Jak vytvořit maják v Minecraft, Minecraft Guide to Beacons: Recept, Nastavení a další | Windows Central

Průvodce Minecraft po majácích: recept, nastavení a další

Sleduje stejná základní pravidla. Přidejte 2 bloky na každou stranu na vrcholu své druhé úrovně. Pyramida s jedním beaconem bude potřebovat 7×7 čtverečních železných, zlatých, diamantů nebo smaragdových bloků na dně. Pravděpodobně dostanete myšlenku v tomto bodě.

Jak vyrobit maják v Minecraftu

Tento tutoriál Minecraft vysvětluje, jak vytvořit maják se snímky obrazovky a pokyny krok za krokem.

V Minecraft jsou majáky jedním z mnoha mechanismů, které můžete vyrobit. Maják vám může poskytnout stavové účinky, jako je spěch, regenerace, odpor, rychlost nebo síla.

Pojďme prozkoumat, jak vyrobit maják.

Podporované platformy

Maják je k dispozici v následujících verzích Minecraft:

Plošina Podporováno (verze*)
Java Edition (PC/MAC) Ano (1.4.2)
Pocket Edition (PE) Ano (0.16.0)
Xbox 360 Ano (TU19)
Xbox One Ano (Cu7)
PS3 Ano (1.12)
PS4 Ano (1.12)
Wii U Ano
Nintendo Switch Ano
Edice Windows 10 Ano (0.16.0)
Edice Education Ano (1.0)

* Verze, kterou byla přidána nebo odstraněna, je -li to použitelné.
POZNÁMKA: Pocket Edition (PE), Xbox One, PS4, Nintendo Switch a Windows 10 Edition se nyní nazývají edice Bedrock. Budeme je i nadále ukazovat jednotlivě pro historii verzí.

Kde najít maják v kreativním režimu

Minecraft Java Edition (PC/MAC)

Zde najdete maják v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Java Edition (PC/MAC) 1.8 – 1.19 Smíšený
Java Edition (PC/MAC) 1.19.3 – 1.20 Funkční bloky

Minecraft Pocket Edition (PE)

Zde najdete maják v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Pocket Edition (PE) 0.16.0 – 1.1.3 Dekorace
Pocket Edition (PE) 1.2 – 1.19.83 Položky

Edice Minecraft Xbox

Zde najdete maják v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Xbox 360 TU35 – TU69 Smíšený
Xbox One Cu23 – Cu43 Smíšený
Xbox One 1.2.5 – 1.19.83 Položky

Edice Minecraft PS

Zde najdete maják v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
PS3 1.26 – 1.76 Smíšený
PS4 1.26 – 1.91 Smíšený
PS4 1.14.0 – 1.19.83 Položky

Minecraft Nintendo

Zde najdete maják v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Wii U Patch 3 – Patch 38 Smíšený
Nintendo Switch 1.04 – 1.11 Smíšený
Nintendo Switch 1.5.0 – 1.19.83 Položky

Minecraft Windows 10 Edition

Zde najdete maják v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Edice Windows 10 0.16.0 – 1.1.3 Dekorace
Edice Windows 10 1.2 – 1.19.83 Položky

Minecraft Education Edition

Zde najdete maják v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Edice Education 1.0 – 1.0.18 Dekorace
Edice Education 1.0.21 – 1.17.30 Položky

Definice

  • Plošina je platforma, která se vztahuje.
  • Verze (s) je čísla verzí Minecraft, kde položku lze nalézt v uvedeném místě nabídky (Testovali jsme a potvrdili jsme toto číslo verze).
  • Kreativní umístění nabídky je umístění položky v nabídce Creative Inventory.

Požadované materiály pro výrobu majáku

V Minecraft jsou to materiály, které můžete použít k vytvoření majáku:

Průvodce Minecraft po majácích: recept, nastavení a další

Zapněte a označte své území, vše jednoduchým doplňkem vašeho světa Minecraft.

Banda majáků

Banda majáků (Image Credit: Windows Central)

Majáci představují ztělesnění prestiže v Minecraft. Tím myslím, že jsou směšně drahé a obtížně získatelné. Nejen, že musíte svolat a porazit jednoho z nejnebezpečnějších nepřátel ve všech Minecraft a sklízet nepolapitelný nether hvězdu z jejich pozůstatků, ale také musíte vytvořit maják a umístit jej na vrchol pyramidy. Pro tuto pyramidu to udělá nejen žádné staré materiály. Ach ne, pouze ten nejlepší a nejtěžší získat materiály mohou uspokojit váš maják.

