Jak vyrobit a používat maják v Minecraft Pocket Edition (McPE 1.19) | Kapesní hráč, jak nastavit maják v Minecraft

Jak nastavit maják v Minecraft

Každý maják Minecraft je jediný blok, ale musí být vytvořen do majákových pyramid, které mají být aktivovány. Čím větší je pyramida, tím vyšší je úroveň majáku.

Jak vyrobit a používat maják v Minecraft Pocket Edition (McPE 1.19)

Jak vyrobit a použít maják v Minecraft Pocket Edition (MCPE 1.19)

Plus, setkat se s Wither a získejte nether hvězdu

První zveřejnění: 11. října 2022 | Aktualizováno: 12. října 2022

Beaconss

Když Minecraft Pocket Edition Aktualizováno na verzi 0.16, Jednou z nejchladnějších funkcí přidaných do hry byl Beacon. Toto je položka, která může udělit speciální schopnosti všem hráčům v jeho okolí – proměnit vás a banda kamarádů na mocnou armádu Crueper Crushers. Maják může posílit hráče tím, že jim udělí rychlost, zvyšování skoků, spěch, regeneraci, odpor nebo sílu, což se může v některých situacích ukázat velmi užitečné. Není to však přesně procházka v parku, který buduje svůj vlastní maják. K vytvoření jednoho budete potřebovat nějaké pokročilé předměty a nějaké know-how. Pokud si chcete postavit vlastní, sledujte tedy úzce.

Jak udělat maják

Sklenka

Krok 1 – Získejte sklo Důlul písek z pláže a umřute jej do pece, aby si vyrobil sklo. Potřebujete pět skleněných bloků.

Krok 2 – Získejte obsidian Obsidian

Vytvořte kbelík (vytvořený ze tří železných ingotů) a naplňte jej vodou. Pak jděte hluboko pod zemí, dokud nenajdete lávu. Hledáte „lávový zdroj“, který nemá rychle tekoucí animaci. Vyprázdněte kbelík s vodou na blok nad zdrojem lávy tak, aby kapal dolů, přistál na lávě a ochladil ji. Nabrajte vodu a odhalí bloky obsidiána. Potom je vytrhněte ze země pomocí diamantové sekery. Potřebujete tři obsidiánské bloky.

Krok 3 – Udělejte zmáčk Wither

Vstupte do Nether a získejte čtyři bloky duší písek a tři zlémavé lebky. To jsou vzácné kapky, takže budete muset zabít spoustu koster. Jakmile to všechno máte, vytvořte sochu duší ve tvaru T, jako je výše, a umístěte tři lebky na horní řadu. Když umístíte poslední ..

Krok 4 – Bojujte s Wither! Wither boj

Hvězda

Zobrazí se wither. Jedná se o extrémně nebezpečné monstrum šéfů, které je imunní vůči mnoha útokům, může se rozvinout kostery a obecně vám zničí den. Když to konečně zemře, exploduje a upustí nether hvězdu.

Krok 5 – Vytvořte maják

Řemeslo

Správně, všechno to mám? Použijte svou sklenici, obsidián a nether hvězdu k vytvoření majáku.

Krok 6 – Vytvořte pyramidu

PyramidaBudete také potřebovat alespoň devět železných bloků, zlatých bloků, smaragdových bloků nebo diamantových bloků. Ty jsou vytvořeny z devíti železných ingotů, zlatých tyčí, smaragdů nebo diamantů. Takže jo, raději buďte bohatí. Neexistuje žádný funkční rozdíl, ve kterém používáte minerál. Pak musíte skvrnit cihly a položit maják na vrchol. Nejzákladnější (a nejméně silnější) pyramida je devět bloků s majákem uprostřed, jako je výše. Velká pyramidaNejsilnější a nejdražší pyramida je taková: devět po devíti vrstvě, sedm po sedm, pět x pět a tři po třech vrstvách. 164 bloků, 1 476 minerálů. Phew!

