Jak získat a používat Chrome Splash ve Fortnite, Fortnite Chrome Splash: Kde ji najít a jak provést strukturami – Dexerto

Fortnite Chrome Splash: Kde to najít a jak probližovat strukturami

Tyto chromové postříkání budou bitvy neuvěřitelně vzrušující, takže tady je vše, co o nich potřebujete vědět.

Jak získat a používat Chrome Splash ve Fortnite

Jak získat a používat Chrome Splash ve Fortnite

Chrome je převládajícím tématem kapitoly 3 sezóny 4 a Fortnite Chrome Splash je jádrem toho všeho. S chromovým splash můžete stříkat Fortnite Ostrov v Chrome, tajemný prvek, který ovlivňuje vše, čeho se dotkne. Abyste přežili v tomto světě zamořeném chromem, budete muset vědět, jak získat a používat Chrome Splash Fortnite.

  • Na cestě objevíte spoustu chromu, abyste našli a porazili Heralda ve Fortnite.

Co je to Fortnite Chrome Splash

Fortnite-chrome-Splash

Chrome Splash je epická vzácnost spotřební jedinečná pro Fortnite Kapitola 3 sezóna 4. Chrome Splash můžete použít k chromu a objekty v prostředí. Hráči a objekty pod účinky chromu jsou naplněny jedinečnými atributy.

Kde získat Chrome Splash ve Fortnite

Fortnite-chrom-Splash-Where-to-Naleze

Můžete získat chromovou splash Fortnite přes podlahovou kořist, truhly a chromové truhly. Ale to není jediný způsob, jak získat Chrome Splash. Poškození objektů Chrome-IFed také vyvolávají Chrome Splash. Například zasažení stromu nebo houby s chromem s sklizeňským nástrojem nebo zbraní způsobí, že to vynoří chromovou splash. Můžete držet osm chromových postříkání v jednom zásobníku.

Chromové truhly a chromované objekty jsou běžné Fortnite Zájmové body spotřebované Chrome, jako je lesklá laguna, Heraldova svatyně, třpytivá svatyně a zakalená kondoly. Můžete však přeměnit pravidelné truhly a objekty na chrom s dávkou chromového rozštěpu, efektivní strategie pro zemědělství další chromové splash.

  • Blackheart prodává Chrome Splashs za 250 zlatých tyčí. Viz našeho průvodce na místech Fortnite NPC a najdete Blackheart a další kapitolu 3 sezóna 4 NPCS.

Jak používat Chrome Splash ve Fortnite

Fortnite-chrom-splash-how-to-use

Jak jsme se dotkli dříve, Chrome Splash se používá k chromování hráčů a předmětů v Fortnite. Chrome-ified hráči mohou stisknout tlačítko Sprint a proměnit se v chromovou blob. Jako chromová blob je velmi obtížné sledovat a zasáhnout, pohybovat se rychleji, může se dostat do vzduchu nebo na zemi a je imunní vůči poškození pádem.

Další klíčový výhoda chromu je používání pro fázi strukturami. Chromové stěny mohou být procházeny podle libosti, ať už je hráč chrome-is ine nebo ne. Hodit Chrome stříká na jakoukoli strukturu, dokonce i soupeřova konstrukční struktury, aby je v chromu udusila a umožnila to deformovat.

V neposlední řadě jsou hráči a předměty chrome imunní vůči střelbě a regeneraci zdraví automaticky každých několik sekund.

Hráči, struktury, volně žijící zvířata, vozidla a kontejnery jako hrudníky podléhají chromovanému a jedinečnému vlastnosti chromu.

Použijte Chrome Splashs, abyste v Chrome zahodili ostrov a využili tohoto bizarního Fortnite jev.

Mnoho z kapitoly 3 sezóny 4 questy se točí kolem Chrome, jako je výzva Zničte chromové objekty a shromažďují chromové anomálie ve Fortnite.

