Jak získat polyatomické camo v Call of Duty: Modern Warfare 2, jak získat moderní polyatomické camo moderní války 2 | PCGamesn

Jak získat moderní polyatomické camo Modern Warfare 2

Na rozdíl od zlata a platiny, polyatomic zabere hráčům hodiny a hodiny hraní, než si mohou myslet na odemknutí. Zatím se jen hrstka oddaných hráčů a tvůrců obsahu podařilo odemknout fialovou krystalu camo. Je to docela grind, ale mnoho hráčů má pocit, že to stojí za to, protože polyatomic vypadá fenomenální, pokud hráči zakrývají své nastavení.

Jak získat polyatomické camo in Call of Duty: Modern Warfare 2

Poskytnuto společností Activision Call of Duty: Modern Warfare 2 Screenshot polyatomického camo.

Je tu jen něco o Call of Duty a Purple-Momed Mastery Camos. Ať už se jedná o temnou hmotu, Damašek nebo nový polyatomic, zdá se, že vždy existuje nějaký druh mistrovského camo, který má fialový colorway. V Call of Duty: Modern Warfare 2 máme polyatomické camo, což je jeden ze čtyř mistrovských camos k odemknutí v multiplayeru. Dříve jsme se hluboce ponořili do všech těch mistrovských Camos, ale dnes se přísně zaměřujeme na polyatomic.

Na rozdíl od zlata a platiny, polyatomic zabere hráčům hodiny a hodiny hraní, než si mohou myslet na odemknutí. Zatím se jen hrstka oddaných hráčů a tvůrců obsahu podařilo odemknout fialovou krystalu camo. Je to docela grind, ale mnoho hráčů má pocit, že to stojí za to, protože polyatomic vypadá fenomenální, pokud hráči zakrývají své nastavení.

Pokračujte ve čtení níže a zjistěte, jak přesně to odemknout.

Získání polyatomického camo in Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 Camo výzvy odhalují zlato, platinu, polyatomickou a Orion zbraň Camos - a budou trvat neuvěřitelně dlouho na dokončení - dot eSports

Pro začátek budou hráči muset mít na každé zbrani ve hře zlato a platinu. To zahrnuje nepokoje, odpalovače, bojový nůž a všechno mezi tím. Hráči musí pro všechny 51 zbraní v multiplayeru dokončit jak 51 zbraní, aby pak odemkli polyatomickou výzvu pro každou zbraň.

Polyatomická výzva se liší v závislosti na třídě zbraní, kterou používáte. Naštěstí jsme překonali výzvu pro každou níže uvedenou třídu, takže přesně víte, co dělat.

  • ARS – 25 headshotů
  • SMG – 25 headshotů
  • LMGS – 25 headshotů
  • Snipers – 25 headshotů
  • Battle Rifles – 25 headshotů
  • Brokovnice – 20 headshotů
  • Pistole – 20 headshotů
  • Riot Shield – 10 zabití zezadu
  • Launchers – 15 dvojitých zabití
  • Knife – 10 dvojitých zabití

Poté, co je tato výzva dokončena na jedné zbrani, hráči odemknou polyatomickou camo pro tuto zbraň. Jakmile všechny zbraně dokončí polyatomickou výzvu, hráči se pak mohou přesunout na konečné mistrovské camo v MW2, Orion.

Jak získat moderní polyatomické camo Modern Warfare 2

Polyatomická camo Modern Warfare 2: Tři vojáci procházející řekou

The Polyatomic Modern Warfare 2 Camo je jedním ze dvou nových mistrovských Camos s novou hrou v seriálu. Spolu s Orion Camo je Polyatomic to, co budete potřebovat k tomu, abyste své zbraně připravili s nejlépe vypadajícími skiny ve hře a na cestě k vydělávání Orionu budete muset odemknout polytomiku na více než jen několik zbraní.

Modern Warfare 2 vylepšila výzvy Camo ve srovnání s předchozími hrami v seriálu. Je mnohem snazší vydělávat zlato a platinové camos na zbraních, a přestože je tu ještě spousta broušení, aby se vydělal polyatomic, způsob, jak to dělá. Zde je to, co potřebujete vědět o odemknutí moderního válečného 2 polyatomického camo.

Modern Warfare 2 Polyatomic Camo

Modern Warfare 2 Polyatomic camo odemknutí podrobnosti

Než budete moci myslet na odemknutí polyatomického na své zbrani výběru, musíte se ujistit, že jste odemkli zlaté i platinové camos. Zlato je k dispozici, jakmile jste dokončili všechny čtyři základní výzvy pro camo pro konkrétní zbraň a jednu další výzvu Gold Camo, z nichž žádná není obzvláště obtížná nebo namáhavá.

Platina se poté odemkne získáním zlatého camo na všech zbraních v kategorii. Například, pokud chcete Platinum camo na M4, budete muset mít pouze odemknutí zlata na osmi útočných pušek. Říkáme osm, protože se očekává, že dokončíte počet výzev potřebných při spuštění. Pokud se do hry přidají další útočné pušky, budete stále muset dokončit výzvy na osmi, abyste to udrželi spravedlivé.

Tady je obtížný kousek. Chcete -li vydělat polyatomickou camo, musíte nejprve odemknout camo Platinum na celkem 51 zbraních, protože ve hře je 51 zbraní při spuštění. Poté, abyste odemkli polyatomiku na každé jednotlivé zbrani, musíte dokončit další výzvu specifickou pro zbraň. Například pro každou zbraň musíte s touto zbraní získat 25 headshotů. Pro bojový nůž se 20 zabíjí zezadu.

To je všechno na moderním válečném polyatomickém camo. Během broušení se ujistěte, že rozumíte tomu, jak v této hře pracuje systém Gunsmith, spolu s prestižní mechanikou, protože se oba mírně liší od naposledy.

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.