Jak získat nuke v moderní válce 2 | PCGamesn, jak získat Warzone 2 Nuke Skin: Nova Operator – Charlie Intel

Jak získat Warzone 2 Nuke Skin: Nova Operator

Jak vidíte, volání do nuke ve Warzone 2 vyžaduje dokončení jiné výzvy ve srovnání s multiplayerem moderní války 2. S mnoha zúčastněnými kroky by někteří řekli, že výzva Warzone 2 Nuke je obtížnější než u jeho protějšku MW2.

Jak získat nuke v moderní válce 2

Modern Warfare 2 Nuke: Voják s kanadskou náplastí na hrudi, který nese zbraň

Zpět v den, pokud máte a Modern Warfare 2 Nuke, Byl jsi závistí všech svých přátel i nepřátel. Vyžadovalo to 25 zabití bez umírání, takže to byl pravděpodobně největší flex, který jste mohli vytáhnout všechny ostatní ve vaší hale ve hře pro více hráčů. Jak se ukázalo, nukes jsou zpět ve verzi hry FPS 2022, ale místo toho jsou známí jako hromadně vedené bomby nebo MGB.

Stejně jako dříve, když vyděláte MGB KillStreak, končí zápas a váš tým vyhraje. V zápase je deset sekundových odpočítávání, které varuje všechny, že hra skončí brzy, a pokud se podíváte na oblohu, můžete vidět pomalu pohybující se rovinu bomby směrem k zemi. Zde je to, co potřebujete vědět o tom, jak získat moderní válku 2 Nuke.

Modern Warfare 2 Nuke: Varování MGB před koncem zápasu

Modern Warfare 2 Detaily Nuke

Pokud to bylo pro Nukeovi 25 zabití, je to opět stejné? Bohužel ne – v roce 2022 Modern Warfare 2 musíte získat 30 zabití pro nuke. Na druhou stranu, stejně jako naposledy, je to skrytý zabiják, takže nemusíte nahrazovat jednu ze svých standardních, snadněji zakrývaných zbraní hromadného ničení.

Při hraní cíle pro váš tým se doporučuje spíše než jít sólo, pokud se rozhodnete zaměřit výhradně na zabití, abyste získali nuke, můžete stále přispět k vítězství v zápase. Kills získané vašimi dalšími KillStreaks nepřispěly k Nukes v předchozích hrách Call of Duty, ale to se může tentokrát změnit – aktualizujeme to tak, jakmile víme, jakmile víme, že pro určité určité. Pokud je to stejné jako předchozí hry, znamená to, že budete muset získat 30 zabití, aniž byste umřeli buď zbraněmi, smrtelníky nebo útoky na blízko.

Nyní víte, že všechno je třeba vědět o získání nuke v Modern Warfare 2, ujistěte se, že používáte náš průvodce nejlepšími zbraněmi, protože se určitě hodí k tomu, aby se tato zbraň hromadně ničení konec. A vybavení nejlepších výhod by mělo také pomoci. Alternativně si přečtěte na našem průvodci po všech moderních mapách Warfare 2, abyste se dostali do každého národního prostředí v multiplayeru.

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.

Jak získat Warzone 2 Nuke Skin: Nova Operator

Nový nuke Skin Titan 239

Aktivita

Neexistuje lepší způsob, jak předvést své dovednosti Call of Duty, než s výzvou Warzone 2 Nuke. Zde je vše, co musíte udělat, krok za krokem, abyste to mohli úspěšně udělat a odemknout neuvěřitelné odměny, včetně nového prestižního Titan 239 Nova Operator Skin

Získání prestižních odměn v Call of Duty a Warzone 2 se stalo vzácným výkonem. Zatímco volající karty jednou symbolizovaly úspěch, hráči nyní upřednostňují předvádění jejich mistrovského camosu. Existuje však výzva, která testuje dovednosti hráčů a nabízí cenné odměny, které slouží jako konečná vychvalovací práva.

Článek pokračuje po reklamě

Vyhledávanou kůži Warzone 2 Nuke je velmi vyhledávanou kosmetikou, takže hráči jsou zvědaví na jeho akvizici. Rozbijeme kroky, které musíte podniknout, abychom získali nejnovější pokožku operátora Nova ve Warzone 2, což zajistí, že si zabezpečíte tuto prestižní pokožku ve vašem arzenálu.

Článek pokračuje po reklamě

Nový operátor Nova

Nuke Skin Warzone 2 rozhodně není snadné získat.

Jak získat operátora NOVA Nuke Skin ve Warzone 2

Hráči budou muset úspěšně zavolat v Nuke ve Warzone 2 Battle-Royale režimu, aby získali vyhledávanou Nuke Skin. Kůže Titan 239 se objeví ve vašem inventáři po dokončení výzvy.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Zde je návod, jak volat do nuke ve Warzone 2:

  1. Vyhrajte pět zápasů Warzone 2 v řadě.
  2. Na šestém zápase aktivujte smlouvu o pátrání šampiona.
  3. Vyhledejte a sbírejte tři požadované prvky.
  4. Jakmile se dostanete do kruhu číslo 4, vydejte se na místo bomby.
  5. Použijte materiály k vyzbrojování bomby a bránit ji dvě minuty, dokud taktický nuke nevypne.

Hráči také obdrží volací kartu Nuke Quest, Emblem, Quest Nuke, Boom Box Charm a Radioactive Sticker.

Jak vidíte, volání do nuke ve Warzone 2 vyžaduje dokončení jiné výzvy ve srovnání s multiplayerem moderní války 2. S mnoha zúčastněnými kroky by někteří řekli, že výzva Warzone 2 Nuke je obtížnější než u jeho protějšku MW2.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li pomoci usnadnit výzvu Nuke, podívejte se na některé z našich dalších průvodců Warzone 2: