Jak získat poslední slovo v Destiny 2 | ShackNews, Destiny 2: Jak získat poslední slovo v losování | PC hráč

Destiny 2: Jak získat poslední slovo z linky Draw Quest

Úkoly o kroku zatraceně úkolu hráčů s místem do Titanu, aby zastavili rituál úlu. Toto je zvláštní mise, která je spuštěna z planety. Pomocí mapy sledujte modrý banner, najděte jej na Titanu a poté spusťte krok Quest. Mise zahrnuje směřování do ztraceného sektoru nákladu Bay 3. Zabijte průvodce úlu v místnosti, abyste snížili štít šéfa. Vytvořte poškození šéfa, dokud se štít regeneruje, poté znovu zabijte kouzelníky a vstupte do další fáze poškození. Zůstat naživu s neustálým třením úložních přisluhovačů je zdaleka nejnáročnější součástí tohoto úkolu, ale je to docela snadné bez ohledu na to.

Jak získat poslední slovo v Destiny 2

Jak získat poslední slovo v Destiny 2

Kroky a tipy k dokončení nakreslení exotického úkolu odemknout poslední slovo v Destiny 2.

29. ledna 2019 11:15

Nic nedostane komunitu Destiny 2, jako je tajné nebo exotické úkoly. Dnešní exotický úkol, nazývaný losování, je dán strážcům drifterem. Odměna za dokončení tohoto úkolu bude známa těm, kteří hráli hodně původního osudu, protože poslední slovo exotické ruční dělo je vaše, pokud byste tento rozdrtili. Níže jsou uvedeny kroky k dokončení úkolu a tipy, které vám pomohou dostat poslední slovo ve vašich rukou trochu rychleji.

Jak získat poslední slovo

Poslední slovo exotické hledání losování

Začněte načtením do věže a návštěvou unášeče. Bude mít úkol zvaný remíza. Jakmile si vyzvednete úkol, otevřete svůj inventář a podívejte se na první krok úkolu, zcela soustředěný kolem úlu.

Krok hledání: Čištění

Čisticí úkol krok Poslední slovo Destiny 2

 • Úl poražený se slunečním poškozením (100%)
 • Shromážděné tablety úlu (75)
 • Šéfové úlu poraženi (3)

Jedním z nejjednodušších způsobů dokončení tohoto kroku je vystřelit základní terminus ztracený sektor na Mars. Je to ten těsně před budovou Braytech Futurescape. Ujistěte se, že vaše podtřída, energetická zbraň a energetická zbraň jsou všechny sluneční poškození, a poté začněte vyhladit úl. Několik běhů tohoto a všechny tři cíle by měly být dokončeny. Na rozdíl od ztraceného sektoru Cargo Bay 3 na Titanu se tento šéf úlu ve skutečnosti počítá, zatímco ogre v tomhle není z nějakého zvláštního důvodu. Rovněž stojí za zmínku, že stávkové šéfové se nepočítají jako šéfové úlu. Je to matoucí systém, ale jen vězte, že šéfové úlu (a úl minionu), který hledáte, jsou v hlavním sektoru ztraceného terminálu.

Krok hledání: očištěný artefakt

Čisticí artefakt quest Steop Poslední slovo Destiny 2

 • Navštívil drifter

Jednoduše se vraťte k unášeči a promluvte si s ním. Toto je přechodný krok. Nic víc než zaneprázdněná práce, která by vás přiměla plýtvat raketovým palivem Vanguard létat do věže a pak zpět, kde opravdu musíte být.

Krok hledání: Pokušení

Temptation Quest Step the Last Word Destiny 2

 • Strážci poraženi (100%)

Zamířte do kelímku pro další krok, který je zdaleka nejvíce přitěžující pro většinu strážců. Cílem je přistát konečné údery, porazit soupeře a omezit vaši smrt. Zkušení hráči PvP tím se v několika kolech vystřelí, zatímco ti z nás, kteří nejsou nejlepší v PvP. Smrt znamená ztracený pokrok, takže je důležité udržovat vaše konečné údery a porážky nad vaší smrtí. Pokud se vám nelíbí, naběhnete do středu mapy a zabíjíte pět strážců najednou, zavěste se s pulzní puškou a zaměřte se na poškození cílů zapojených do spoluhráčů. Nemusíte je zabíjet, abyste získali body. Pokud porazíte (účastníte se zabíjení soupeře, ale ne přistávejte poslední ránu) několik strážců za život, je zaručen pozitivní pokrok v tomto kroku.

