Jak zemědělské bohaté klíče – Destiny 2 | ShackNews, tento fanoušek našel snadnou farmu Destiny 2 pro hluboké bohalé zbraně | PCGamesn

Tento fanoušek našel eascinou farmu Destiny 2 pro hluboké bohaté zbraně

Pokud jste po více zbraních Red Border Destiny 2 v sezóně hry MMO v Haunted, YouTuber Skarrow9 právě tento proces usnadnil. Když se poprvé spustila červená pohraniční zbraně Destiny 2, oficiálně nazývané Deepsight Rezonance zbraně, byly neuvěřitelně obtížné přijít. Je to tvorba zbraní poměrně obtížné a téměř nemožné, pokud doufáte, že vytvoříte některé z nových bohatých zbraní.

Jak hospodařit s bohatými klíči – Destiny 2

Jak hospodařit s bohatými klíči - Destiny 2

Začněte hospodařit s bohatými klíči v Destiny 2, takže můžete otevřít více truhly a doufejme, že získáte nějaké hluboké rezonance bohaté zbraně.

Zemědělství bohaté klíče budou nejvyšší prioritou pro hráče Destiny 2, kteří chtějí některé z předaných bohatých zbraní. Tyto zbraně mohou klesnout pouze z konkrétních hrudníků, které vyžadují uvedené klíče. Pokud si chcete vytvořit vlastního Australingera nebo milovaného, ​​budete muset strávit spoustu času broušením pro tento nový spotřební zdroj.

Jak hospodařit s bohatými klíči

Opulentní klíče mají tendenci klesá docela důsledně z různých truhly kolem opuštěného leviatanu. Nejlepší hrudi na farmě jsou však Nightmare truhly a po úspěšném dokončení hrudníku a noční můry Nightmare Contencement Public Action. Nezapomeňte vybavit a Mod na vašem duchu, takže jsou hrudníky označeny na vašem HUD.

Destiny 2 Nightmare hrudník

Hráči by měli začít tím, že se účastní co nejvíce veřejných akcí zadržování nočních můr. Vyčištění šéfa úrovně 3 vám umožní otevřít hrudník a uložit zbytky hrůzy v noční můře pro bonusové odměny. To je také jeden ze způsobů, jak získat více vzestupné slitiny. Můžete také odemknout dvě bonusové truhly za dokončení – kolem Castellum je pět možných míst, které se mohou objevit.

Destiny 2 Opulentní klíčová farma

Za zadržením noční můry je dalším způsobem, jak farmovat bohaté klíče. Tím, že provádíte kola těchto dvou oblastí, najdete spoustu hlídkových truhly pro otevřené a noční můry. Tyto truhly mají slušnou šanci upustit klíč. Jakmile dostanete svůj bohatý klíč, podívejte se na náš Průvodce opulentními místy na hrudi, kde najdete nápovědu k nalezení přesného, ​​který potřebujete otevřít.

Zatímco chováte pro bohaté klíče, věnujte nějaký čas na nalezení a sbírání Calus bobbleheads ukryté kolem Leviatanu. Pro další pomoc s sezónou Haunted se zastavte u ShackNews Destiny 2 Complete Strategy Guide pro naše rozsáhlé a důkladné pokrytí.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

  • Průvodce
  • Destiny 2
  • Destiny 2: Sezóna strašidelné

Tento fanoušek našel eascinou farmu Destiny 2 pro hluboké bohaté zbraně

Pokud jste po více zbraních Red Border Destiny 2 v sezóně hry MMO v Haunted, YouTuber Skarrow9 právě tento proces usnadnil. Když se poprvé spustila červená pohraniční zbraně Destiny 2, oficiálně nazývané Deepsight Rezonance zbraně, byly neuvěřitelně obtížné přijít. Je to tvorba zbraní poměrně obtížné a téměř nemožné, pokud doufáte, že vytvoříte některé z nových bohatých zbraní.

Skarrow řekl, že jejich vykořisťování vzniklo náhodou, protože oni a někteří přátelé se pokusili vymyslet jednodušší způsoby, jak získat hluboké zbraně v novém týdenním úkolu. Funguje to pouze v několika konkrétních případech, a to ve fázích smutku v zármutku, které vyžadují vázanou přítomnost, takže zatímco můžete brousit pro hluboké bohalé zbraně, nebude to fungovat pro jiné dungeony nebo úkoly.

Na druhou stranu získáte spoustu bohatých zbraní a mnohem bojožnější umbránovou energii pro zaostření vašich zbraní než obvykle. To je dobrá věc, vzhledem k tomu, že zaostřuje zbraň v sezóně strašidelné.

Aby Skarrow vykořisťoval vykořisťování. Vázaná přítomnost je obvykle náhodný pokles v zadržení noční můry, ale pokud spustíte aktivitu, zatímco jeden z těchto vázaných v smutcích je aktivní, Skarrow zjistil, že vázaná přítomnost je zaručený pokles hrudníků úrovně 3.

Než spustíte omezení noční můry, ujistěte se, že je váš zásoby spotřebního materiálu plný. Někteří fanoušci doporučují nákup poplatku za světlo z snového města nebo sledování Xur a nákup paraversálního zátahu jako snadné a jisté způsoby, jak získat dostatek spotřebního materiálu. Jakmile je váš inventář plný, spusťte aktivitu zadržování noční můry na úrovni 3 a utratejte zbytky hrůzy, abyste shromáždili svou vázanou přítomnost.

Thumbnail YouTube

Vzhledem k tomu, že váš inventář je plný, jde do poštovní schránky. Demontujte krok hledání z nabídky Quest, vyjměte jednu položku z inventáře spotřebního materiálu a shromažďujte svou vázanou přítomnost z poštovní schránky. Odtud spusťte silnou misi a na konci si vyměňte svou vázanou přítomnost. I když neexistuje žádná záruka, že vytáhnete červené okrajové bohaté zbraně, můžete znovu chytit krok hledání z kiosku Quest a opakovat proces na neurčito, dokud nedostanete to, co potřebujete.

Toto jsou bohaté zbraně, které (doufejme) získáte z aktivity:

  • Bump in the Night Rocket Launcher
  • Firefight Auto Rifle
  • Pásová puška s dutým popřením
  • Nazir Ax Whisper Glaive
  • Slzy skautské pušky
  • Bez lítosticí brokovnice

Pokud chcete doplnit své bohaté zbraně něčím jiným, podívejte se na to, jak získat exotiku sezóny 17, včetně nového Warlockovy nohy zbroje Rain of Fire.

Josh Broadwell Josh je bývalý reportér PCGamesn a plodným nezávislým pracovníkem s Bylines na IGN, Gamespot, Inverse a další. Mezi jeho specializované hry patří ztracená Ark, Stardew Valley, Rust a The Sims – mimo ně pravděpodobně najdete ve hře RPG.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.