Jak vydělat peníze v Bannerlord | PCGamesn, jak rychle vydělat peníze – Mount & Blade II: Průvodce bannerlord – IGN

Jak rychle vydělávat peníze

Pokud život obchodníka zní přitažlivě, je tento tip zvláště pro vás. Podobně jako minulé hry Mount & Blade vyděláváte spoustu peněz nákupem levných předmětů v jednom městě nebo je prodáváte jinde za zisk.

Jak vydělat peníze v Bannerlordu

Mount-and-Blade-Bannerlord-Money

Chci se učit jak udělat Peníze v Bannerlordu tak rychle, jak je to možné? Další Mount & Blade opustila včasný přístup a stejně jako předchozí hra sandboxu je nesmírně komplikovaná, pokud nevíte, co děláte předem, a žádná oblast to nedokazuje víc než jen výroba denar – měna hry. Nakonec jste připraveni se usadit na dlouhé sesh vládnoucích království a zrušení armád, abyste převzali říši. Ach, pokud jste měli na to jen peníze.

Může to být dlouhý slogan směrem k vítězství na Mount a Blade 2: Bannerlord, pokud neděláte denar rychle a efektivně. Některé úkoly a mise vám samozřejmě vydělají docela trochu mince, ale pokud hledáte snadné a rychlé způsoby, jak vydělat peníze hladce, zde je několik tipů, jak vydělat peníze v Bannerlordu.

Hunt Down Bandits

Na své cestě přes Bannerlord najdete spoustu banditů a vždy se vyplatí zabít. Poskytují hodně kořistí, které můžete později prodat za Denar, a to vše za velmi malé úsilí. Dalším způsobem, jak dostat své rukavice na nějaký kořist, je rabování vesnic, které chrlí nejrůznější cenné předměty a zlato. Nejedná se však o nejlepší trasu, protože rabování nebo útočící vesnice brání vašemu vztahu s majitelem a později se vrátí, aby vás kousl dozadu později. Hunting Bandits je mnohem příjemnější, takže z něj udělejte součást vašeho každodenního grindu.

Thumbnail YouTube

Nastavte karavany pro obchodní zdroje

Přestože to chvíli trvá, než se dostanou ze země, karavany Bannerlord mohou být skvělým zdrojem příjmů, které mohou tiše zatrhnout a vydělat vám hodně zisku. Existují dovednosti v oblasti sociálního obchodu, které stojí za to zakoupit, aby se zvýšilo vaše zisky, a přijetím systému nabídky a poptávky, nákupem levných předmětů a cestováním do vyhledávaných oblastí, abyste je mohli prodat, budete v denar v denar v žádném okamžiku. Workshopy Bannerlord mohou být spolehlivější alternativou k příjmu, i když vyžadují trochu více pozornosti než karavany, aby se zajistilo, že jsou ziskové.

Je to o něco méně ušlechtilé, ale můžete také výkupné vězni, které získáte od nájezdů a looterů, se kterými se setkáte. Brzy je nemůžete najmout, pokud nemáte klíčovou dovednost, takže jejich výkupné do nedaleké osady je skvělý způsob, jak převést rychlou měnu.

Zúčastněte se turnajů a vyhrajte peněžní ceny

Toto je další oboustranně výhodnou způsob, jak rychle vydělat peníze. Nic neztratíte vstoupením do arén nalezených ve městech, i když ztratíte boj. Je to skvělý způsob, jak praktikovat boj, a můžete vsadit proti sobě, takže pokud vyjdete vítězně, vyděláte Denar, ale také položku, kterou si můžete vybrat, abyste si udrželi nebo prodali.

Pokud postupujete tyto tipy, měli byste mít spoustu peněz na utracení v Bannerlordu. Jedním z nejlepších způsobů, jak jej použít, je najmout nejlepší společníky Bannerlord, aby posílili své armády nebo se starali o svá města, když jste po celé zemi po celé zemi. Od svých dnů včasného přístupu byli moderníci zaneprázdněni vytvářením modů pro Bannerlord, hráči trhají bojiště jako dítě a zjistí, že jsou k dispozici všechny podvádění a příkazy Bannerlord.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak rychle vydělávat peníze

Učení se Jak rychle vydělávat peníze V Mount & Blade II: Bannerlord je důležitá dovednost, která hraje roli ve všem. Abychom vám pomohli koupit nejlepší brnění a zbraně při splácení rostoucích poplatků.

Pokud znáte několik úhledných triků, které vyděláte rychlé peníze v Bannerlordu, ujistěte se, že se vyjádříte níže a dejte ostatním vědět!