Krok 7 – Krmte maják

Krmit

Nyní můžete „krmit“ maják, abyste mu dali moc. Klepnutím na maják otevřete toto okno. Pak umístěte jeden minerál (buď diamant, smaragd, železný ingot nebo zlatý tyč) do štěrbiny na dně. Nyní si můžete vybrat primární sílu. Křídlo zvyšuje rychlost pohybu, zlatý pickaxe zvyšuje rychlost těžby, štít snižuje příchozí poškození, králík zvyšuje skok a meč zvyšuje poškození. Můžete také nastavit sekundární sílu. Můžete jej buď nastavit tak, aby regeneroval zdraví, nebo zvýšit účinnost primárního moci. Jak vidíte, výška vaší pyramidy diktuje, které schopnosti můžete použít.

Krok 8 – Cítit účinek

Účinek

Všichni hráči stojící v blízkosti majáku získají vybranou sílu. Rozsah je také založen na výšce pyramidy.

Účinky majáku

 • Rychlost
 • Spěch
 • Odpor – vyžaduje dvouúrovňovou pyramidu
 • Jump Boost – vyžaduje dvouúrovňovou pyramidu
 • Síla – vyžaduje tříúrovňovou pyramidu
 • Regenerace – vyžaduje čtyřúrovňovou pyramidu

Pokud chcete získat všech šest efektů najednou, budete muset vytvořit pyramidu takto:

 • Vrstva 1: 99 bloků
 • Vrstva 2: 63 bloků
 • Vrstva 3: 35 bloků
 • Vrstva 4: 15 bloků
 • Vrstva 5: 3 bloky ve středu

Konfigurací každého majáku pak můžete aktivovat všech šest efektů.

Řada majáku

V závislosti na tom, jak velká je pyramida, účinky ovlivní větší oblast a vydrží déle.

 • Pro Jednoúrovňová pyramida, rozsah je 20 bloků a účinek trvá 11 sekund.
 • Pro Dvouúrovňová pyramida, rozsah je 30 bloků a účinek trvá 13 sekund.
 • Pro Tříúrovňová pyramida, rozsah je 40 bloků a účinek trvá 15 sekund.
 • Pro Čtyřúrovňová pyramida, rozsah je 50 bloků a účinek trvá 17 sekund.

Původní článek od Marka Browna, aktualizovaný personálem Pocket Gamer.

Jak nastavit maják v Minecraft

V Minecraftu je maják řemeslný blok, který dává hráčům mocným hráčům silné nadšence. Tyto power-ups vás mohou zvýšit mnohem silnější a efektivnější, ale protože majáky je tak obtížné řešit, jedná se obvykle o tvorbu pozdních her.

V tomto tutoriálu pokryjeme, co je to maják, jak ho vytvoříte a jak je můžete použít.

Co je maják?

Maják je blok, který vytváří svislý paprsek světla, který hráči mohou vidět z dálky a působí jako průvodce zpět na toto místo.

Každý maják Minecraft je jediný blok, ale musí být vytvořen do majákových pyramid, které mají být aktivovány. Čím větší je pyramida, tím vyšší je úroveň majáku.

Maják může poskytnout několik stavových efektů blízkým hráčům podobným lektvarům nebo okouzlení. Patří sem pět primárních sil a dvě sekundární síly. Síla stavových efektů je vynásobena úrovní pyramidy majáku.

Pět primárních sil je:

 • Rychlost I: Zvýšená rychlost pohybu (jediná úroveň pyramidy).
 • Spěch I: Zvýšená těžba a rychlost útoku (jediná úroveň pyramidy).
 • Skok Boost I: Zvýšená výška skoku (2-úroveň pyramidy).
 • Odpor I: Snížení způsobené poškození (2-úrovní pyramida).
 • Síla I: Zvýšené poškození melee (3-úroveň pyramidy).

