Jak získat simulant pražce Exotic: Destiny 2 Guide, Destiny 2 Sleeper Simulant Quest: Jak použít IKELOS k dokončení násilných kroků simulantů Intel a dalších kroků simulant |

Úkol Destiny 2 Sleeper Simulant: Jak používat IKELOS k dokončení násilných kroků simulačního hledání Intel a dalších spacích simulantů

Pro předposlední krok vyčistěte tři vlny eskalačního protokolu s vybaveným ručním dělem Ikelos. Toto je snadný krok, jakmile budete 350+ síly a vyšší. Jen interagujte s majáky eskalačního protokolu kolem mapy Mars a postupujte podle pokynů, které se objevují, které se většinou zabývají zabíjením úlu.

Jak získat simulant pražce Exotic: Destiny 2 Guide

Epická lineární fúzní puška z originálu Osud, Simulant pražce, vrátil se Destiny 2 s Teplé DLC. A super-laser je stejně dobrý jako vždy-se schopností nadměrně propínat cíle a odrazit lasery mimo stěny.

Tentokrát je také mnohem méně matematiky a řešení hádanek. I když stále existuje poněkud zdlouhavá úkol dokončit, než můžete zavolat Destiny 2 Exotická.

Než vám bude úkol k dispozici, měli byste být pro každou z nadcházejících misí přesahující doporučenou sílu. Jsou v rozsahu úrovně výkonu 340-360 (výrazně pod aktuálním maximem).

 • Jak získat Jötunn a Le Monarque: Destiny 2 Black Armory Guide
 • Průvodce exotickým katalyzátorem Destiny 2: Jak najít a odemknout exotické katalyzátory
 • Průvodce úrovní Destiny 2 – rychle maximalizuje úroveň výkonu

Dokončete kampaň Warmind

Tenhle je pěkný a snadný! Prvním krokem v úkolu simulance pražce je dokončení každého Teplé Mission Story Mission, představující Ana Bray a Mars. Může to být druh sloganu, ale je to dost jednoduché. A pokud jste použili posilovač úrovně, který přišel Destiny 2: Forsaken Tento krok je pro vás již dokončen.

Další dvě mise

Až dokončíte kampaň, Ana Bray vám dodá dvě zbrusu nové mise. Říká se jim „starý kód“ a „kus minulosti.“Dokončete obě tyto mise a obdržíte ikelos_hc_v1.0.1 ruční dělo (to je určitě ústa). Nyní se začala opravdová grind quest. Promiňte…

Nové ruční dělo je však vaším přítelem, takže si ho zvykněte na dlouhodobě používat.

Přesné zabíjení

Dále musíte obhospodařovat spoustu headshotů pomocí ručního dělu Ikelos. Váš pokrok se měří pouze o procento a metr ve hře, ale jak je jasné, budete potřebovat asi 600 zabití headshot celkem. Polovina z nich musí být proti kabinovým jednotkám a druhý musí být úl.

Tento krok hledání je dostatečně snadný (pokud trochu slog) a lze jej obhospodařovat na Marsu na veřejných akcích a ztracených odvětvích. Eskalační protokol je také poměrně slušný způsob, jak získat přesné zabití proti úlu Thralls.

Zabijte elitní nepřátele

Elitní nepřátelé jsou příští. Jsou to pojmenované nepřátelé se žlutými zdravotními tyčinky. Můžete je najít a zabíjet téměř kdekoli. Přestože ztracená odvětví, veřejné akce a počáteční oblast nájezdu Leviathan jsou pro ně obzvláště skvělé. Budete muset zabít asi 50 zabití s ​​ručním dělem Ikelos, abyste mohli pokračovat.

Dokončete hrdinské stávky

Pomocí ručního děla zamířte do seznamu skladeb Heroic Strike a vyčistíte pět. Nezáleží na tom, které zasáhnete, takže jen hodte nějakou hudbu, kopněte a vyčistěte některé stávky. Ahoj! Můžete z toho dokonce získat nějaké pevné zařízení nebo exotické katalyzátory.

Odemkněte 15 uzlů spánku

Po dokončení téměř jakékoli činnosti na Marsu obdržíte položky nazývané rezonate stonky. Pokud zkombinujete čtyři rezonované stonky, obdržíte položku nazvanou Frekvence přepsání s pojmenovaným umístěním.

Vydejte se na místo pojmenované ve stonku, jako je dynamo.Přístup.Arch a poslouchejte hraní hudby. Hudba vás povede ke správnému uzlu pražce. Interakce s patnácti z nich s ručním dělem Ikelos vybaveného k dokončení tohoto kroku.

Eskalační protokol

Pro předposlední krok vyčistěte tři vlny eskalačního protokolu s vybaveným ručním dělem Ikelos. Toto je snadný krok, jakmile budete 350+ síly a vyšší. Jen interagujte s majáky eskalačního protokolu kolem mapy Mars a postupujte podle pokynů, které se objevují, které se většinou zabývají zabíjením úlu.

Je také důležité si uvědomit, že vy Ne musí vlny vyčistit. Můžete dokončit vlnu, selhat escalation Protocal, začít znovu a znovu porazit Wave One. Udělejte to třikrát a jste v jasném!

