Jak získat želvy skořápky v synech lesa, jak používat želví skořápku v synech lesa – dot esports

Jak používat skořápku želvy v synech lesa

Proces získávání želv je velmi jednoduchý. Stačí zabít stvoření, abyste získali skořápky. Je však třeba poznamenat, že každé zabití mořské želvy vám nezaručuje pokles skořápky.

Jak získat želvy skořápky v synech lesa

Želví skořápky vám umožňují vytvořit nádobu na vodu pro skladování vody z řeky a jezer v synech lesa, aby nezemřela žízeň.

Synové skořápky lesních želv

Autor: Faizan Saif 2023-06-07 2023-06-07 Sdílet

. Potřebujete několik věcí, včetně Obranné zdi, Baterky, a zbraně jako Revolver bojovat mutanty a příšery lesa.

Váš nejhorší nepřítel ve hře je žízeň a hlad. Můžete lovit nepřátele a vařit je pomocí a pro hlad, ale je to úplně jiný důvod pro uspokojení žízně.

Nelze se spolehnout na oceánskou vodu nebo jiné zdroje kromě řek a jezer, abyste sbírali čistou vodu. Ale dokonce sbírat vodu, potřebujete želví skořápku v synech lesa. Tyto skořápky lze získat pouze z mořských želv rozptýlených kolem synů lesa.

Synové umístění lesních želv

Můžete sbírat pouze syny skořápek lesních želv z mořských želv kolem pobřeží. Mapa ukazuje, jak se jejich stanoviště rozšiřují ve všech čtyřech směrech mapy. Můžete se dostat na kterékoli z těchto míst a najít nějaké mořské želvy.

Jak získat skořápky želv

. Stačí zabít stvoření, abyste získali skořápky. Je však třeba poznamenat, že každé zabití mořské želvy vám nezaručuje pokles skořápky.

Možná tedy budete muset pokračovat v zabíjení těchto nevinných tvorů, abyste získali skořápky želv v synech lesa. .

Doporučená videa pro vás.

Existuje vysoká šance na nalezení nějaké želvy poblíž jezer, ale neztrácejte svou energii za to, že je zabíjí, protože tento druh spustí žádnou želvu skořápku. Tak spěchejte na okraj ostrova a najděte skořápky želv pro použití.

Tyto skořápky můžete použít ke sběru vody z řek a jezer. . Otevřete svůj inventář stisknutím „Já“ a podívejte se do pravého rohu obrazovky a najděte své shromážděné skořápky želvy.

Stačí to vybavit a jste nyní připraveni sbírat vodu z celého ostrova. Želví skořápka může být také složkou pro tvorbu sběratele deště, ale není to potvrzeno. Budeme muset počkat a uvidíme, co pro nás budoucnost má v synech lesa.

Jak používat skořápku želvy v synech lesa

Synové lesa je hit pokračování původního titulu od stejného vývojáře, koncových her, nastavení hráčů na novém ostrově plné kanibalů a mutantů. Existuje celá řada zdrojů, které se hráči budou muset naučit, jak používat, včetně řady různých zvířecích částí, které vyžadují smrt určitých zvířat.

Abyste získali skořápky želv, budete muset vytáhnout želvu a vyřezat záda, což také poskytuje pár kusů masa. Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět o tom, jak používat skořápku želvy Synové lesa.

Jaký je nejlepší způsob, jak použít skořápku želvy Synové lesa?

Želví skořápky byly velmi užitečné v prvním titulu, Les, s hráči, kteří používají zdroj ke sběru dešťové vody a sáňků po velkých kopcích. Zdá se však, že pro želví skořápku není žádná využití Synové lesa, Vede mnoho lidí k přemýšlení, co se stalo s těmito funkcemi. Hráč může na 3D tiskárnu vytvořit sáňky, ale zdá se, že dosud neexistují žádné dešťové chytače.

Hra je stále v raném přístupu, a zatímco vývojář uvedl, že tento nebude tak dlouho jako první hra, hráči budou muset čekat na budoucí aktualizace, aby viděli veškerý obsah. Zdá se, že hry Endnight chtěly nejprve dostat funkční hru ze dveří s úmyslem přidat část hlavního obsahu v následných aktualizacích.

I když se zdá, že to nyní nemá použití, pravděpodobně bude v nadcházejících měsících do sekačky želvy přidána nějaká funkčnost.

Christian je spisovatel na volné noze pěti let, který byl s Dot Esports více než 15 měsíců, pokrývající Fortnite, General Gaming a News. Mezi jeho oblíbené hry patří Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 a Inscryption.