Kompletní questy vesnice Obchodní položky za zisk
Lovit looters za peníze Považujte zbraně pro zdroje
Stát se žoldákem Soutěžit v turnajích

Kompletní questy vesnice

Když poprvé začínáte v Bannerlordu, jedním z nejlepších způsobů, jak vydělat rychlé peníze, je dokončení questů Village. Zkuste navštívit nedaleké vesnice a najít úkoly, které se zaměřují na doručování stád nebo pojmenovaného, ​​rodinné feud.

Úkoly pro dodávání stád jsou obvykle krátká vzdálenost a dávají kolem 400 až 600 dearů (měna ve hře). Rodinné spory je také krátkodobý úkol, který často poskytuje téměř 2 000 dearů pro přesvědčování NPC nebo vyhrávání souboje.

 • Dodávání stád – 400 až 600 denars
 • Family Fued – 1000 až 2000 denars

Obchodní položky za zisk

Pokud život obchodníka zní přitažlivě, je tento tip zvláště pro vás. Podobně jako minulé hry Mount & Blade vyděláváte spoustu peněz nákupem levných předmětů v jednom městě nebo je prodáváte jinde za zisk.

V Bannerlordu je nový mechanik, který vám umožní porovnat cenu obchodu s průměrem říše. Pokud je cena zelená ve sloupci nákupu vlevo, je to levné. Zatímco pokud je ve sloupci nákupu červená, je to drahé.

Chcete si zakoupit zboží zeleného obchodu ve sloupci nákupu a prodat obchodní zboží označené jako červené ve vašem inventáři.

 • Některé regiony mají více hojných zdrojů.
 • Vesničané a karavany budou také prodávat předměty, které mají.
 • Karavany jsou denním zdrojem příjmu, který stojí 15 000 denars a kompaionu. Zisky se liší.

Lov looterů pro své zbraně a brnění

Looters patří mezi jednodušší nepřátele bojovat v Bannerlordu a poskytovat také statné množství peněz. Jakmile porazíte skupinu kočárků, dostanete z vítězství po boku zbraní a brnění kus denarů.

 • 20 looterů může dát 400 denars.
 • 80 looterů může před prodejem vypleněných předmětů dát 2 000 denarů.
 • Vězni mohou být také prodány do Taverns za peníze navíc.

Uplyhejte zbraně za peníze

Smithing je snadný mechanik, protože tutoriál vám o tom nic neřekne. Každé hlavní město má kovárku, kde můžete ucítit zbraně za jejich materiály a prodat ty za dražší cenu.

Terteting vyžaduje uhlí, které je vyrobeno z rafinace tvrdého dřeva. Položky v hodnotě 50 dearů někdy stojí za to, když se rozvětvují.

 • Kováření vyžaduje výdrž, kterou můžete použít napříč každým ze svých společníků změnou v levém dolním rohu kovárny.

Stát se žoldákem v Bannerlordu

Jakmile dokončíte první úkol znovu vybudovat svůj klan, můžete se stát žoldákem pro království. Najděte Pána pro království, o které máte zájem, a položte jich na otázku ohledně připojení.

To odemkne několik příležitostí připojit se k skupinám lordů pro bitvy přesahující stovky vojáků. Bez ohledu na velikost vaší strany budete po každém vítězství odměněni vězněmi a kořistí.

 • Nakonec se můžete stát vassal do království a vlastních fiílů, které vám platí daně.
 • Jakmile jste zkušení, bojové nepřátelské pánové mohou dávat kdekoli od 2 000 do 10 000 denars. Mezi vítězstvím v bitvě, vykoupení Pána, prodejem vězňů a prodejem kořisti.

Soutěžit v turnajích

Pokud jste si jisti ve své bojové schopnosti Bannerlord, vyzkoušejte je v turnaji za nějaké peníze! Najdete, která města pořádají turnaje tím, že se zeptáte v městské aréně.

Jakmile se připojíte k turnaji, můžete hrát šance a vsadit peníze na sebe, pokud vyhrajete. Vítězství celého turnaje vás odmění položkou a penězi z vašich sázek. I když to není skvělý zdroj renomování, stále můžete vydělat přes pár tisíc dearů.

 • Pokud se obáváte, že ztratíte, můžete vždy uložit před zahájením turnaje.
 • Vyrovnávání vašich zbraňových dovedností vás způsobí, že způsobí více škody a rychleji se houpat.

Pro více Mount & Blade II: Tipy Bannerlord se podívejte na naše základní tipy a triky pro začátečníky.