Jak získat Hawkmoon v Destiny 2 – Dot Esports, jak získat Destiny 2 Hawkmoon Exotic Hand Cannon | PCGamesn

Jak získat destiny 2 Hawkmoon Exotic Hand Cannon

Vraťte se zpět k vránu na spletilém pobřeží, abyste dodali peří. Poté vás požádá o dokončení mise v evropské mrtvé ponesení. Na konci nebudete nic zvlášť na poznámku.

Jak získat Hawkmoon v Destiny 2

Hawkmoon přinese zpět vzpomínky pro nejvíce veterána Osud Hráči a Destiny 2 Hráči také poté, co toto exotické ruční dělo zasáhlo pokračování v sezóně lovu. Toto mocné ruční dělo se daří, když hráči mohou přistát s přesné výstřely, načíst poslední kolo v časopise s paracauzální mocí a způsobit značné množství poškození všeho, co je v jeho památkách.

Hawkmoon se objevil Destiny 2 Jako odměna od Harbingera, exotická mise v sezóně lovu. Hráči, kteří tuto aktivitu odvážili, by si získali vlastní jestřáb, ale došlo k úlovku: Hawkmoon Rolls s randomizovanými výhodami vybranými z poměrně dlouhého bazénu, což znamená Specifický výhoda.

S vydáním Královna čarodějnice, Harbinger (a obsah většiny roku čtyři) se však přesunul do Osud Obsahový trezor, odebrání jediný zdroj kapky Hawkmoon. Bungie opravil tuto nepřítomnost Královna čarodějnice, ačkoli a přinesl ruční dělo na oblíbené mezigalaktické, olihně na obchodníka: xûr.

Od pěti roku dále mohou hráči získat náhodné hawkmoon roll od Xûr každý týden, zatímco mezihvězdná obchodníka je v galaxii. V pátek se objeví při resetu a v úterý odejde při resetu, a pokud pronásledujete Hawkmoon Rolls, navštívení ve věčnosti vám neudělá nic dobrého, protože tam nemá své zásoby.

Hawkmoon bude stát jeden Ascendent Shard, jednu exotickou šifru, 200 legendárních střepů a 125 000 záblesk. Nákup zbraně z xûr bude také vyžadovat vlastnictví Za světlem.

Po získání zbraně její katalyzátor klesne z dokončení aktivity skladeb – údery, kelímek a gambit – s náhodnou šancí na upuštění z každého zápasu.

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Jak získat destiny 2 Hawkmoon Exotic Hand Cannon

Síla, která má být rekconována v PVP i PVE, Destiny 2 Hawkmoon Exotic Handcannon stojí za to, aby ji přidal do vaší zbrojnice.

Exotická zbraň Hawkmoon v Destiny 2. Je to ruční dělo s některými opravdu podrobnými leptáními křídel na hlavně

Publikováno: 16. května 2023

Hledáte exotiku Destiny 2 Hawkmoon? Když se z první hry vrátíte, může toto ruční dělo zabalit vážný úder, zejména pokud s ním přistanete přesné hity nebo zabijete nepřátele. Pak je tu poslední výstřel v komoře, který získá kumulativní bonus, který dokáže dosáhnout více než 20 000 bodů poškození s jedním výstřelem, pokud jste dostatečně kvalifikovaní.

Abychom vám pomohli získat tuto silnou zbraň ve hře zdarma, projdeme krok, který musíte udělat, abyste získali ruční dělo Hawkmoon, a také podrobnosti o tom, co je tato exotická zbraň, výhody spojené s ní a Nejlepší místa pro hospodaření pro požadavky na výzvu.

Jak získat hawkmoon hand Cannon

Bývalo to tak, že k získání Hawkmoonu byste museli jít galavantovat kolem zamotaného krátkého hledání zlatého peří. Od zavedení expanze královna čarodějnic však už není zamotaný pobřeží přístupný, tak jak se postupujete k získání mocného ručního dělu?

Xur, jako vždy, je váš muž pro práci zde. Protože nemůžete dokončit úkoly na spletilém pobřeží, jediným místem, kde můžete získat Hawkmoon, je záhadný prodejce. Když je Xur kolem, náklady na Hawkmoon:

  • 125 000 Glimmer
  • 200 legendárních střepů
  • 1 exotická šifra
  • 1 Ascendent Shard

Je důležité si uvědomit, že exotická zbraň přichází s náhodnou roli každý týden, takže pokud současný Hawkmoon nevypadá příliš přitažlivě, počkejte chvíli a doufejte v něco lepšího.

Co je to Hawkmoon?