Krok hledání:

 • Rituál úlu se zastavil

Úkoly o kroku zatraceně úkolu hráčů s místem do Titanu, aby zastavili rituál úlu. Toto je zvláštní mise, která je spuštěna z planety. Pomocí mapy sledujte modrý banner, najděte jej na Titanu a poté spusťte krok Quest. Mise zahrnuje směřování do ztraceného sektoru nákladu Bay 3. Zabijte průvodce úlu v místnosti, abyste snížili štít šéfa. Vytvořte poškození šéfa, dokud se štít regeneruje, poté znovu zabijte kouzelníky a vstupte do další fáze poškození. Zůstat naživu s neustálým třením úložních přisluhovačů je zdaleka nejnáročnější součástí tohoto úkolu, ale je to docela snadné bez ohledu na to.

Krok hledání: nový zubatý účel

 • Navštívil drifter

Vydejte se zpět k unášeči, abyste mu ukázali helmu, kterou jste našli. Poslouchejte jeho spiel nebo skočte na další krok.

Krok úkolu: Slupné světlo

 • Kolekce vyleptaných krystalů 0/15
 • Medaile kelímku získané 0/25
 • Larvy úlu shromážděné 0/50
 • Hrdinové rituály úlu dokončeny 0/3

Tento další krok bude trochu časově náročný, i když mnohem méně frustrující než pokušení na získání posledního slova. Hráči budou muset sbírat leptané krystal ze ztraceného sektoru chtěli útěky, vydělat „nejlépe podávané studené“ a „krev pro krev“ medaile v kelímku, porazit úl s přesným poškozením a dokončit hrdinskou verzi rituální veřejné akce Witches Ritual Public. Medaile „Nejlépe podávaná studená“ je udělena za přistání zabíjecí rány na nepřítele Poslední zabitou tě. Medaile „krve za krev“ se uděluje za zabití nepřítele, který právě zabil spojence.

Spuštění sektoru Cargo Bay 3 Lost byl zdaleka nejrychlejším způsobem pro kamaráda a já dokončil leptané krystaly a úly larvy částí tohoto kroku úkolu. Protože úl v Cargo Bay 3 je z velké části tvořen akolyty, mají velké hlavy, které lze snadno zasáhnout, a larvy úlu kapky na kritické zabíjení. Kromě toho jsme byli schopni spustit tento ztracený sektor (po dokončení části larev úlu) od vstupu do výstupu asi za minutu.

Heroic veřejná akce Hive Rituals se nachází na Titanu a Marsu. Žádný způsob, jak to sýr. Jen dávejte pozor na tyto události a vydejte se na planetu, na které se odehrávají. Buďte však rychlí, protože tuto událost lze porazit velmi rychle, i když se obrátí na jeho hrdinskou verzi. Mým navrhováním je zaměřit se na larvy úlu a část lepování krystalů, ale zkontrolujte rituální veřejné akce úlu mezi běhy. Pokud nemusíte nic čekat, nedělat nic.

Poslední krok vyžaduje 25 medailí ke kelímku Krev za krev a Nejlépe podávaný chladný. Krev na krev je snazší, kontrolovatelnější medaile. Zahrnuje to zabití soupeře, který vás právě zabil. Chcete -li to udělat, zůstaňte za spoluhráči a zaměřte se na zabíjení nepřátel, kteří právě porazili vaše kamarády. Nejlépe podávaný studený je o zabíjení hráče, který vás naposledy zabil, což je těžké ovládat. Pokud je chaos běží jako režim kelímku, vydejte se tam. Nejenže lidé umírají všude, ale jste schopni hodit asi 10 super schopností za kolo. Věřím, že mi dokončilo tento krok v dosahu pěti až sedmi zápasů.