Dvě sekundární síly zahrnují:

 • Regenerace I: Automaticky regeneruje zdraví (4-úroveň pyramidy).
 • Zvýšit primární sílu na úroveň II (vynásobení jeho účinku).

Protože některé z požadovaných materiálů je obtížné získat, hráči obvykle vytvářejí majáky pozdě ve hře. Pokud se snažíte dostat k bodu, že si můžete vytvořit, může náš průvodce začátečník Minecraft pomoci.

Jak najít požadované materiály

K vytvoření majáku potřebujete pět skleněných bloků, tři obsidiánské bloky a jednu hvězdnou hvězdu. První dva se snadno dostanou. Chcete -li získat sklo, přidejte písek do pece. Chcete -li získat obsidiána, musíte jen najít nějaké (dojde k tomu, kde voda přichází do kontaktu s lávou) a těžit jej pomocí diamantového pickaxe.

Nether hvězda je jedním z nejvzácnějších materiálů v Minecraftu a je trochu těžší získat. Najít jeden:

 1. Cestujte na nether pomocí portálu Nether.

 1. Sbírejte čtyři bloky duší.

 1. Sbírejte tři lebky z kosterů. Ty mají 2.5% šance na upuštění z Wither Skeletons, náročného nepřítele nalezeného uvnitř pevnosti v Nether.

 1. V nadsvětí vytvořte tvar „t“ z duši a položte tři lebky na vrchol.

 1. Wither se rozvine. Porazit to a upustí to nether hvězdu.

Poznámka: Zobrali jsme snímky z edice Java, ale nebojte se, pokud jste konzoli nebo hráč Minecraft PE – ingredience, recept a jak aktivovat maják jsou v každém.

Jak udělat maják

Jakmile máte všechny materiály, je maják snadné. Přejděte ke svému řemeslnému stolu a přidejte tři skleněné bloky do horní řady. Ve druhé řadě přidejte jednu sklenici, hvězdnou hvězdu a další sklo. Ve spodní řadě přidejte tři obsidiánské bloky.

Recept na řemeslníky vypadá takto:

Jak aktivovat maják

Maják sám je neaktivní. Chcete -li aktivovat maják, musíte jej umístit na pyramidu vyrobenou z jakékoli kombinace následujících materiálů:

 • Železné bloky
 • Zlaté bloky
 • Diamantové bloky
 • Emerald Blocks
 • Netheritské bloky

Existují čtyři úrovně pyramidy, z nichž každá zvyšuje sílu majáku a poloměr účinku:

 • Úroveň 1: 3 × 3 základna celkem 9 bloků. To má rozsah 20 bloků a doba trvání účinku 11 sekund.

 • Úroveň 2: Základna 5 × 5 a horní část 3 × 3 s celkem 34 bloky. To má rozsah 30 bloků a doba trvání účinku 13 sekund.

 • Úroveň 3: Základna 7 × 7, 5 × 5 střed a 3 × 3 s celkem 83 bloky. To má rozsah 40 bloků a doba trvání účinku 15 sekund.

 • Úroveň 4: Základna 9 × 9, 7 × 7 sekundy, třetí vrstva 5 × 5 a 3 × 3 horní vrstva s celkem 164 bloky. To má rozsah 50 bloků a doba trvání účinku 17 sekund.

Jakmile je pyramida připravena, jednoduše umístěte maják nahoře ve středu pyramidy a aktivuje se to.

Maják aplikuje vybrané síly pro všechny hráče v rámci majáku každé čtyři sekundy. To znamená, že zatímco hráč zůstává v dosahu, účinky jsou konstantní. Když hráč opustí oblast účinku, síly pokračují po zbytek doby trvání účinku. Nejlepší čas opustit poloměr efektu, je tedy těsně poté, co jsou síly obnoveny (i.E. Při příštím čtyřsekundovém cyklu začíná).

Jak používat maják

Jakmile je váš maják aktivován, můžete kliknout pravým tlačítkem myši na maják a získat přístup k jeho nabídce a vybrat stavové efekty, které chcete obdržet.