Will z tisíců

Poslední krok úkolu vás zavede do 360 power verze vůle tisíce stávek. Dokončete stávku vybaveným ručním dělem Ikelos a vaší odměnou bude simulant pražce v celé své slávě. Gratulujeme k získání této exotické lineární fúzní pušky!

o autorovi

Scott píše o videohrách po lepší část desetiletí, s výlety na stránkách jako PC hráč, dot eSports, Red Bull eSports a další.

Úkol Destiny 2 Sleeper Simulant: Jak používat IKELOS k dokončení násilných kroků simulačního hledání Intel a dalších spacích simulantů

Jak začít a dokončit mnoho kroků v Destiny 2 Sleeper Simulant Quest.

Průvodce přispěvatelem Matthew Reynolds
Aktualizováno dne 19. září 2018

Simulant Destiny 2 Sleeper Vidí lineární fúzní pušku fanoušků z původního osudu návratu pro pokračování v rámci DLC Warmind pro pokračování.

Ačkoli samotná exotická zbraň je téměř stejná jako první osud, způsob, jakým ji shromažďujete, se liší od toho, jak poprvé debutoval.

I když to stále zahrnuje úkol točit se kolem Násilný intel a Ikelos zbraň, požadované kroky jsou naštěstí o něco jednodušší.

Jak získat simulant Destiny 2 Sleeper

Odemčení simulantů pražce vyžaduje řadu konkrétních kroků. Stručně řečeno, jsou to:

 1. Dokončete hlavní příběh v Warmindu a následném mise Legacy Code a kus minulosti
 2. Přijměte ruční dělo Ikelos jako odměnu na quest, poté navštivte Ana Bray a vyzvedněte si položku násilného intel quest
 3. Porazit úl a Cabal vybavenou zbraní Ikelos
 4. Porazte nepřátele žlutého baru s vybavenou zbraní Ikelos
 5. Dokončete 5 Vanguardských úderů vybavenou zbraní Ikelos
 6. Dokončete 3 úrovně eskalačního protokolu a najděte 15 pražce s vybavenou zbraní Ikelos
 7. Dokončete misi „vůle tisíců“ vybavenou zbraní Ikelos

Děkujeme Xhoundishxovi a Ehroarovi za vyplnění mezer výše uvedených kroků.

Vydejte se na Ana Bray a obdržíte několik nových položek úkolu, včetně jednoho zahrnujícího násilné Intel. Je to toto, že budete sledovat až do dokončení, abyste získali simulant pražce.

Nejprve musíte porazit Hive a Cabal s vybavenou zbraní Ikelos. Obě tyto frakce jsou v povodí Hellasu, proto využijte příležitosti k dokončení některých dobrodružství, veřejných akcí a dalších aktivit na nové planetě Mars, abyste to zaškrtnili ze seznamu. Jen si nezapomeňte použít toto ruční dělo.

Dále budete mít zabití zabíjení nepřátel žlutého baru vybavenou zbraní Ikelos. Opět jsou zde veřejné akce skvělé a bude to fungovat na jakékoli planetě, kterou si vyberete, takže se neváhejte rozvětvovat a dokončit milníky aktuálního týdne, abyste vám dali nějaký bonusový kořist, když jste tam.

Následujícím krokem je pět úderů ze seznamu Vanguard Playlist s vybavenou zbraní Ikelos. To může být docela těžké, takže zkuste se vyrovnat co nejvíce, než je můžete řešit, a mít pár přátel na hlasovém chatu, aby pomohla projít trochu hladší.

Předposledním krokem jsou tři úrovně eskalačního protokolu a 15 pražců s vybavenou zbraní Ikelos. Eskalační protokol je jedinečná aktivita ve stylu veřejné události v povodí Hellasu, aktivovaná interakcí s zářícími deskami na zemi, jakmile je hlavní příběh dokončen.

Období hluboké je tady vedle úkolu do hloubky. Můžete vědět také rybařit! Nezapomeňte dávat pozor na ztracený sektor a plán rotace výzev King’s Fall Challenge!

Tato událost přichází ve vlnách a dokončení tří z těchto vln – na jakékoli potíže – je vše, co musíte udělat. Je to velmi těžké – doporučení na úrovni energie je 380 – takže se možná budete muset vyrovnat a vrátit se později, pokud bojujete.

Druhá část tohoto kroku, nalezení 15 pražce, odkazuje na přepsání frekvencí. Začnete to stejně jako vyzvednutí násilného Intel a naše stránka s přepsáním frekvenčních umístění vysvětluje proces odemknutí a nalezení těchto spacích uzlů podrobněji.

Nakonec budete muset znovu přehrát vůli tisíce mise, s vybavenou zbraní Ikelos. Toto je poslední příběhová mise v Warmindu, kterou jste již udělali, takže byste měli vědět, co můžete očekávat.

Se vším, co se stalo, je simulant pražce – můžete vidět, že okamžik je odemknutí ve výše uvedeném videu Ehroarem. Stejně jako původní osud je to jedinečná a mocná puška, která vypadá na rozdíl od všeho jiného ve hře. Užijte si to!

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Blockbuster následovat
 • Destiny 2 Sledujte
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • Následujte sci -fi
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Matthew Reynolds editoval průvodce a další užitečné věci v Eurogameru v letech 2010 – 2023. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.