Krok hledání: Sorrow’s Road

 • Drifter byl výhled

Vraťte se k drifteru a vyzvedněte poslední nohu úkolu za poslední slovo.

Krok hledání: Konverzace

 • Enkaar porazil

Poslední krok hledání pro poslední slovo se nazývá konverzace a vyžaduje, aby hráči lovili a zabíjeli Enkaaar, hlavní zbraň úlu. Mise zabít Enkaaar se nachází na spletilém pobřeží a je spuštěna v hlídce. Vydejte se na spletitý břeh, otevřete mapu a sledujte modrý banner s názvem Draw. Cílem bude zabít všechny tři čaroděje a poté zabít Enkaara.

Existuje problém, kdy „Najděte Enkaara, mistra zbraně„Je bugged. Chcete -li zabránit tomuto chybě. Nestřílejte je z dálky. Pokud se chyba stane, ukončete misi a zkuste to znovu.

Pomocí vrabce se dostanete k umístění mise a spusťte jej prostřednictvím vlajky. Vynořte se a začněte zabíjet úl, postupovat, když zabijete ogre se žlutým zdraví, která upustí červ. Vezměte červ ke dveřím, abyste získali přístup k Enkaarově doupěti. Běžet a získat pozornost všech tří čarodějů a poté je zabijte. Čarodějové se rozšíří do různých oblastí jeskyně a každý z nich loví, aby postupoval. Všimněte si, že budete potlačeni, zatímco v doupěti a jediným způsobem, jak se uzdravit, bude shromáždit restorativní světlo, které klesá od nepřátel. Se všemi třemi průvodci poraženými, zničte krystal a spadněte po díře.

Tato další oblast využívá nového mechanika zahrnující desky a klasický západní stand-off. Postavte se na desku a aktivujte „stabilní. „Efekt, jakmile dokončí, podržte vhodné tlačítko„ nakreslete “poslední slovo. V tomto okamžiku počkejte, až Enkaar zvedne svou zbraň a poté použijte poslední slovo, aby vystřelil zbraň z Enkaarovy ruky. Tento mechanik se několikrát opakuje. Pro každou po sobě jdoucí desku se objeví další kopie Enkaaru, vezměte na vědomí pořadí, že se objeví Enkaaar. Ten, který se objeví jako první, nakreslí jejich zbraň jako první a budete je muset zastřelit ve správném pořadí. Poté, co bude Enkaar třikrát poražen, bude úkol dokončen a budete odměněni posledním slovem. Vše, co Thlatovi zbývá, je podívat se na průvodce strategií Destiny 2, který jsme stavěli od počátečního vydání hry, abyste získali další pomoc při získávání všech dobrot hry.

Bill, který je také známý jako RUMPO, je fanoušek celoživotního hráče a Toronto Maple Leafs. Svou známku udělal na začátku své kariéry prostřednictvím psaní průvodce a hlubokému porozumění redakčnímu SEO. Rád se zabývá prací, aby vytvořil skvělý obsah, ať už je to divoká funkce nebo rozdrcení hloubkového sběratelského průvodce. Tweetujte ho @RumpOPlays, pokud máte dotaz nebo komentář ohledně jednoho z jeho článků.

Destiny 2: Jak získat poslední slovo z linky Draw Quest

K potěšení veteránů Destiny je nyní v Destiny 2 k dispozici poslední slovo exotické ruční dělo pro hráče, kteří vlastní každoroční průsmyk. Expanze černé zbrojnice je hlavně o tvorbě nejlepších zbraní zlatého věku lidstva, takže má smysl, aby se tento ikonický revolver vrátil. Poslední slovo je nejrychlejší ruční dělo ve hře a můžete ho dokonce fanoušci jako friggin ‘McCree. Je to skvělá, mocná, milovaná zbraň, která je navržena tak, aby ovládala spěchy brokovnice v PvP, a stojí za to vlastnit. V této příručce vysvětlíme, jak získat zbraň a nabídnout tipy, jak odstranit bolest z některých kroků potřebných k dokončení jejího exotického úkolu, který se nazývá „remíza“.

