Jak získat Destiny 2 Gjallarhorn a Gjallarhorn Catalyst | PCGamesn, jak získat gjallarhorn – Destiny 2 | Shacknews

Jak získat Gjallarhorn – Destiny 2

To je to: poslední krok na vaší cestě k získání Gjallarhorn. S raketovým bydlením, Wolfpackem kola a spouštěcího mechanismu ve vašem držení jste připraveni tuto legendární zbraň obnovit do své dřívější slávy. Jděte do Workshopu Shawa Han, který se nachází naproti od místa, kde stojí v kosmodromu, a komunikujte s pracovním stolem. Až budete hotovi, Gjallarhorn konečně ožije k životu ve vašich rukou.

Jak získat Destiny 2 Gjallarhorn a Gjallarhorn Catalyst

Oblíbený raketový odpalovač fanoušků Gjallarhorn se vrátil jako součást oslav 30. výročí Bungie v Destiny 2, zde je návod, jak to získat.

Raket Gjallarhorn v Destiny 2

Publikováno: 22. května 2023

Přemýšlel, jak získat Gjallarhorn v Destiny 2? Balíček Bungie 30. výročí dorazil a přinesl s sebou nesčetné množství zbraní, nové trnní brnění a různé aktivity vzdávající hold tři desetiletí Bungie. Jedním z nejzajímavějších hráčů zbraní, který může získat, je Gjallarhorn, fanoušek oblíbený raketový odpalovač od Destiny 1, který způsobuje svůj triumfální návrat v rámci výročí oslav výročí.

Získání tohoto masivního zlatého a bílého raketového odpalovače v Destiny 2 zahrnuje několik kroků-musíte dokončit dungeon, sbírat různé komponenty a znovu je sestavit, aby tuto legendární zbraň oživovaly ve hře zdarma v PC hry. I když tyto kroky vyžadují určitou úroveň odbornosti, aby je dokončily – zejména uchopení avarického dungeonu – celkově je tento exotický úkol Destiny 2 naštěstí velmi přímočarý.

Jak získat Destiny 2 Gjallarhorn

Když se přihlásíte po zakoupení balíčku 30. výročí Bungie, ocitnete se uprostřed vyhřívané bitvy, když začnete první kolo Dares of Eternity. Po hraní celé této činnosti budete moci jít na hromadu pokladu, kde čeká prodejce Xur. Promluvte si s ním a získejte úkol „a out fly the wolves“, takže můžete začít svou cestu k získání Gjallarhorn.

Bojovat proti Phry'zhii v Destiny 2 Dungeon

Dokončete pochopení avarického dungeonu

Po odemknutí exotického úkolu promluvte s Shaw Han, loveckým dělníkem, který pracuje pro Vanguard, který sídlí v kosmodromu. Nařídí vám, abyste dokončili dungeon pochopení Avarice, fireteam dungeon pro 1-3 hráče, které jsou přístupné z nabídky mapy na Zemi. Důrazně doporučujeme, abyste dokončili dungeon se dvěma přáteli, protože může trvat jednu až dvě hodiny, takže je trochu ohromující hrát sólo.

Doporučená úroveň výkonu a modifikátory pro uchopení avaritního dungeonu jsou následující:

Legenda

Mistr

 • Výkonová úroveň: 1 360
 • Modifikátory:
  • Šampion: Přetížení
  • Šampion: Barier
  • Zápasová hra: Nepřátelské štíty jsou vysoce odolné vůči všem bezkonkurenčním poškození.

  Uchopení avaritního dungeonu nemá žádné dohazování, takže nemůžete očekávat, že do něj lidé skočí s vámi. Můžete také sbírat skryté kousky tradice, které se objevují ve formě zpráv v lahvích, rozptýlených po celém dungeonu na nejvíce neočekávaných místech.

  Různé hádanky v tomto žaláři zahrnují několik mechaniků, které můžete navigovat, od skákání triků na platformách po místnosti plné různých pastí, které vaši přesnost testují více než několikrát – s některými frustrujícími a neočekávanými zvraty, smrtící vražda a dva Masivní šéf bitvy proti dvěma mocným darebákům, Phry’Zhia The InSatiable a Captain Avarokk The Covetous.

  Jakmile s tímto úkolem skončíte, vraťte se do Shaw Han na další krok.