Pokud uspějete ve své snaze stát se nejbohatším Steveem v Minecraftu, získáte kromě vychvalovacích práv spoustu dalších výhod kromě vychvalovacích práv. Výhody jako zvýšené rychlosti pohybu a těžby, regenerativní zdraví a trvalý značka, která vám zapálí cestu, pokud se někdy ztratíte, jsou všechny lákavé důvody k otroctví, dokud nedosáhnete tvorby a založení majáku. Naštěstí pro vás máme slušný průvodce.

Jak vytvořit maják

Crafting recept na konstrukci majáku je relativně jednoduchý: kupole 5 skleněných bloků, základna 3 obsidiánských bloků a jediná hvězdná hvězda zasazená uprostřed. Zní to dost snadno, ale vytvoření majáku nejprve vyžaduje, abyste měli všechny tyto zdroje vlastně všechny. Bývalé ingredience se snadno přicházejí, ale ty druhé? Musíte svolat a porazit Wither ,, který má svůj vlastní proces a požadavky na dokončení.

Wither je jedním z velkých šéfů v Minecraftu, přímo spolu s Enderovým drakem. Když to porazíte, upustí to jednu hvězdnou hvězdu, která vám umožní vytvořit jediný maják. Chtějí více majáků? Porazte více witherů. Není to však boj, který by se měl brát na lehkou váhu, takže se ujistěte, že jste řádně připraveni.

Kam umístit svůj maják

Pokud chcete mít více než jen pěkně laserovou palbu na blokovou oblohu, budete muset umístit svůj maják na vrchol pyramidy. Pyramida je to, co poskytuje vašim majákům další síly a může poskytnout jakýmkoli hráčům v jeho okolí obrovské nadšence, které jsou úžasné pro vaši primární základnu.

Pyramida může mít až 4 úrovně (přičemž každá po sobě jdoucí úroveň má více bloků) a musí být konstruována ze železa, zlata, diamantu nebo smaragdu. Ne ruda, ale pevné bloky postavené z 9 ingotů nebo drahokamů, respektive. Naštěstí na tom nezáleží v nejmenším tom, co z těchto materiálů nad vámi se rozhodnete použít, a můžete míchat a shodovat se, jak chcete. Dokud bude z těchto materiálů nějakým způsobem postavena celá pyramida, váš maják bude zářit.

Kromě toho nemůže existovat nic, co by bránilo pohledu majáku na oblohu. Další majáky, skleněné bloky a podobné průhledné bloky jsou přijatelné, ale cokoli jiného způsobí, že maják přestane fungovat. V zásadě nemůžete mít tajný maják.

Nejste omezeni jen na jeden maják. Můžete si postavit jednu pyramidu, která má ubytovat libovolný počet majáků, teoreticky, což by vám mohlo přispívat další výhody nad rámec toho, co je jediný maják schopen dosáhnout. Chcete -li však získat úplné účinky majáku, budete chtít mít celkem čtyři úrovně na svou pyramidu.

Pyramida s jednou úrovní

První úroveň majákových sítí vám jedna schopnost (buď rychlost nebo spěch) a má nejmenší rozsah parta (pouze 20 bloků v jakémkoli směru.) Je to dobrý začátek, i když budování plné pyramidy je tvrdá pilulka, kterou můžete spolknout s vašimi dostupnými zdroji.

U jediného majáku je pyramida s jednou úrovní neuvěřitelně jednoduchá: čtvereční 3×3 složený z 9 bloků jakéhokoli materiálu, který jste si vybrali. Jakékoli další majáky, které přidáte, v podstatě rozšiřují pyramidu podle potřeby. Dva majáky potřebují obdélník 4×3 složený z 12 bloků. 4 majáky potřebují 4×4 čtvereční složený ze 16 bloků. ON a ON, atd. Získáte bod.

Dvouúrovňová pyramida

Přidání druhé úrovně do pyramidy vyžaduje podstatný nárůst zdrojů, ale uděluje vám druhou schopnost (buď odpor nebo posílení skoku). Rovněž zvyšuje efektivní rozsah vašeho majáku na 30 bloků v libovolném směru.

Druhá úroveň vaší pyramidy v podstatě přidá dva bloky na obou stranách na horní části první úrovně. Například pyramida s jedním majákem nahoře bude mít 3×3 čtvereční pro svou první úroveň a 5×5 čtvereční pro svou druhou. Pyramida se dvěma majáky bude potřebovat 6×5 čtvereční pro svou druhou úroveň. Počítat, sestavit, opakovat.

Tříúrovňová pyramida

Třetí úroveň pyramidy přidává podporu síly k vašemu majáku a dále zvyšuje efektivní rozsah na 40 bloků v libovolném směru.