Krok první

Navštivte věž a promluvte si s drifterem. Dá vám artefakt úlu, který budete muset několikrát upgradovat krmením energie a materiálů, počínaje životní silou spousty úlu. Pro první krok musíte zabít 75 úlových nepřátel plus tři úly šéfy, a Budete muset zabít lodní zatížení úlu se slunečním poškozením. Mezi eskalačním protokolem a severním ztraceným sektorem je Mars nejlepším místem pro zabití úlu, takže zamířte na červenou planetu a pop některé hlavy.

Sluneční zabíjení berou nejdéle, takže na začátku vybavte své nejsilnější solární zbraně a schopnosti. LMG, která byla rozdána během akce Dawning, je dobrá volba. Blade Barrage, Bottom Tree Dawnblade a Top Tree Hammer of Sol jsou všechny dobré supers a každá zbraň sluneční energie bude vykonávat tuto práci. Pokud jde o exotiku, zkuste Sunshot, Prometheus objektiv, tvrdé světlo, přísahu Skyburnera nebo Polaris Lance. Mezi užitečné exotiky patří Spathe Ophidia pro extra ohnivé nože, Hallowfire Heart for Fast Recharging Titan schopnosti a Sunbracery pro Warlock Solar ‘Nade Spam.

Krok dva

Věděli jste, že to přichází: je čas na kelímky. První část kelímku, vlastně. Ano, je jich víc. Ale opravdu to není že špatný. Pro tento krok musíte vyplnit lištu pro pokrok tím, že získáte zabití v kelímku. Kicker je, že umírání vás vrátí zpět, takže musíte jít pozitivní. Naštěstí pomáhá pomoci, takže nezapomeňte cestovat v balení a označit co nejvíce soupeřů s vaší primární.

 • 1 zabít = 2%
 • 1 asistent = 1%
 • 1 smrt = -1%

Můžete získat zabití s ​​čímkoli, takže pokud budete udržovat KDA nad vodou, nakonec tento krok dokončíte. Jen se seskupit, vyberte si svůj režim volby (ne Rumble, protože nedostanete mnoho asistencí) a hrajte relativně pasivní. Pozdrav na rozloučenou.

Krok tři

Prošel? Dobrý. Nyní je čas na mnohem jednodušší misi. Jakmile dokončíte zabití kelímku, vydejte se na zónu přistání soupravy na Titan. Na mapě uvidíte značku mise; Vyberte jej a sledujte jej do ztraceného sektoru na severní straně soupravy. Úroveň energie mise začíná na 500 a stupňuje se na vaší úrovni, takže budete v pořádku. Udělejte si cestu do srdce ztraceného sektoru a najdete poléhající úl acolyte střeženého dvěma čarodějci. Chcete -li zrušit štít Acolyte, budete muset nejprve zabít kouzelníky. Takže, víte, zastřelte všechny. Jakmile byli všichni zastřeleni, je to zpět k unášeči.

Krok čtyři

Toto je nejdelší část úkolu, tak se přepněte. Musíš:

 • Získejte 15 leptaných krystalů zabitím šéfů ztracených sektorů
 • Získejte 50 larev úlu zabitím úlu hlavy
 • Získejte 25 krve za krev a nejlépe podávejte studené medaile v kelímku (celkem 25, ne 25 z každého)
 • Dokončete tři hrdinské úlykové rituální veřejné akce

Chytit více Destiny 2 Exotics

Dobrou zprávou je, že larvy úlu a leptané krystaly můžete získat spamováním normální verze ztraceného sektoru, který jste udělali v kroku třetí. Vážně, udělejte to 15krát a po každém pokusu se vynořte zpět na soupravu. Jakmile dostanete dostatek larev, můžete ignorovat malé chlápky a prostě roztavit šéfa, aby věci urychlili.