Fortnite Chrome Splash: Kde to najít a jak probližovat strukturami

Obrázek granátu Chrome Splash ve Fortnite Kapitola 3, sezóna 4

Epické hry

Fortnite Kapitola 3 Sezóna 4 představila Chrome Splash Consufulable, takže zde jsou nejlepší místa, která ji najdete kolem ostrova a jak s ním provést strukturami.

Připravte se na to, abyste se vrátili dohromady, protože nejnovější aktualizace Fortnite je nyní naživo. Kapitola 3 Sezóna 4 představuje téma „Paradise“ a hráči si mohou dostat ruce na nové odměny za bitevní průsmyk, vyzkoušet zbraně a prozkoumat revitalizovanou mapu.

Když se chystáte vyrovnat se vším, co nová sezóna nabízí – včetně nové tajné kůže – narazíte také na zbrusu nový Chrome Splash Consufulable, který mění hru, pokud jde o cestování po mapě.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Tyto chromové postříkání budou bitvy neuvěřitelně vzrušující, takže tady je vše, co o nich potřebujete vědět.

Chrome Splash změní boje jako nikdy předtím.

Co je to chromový rozstřik ve Fortnite?

Chrome Splash je nová hodla spotřební položka zavedená ve Fortnite Kapitole 3 sezóna 4, která může být hozena na jakékoli zdi nebo struktuře, aby hráčům umožnila fázovat skrz ně!

Můžete se také dočasně „chrome-ifikovat“, abyste získali imunitu při poškození požáru. Během sprintingu se změníte v blob, který odtrhne poškození pádu a přidá se vzduchovou pomlčku, která vám umožní fázovat stěnami.

Článek pokračuje po reklamě

Kde najít Chrome Splash ve Fortnite

Stejně jako před nimi Chug Splash Consuntable Otevírání hrudníků a pozor na ně jako podlahové kořist kolem mapy.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Epické hry poskytly hráčům podrobné vysvětlení a objasnily, že „ani dřevo, kámen, cihla nebo kov je zápasem pro Chrome. Nepřítel postavil strukturu pro obranu? Hodit a Chrome Splash Na stěnách, aby zdi pronikli – skočte přímo přes budovu a dostaňte kapku na svého soupeře!“

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Chrome ve Fortnite Kapitola 3 sezóna 4

Pokud se chrome, budete imunní vůči poškození požáru.

Jak používat Chrome Splash k fázi ve Fortnite

Použití Chrome Splash Consuffiable je poměrně snadné, protože položka je házena stejně jako granáty nebo šplouchání Chug. Chcete -li je používat, vše, co musíte udělat, je:

  • Vyzvednout Chrome Splash spotřební
  • Vybavte jej prostřednictvím svého inventáře
  • Umístěte, aby se to připravilo
  • Stisknutím ohně to hodte

Nezapomeňte, že můžete hodit chromový rozstřik na zeď, aby se hráči prohlubovali, nebo jej můžete hodit na Chrome-ify. Poté budete moci využít všechny ty skvělé schopnosti!

Článek pokračuje po reklamě

Nezapomeňte se podívat na nejnovější průvodce Fortnite a zprávy, jak se rozběhne kapitola 3 sezóna 4.

Fortnite Chrome Splash, Sprinting a jak vysvětlit fázi

Zvědavý na to Fortnite Chrome A o čem to všechno? Chrome přebírá bitvu Royale ve Fortnite Kapitola 3, sezóna 4: Paradise, s původem a vědcem již podlehl mocnému parazitickému materiálu. Nyní je na vás, abyste zjistili, co se děje, a zachránit ostrov, což zahrnuje vědět, jak zničit Chrome objekty.

Zatímco některé oblasti Fortnite mapy již byly potaženy v třpytivé látce, Chrome Splash lze nalézt na ostrově a lze jej použít k otočení sebe a blízkých struktur Chrome. Zatímco je chromed, můžete se vrhnout přes mapu se zvýšenou rychlostí pohybu a fází stěnami. Zde je vše, co potřebujete vědět o Fortnite Chrome Splash a jak jej používat k dokončení týdenních a rájských úkolů.

