Jak získat místnost požadavků ve dědictví Bradavic | Gamesradar, Bradavice Legacy Room of požadavek: kde to odemknout a jak to funguje | PC hráč

Bradavice Legacy Room of požadavek: kde to najít a jak to funguje

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Jak získat místnost požadavku ve dědictví Bradavic

Pokoj požadavku ve dědictví Bradavic

Pokoj požadavku v Bradavickém dědictví je jako základna, kde můžete ozdobit, vařit lektvary, pěstovat rostliny, vychovávat zvířata a další. Zjistíte však, že váš přístup k němu je vázán na konkrétní řetězec úkolů, který musíte dokončit, než jej použijete.

Stejně jako to, jak konečně odemknete Bradavice Legacy Broomsticks nebo se naučíte kouzla, budete muset vidět určité klíčové části příběhu, než odemknete místnost požadavku. První klíčovou výhodou, když to uděláte, je schopnost pěstovat rostliny, které můžete použít.

Jak zmiňujeme v našich tipech Bradavice Legacy, můžete vždy zkontrolovat, jaké odměny odemkne úkol z protokolu mise. Obecně platí, že po hlavním vláknu mise vám nakonec přinese to, co potřebujete. Ale pokud chcete specifika, zde je návod, jak přistupovat do Bradavice Legacy místnost požadavku.

Jak najít místnost požadavku ve dědictví Bradavic

Pokoj požadavku se objeví pouze poté, co jste dokončili úkol s názvem Tomes and Thalulations a pomáhali postavě s názvem Richard Jackdaw. Poté získáte přístup k létajícím kurzům a odemknete koště. Je to pár hodin, takže pozor na Jackdawův úkol jako na indikaci, že se blížíte

Jak používat místnost požadavku ve dědictví Bradavic

Profesor Weasley a Deek vám ukážou místnost požadavku a naučí vás tři kouzel Bradavic, která v něm budete moci použít (Evanesco, kouzlo Conjuring a změna kouzla). To vám umožní vytvořit různé stoly pro pěstování rostlin – jako je původně těžko najít Bradavice Legacy Mandrake – vyrábět lektvary a další prvky v dědictví Bradavic, které můžete chtít použít ve svém vlastním pokoji požadavku. Umožňuje také přizpůsobit prvky jako podlaha a stěny a přidávat dekorace jako obrazy a nábytek. Tyto schopnosti však zabírají cenné sloty pro kouzelné sloty Bradavice.

Jakmile jste všichni nastaveni, můžete navštívit hogsmeade a koupit „Spellcraft“ od Tomes and Scrolls. To vám umožní koupit více věcí pro místnost, věci jako Bradavice Legacy velké hrnce. Na světě můžete také najít dekorace jako kořist.

Jak získat přístup k místnosti požadavku

Jakmile odemknete místnost požadavku, nebudete muset putovat po chodbách, kteří se ji snaží najít, abyste se tam vrátili a zkontrolovali své různé projekty. Místo toho otevřete mapu Bradavic a hledejte ikonu Slunce nad samotnou školou. Toto je značka pro „Secret Rooms“, tak to zasáhněte a uvidíte, jak je to místnost požadavku, tak mapa plamene z Camber Floo, aby se teleportoval přímo do samotné místnosti.

Vydání dědictví Bradavic bylo předmětem kritiky a debaty kvůli j.K. Rowlingův veřejný postoj k genderové identitě, který nadále zpochybňuje inkluzivitu v srdci komunity Harryho Pottera. Tady je náš vysvětlení na Bradavice Legacy Controversie.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Bradavice Legacy Room of požadavek: kde to najít a jak to funguje

Deek hovoří o postavě hráče v místnosti požadavku

Prvních asi 12 hodin dědictví Bradavic je do značné míry to, co byste očekávali od otevřeného světa RPG: mluvení, boje, boční hranice a spousta rabování. Určitě jsem si myslel, že hra byla provedena zavedením nových systémů progrese, a pak jsem byl představen do místnosti požadavku.

Ve světě kouzelníka je místnost požadavku místnost v Bradavicích, která se odhaluje pouze těm, kteří to skutečně potřebují. Samotná místnost může mít podobu toho, co návštěvník „vyžaduje“, a v případě dědictví Bradavic, to, co vaše postava vyžaduje. ROR je jednou z nejlepších částí tohoto překvapivě velkého otevřeného světa RPG a určitě byste se měli naučit, jak ho používat naplno.

Zde je návod, jak odemknout místnost požadavku, kde ji najít a co to může dělat.

Jak odemknout místnost požadavku v dědictví Bradavic

Pokoj požadavku je odemčen hlavním příběhem Bradavic Legacy. Ani to není zvlášť časná odemknutí – budete většinu cesty přes první akt, než se objeví úkol stejným názvem. Přichází to Hned po dokončení Tomes a Touželací Poslání týkající se Jackdaw a určité společnosti Ghost. Je to také přibližně ve stejnou dobu, kdy odemknete Bradavice Legacy Broom.