  Uvnitř pochopení avarického dungeonu v Destiny 2

  Získejte kola Wolfpack v kosmodromu

  Dalším krokem je sbírat sedm položek úkolů s názvem Wolfpack Rounds v Cosmodrome tím, že porazil mocné padlé nepřátele (ty se žlutými zdravotními tyčemi). V mnoha oblastech ve hře najdete silné padlé, ale jedním z nejrychlejších způsobů, jak tyto předměty obhospodařovat. Jakmile shromáždíte všechna potřebná kola Wolfpack, vraťte se do Shaw Han.

  Získejte komponenty Gjallarhorn

  Když se vrátíte do Shaw Han, dá vám raketovou položku quest, druhou složku Gjallarhorn a pokyny pro další místo v tomto exotickém úkolu. Musíte navštívit Banshee-44 ve věži, kde vám naznačuje, že zbývající složka Gjallarhorn, spouštěcí mechanismus, na vás čeká uvnitř Ztraceného sektoru Exodus Garden 2A v dělení. Jděte a dokončete tuto rychlou aktivitu ještě jednou pro poslední komponentu a vraťte se do Shaw Han.

  Návrat do Shaw Han, aby získal Destiny 2 Gjallarhorn

  Znovu sestavte Gjallarhorn

  To je to: poslední krok na vaší cestě k získání Gjallarhorn. S raketovým bydlením, Wolfpackem kola a spouštěcího mechanismu ve vašem držení jste připraveni tuto legendární zbraň obnovit do své dřívější slávy. Jděte do Workshopu Shawa Han, který se nachází naproti od místa, kde stojí v kosmodromu, a komunikujte s pracovním stolem. Až budete hotovi, Gjallarhorn konečně ožije k životu ve vašich rukou.

  Gjallerhorn Catalyst

  Chcete -li dostat ruce na exotický katalyzátor Gjallerhorn, musíte se vrátit k uchopení dungeonu avarice. Setkáte se se třemi nepřáteli Reaver Vandal, kteří po poranění upustí engram – Engram vám uděluje debuff „zatěžován bohatstvím“. Najděte a otevřete nedalekou hruď, než dojde buff, nebo zahyneš. Po otevření tří truhly a dokončení dungeonu vám bude udělena katalyzátor Gjallarhorn.

  A to je vše! Nyní můžete sportovat jednu z nejlépe vypadajících a nejsilnějších zbraní, které Destiny 2 nabízí, zatímco způsobujete zmatek proti mnoha nepřátelům, výzvám a aktivitám v této sezoně musí nabídnout. Něco nám říká, že Gjallarhorn může být užitečný, když se pokusíte o osvětlení nájezdu v nejnovější expanzi Destiny 2.

  Santiago Leguiza Santiago je fanouškem Genshin Impact a Destiny 2, takže živé hry jsou přímo na jejich ulici, pokud někdy potřebujete trochu pokynů. Pravidelně při pohledu v Gfinity a někdy v Eurogameru, Santiago bude také psát o MMO, pokud jde o šanci.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

  Jak získat Gjallarhorn – Destiny 2

  Jak získat Gjallarhorn - Destiny 2

  Odemkněte Gjallarhorn v Destiny 2 dokončením úkolu a létat vlci, což vyžaduje dungeon, pochopení avarice.

  7. prosince 2021 13:15

  Gjallarhorn je zpět v Destiny 2 a hráči chtějí vědět, jak to získat. To by nemělo být žádným překvapením vzhledem k mytologickému stavu exotického raketového odpalovače. Pro ty s balíčkem Bungie 30. výročí bude odemknutí Gjallarhorn nejvyšší prioritou. Kroky, jak to získat, jsou však jednoduché, ale na cestě mohou být nějaké škytavky. Chcete -li zahájit proces, musíte získat úkol a létat vlky.

  Jak získat Gjallarhorn – a ven létat vlky

  Destiny 2 odemknout Gjallarhorn Xur

  Chcete -li získat Gjallarhorn v Destiny 2, musíte nejprve vlastnit balíček Bungie 30. výročí (je k dispozici zde na Steam). To vám umožní přístup k dungeonu, pochopení avarice, což je to, co budete hrát, abyste odemkli Gjallarhorn jako součást úkolu, A ven létat vlci. Jakmile budete mít balíček a stáhněte si jej, spusťte Destiny 2 a Xur by vás měli zatáhnout do nové aktivity, odváží se věčnost.