Chcete -li aktivovat stavový efekt, musíte nakrmit maják buď zlatý ingot, Iron Ingot, Netherite Ingot, Diamond nebo Emerald. Udělat to tak:

 1. Přidejte materiál do Otevřený slot.

 1. Vybrat ikona síly, kterou chcete aktivovat.

Aktivovaný stavový efekt může být změněn kdykoli chcete; stačí to krmit další položku.

Chcete -li získat každý buff, musíte vytvořit šest individuálních majáků. Vaším dalším možností je vytvořit více majákových pyramidů s základnou 10 × 11, 8 × 9 sekundové vrstvy, 6 × 7 třetí vrstvy a 4 × 5 horní vrstvy.

Kromě toho jsou majáky umístěny do konfigurace 2 × 3 ve středu. To poskytuje všech šest efektů majáku z jedné struktury pomocí nejmenších možných zdrojů.

Můžete si přizpůsobit maják, jak se vám líbí, a vytvořit jej z jakékoli kombinace přijatých minerálních bloků, které chcete. Můžete dokonce přizpůsobit barvu světla majáku. Chcete -li tak učinit, stačí položte vitráže na maják.

Oslepený světlem

Doufejme, že s pomocí tohoto průvodce krok za krokem jste nyní hrdým vlastníkem jednoho z nejvyhledávanějších objektů v Minecraft. S power-up majáku budete připraveni na Ender Dragon v žádném okamžiku.

Patrick je technologický spisovatel se sídlem v Atlantě s pozadím v programování a technologii inteligentní domácí. Když nepíše, nos do Grindstone, najdete ho, aby držel krok s nejnovějším vývojem v technickém světě a zvyšoval svou kávovou hru. Přečtěte si Patrickův plný bio

Přihlaste se k odběru na YouTube!

Líbilo se vám tento tip? Pokud ano, podívejte se na náš vlastní kanál YouTube, kde pokrýváme Windows, Mac, software a aplikace, a máme spoustu tipů na řešení problémů a videa na to, jak na to videa. Kliknutím na tlačítko níže se přihlásíte k odběru!

Jak vytvořit a používat maják v „Minecraft“, aby poskytl vaši postavu hlavní upgrady

Ikona e -mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Sdílejte ikonu zakřivenou šipku směřující doprava.
Ikona twitteru stylizovaný pták s otevřenými ústy, tweeting.

Twitter LinkedIn Ikona Slovo „in“.

Ikona Fliboard LinkedIn Stylizované písmeno F.

Ikona Flipboard Facebook Letter F.

Ikona e -mailu na Facebooku obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Ikona e -mailového odkazu Obrázek odkazu řetězu. Symobilizuje URL odkazu na web.

16 Jak používat maják v Minecraft

 • Majány můžete použít v “Minecraft”, abyste mohli dát své postavě výkonné upgrady a buffy.
 • Chcete -li vytvořit maják v „Minecraft“, budete potřebovat sklo, obsidián a vzácnou položku s názvem Nether Star.
 • Jakmile vytvoříte maják, budete také muset postavit pyramidový podstavec, abyste jej umístili.

„Minecraft“ je majákem v herní komunitě více než deset let. A neexistuje lepší způsob, jak dokázat, že jste mistr „minecraft“, než vytvořením majáku vaší vlastní hry.

Maják je jednou z nejobtížnějších předmětů ve všech „minecraft“, protože vyžaduje alespoň jeden neuvěřitelně vzácný materiál. Ale jakmile si jeden vytvoříte, maják může upgradovat vaše statistiky těžby, rychlosti a zdraví. Jsou také doslovným paprskem vodicího světla, pokud jste někdy ztraceni ve svém rozsáhlém světě „minecraft“.

Zde je vše, co byste měli vědět o majácích, včetně toho, jak najít jejich materiály, jak je vyrábět, a jak je používat.