Profesor Weasley vám ukáže místnost vstupu do požadavku, ale samotná místnost nezačíná ve své konečné podobě. Nejprve musíte hrát prostřednictvím úvodu do nových kouzel, zmizet hromádky židlí z neuvěřitelně přeplněné podkroví. Jakmile dosáhnete vlastní místnosti, můžete se k ní kdykoli vrátit rychlým cestováním.

Kde je místnost požadavku v dědictví Bradavic?

Pokud se pokoušíte najít místnost požadavku v Bradavicích, musíte se vydat na obranu proti věži temné umění a začít lezkat po schodech. Vstup do místnosti najdete na ploché zdi na chodbě těsně před schody vedoucí k astronomickému křídlu. Je to opravdu dlouhý trek a stejně jako pohlcující hráč s otevřeným světem ve mně se chce naučit každou síň Bradavic a obejít se bez zkratky, jste opravdu nejlepší z hlediska rychlého cestovního bodu hned vedle vchodu.

Když už mluvíme, najdete možnost rychlého cestování místnosti ve speciální části mapy ve hře s názvem „Secret Rooms“-sekce, která také obsahuje snadnou zkratku pro mapovou komoru. Nejjednodušší je jednoduše kliknout na sekci Secret Rooms vlevo, ale alternativně můžete kliknout na ikonu malého slunce na samotné mapě.

Jak používáte místnost požadavku ve dědictví Bradavic?

Jakmile budete mít pokoj požadavku, můžete s ním opravdu dělat, co chcete. Podobně jako váš dům v Animal Crossing je to prostor pro volně zdobení a soupravu s nábytkem, obrazy, sochami, rostlinami a hlavně pracovními stanicemi. Umístění všeho bude stát trochu měsíčního kamene (ty modré krystaly, které vyrábí všude v oblasti větších Bradavic), takže nezapomeňte chytit více, kdykoli můžete.

Rozhraní s místností vyžaduje tři kouzla: kouzlo Conjuring (k umístění nových objektů), kouzlo změny (k přesunu/úpravě stávajících objektů) a Evanesco (pro odstranění objektu). Toto jsou speciální kouzla, která lze použít pouze uvnitř místnosti požadavku.

Lektvary

Pokud nechcete provádět časté výlety do Bradmeade, abyste si koupili lektvary Wiggenweld při směšném označení, jednoduše vařte vlastní. Vytvořte stanici lektvaru ve kterémkoli stylu vám vyhovuje (existují čtyři styly pro většinu kusů nábytku) a plop ji kdekoli je kdekoli. Všech šest lektvarů lze vařit ze stejné stanice, ale jste omezeni tím, kolik hořáků má vaše stanice. Nejmenší stanice má jen jeden hořák, ale můžete si zakoupit větší z obchodu Tomes a Spellcrafts v Bradseade (varování: jsou to drahé).

Herbologie

Herbologie je způsob, jakým pěstujete rostliny, které lze použít v boji proti sobě nebo jako ingredience v lektvarech. Jsou to trochu komplikovanější než vaření lektvaru, protože tři různé velikosti zalévacích stolů (malé, střední, velké) jsou schopny pěstovat různé rostliny. Budete si muset koupit drahé střední a velké upgrady stolu z Spellcraft Store v Brademeade, abyste pěstovali čínské chomping zelí a jedovaté bojové rostliny, ale dobrá zpráva je výchozí malý zalévací stůl může růst Mandrakes plus rostliny potřebné pro Wiggenweld a neviditelnost lektvarů.

Vivárium

Jakmile v hlavním příběhu postupujete dále, Deek představí Beast zachycení a rozšíření místnosti požadavku s krásně kuriózní lesní vivariem. Zde mohou být zvířata zachycená v otevřeném světě prostřednictvím nab-sack propuštěna, aby natáhla nohy a prozkoumala. V tomto okamžiku odemknete další dva schopnosti, které zabírají sloty kouzel: jedna pro kartáčování vašich zvířat a druhá pro jejich krmení. Kartáčová zvířata vám umožňuje sklízet jejich kožešinu nebo peří, které lze použít na a Tkalcovský stav (odemknuté současně) Chcete -li upgradovat oblečení nebo vybavit vlastnosti.

Dekorace

Jakmile máte v pořádku své lektvar a herbologické operace, ujistěte se, že jste to také přizpůsobili. Nejprve nemáte příliš mnoho dekorací, ale desítky uměleckých děl, nábytku, soch a sezónních dobrot najdete v truhlami s pokladem po celém světě. Vaše nejlepší sázka na jejich nalezení je vybrat zamčené dveře, vyřešit hádanky dveří a plížit se na ty otravné oční truhly. Mějte na paměti, že existuje spousta objektů, jako jsou stromy, lavičky a celé stavební bloky, které lze vykouzlit pouze ve vivariu.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.