Jak získat konec efektu Rainbow Tranmat Effect v Destiny 2, jak získat konec duhového přenosu v Destiny 2 | PC hráč

Jak získat konec přenosu Rainbow v Destiny 2

Kód pro konec duhy můžete získat od oficiálního Bungie blogový příspěvek o národním dni vycházejícího. Není to často, že hráči potřebují uplatnit kódy Bungie, takže zde je opakovač, jak odemknout přenos pro vaše postavy a co je důležitější, kód, který budete potřebovat.

Jak získat konec efektu Rainbow Tranmat v Destiny 2

Efekty přenosu jsou typem kosmetické položky v Destiny 2. Jakmile jsou tyto účinky vidět, lze vidět pokaždé, když se opatrovník načte do přistávací zóny. Strážci v podstatě používají své světlo k teleportu do přistávací zóny a výchozí příchod efektu je nudný a nudný.

Destiny 2 se může pochlubit velkou sbírkou přenosových efektů pro strážce. Některé z nejchladnějších vyhlížejících přenosových efektů ve hře způsobují, že strážci vypadají jako úl šríkera, nebo dokonce obrovský míč Cabal, který neustále klesá z oblohy a drtí strážce pod nimi na Nessus a dalších oblastech zamořených kabinálem.

Ve hře byl nedávno spatřen nový převodový efekt a tady je to, jak jej mohou strážci získat.

Jak mohou strážci získat konec efektu duhové přenosy v Destiny 2 zdarma

Bungie má tendenci poskytovat svou hráčskou základnu občas bezplatné odměny. Konec efektu duhové přenosy je jednou z takových bezplatných odměn. Strážci si to budou muset nárokovat na webu Bungie, než si to mohou skutečně nárokovat v Destiny 2. Kód pro tento přenosový efekt je následující: R9J-79M-J6C.

Strážci budou muset tento kód zkopírovat a poté se vydat na web Bungieho „vykoupení kódu“ s odkazem na web nalezený zde. Jakmile na webových stránkách, zde je to, co Guardians musí udělat dál, aby mohl uplatnit konec efektu Rainbow Tranmat efekt zdarma v Destiny 2:

 • Když na webu budou strážci vyzváni, aby se přihlásili na platformu, na kterou chtějí kód uplatnit.
 • Z nabídky zobrazené na obrazovce budou Guardians muset kliknout na platformu podle svého výběru.
 • Po výběru budou strážci přesměrováni na jinou stránku, kde budou muset zadat své pověření účtu Bungie.
 • To by je mělo vzít na stránku, která má oblast zadávání kódu.
 • Výše uvedený kód by měl být vložen do toho, který je dán prostorem. A strážci pak budou muset kliknout na tlačítko.
 • Pokud je celý proces prováděn správně, měl by získat zprávu, která vypadá jako ten na obrázku uvedeném níže.

Jakmile strážci vyžádali tento bezplatný efekt přenosu na web Bungie, pak se budou muset dostat do Destiny 2. Jakmile budou ve hře, budou Guardians muset přistát na věži a vydat se na zvládnutí Rahoolu, který se také stane Cryptarchem. Tento převodový efekt lze od něj vyzvednout a pak může být vybaven.

Obecně je tento efekt přenosu zajímavý a je navržen tak, aby vypadal jako duha. Strážci, kteří si užívají barevnou kosmetiku, si tento přenos určitě budou milovat. Ať tak či onak, stojí za to sbírat, protože na konci dne je k dispozici zdarma.

Kromě toho je Festival The Lost Destiny 2 téměř tady a možná bude žít po příštím týdenním resetování. Bude zajímavé sledovat, jaké události Bungie plánovaly pro nadcházející oslavy ve hře. Gyrfalcon’s Hauberk je také nastaven na život znovu ve hře s příští týdenní aktualizací.

Jak získat konec přenosu Rainbow v Destiny 2

Destiny 2 konec duhy - Saint 14 s Pride Rainbow tapetou

Konec efektu Rainbow Tranmat je bezplatnou odměnou, kterou Bungie dává všem hráčům na oslavu národního dne vycházejícího dne. Oficiální Bungie blogový příspěvek je skvělý zdroj informací, pokud chcete vědět, proč je tento den důležitý pro tolik, nebo pokud osobně potřebujete podporu.

„Akt vyšla není omezen na jediný den, jediný měsíc nebo dokonce jediný rok,“ říká blogový příspěvek. „Je to cesta, jejíž jediným cílem je být vaším nejpravdivějším já a bez ohledu na to, kde jste na cestě, zasloužíte si zářit. Jsme dnes hrdí, že můžeme trvale vydat konec efektu duhové přenosy pro všechny hráče, aby dali místo pro tento lesk.”

Pokud si chcete pro sebe dostat konec efektu duhové přenosy, zde je kód, který budete potřebovat a jak jej můžete uplatnit. Blogový příspěvek také obsahuje některé speciální tapety pro queer postavy Destiny 2 v rámci oslavy.

Jak získat konec přenosu duhy

Oslavujeme a ctíme #NationalComingoutday pro každého, kdo se identifikuje jako LBGTQIA+.Buďte odvážní, strážci. A vězte, že nechodíš sám.��https: // t.co/bpjndcpnrp pic.cvrlikání.com/6doab84kgdoctober 11, 2022

Kód pro konec duhy můžete získat od oficiálního Bungie blogový příspěvek o národním dni vycházejícího. Není to často, že hráči potřebují uplatnit kódy Bungie, takže zde je opakovač, jak odemknout přenos pro vaše postavy a co je důležitější, kód, který budete potřebovat.

 • R9J79MJ6C – Konec přenosu duhy

Chcete -li to uplatnit, budete muset:

 • Vydejte se na stránku Redemption Code na bungie
 • Přihlaste se ke svému účtu
 • Zkopírujte kód do pole a stiskněte uplatnění
 • Nárokovat si přenos od mistra Rahoolu ve věži

Poté, co jste to odemkli, vše, co musíte udělat, je zasunout ji do zvolené lodi, aby se začalo vyhřívat v těchto duších pokaždé, když respawn.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Sean Martin

Seanovy první PC hry byly plné škrticí klapky a úplné zničení a jeho vkus od té doby zůstal téměř stejný. Když nevyhledává hry pro tajemství nebo nechala hlavu proti hádankám, zjistíte, že reviduje staré kampaně Total War, trýznivé nad jeho Destiny 2 Fit, nebo se stále snaží dokončit Horus Heresy. Sean také napsal pro Edge, Eurogamer, PCGamesn, Wireframe, Egmnow a inverzní.

Vím, že vám někdo řekl, že je čas hrát na Cyberpunk 2077 pokaždé, když dostane opravu, ale opravdu je čas teď čas

Cyberpunk 2077 2.0 vs Phantom Liberty: Co se mění od každé aktualizace