Sleduje stejná základní pravidla. Přidejte 2 bloky na každou stranu na vrcholu své druhé úrovně. Pyramida s jedním beaconem bude potřebovat 7×7 čtverečních železných, zlatých, diamantů nebo smaragdových bloků na dně. Pravděpodobně dostanete myšlenku v tomto bodě.

Čtyřúrovňová pyramida

Čtvrtá a konečná úroveň pyramidy vašeho majáku vám buď udělí sekundární schopnost (regeneraci), nebo se rozhodnete přinést své primární schopnosti na úroveň 2, čímž se zvýší jejich účinky. Rovněž zvyšuje rozsah na celých 50 bloků v libovolném směru.

Čtvrtá úroveň opět dodržuje stejná pravidla jako všechny ostatní úrovně. V podstatě chcete, aby každá úroveň byla „krokem“ na další úroveň.

Power-Ups majáku

Existuje celkem šest schopností a pohánění, které můžete získat z majáku. Máte na výběr ze dvou s majákem úrovně 1, další dva na majáku úrovně 2, jeden na úrovni 3 majáku. Pak máte možnost šesté sekundární schopnosti nebo zvýšit své primární schopnosti na majáku úrovně 4.

Vyberete si cestu upgradu, kterou chcete, když půjdete do menu svého majáku a krmíte ji ingoty nebo drahokamy železa, zlata, diamantu a smaragdu. Kdokoli to udělá. Jakmile dáte majáku ingot nebo drahokam, můžete si vybrat požadovanou cestu a poté stiskněte zelenou značku, abyste potvrdili. Majáci si také budou pamatovat vaše rozhodnutí, takže pokud je vaše pyramida poškozena, zničena nebo změněna jakýmkoli způsobem, maják se vrátí ke stejné upgrady, jakmile se vrátí online.

Tipy a triky majáku

Porazili jste Wither, našli jste záhadnou hvězdu, postavili úžasný maják, utratili strašlivou částku za budování pyramidy a plně jste ji zapnuli a upgradovali ji a upgradovali. Mysleli jste si, že jste tam byli? Stále existuje několik tipů a triků, které můžete použít k tomu, abyste z majáku vytěžili maximum.

  • Váš maják má dosah. Vytvoření majáku vám nedává úžasné síly pro celou věčnost. Pokud opustíte dosah majáku, ztratíte tyto power-ups po asi 5 až 9 sekundách.
  • Jste omezeni jedním majákem. Jeden maják úrovně 4 může mít pouze: regenerace a výkon úrovně 1 nebo jeden výkon úrovně 2.
  • Můžete mít více majáků. Zatímco mít více majáků je něco obvykle vyhrazeného pro velké mapy stylu dobrodružství s mnoha lidmi pracujícími na projektu, je to jediný způsob, jak získat všechny výše uvedené síly plně upgradované a současně pracovat. K maximalizaci byste potřebovali šest majáků.
  • Můžete si přizpůsobit světlo svého majáku. Zatímco ve výchozím nastavení vypadá Beacon skvěle, můžete změnit jejich barvu! Pokud umístíte blok vitráže nad maják, světlo se změní tak, aby napodobovalo barvu skla. Pokud jste na edici Java, můžete to dokonce finiturovat a mít v podstatě každou barvu pod duhou.
  • Majáky lze bezpečně těžit. Nedělejte si starosti s tím, že budete muset přesunout svůj vzácný maják a náhodou jej rozbít. Majáky lze extrahovat libovolným nástrojem a budou vždy obnovitelné.
  • Majáky nebudou zničeny výbuchy. Další ochrana pro ultrarasený maják. Pokud se do vašeho majáku meandruje zvědavý popínavý. Budete si to moci vyzvednout zpět a znovu vybudovat, jak potřebujete.
  • Můžete změnit síly svého majáku. Dokud máte více ingotů nebo drahokamů, můžete vždy pohybovat síly svého majáku kolem.

Zabalení

Majáky jsou jasně plné vynikajících výhod, které vám pomohou posílit vaši základnu, ale to také přichází s dlouhou a namáhavou cestou, aby ji nastavila. Je jen na vás, abyste se rozhodli, zda stojí za úsilí o vytvoření majáku v režimu přežití. Majáci přesto mohou vždy poskytnout užitečná výhoda, pokud jste součástí mapy Minecraft s více lidmi, aby přispěli k projektu.

Udělali jste, co je potřeba k vytvoření a napájení majáku? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Minecraft Beacon: recept, nastavení a jak používat tento výkonný blok

Jak postupujete ve světě přežití, musíte čelit četným výzvám, od získání netherite po porážku draka. Největší výzvou, se kterou se můžete setkat, je však porazit Wither a získat maják.