Fortnite Chrome Splash

Fortnite Chrome Splash

Fortnite Chrome Splash lze nalézt kdekoli na mapě, v hrudnících nebo jako mleté ​​kořist a je hozeno buď na sebe, nebo na strukturách stejným způsobem jako ostatní položky. Když je hoden, Chrome Splash natahuje vše v zóně stříkající látky s tajemnou látkou, okamžitě rozpoznatelnou jejím kovovým vzhledem. Jakékoli struktury, které jsou chromovány. Pokud vozidlo způsobí poškození při chromu, po krátké době se regeneruje jeho zdraví.

Chrome Splash zabere prostor ve vašem inventáři, ale můžete přenášet až osm najednou, takže se můžete zásobovat, pokud jej plánujete hodně používat. Kromě toho, že jste schopni najít epickou položku kolem mapy, můžete ji také shromáždit zničením Chrome objektů.

Fortnite Chrome: Jak fází strukturou chromu

Jak sprintu při chromu a prohlubu strukturami

Zatímco Chromed, dostanete řadu jedinečných dočasných schopností. Už nebudete schopni sprintu, protože se snažíte změnit vaši formu mezi humanoidem a blob a poskytovat schopnosti podobné těm, které byly dříve vidět u Stínové bomby.

Místo toho, abyste byli zahaleni do fialové mlhy stínu, změníte se v chromovou blob a získáte zvýšenou rychlost pohybu, vedle schopnosti pomlčky, která spotřebovává energii stejným způsobem jako sprinting. I když to znamená, že mapu můžete procházet rychleji, samozřejmě nemůžete zaútočit v této podobě, takže stisknutím tlačítka sprintu se znovu otočte, jakmile se dohnáte s (a přitulíte se na) soupeře. Zatímco blobbed, jste také imunní k poškození pádu.

Fázování struktur funguje dvěma způsoby. Za prvé, chromované struktury lze fázovat, ať už jste vy sami, nebo ne. Když se do jakékoli zdi chrópe a prohlubujte skrz ji, pomlčka nebo vzduchová pomlčka. Tato zeď zůstává chromována, i když se váš chromový efekt opotřebovává.

Fortnite Chrome Weekly Quests

Některé týdenní úkoly využívají nový chromový mechanik. Zde je každý Fortnite Quest související s chromem.

PARADISE QUESTS:

  • Zničte chromové objekty a poté sbírejte chromové anomálie

Zničení všeho chromu, včetně stromů a budov, má šanci upustit chromovou anomálii, když je tento úkol aktivní. Další podrobnosti o tomto úkolu naleznete v našem plném chromovém objektu a anomáliích.

Nulový týden úkoly:

  • Použijte Chrome Splash na strukturu a prohlubte ji do pěti sekund

Tohle je docela snadné dokončit. Jednoduše hodte Chrome Splash na zeď a okamžitě ji projděte.

  • Eliminujte hráče do pěti sekund po sprintingu při chromu

Tenhle je o něco obtížnější a doporučujeme nést s sebou Chrome Splash, abyste to dokončili. Když lokalizujete nepřátelského hráče, použijte na sebe chromový rozstřik, sprintu do formy blob a poté zpět do lidské podoby připravené dolů do soupeře. Kvůli pěti sekundovému rámu by to mohlo trvat několik pokusů.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer 179 $.99 View Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

S těmito informacemi o novém Fortnite Chrome Splash byste neměli mít problém se vyrovnat se sezónou 3, kapitolou 4, dokončit úkoly a vyrovnat tento bitevní průkaz. Další úkoly zahrnují nové zbraně evochromu, umístění opravných strojů a zkrocení Fortnite Wildlife.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.