Hawkmoon je jednou z exotických zbraní Destiny 2. Je to ruční dělo, které můžete získat z úkolu, který přichází s vnitřní vlastností „Paracauzální výstřel“. To, co to dělá, je generovat hromádky paracauzálního náboje, kdykoli zasáhnete poslední úder nebo přesný zásah některým z prvních sedmi kol v komoře.

Když vypálíte osmý výstřel v časopise, způsobí to bonusové poškození na základě počtu hromádek. Všimněte si, že uložení Hawkmoonu v posledním kole odstraní bonus, takže se ujistěte, že to neuděláte.

Mimo to má poněkud dobrý dopad, manipulaci a stabilitu, ale nižší rychlost a rozsah opětovného načtení, aby to kompenzovalo. Vystřelí kolem 140 kol za minutu a má v časopise osm výstřelů.

Výkřik

Přestože mise již není k dispozici, udržovali jsme návod k potomstvu, takže víte, čím byste museli projít v minulosti, abyste získali Hawkmoon.

Prvním krokem, který musíte dokončit, abyste získali Hawkmoon v Destiny 2, je jít a vidět pavouka na spletilém pobřeží. Poté budete muset najít pět zlatých peří k dokončení tohoto kroku úkolu.

  • Tangled Shore – Spider’s Lair: Těsně před doupětem pavouka. Je na vrcholu transformátoru těsně před vchodem.
  • Kal – Evropská mrtvá zóna: Hlava směrem k místu, kde by posvěcený sektor ztratil. Tam uvidíte plechovou budovu na trochu vidění na opačném kopci. Vyskočte a vyšplhejte se po díře na boku a najděte peří na podlaze.
  • The Stepres – Cosmodrome: Když se do oblasti vynoříte, okamžitě zamířte zničenou budovu. V horní části foukaného sloupu je mezi ocelovými vyztuženými tyčinky uhnízděné peří.
  • Divalian Mists – snové město: Hlava za masivní dveře blízko slepé studny. Levý oblouk obřích dveří je peří. Toto jsou dveře, kde byste našli začátek posledního nájezdu.
  • Sanctuary – Měsíc: Hlava do svatyně Oryxu přes linii Archera Dropzone. Od začátku jízda doleva a po cestě, dokud neuvidíte otevřenou ocelovou bránu na pravé straně. Odbočte doprava a jděte přes to a dorazíte ke vchodu do jeskyně. Od vchodu, rozbalte se, dokud nedosáhnete síně moudrosti. Kruc kolem a doleva se vyhýbáte nepřátelským výbuchům. Zamiřte do tunelu dopředu a sledujte ho, když se hadí kolem vchodu do svatyně Oryx. Pokračujte dále, dokud nedosáhnete velké struktury uprostřed. U dveří, kde byste se skrývali během lovu noční můry, najdete peří.

Nechte své drápy uvolnit

Vraťte se zpět k vránu na spletilém pobřeží, abyste dodali peří. Poté vás požádá o dokončení mise v evropské mrtvé ponesení. Na konci nebudete nic zvlášť na poznámku.

Dalším krokem je generování 50 koulí energie. Vydejte se na slepé studny a začněte brousit zabíjení pro nepřátele v této oblasti. Jeden běh by vás měl natočit dost koulí, aby se tento krok dokončil. Vraťte se do vrány a požádá vás, abyste prozkoumali některé souřadnice v evropské mrtvé naleze. V celé této části mise jsou zlaté peří, aby se shromáždila ještě jednou, ale tyto jsou zvýrazněny.

Sbírejte je všechny a vraťte se do vrány. Poté vás požádá o získání až 100 zabití Guardian nebo kolem 34 šampionů (každý z nich přispívá 1% nebo 3% resp. Empire Hunts jsou skvělým místem pro zabití šampionů zemědělství – Temná kněžka o obtížnosti hrdiny je obzvláště dobrá pro to.

Vrána a jestřáb

Vydejte se znovu do evropské mrtvé naleze, abyste sledovali trasový bod do oblasti Shard. To bude trvat několik rozsáhlých a těsných plošin, takže sledujte svůj krok. Pokračujte v sledování Zlaté vrány, dávejte pozor na otvory a nakonec najdete komoru s velkou černou koulí. Bojte proti nepřátelům a vytáhněte akolyty, aby svlékl bariéru.

Nakonec, poté, co sem vyřadili některé šéfy. Pokud hledáte jiné exotické zbraně, máme kroky k nalezení všech nářků Destiny 2 Lament Exotic Blade a jejich umístění nebo Destiny 2 Cloudstrike Exotic zbraň pro ty, kteří dávají přednost použití odstřelovacích pušek.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.