Jak získat V stoupající whetstones | GamesRadar, V Rising Whetstone Recept, poloha položky a řemeslný průvodce | PCGamesn

V RECIPE RECIPTHONE, Umístění položky a Průvodce řemeslníkem

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Jak získat buttové kameny ve V rostoucí pro stavbu

V RISING SOURBESTONE

V Rising Whetstones mohou být získány dvěma možnostmi – buď je ukradněte z banditů na klíčových místech ve výchozí oblasti V stoupající mapy, Farbane Woods, nebo je vydělat na svém zámku pomocí pece. Po zabití jednoho z šéfů rané hry odemknete recept, takže by to mohlo být co nejprve, pokud již nemáte recept.

. Přečtěte si další podrobnosti o tom, jak získat buttové kameny v V Risingu, včetně řemeslného a zemědělství.

Jak získat buttony ve V stoupání

Jak jsme již zmínili, existují dva způsoby, jak dostat brysné kameny ve V Risingu, vysvětleno níže.

Brystové kameny jsou velmi užitečným zdrojem, který se používá k vytváření různých zbraní a předmětů. Jsou také užitečné pro vytváření předmětů, jako je cenná mlýnka – takže pokud chcete vylepšit svůj hrad a váš obecný technologický strom, získání buttonů je nezbytným tahem.

.

Pojďme se nyní podívat na obě možnosti.

Kde najít broušené kameny

Brystové kameny najdete v určitých banditních táborech a nepřátelských oblastech. Držení myš nad označenými oblastmi odhalí, co tam najdete, a některé budou mít uvedené buttony. Vlastně navrhujeme zamířit do banditové zbrojnice, velké oblasti na západní straně Farbane Woods. Zabijte všechny nezletilé nepřátele v okolí, rozbijte všechny sudy a prohledejte všechny truhly – najdete alespoň několik roztroušených broušených kamenů.

Umístění recepturu pro recepty pro řemeslné broušení v peci

Najděte více v rostoucích zdrojích

V tomto bodě vašeho pokroku pravděpodobně máte na základně pec nastavenou pec. Při interakci s tím můžete vidět, že ve skutečnosti existuje recept na broušené kameny, ale zatímco můžete vidět recept a co je nutné, technicky ho ještě nemáte, dokud nenajdete zvláštní plán.

V ROSING BOSS Místa stránka pro více informací tam).

Je úroveň 27, a docela tvrdý, pomocí směsi pastí a útoků na blízko, ale ti, kteří jsou agilní a mohou odpovídat jeho úrovni ozubeného zařízení, by neměli mít příliš mnoho problémů. Jakmile je mrtvý, vypusťte ho z krve a vezměte recept na whetstone zpět do pece. Pokud vám dává potíže, zkuste zkontrolovat, jak získat vzestupné zbraně a výstroj v rostoucích V, nebo si vezměte vrchol na seznamu úrovně zbraní, které máme na naší stránce V Rising Best zbraně, abyste viděli, které zbraně fungují nejlépe v PVE.

Jak řešit broušené kameny

Jakmile budete mít recept na vytvoření břišního kamene, můžete je vytvořit s následujícími ingrediencemi.

Kamenný prach nelze snadno získat, ale ve skutečnosti existuje skvělá metoda – vytvoření kamenných cihel a kamenný prach je vytvořen jako odnož! Pokud nevíte, jak to vytvořit, máme vlastně průvodce na V Rising Stone Bricks, abyste si ji mohli prohlédnout zde. Ať tak či onak, gratuluji, můžete si vytvořit vlastní broušené kameny! V tomto okamžiku pro ně nikdy nebudete krátké a můžete je použít pro spoustu věcí vpřed

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

V RECIPE RECIPTHONE, Umístění položky a Průvodce řemeslníkem

V Rising Whetstone Receptus Místa - upír stojí za denního světla, když se člověk spěchá, aby na ně zaútočil. Několik lidí leželo mrtvé a poblíž brány je oheň

Humble V Rising Whetstone je jedním z nejcennějších zdrojů, které musíte najít pro tvorbu ve hře. K vybudování některých klíčových zařízení ve vaší základně potřebujete buttstone. Není to však položka, kterou se můžete snadno dostat do této tvorby s tématem upíra.