Špatnou zprávou je, že Rituální veřejná akce Hive se rozšiřuje pouze na Titan v soupravě a na jižním sektoru Marsu, kde je to docela vzácná událost kvůli tomu, že lidé vypálí eskalační protokol. Takže když chováte larvy a krystaly, pokračujte v mapě na těchto místech, abyste zjistili, zda je rituální událost úlu vstupující. Tato událost se vynoří poblíž přistávací zóny soupravy na Titanu a v horní části jižního sektoru na Marsu. Pokud dokončíte larvy a krystaly před dokončením rituálů úlu – které pravděpodobně budete – jděte dopředu a přesuňte se na medaile kelímku a pravidelně kontrolujte mapu na události.

(Jako rychlá poznámka: Abychom spustili hrdinskou verzi rituálu úlu, postavte se na obou talíří. Zůstaňte na talířích a štíty kolem krystalů klesnou, takže je také zabijte.)

Zpátky v PvP dostanete krev pro krevní medaile zabitím hráčů hned poté, co zabijí jednoho nebo více vašich spoluhráčů, a nejlépe vám dostává studené medaile zabitím hráče, který vás zabil naposledy. Jinými slovy, obě tyto medaile jsou závislé na tom, že někdo umírá, takže neexistuje žádný čistě proaktivní způsob, jak je obhospodařovat. To znamená, že můžete zvýšit své šance na získání těchto medailí tím, že zůstanete v blízkosti vašich spoluhráčů, sledujte, kdo vás zabije, a pomocí jednorázových supers jako Nova Bomb a Blade Barrage, abyste čelili roamingovým supers, jako je Nova Warp a Golden Gun. Quickplay je obecně seznamem skladeb, ale pokud je k dispozici, Mayhem je ideální, protože vám dává tolik supers. Ještě jednou je to jen otázka trpělivosti a času

Krok pět

Skoro hotovo. Vraťte se zpět k unášeči a on vám dá nový artefakt s názvem The Conversation. Tím se odemkne novou misi na spletilém pobřeží, ve kterém budete mít velmi hlasitý chat s úloukem s názvem Enkaar. Postavte se na přistání zlodějů a zamířte na jih, dokud nedosáhnete misijní značky. Většina mise nepotřebuje žádné vysvětlení. Pokud jste dříve zabili úl, budete vědět, jak postupovat: Zabijte chlapi, vložte červ a do zdi a, zabijte čaroděje, zabijte Crystal. Standardní věci.

Své po zabijete ten krystal, který věci vyzvednou. Ocitnete se v The Broodhold a uvidíte runickou desku. Stojící na desce vyplňuje lištu pro pokrok a když je lišta plná, objeví se poslední slovo. Ale ještě to není tvoje; Nejprve musíte zabít enkaara. Enkaar se plodí před talířem v době, kdy popadnete poslední slovo, a krátce nato si nakresluje zbraň. Uhádli jste to: Musíte vystřelit jeho zbraň z jeho ruky posledním slovem a musíte to udělat, než tě vystřelí. Jak je to v pohodě? Je vysoká poledne!

V The Broodhold jsou tři talíře a každá talíř přichází s dalším klonem enkaaru, abys měl souboj. První deska je odemčena z get-go, ale pro použití desek dva a tři musíte vyčistit nepřátele, kteří se vyskytují, a zvláštní opatrnost, aby se prokletý trys. Kromě toho je to standardní postup: postavte se na talíři, vyplňte lištu, uchopte poslední slovo a střílejte Enkaarovu zbraň, když to svítí. Všimněte si, že klony oheň v pořadí, které se vynoří, a pokud jste příliš pomalí, zemřete, takže nasměrujte svůj vnitřní Clint Eastwood.

Vydejte se na třetí desku, zastřelte všechny tři enkaars do blasteru a získejte poslední slovo. Je to oficiálně vaše. Gratulujeme! Zjistíte, že poslední slovo je radost použít v kelímku – pamatujte, že je určen k použití v blízkém rozsahu, vystřelen spíše z kyčle než reklamy – takže pokud nejste nemocní z PvP, jděte to test běh.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.