Jak získat Schrödingerovu zbraň Telesto Emblem v Destiny 2 – Dot Esports, Destiny 2 Telesto Theestover nabízí strážcům bezplatný znak | PCGamesn

Destiny 2 TELESTO TESTOOTOR nabízí strážcům bezplatný znak

Hráči, kteří se těší na příští týden Iron Banner, si mohou prohlédnout naše průvodce na nejlepších destiny 2 Warlock sestavení pro PvP a PVE, nejlepší sestavy Destiny 2 Hunter pro PvP a PVE a nejlepší sestavení Destiny 2 Titan pro PVP a PVE pro některé nápady Pokud jde o nejlepší sestavy, které vám pomohou ovládnout aktivitu.

Je čas reprezentovat nejobávanější zbraň na sluneční soustavě.

Telesto jednal více než obvykle jako součást kampaně od Bungie, která se zdánlivě skončila v listopadu. 10. Poté, co Telesto převzal Bungieho Twitter kryptickou zprávou a poté, co se po celé dny chovala, společnost konečně odhalila, co má na obchodě s nepřátelským převzetím tím, že dává fanouškům nadávajícím teesto-tematický znak.

Telesto je slavná zbraň mezi Destiny 2 . Zbraň je jedním z nejobtížnějších prvků, pokud jde o chyby, do té míry, že má svůj vlastní fanoušek, který se počítá, jak dlouho to bylo od posledního záblesku telesto naposledy.

. .

Osud Logo. Bungie udělal několik kryptických a hraničních hrozivých tweetů na jméno Telesto a řekl, že zbraň „čekala v [hráčích] klenbách“ příliš dlouho a „vystoupila za potřebu Wieldera.“

Ať už jste nadšenec telesto, který chce reprezentovat vaši oblíbenou zbraň nebo oklamat jiné strážce, aby si mysleli, že váš znak je závažný, zde je to, jak můžete odemknout znak zbraně Schrödingera.

Kde uplatnit Schrödingerův zbraň testově inspirovaný znak Destiny 2

Emblem Schrödingerův zbraň je k dispozici zdarma jako speciální nabídka ze stránky Bungie a vyžaduje pouze vykoupení kódu, který jej odemkne. Zadejte kód 9LX-7YC-6TX Na stránce Bungie’s Code Redemption Pak vyhledejte tento znak ve svých sbírkách, pod Flairem, Emblems, pak generálem. Pokud už jste v Destiny 2, . Není jasné, jak dlouho bude k dispozici znak telesto.

Někteří fanoušci již očekávali, že se po kampani telesto vydá znak. Položka byla datována v sezóně strašidelných a objevila se na stránkách, jako je DestinyembleCollector.com, který dal představu o tom, co by mohlo na konci kampaně čekat fanoušky. Bungie také poslala e-mail pro určité hráče, který vytvořil příspěvek „zvýraznění“ pro telesto-podobný tomu, co Bungie dělá pro jiné zvláštní příležitosti, jako jsou nájezdy. E-mail také ukazuje na telesto-tematické nastavené v obchodě Eververse a na tričko, které zesměšňuje pověst zbraně jako problémového dítěte kvůli chybám.

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Destiny 2 TELESTO TESTOOTOR nabízí strážcům bezplatný znak

Destiny 2 TELESTO TESTOPER nabízí strážcům bezplatný znak: obrázek telesto na namodralém pozadí

. .

V tomto týdnu Twab vývojáři Bungie uznali, že Telesto prošel některými neobvyklými změnami. I když to přímo neodkazovalo na nově nalezenou vnímavost zbraně, naznačuje to, že s tajemnými změnami neexistují žádné hádanky nebo tajemství.

“Jsme si vědomi toho, že Telesto here, dobře, jako Telesto upřímně.”. .

“Mimochodem, žádné hádanky ani tajemství.”. Navzdory tomu, co stroj říká, že máme plnou kontrolu nad situací a není třeba panikařit.“

.

Oficiální účet Destiny Twitter, působící jako telesto, však později tweetoval kód pro bezplatný telesto související znak. .

Poznámka zmínka o tom, že ve skutečnosti neexistují žádné větší hádanky v souladu s tweetem z vedení globální komunity Bungie, který tweetl denní telesto, zdálo se, že převzal účet.

“Žádné hádanky k vyřešení, jen duch ve stroji.”. Nepanikařte – pracujeme na opravě, “čte Tweet z 9. listopadu Cosmo.

Avšak s Telestem, který „převzal“ účet Destiny 2 Twitter, příběh naznačuje, že tým Bungie není ve skutečnosti pod kontrolou. Činnosti zbraně od převzetí také naznačují, že by strážci neměli brát popírání Bungie za nominální hodnotu.

Ačkoli twab přidal jen málo do telesto tajemství, Telesto nadále používá účet Destiny 2 Twitter k tomu, aby učinil podivná prohlášení, například tweet, který zní:

Říkají mi telesto
Řekni to s tvým testem
Moje nadšení pro stresové testy se jen spojí
Dobytí toto požehnání
Brzy bude potlačeno

Jste hostem tohoto festo
Na můj Behesto
Dokud vyjádříte, jsem absolutní [chyba]

.

TWAB také zmiňuje nadcházející změnu železného banneru, která má být implementována, když příští železný banner začne 15. listopadu. “Při erupci jsme opravili chybu, kde by porážka hráče na 5+ na pruh 5+ dala pro každého hráče účastníka další body,” říká twab.

. .

.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.