Materiály, které budete potřebovat k vytvoření majáku v „Minecraft“

Stejně jako většina položek v „Minecraft“, abyste vytvořili maják, budete muset shromažďovat materiály z celého světa. Naštěstí lze dvě z těchto položek pravděpodobně najít blízko domova. Poslední však bude vyžadovat nějakou práci.

Sklenka

Počínaje nejjednodušším materiálem budete potřebovat sklo. Stejně jako v reálném životě můžete vyrobit sklo z písku. Písek najdete na jakékoli oceánské pláži nebo na poušti.

Moje nejméně pět bloků písku a vezměte je do pece. Vložte je do pece s jakýmkoli typem paliva a vytvořte sklo.

Obsidian

Dále budete muset těžit nebo získat alespoň tři bloky obsidiána. A na rozdíl od jiných vzácných rud, jako jsou diamanty, nemůžete obchodovat s vesničany, abyste to získali.

Nejlepší způsob, jak najít obsidiána, je vytěžit to ze země. Než to uděláte, všimněte si, že budete potřebovat diamant nebo netherite pickaxe – jiné nástroje jen zlomí obsidiána a nechají vás s ničím.

Obsidian si můžete vytvořit sám nalitím vody z kbelíku do lávy. Pokud nemáte snadný přístup k lávovi, kopejte, dokud nedosáhnete vrstvy 11 v Overworld, nebo vrstva 31 v Nether.

Rychlý tip: V „Minecraft: Java Edition“ můžete vidět, na které vrstvě jste klepnutím na F3 a kontrolou souřadnic XYZ. Souřadnice Y je vaše vrstva.

Odtud kopejte vodorovně, dokud nenajdete lávu, poté nalijte kbelík vody. Pokud najdete lávu a vodu poblíž druhého, můžete také těžit cestu pro dvě tekutiny, které se mají setkat. Jen buďte opatrní: Pád v lávě je rychlý trest smrti v Minecraft.

Nether hvězda

Nakonec je tu netherská hvězda. Hvězda Nether je vzácná položka, kterou lze získat pouze porážkou nejobtížnějšího šéfa v “Minecraft:” Wither.

Na rozdíl od jiných nepřátel v „Minecraft“ nemůžete jen najít chůze někam chodit kolem. Vlastně musíte udělat radost sami pomocí položek nalezených v Nether. Nether je něco jako „Minecraft“ verze podsvětí – spousta ohně, lávy a děsivých nepřátel.

Tady je herní plán:

Nalezení netherské hvězdy

 1. Dostaňte se na nethers vytvořením portálu nether.
 2. Na nether, moje nejméně čtyři bloky duší písek. Jedná se o šedohnědé bloky nalezené na zemi po celém nether.
 3. Sbírejte tři lebky z kosterů. Wither kostry jsou obtížné nepřátele nalezené ve pevnosti po celém Nether a mají 2.5 % šanci upustit lebku, když je zabit.
 4. V nethers nebo nadsvětí – doporučujeme Overworld, protože je tu více prostoru pro běh – naskládat duši do tvaru „T“ a položte tři lebky na horní část písku. Jakmile to uděláte, utíkejte.
 5. Během několika sekund se Wither vytvoří a vytvoří masivní explozi kolem sebe. Jakmile exploze zmizí, bojujte a zabije ji. Jak to děláte, je na vás, ale buďte opatrní.
 6. Jakmile je Wither zabit, upustí to nether hvězdu.

Jak vytvořit maják v „Minecraft“

Jakmile máte materiály, je snadná tvorba majáku.

Přejděte na pracovní stůl a přidejte:

 • Tři kusy skla do horní řady.
 • Jedna sklenice, jedna nether hvězda a jedna sklenice do střední řady.
 • Tři obsidián do spodního řádku.

To vytvoří maják.

Samotný maják je však zbytečný. Chcete -li střílet paprsek světla na oblohu, a také napojit se do skutečné vylepšené síly majáku, musíte jej umístit na pyramidu.