Máte dvě možnosti, pokud chcete najít V Rising Whetstone. . Ten je mnohem méně stresující a časově náročný, ale musíte lovit jednoho z mnoha šéfů a zabít je, než můžete tyto cenné předměty vytvořit.

To je samozřejmě vše na vrcholu udržování hladin krve V rostoucí krvi v hradu, kterou musíte udržet završené, aby vaše stroje zabránily a vaše základna se rozpadla. Ve hře RPG je hodně co sledovat, takže vám pomůže, tady je místo, kde můžete najít Whetstone v V Risingu a vše, co musíte udělat, abyste odemkli schopnost vyrábět whetstone ze surovin.

V Rostoucí místa

V jednom z pěti velkých banditových táborů ve Farbane Woods najdete V Rising Whetstone. Samozřejmě ne všechny banditové tábory budou mít whetstone, ale naštěstí existuje drzá cesta, jak to předem zjistit. Když se přiblížíte k táboře Bandit, otevřete mapu a nasaďte kurzor myši na vrchol tábora před vámi. To přináší seznam kořistí, které můžete vyplenit, takže pokud má tento seznam, je zaručeno, že najdete alespoň jeden.

Zkontrolujte všude v táboře, včetně mrtvol zabitých banditů, hrudníků a dokonce i sudů nebo beden. Jakmile jste si jisti, že jste se podívali v každém koutku a lebce, můžete se vydat do dalšího tábora. Všechno v táborech bude po chvíli respawn, takže byste mohli teoreticky obhospodařovat tato místa, dokud je nebudete mít hromadu.

V Rising Whetstone Recepty - menu o oltáři krve ukazující Graysona Armourer jako cíl. Mezi jeho odměny patří recept na Whetstone

Jak řešit v stoupajícím whetstone

Chcete -li získat recept na rostoucí Whetstone, musíte porazit Armourer Grayson Thea Armourer. Je to šéf úrovně 27, kterého najdete ve Farbane Woods. Nemá pevnou polohu, protože se mění mezi v stoupajícími servery V, takže doporučujeme, abyste své skóre ozubeného zařízení zvýšili na přibližně 27 a poté na základně použili krevní oltář, abyste ho sledovali. Sledujte krevní stezku, která se objevuje na obrazovce, dokud ho nenajdete.

Chcete -li ho porazit, můžete použít čtyři brnění, které spočívají na podstavcích kolem arény. Tyto vám poskytnou dočasnou neporazitelnost, abyste mohli projít kaloly, které rozptyluje, aniž byste způsobili jakékoli poškození. To by mělo poskytnout více prostoru k vyhýbání se jeho dalším útokům, ale zbroj používejte střídmě, protože kolem vás jsou pouze čtyři obleky. Když se Grayson dostane na dvě třetiny svého maximálního zdraví, běžní nepřátelé Bandit skočí do arény, aby mu pomohli. Pokud bojujete během dne, pak je polovina arény zahalena ve tmě, takže budete mít o něco méně místa na práci.

Nakonec spadne do bitvy a nechá ho bezmocného, ​​abyste extrahovali jeho V krvi a odemkli recept na whetstone v peci. Zde jsou položky, které potřebujete k vytvoření v Rising Whetstone:

  • Měď INGOT X1
  • Kamenný prach x12

Měděné ingoty můžete získat těžbou pomerančových měděných hornin, které najdete na světě pro rudu – jen mějte na paměti, že k tomu budete potřebovat vyztužený kostní palc. Každý měděný ingot vyžaduje 60 měděné rudy a 480 kámen. Dostanete kamenný prach jako vedlejší produkt výroby kamenných cihel s 12 syrovými kameny na mlýnku.

S tím byste nyní měli mít snadno dostupný zásobu V stoupajícího whetstone. Pokud se snažíte získat více specializovaných předmětů, máme pro vás několik dalších tipů V stoupání. Podívejte se na našeho průvodce kožené kožené V, zatímco ti, kteří začínají začít.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.