navštivte oficiální Fortnite web a přihlaste se s vaším účtem.
 • Klikněte na svůj profilový obrázek v pravém horním rohu a poté v rozbalovací nabídce „Kód uplatnění“.
 • Zadejte kód do poskytnutého pole.
 • OTEVŘENO Fortnite Chcete -li potvrdit, obdrželi jste položku.

Vypršel Fortnite Kódy obchodů s položkami zahrnují:

 • PAX7N-79CGE-NMW6T-C9NZG
 • FAT6P-PPE2E-4WQKV-UXP95
 • Y2429-69CD3-WMYNS-Y64V2
 • 8Z35X-3ZWAB-BC57H-EQTQZ
 • P2XY4-QB7Z8-Y6GVZ-KZZBT
 • C64MD-U62R2-2B6ZM-6EQ4L
 • Ynqj7-4eVup-rjdmt-enrk6
 • Z4A33-NLKR2-V9X34-G3682

Použijte token vrácení peněz

Pokud vás zajímá, jak můžete vydělat V-Bucks zdarma, protože jste utratili poslední na kůži, kterou se vám nelíbilo, nebojte se nebojte. Všechno Fortnite Účty jsou uděleny tři tokeny vrácení peněz, které jim umožňují vrátit kosmetiku, kterou zakoupili, a získat zpět své vzácné V-Bucks.

Tato metoda vám však dává zpět V-Bucks, které jste utratili na kůži, kterou se vracíte, a čepice na žetonech omezí jejich použití. Stále stojí za to je použít k získání zpět na nákup, se kterým jste nebyli spokojeni.

Každý rok dostanou hráči jeden token vrácení peněz. Tato změna byla implementována v náplasti 18.2. Předtím by hráči došli navždy vrácení peněz po použití všech.

Přestože dochází k náhodným nákupům, je nezbytný systém vrácení peněz, aby zabránil hráčům v zneužívání systému. Pokud by tomu tak nebylo, většina hráčů by si koupila pokožku a nosila ji na několik dní, aby ji vrátila, což by poškodilo tok příjmů společnosti Epic.

Čestná uznání

Tyto metody nejsou zcela zdarma, ale pokud už budete utrácet peníze Fortnite, Můžete je také následovat, abyste získali více třesku za své peníze.

Odemkněte odměny V-Bucks ve vašem bitevním průchodu

Battle Pass sám stojí peníze, ale můžete získat zpět svou investici a pak některé. Fortnite umožňoval hráčům, aby odemkli pouze úrovně, které se jim líbí v Battle Pass, což znamená, že hráči mohou okamžitě odemknout odměny V-Buck, pokud mají dostatek bitevních hvězd.

Jakmile začnete profitovat z vaší počáteční investice do bitevního průsmyku, můžete ušetřit další V-Bucks a použít je k nákupu jiné kosmetiky, která se vám může líbit.

Nakupujte v-bucks ve velkém

Pokud své V-bucks hned nepotřebujete, mohlo by být moudřejší ušetřit hotovost na nákup vašich V-Bucks později, když máte více peněz. Větší balíčky V-Bucks odměňují hráče s více bonusovými V-bucks a jakmile začnete kupovat své V-Bucks ve velkém, získáte více V-Bucks pro svou investici.

Podívejte se na propagační nabídky

Ve vzácných případech se Epic spojí s výrobci nebo producenty na propagační obchody. Byly případy, kdy hráči, kteří zakoupili konkrétní zboží nebo služby, obdrželi kódy, které by mohly být použity Fortnite. I když tato metoda není zcela zdarma, pokud také potřebujete kupující položku, pak bude mít v-bucks vedle, bude to sladká dohoda.

Chcete -li tyto kódy uplatnit, budete se muset vydat na cestu FortniteOficiální web a přihlaste se s vaším účtem. Jakmile to uděláte, postupujte podle stejných kroků jako výše, abyste mohli svůj kód uplatnit.

Popsat Fortnite Osádka

Fortnite Posádka neodměňuje hráče s V-Bucks, ale předplatitelé budou každý měsíc odměňováni novými kůže a další kosmetikou. Když se hráči přihlásí k odběru Fortnite Posádka, také získají přístup k bitevnímu průsmyku, což z něj dělá docela hodný obchod.

Co si můžete koupit s V-Bucks Fortnite?

V-bucks umožňuje hráčům kupovat oblečení, emoce a další kosmetické předměty. Vzhledem k počtu spolupráce a úžasných epických her Skins se zvyšuje Fortnite, Hráči se mohou snažit ušetřit dostatek V-Bucks na nákup všech svých oblíbených kůží.

Tato měna se také používá k nákupu každé sezóny Battle Pass, což stojí 950 V-bucks. Každá bitevní průsmyk poskytuje hráčům několik nových kůží a dostatek bezplatných V-bucks, aby odemkli další bitevní průsmyk zdarma.

Spisovatel strategického obsahu a vedení Fortnite pro dot eSports. Gökhan Çakır absolvoval v roce 2020 jako průmyslový inženýr a od té doby aplikoval své analytické a strategické myšlení na mnoho snah. Jako přirozený hráč honil své dovednosti na profesionální úrovni v Dota 2. Když se v roce 2019 vzdal Aegis of Champions, Gökhan zahájil svou kariéru v psaní a pokrýval všechny věci, zatímco jeho srdce zůstává celoživotním obráncem starověku.