Crafting majáku pyramidy

Maják se aktivuje pouze při umístění na pyramidu. K vybudování této pyramidy budete potřebovat bloky železa, zlata, smaragdu, diamantu nebo netheritu. Při vytváření pyramidy můžete použít pouze jeden nebo všechny tyto čtyři zdroje – ale budete jich potřebovat mnoho z nich.

Rychlý tip: Bloky železa, zlata a netheritu se vyrábí vytvořením celé mřížky 3×3 jejich příslušných ingotů. Smaragdové a diamantové bloky vyžadují celou mřížku 3×3 běžných smaragdů nebo diamantů.

Pyramidy mohou mít až čtyři úrovně, přičemž každá úroveň dává pyramidě více sil a širšího dosahu.

 • Pyramida úrovně jedna bude vyžadovat Základna 3×3, který trvá 9 bloků.
 • Pyramida na úrovni dva bude vyžadovat základna 5×5 a horní část 3×3, který trvá 34 bloků.
 • Pyramida úrovně tři bude vyžadovat základna 7×7, 5×5 sekundová vrstva a horní část 3×3, který trvá 83 bloků.
 • Pyramida úrovně čtyři bude vyžadovat Bloková základna 9×9, 7×7 sekundová vrstva, třetí vrstva 5×5 a horní část 3×3, který má 164 bloků.

Jakmile si postavíte pyramidu, umístěte maják na vrchol na místě na samotném středu. Okamžitě se aktivuje.

Jak používat maják „minecraft“

Jakmile je maják aktivován, můžete kliknout pravým tlačítkem myši na jeho nabídku. V této nabídce nakrmte ingoty, diamanty nebo smaragdy, abyste získali power-ups. Pyramida na úrovni čtyři vám poskytne největší podporu, ale i malá jednoúrovňová pyramida vám stále poskytne přístup k menší těžbě a rychlostí pohybu.

Jen si všimněte, že tito nadšenci nepokrývají celý svět. Buffy Pyramidy na úrovni jedna ovlivňují všechny v okruhu 20 bloků, pyramida na úrovni dva pokrývá poloměr 30 bloků atd. Jakmile opustíte oblast pokrytí, budou vaše nadšenci trvat asi 10 až 15 sekund, než vybledne.

Pokud si vyberete zapnutí, ale později změňte názor a chcete jinou, nepotíte to: vždy se můžete vrátit a upravit zvýšení stavu daného majákem. Jen si všimněte, že se budete muset vzdát jiného ingotu, diamantu nebo smaragdu.

Chcete-li povolit všechny power-ups současně, budete muset vytvořit šest různých majáků a buď je umístit na šest pyramid, nebo Modifikovaná pyramida na úrovni 10 × 11, 8 × 9, 6 × 7 a 4×5.

Vyberte si umístění svého majáku pyramidy moudře, protože dekonstrukce bude časově náročná.

Jak změnit světla světla

Vaše pyramida může být vyrobena z jakékoli kombinace smaragdu, diamantu, zlata, železa nebo netherity. To je skvělé pro to, aby to vyniklo ve světě.

Ještě chladnější je však schopnost přizpůsobit barvu světla vašeho majáku. Chcete -li to provést, položte okno vitráže na horní část majáku. Zabarví vaše světlo stejnou barvu jako sklo.

Vitráže můžete vyrobit vyplněním mřížky 3×3 se sklem.

Emma Witman je novinářka na volné noze se sídlem v Asheville, NC, s nadšenými zájem o psaní o hardwaru, hrách PC, politice a osobních financích. Je bývalou reportérkou zločinu pro denní noviny a také rozsáhle psala o barmanství pro zasvěcence. Může nebo nemusí posoudit vaši objednávku nápoje, když je za barem. Sledujte ji na Twitteru na @emwity.

Zavřete ikonu dva zkřížené čáry, které tvoří ‘x’. Označuje způsob, jak uzavřít interakci nebo zamítnout oznámení.