Je to proto, že vyvolávání Wither není snadný úkol. Za tímto účelem budete potřebovat tři zléhavé hlavy kostry, které se při porážce těchto nepřátel získávají s velmi nízkou pravděpodobností. Ale to není všechno, jakmile shromáždíte hlavy, budete muset čelit Wither a věřte mi, není to snadný podnik.

maják Beaconmenu

Chcete -li porazit Wither, měli byste se vybavit nejlepším brněním, které máte, a využít všech dostupných lektvarů a zlatých jablek. Navíc je vhodné čelit tomu v uzavřeném prostoru jako jeskyně, aby se zabránilo tomu, aby letělo kolem. Nezapomeňte si však nikdy svolat poblíž vaší základny, protože by to mohlo vést k jeho zničení. Jakmile je poražen, získáte vyhledávanou hvězdnou hvězdu, kterou můžete použít k vytvoření majáku.

Jak vyrobit maják Minecraft: Recept

K vytvoření majáku musíte použít crafting stůl. K vytvoření tohoto mocného bloku budete muset shromáždit konkrétní materiály. Materiály, které potřebujete, jsou tři bloky obsidiánu, pět bloků skla a nether hvězda, kterou jste získali porážkou Wither. Recept na maják v Minecraft je následující: Měli byste umístit obsidian na základnu řemeslného stolu, nether hvězdu ve středu a naplnit zbytek stolu sklem.

BeaconRecipe

Ale teď, jak mohu použít maják?

Jakmile je maják vytvořen, udělí vám přístup k určitým efektům trvalého lektvaru v určitém rozsahu. Chcete -li však odemknout silnější efekty lektvaru, musíte zmocnit maják pomocí bloků železa, zlata, netheritů, diamantu nebo smaragdu. Kromě toho, abyste si vybrali každý efekt lektvaru nebo přepnuli na jiný efekt, budete muset do nabídky majáku umístit železný ingot nebo jiný vhodný materiál.

Nastavení majáku, různé úrovně majákových pyramidů

Pyramida majáku úrovně I

Počáteční nastavení majáku je nejzákladnější a minimální pro jeho fungování. Umožní vám vybrat mezi efekty „rychlosti“ a „spěch“. K vytvoření bude vyžadováno celkem devět bloků. Je vhodné používat železné bloky, protože jsou nejjednodušší získat. Měli byste tyto bloky umístit na čtverec 3×3 a dát maják nahoře, jak je znázorněno na následujícím obrázku:

BeconSetup1

Pyramida majáku úrovně II

Další nastavení odemkne efekty „odpor“ a „skok“. Chcete -li jej vytvořit, potřebujete celkem 34 bloků, které byste měli uspořádat ve tvaru pyramidy, jak je uvedeno níže. Pamatujte, že interiér majáku musí být dokončen, aby byl zajištěn jeho funkčnost.

BeconSetup2

Majáková pyramida majáku III

Třetí úroveň vám umožňuje odemknout pouze efekt „síly“. Pro vytvoření tohoto nastavení bude vyžadováno celkem 83 bloků, uspořádaných ve tvaru pyramidy, jak je znázorněno na následujících obrázcích:

beaconSetup3

Pyramida majáku úrovně IV

Konečná úroveň majáku je nejvýznamnější ze všech. K nastavení této konfigurace potřebujete celkem 164 bloků. Tato úroveň vám umožňuje odemknout efekt „regenerace“, ale také odemkne novou schopnost. Nyní si můžete vybrat dva efekty současně místo jednoho, jako dříve. Alternativně si můžete vybrat jediný efekt, ale na úrovni 2. To znamená, že byste si mohli současně vybrat dva efekty, jako je „síla“ a „odpor“, nebo se rozhodnout jen pro jednu z nich na úrovni 2, jako je „Síla II“.

BeconSetup4

Rozsah majáku a co dělat, pokud to nefunguje

Rozsah majáku závisí na jeho nastavení. Například, pokud má pouze jednu vrstvu, bude rozsah 20 bloků; Pokud má dvě vrstvy, rozsah se rozšíří na 30 bloků; Se třemi vrstvami se rozsah stává 40 bloky, a pokud existují čtyři vrstvy, rozsah dosáhne 50 bloků.

Občas si můžete všimnout, že maják nefunguje. Co způsobuje tento jev? No, mohlo by to být kvůli neúplnému interiéru v majáku. Pokud uvnitř je mezera vzduchu, maják nebude fungovat (nebo alespoň ne na jeho maximální úrovni). Pokud jste tento aspekt zkontrolovali a stále to nefunguje, ujistěte se, že jste uložili požadovaný minerální ingot pro výběr požadovaného efektu.

Další průvodce a návody

Skvělé návrhy cest pro váš svět

Tutoriál strážců a starověkých měst