  1. Dokončete odvahy věčnosti
  2. Jděte na Xur’s Treasure Hoard
  3. Mluvte s Xurem
  4. Na stránce Inventory Xur přejděte na druhou stránku
  5. Vyzvedněte úkol a odlečte vlci
  6. Navštivte Shaw Han na Cosmodrome
  7. Prozkoumejte kořistnou jeskyni
  8. Dokončete pochopení avarického dungeonu
  9. Přiveďte Wolfpack kolem do Shaw Han
  10. Sbírejte Wolfpack Rounds tím, že porazíte mocné padlé v Cosmodrome
   1. To lze snadno provést v exodus Garden 2A Lost Sector

   Prvním krokem bude dokončení darů věčnosti. Po prvním načtení Destiny 2 po zakoupení 30. výročí balíčku byste měli být zataženi přímo do aktivity. Pokud ne, je spuštěn prostřednictvím uzlu věčnosti na režisérovi. Dokončete odvahy věčnosti a budete nasměrováni, abyste promluvili s Xurem.

   Přejděte na místo Xur’s Treasure Hoard a povídejte si s Xurem, agentem devíti. Když s ním mluvíte, jděte do jeho inventáře a Přejděte na druhou stránku. Pátrání po Gjallarhornu se nachází na druhé straně – použijte ji na kartu šipky. Úkol se nazývá a létá vlky.

   Destiny 2 Shaw Han Gjallarhorn

   S úkolem v ruce budete muset mluvit se Shaw Han na Cosmodrome. Pro ty veterány, kteří tam nejsou obeznámeni, je Shaw Han nový prodejce používaný k pomoci novým hráčům na začátku hry. Shaw Han bude oficiálním výchozím bodem úkolu a létá vlky.

   Krok 1: Dokončete pochopení avarice

   Skutečným prvním krokem úkolu a létání vlků je dokončení uchopení avarice dungeonu.

   Krok 2: Promluvte si s Shaw Han

   Destiny 2 Gjallarhorn Krok 2

   Jděte a promluvte si znovu se Shaw Han.

   Krok 3: Porazte silného padnutí v kosmodromu

   Destiny 2 Gjallarhorn Krok 3 výkonný padlý kosmodrom

   Hrajte se kolem kosmodromu a porazte mocné padlé. To bude jakýkoli padlý, který má žlutý zdravotní tyč. Během veřejných akcí byste měli najít nějaké. Každý z nich porážíte kolo Wolfpack – k dokončení tohoto kroku potřebujete sedm.

   Krok 4: Promluvte si s Shaw Han

   Destiny 2 Gjallarhorn Krok 4

   Znovu si povídejte s Shaw Han, abyste získali další krok.

   Krok 5: Promluvte si s Banshee-44

   Destiny 2 Gjallarhorn Krok 5

   Vydejte se na věž a promluvte si s Banshee.

   Krok 6: Dokončete Ztracený sektor Exodus Garden 2A

   Destiny 2 Gjallarhorn Krok 6

   Vraťte se do kosmodromu a dokončete sektoru Exodus Garden 2A Lost. Nemusíte dělat legendu nebo hlavní verzi, normální bude v pořádku. Popadněte kořist z hrudi a přesuňte se k dalšímu kroku.

   Krok 7: Jděte do Shaw Han

   Destiny 2 Gjallarhorn Krok 7

   Vraťte se zpět na místo, kde je Shaw Han, a podívejte se dovnitř budovy pod rychlým bodem pro rychlé cestování. Bude tam pracovní stůl, kde si můžete sestavit Gjallarhorn.

   Krok 8: Promluvte si s Shaw Han ještě jednou

   Destiny 2 Gjallarhorn Krok 8

   S téměř úplným gjallarhornem jděte a promluvte si se Shaw Han ještě jednou, abyste získali mocného Gjallarhorna. Nyní jděte a užijte si použití jedné z nejznámějších zbraní v historii Destiny.

   Odemčení Gjallarhorn v Destiny 2 vyžaduje přístup k balení Bungie 30. výročí. Kromě toho budou hráči mít přístup k úkolu a ven létat vlky, což je povede k vyčištění nového dungeonu, pochopení avarice. Nezapomeňte se zastavit u průvodce ShackNews Destiny 2 pro další tipy, které vám pomohou bojovat proti temnotě.

   Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

   • Průvodce
   • Destiny 2
   • Destiny 2: Bungie 30. výročí

   Destiny 2: Jak dostat Gjallarhorn dovnitř a ven Fly the Wolves

   Zde je návod, jak dostat ruce na Gjallarhorn v Destiny 2 s touto průvodcem po 30. výročí balení Quest a out Fly the Wolves.

   Zde je návod, jak dostat ruce na Gjallarhorn v Destiny 2 s touto průvodcem po 30. výročí balení Quest a out Fly the Wolves.

   Gjallarhorn je jednou z nejlepších, nejúčinnějších a nejuspokojivějších zbraní ve všech Destiny 2. Samozřejmě chcete vědět, jak dostat tento exotický raketový odpalovač do jednoho z vašich načítání. Představeno jako součást 30. výročí balíčku, je to jedna z nejjednodušších zbraní S S-Tier, která je třeba získat, s pouze dungeonem-a 25 $ pro samotný balíček-odloučení od slávy.

   V této příručce projdeme, jak dokončit úkol a létat vlky Destiny 2 Takže můžete získat Gjallarhorn dříve než později.

   Jak dokončit a ven létat vlci pro Gjallarhorn v Destiny 2

   S pouhými osmi kroků je Gjallarhorn Quest téměř zločinně jednoduchý. Níže najděte všechny kroky a jak je dokončit.

   Promluvte si s Xurem v Xur’s Treasure Horde. Přesně to, co to říká na cínu. Přejděte do cíle věčnosti v režisérovi a klikněte na uzel pokladu. Promluvte si s Xurem a po přečtení nějaké sladké tradice zaberete krok 1.

   1. Dokončete pochopení avarického dungeonu. Máme pro to průvodce právě tady, první skutečný krok k Gjallarhornu.
   2. Promluvte si s Shaw Han v Cosmodrome. Vyberte kosmodrom z cíle Země a klikněte na uzel rychlého cestování poblíž exotického symbolu Engram. Promluvte si s Shawem poblíž bodu Spawn a klikněte na trh Quest pod textem.
   3. Sbírejte kola Wolfpack z mocného padnutí v kosmodromu. K pokroku v pátrání potřebujete ještě šest kol Wolfpacku a vaše nejlepší sázka je Exodus Garden 2A Ztracený sektor. Otočte se z Shawa a projděte si budovy, dokud nevstoupíte do rozdělení. Skočte na opuštěnou vodní věž na zcela levém konci oblasti a vydejte se dolů po díře v nedaleké budově. Budete muset Spusťte sektor třikrát nebo čtyřikrát, Protože kola Wolfpack jsou náhodný pokles od nepřátel žlutého baru.
   4. Mluvte s Shaw Han. Ano. Zpět na Shaw. Přibližujeme se k Gjallarhornu.
   5. Promluvte si s Banshee-44. Vydejte se na věž a promluvte si s Banshee.
   6. Kompletní Exodus Garden 2a. Nebyli jsme tady jen?
   7. Znovu sestavte Gjallarhorn. Vraťte se zpět do Shawa a uvidíte místnost na úrovni země za sebou a nalevo od něj. Uvnitř uvidíte postel a pracovní stůl. Stisknutím tlačítka Pomocí na pracovním stole dokončíte tento krok.
   8. Mluvte s Shaw Han. Znovu. Dá vám Gjallarhorn. Proč on dostane se k někomu hádání.

   Nyní jste vybaveni Gjallarhorn a mohou se vrátit zpět do pochopení avarice, abyste si dostali ruce na katalyzátor. Přečtěte si náš průvodce Jak získat katalyzátor Gjallarhorn Destiny 2 Když jsi u toho.

   O autorovi

   John Schutt

   John Schutt hraje hry téměř 25 let, počínaje Super Mario 64 a postupuje ke každému žánru pod sluncem. Téměř 4 roky strávil psaním pro strategii a satirský web Toptiertactics pod monikerem Xiant a nějak se mu podařilo najít čas, aby MFA v kreativním psaní mezi všemi hrami. Jeho specialitou jsou akční hry, ale jeho první láska bude vždy RPG. Jo, a jeho avatar je, byl a vždy bude veverka, trend, který nosil, pokud měl párový účet, a nějakou dobu předtím.