Jak vyřešit hlavu puzzle v Destiny 2: Lightfall | PC Gamer, Destiny 2 Lightfall Headplong Puzzle Solution and Mission Guide | PCGamesn

Destiny 2 Lightfall Headdlong Puzzle Solution and Mission Guide

Pokud jste obeznámeni s hádankami Destiny 2, bude tohle kus dortu. Ale s počítáním hráčů Destiny 2 na Steam dosahující historicky nejvyššího po vydání Lightfall můžete být jedním z mnoha nových světel inspirovaných k plnému zavázat se k jedné z nejlepších dostupných PC herních her. Pokud ano, můžete být méně obeznámeni s tím, jak vyřešit četné hádanky hry, z nichž mnohé se setkáte v kořeni nočních můr, The Destiny 2 Lightfall Raid. Zde je návod, jak můžete vyřešit hlavou puzzle, která byla spuštěna s Lightfall and Destiny 2 Season 20.

Jak vyřešit hlavu puzzle v Destiny 2: Lightfall

Destiny 2 Headlong Puzzle - Mission Cutscene s Nimbusem

Uvízl na Hlavní hádanka In Destiny 2 Lightfall? Zatímco kampaň Neomuna není tak plná hádanek jako královna čarodějnic-kalus není přece jen žádný bůh podvod.

Pro ty, kteří jsou zvyklí na více kryptičtějších nájezdů a dungeonových setkání Destiny. Pokud jste do nové sezóny ještě neponotili, možná budete chtít vědět, jak se dostat Vzdorné klíče, také. Jinak zde je návod, jak vyřešit hlavou puzzle v Lightfall, abyste mohli pokračovat s kampaní.

Jak vyřešit hlavu Mission Mission Puzzle

Během hlavy mise se ocitnete v Liming Harbor oblast Neomuna, poblíž vchodu do Thrilladrome ztratil sektor. Vstup je však zapečetěn vexovou bariérou a musíte vyřešit malou hádanku, abyste se k němu dostali. Poté, co jste porazili Vex Minotaur a Goblinové visící u vchodu, se vynoří čtyři Harpies, ale zatím je nezabíjejte.

Místo toho se podívejte nad vchodem pokrytým bariérou a uvidíte Tři krystaly, každý z nich buď zářící, nebo ne září. Také si všimnete, že některé harpie září a jiné nejsou. Krystaly nad dveřmi ukazují pořadí, které potřebujete zabít Harpies při odchodu zleva doprava. Například, pokud pořadí krystalů zářící, neohrožující a zářící jako moje, musíte zabít zářící harpy, pravidelnou harpy, pak další zářící harpy.

Chvíli trvá, než se každý krystal zaregistruje, ale když to udělá, zmizí, což ukazuje, že se můžete přesunout na další. Poté, co jsou všechny tři hotové, se bariéra otevře a můžete pokračovat v misi. O něco později se setkáte s další bariérou a dalšími harpiemi, ale jednoduše sledujte stejnou metodu jako první, kdo se dostal kolem.

Třetí hádanka v misi je o něco složitější než ta předchozí, protože existují pravidelné harpie smíchané s zářícími kationtovými harpiemi a nelehlé aniontové harpie. Stejně jako dříve, postupujte podle pořadí zleva doprava, jak je znázorněno nad bariérou, zabíjejte dva různé typy Harpy a vyhýbejte se pravidelným.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Destiny 2 Lightfall Headdlong Puzzle Solution and Mission Guide

Hlada o Destiny 2 hlavy mise dává potíže strážcům v nové kampani Lightfall, ale můžeme vám přesně ukázat, jak ji vyřešit.

Jak dokončit hlavu Destiny 2: Guardian čelí vexovému Minotauru v Neomuně

Publikováno: 7. března 2023

The Destiny 2 Lightfall hlavanou hádanku dává nějaké potíže s opatrovníkem – pokud bojujete s řešením, nejste sami. Byli jsme tam také, ale není to tak složité, jak se zdá, a v této příručce vám ukážeme, jak přesně to vyřešit.

Pokud jste obeznámeni s hádankami Destiny 2, bude tohle kus dortu. Ale s počítáním hráčů Destiny 2 na Steam dosahující historicky nejvyššího po vydání Lightfall můžete být jedním z mnoha nových světel inspirovaných k plnému zavázat se k jedné z nejlepších dostupných PC herních her. Pokud ano, můžete být méně obeznámeni s tím, jak vyřešit četné hádanky hry, z nichž mnohé se setkáte v kořeni nočních můr, The Destiny 2 Lightfall Raid. Zde je návod, jak můžete vyřešit hlavou puzzle, která byla spuštěna s Lightfall and Destiny 2 Season 20.

Jak vyřešit puzzle Mission Mission Destiny 2

Setkáte se s hlavou puzzle v Liming Harbor v Neomuně, poblíž ztraceného sektoru. Hádanka začíná uzamčenou vexovou bránou. Nejprve zabijete Vex Minotaur a některé skřítky, jen abyste viděli, jak se rozmnožuje čtyři harfy, z nichž některé září. Vaším impulsem bude zabít Harpies, ale to je součást hádanky. Zářící harpie se nazývají kationtové harfies, zatímco ty nepletné se nazývají aniontové harfy.

Vydržte při jejich střelbě a podívejte se na krystaly nad bránou, z nichž některé také září. To ukazuje na pořadí, ve kterém musíte porazit Harpies, abyste otevřeli bránu. I když neodpovídají specifickým Harpiesům, musíte vědět, že pokud vidíte zářící krystal na krajně vlevo, následuje lesklý krystal a pak další zářící krystal, musíte nejprve porazit zářící harpy a pak a Nelehký jeden, pak porazit dalšího zářícího. Postupujte podle tohoto vzoru zleva doprava, ale všimněte si, že musíte počkat, až se krystal zaregistruje, že jste porazili odpovídající Harpy. Takže nezastřelte nepřátele příliš rychle za sebou, nebo možná budete muset začít znovu. Pokud to uděláte správně, budete se moci pohybovat kolem bariéry.

Destiny 2 Headlong Puzzle Solution: Harpies před vexovou bránou v misi hlavy

Jak postupujete v misi, budete se ohradit stejným mechanikem. Dokončíte to, když jste dokončili první, přečtete krystaly zleva doprava a poté odpovídajícím způsobem porazíte odpovídající Harpies.

Poté se setkáte s podobnou hádankou potřetí, i když tato je mírně odlišná. Tenhle bude mít zářící kationtové harpie, nepletné aniontové harpie a několik dobrých, staromódních pravidelných Harpies. Struktura puzzle je však funkčně stejná – sledujete vzorec hádanek a zároveň se vyhýbáte pravidelným harfům.

To je vše, co potřebujete vědět o hlavě Destiny 2 hlavy. Máme průvodce pro pád Destiny 2, pokud se ocitnete na tom v jedné z nejlepších her pro více hráčů na PC, které najdete.

Image Credit s laskavým svolením YouTuber Esoterickk.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.