Jak získat vlákno a povlečení v Novém světě: Místa konopí rostlin – Dexerto, všechna umístění konopí nového světa: kde najít konopí v Novém světě – prima hry

Všechna umístění konopí nového světa: Kde najít konopí v Novém světě

S dostatečným shromážděním konopí můžete proměnit v prádlo nebo vlákno a vytvořit některé užitečné předměty. Ale v novém světě nemůžete kouřit konopí – a víme, že jste to zkusili!

Jak získat vlákno a povlečení v Novém světě: Místa konopí rostlin

Nový svět

Amazon Game Studios

Při zkoumání Nového světového ostrova Aeternum budete muset najít konopné rostliny, které vám pak poskytnou vlákna potřebná k vytvoření prádla. Tento zdroj vám zase umožňuje vyrábět oblečení pro svého dobrodruha.

Stejně jako většina MMOS a MMORPGS je nový svět domovem všech druhů zdrojů pro shromažďování a řemeslo.

Zatímco konopí je neuvěřitelně běžné a lze ji nalézt v houfech po celém světě Aeternum, může být trochu složité, pokud nevíte, kde hledat.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Vlákna a konopí rostlin v novém světě
 • Kde najít konopné rostliny, aby získaly vlákna v Novém světě
 • Jak vyrobit povlečení v Novém světě

Nový světový konopí rostlin

Podívejte se z těchto vysokých rostlin nakloněných narůžovělými květy, když cestujete po celém Aeternum.

Nový světový konopí rostlin a vlákna

Než sklízíte vlákna z konopí, budete muset Ujistěte se, že máte srp. Vytvořte jeden ve vašem táboře a pak s ním vybaveným, vše, co musíte udělat, je přiblížit se k konopné rostlině a stiskněte „e“ Chcete -li to začít sklízet.

Článek pokračuje po reklamě

Rostliny konopí lze obvykle nalézt v Travní porosty a Lesy ve hře, ale existuje několik konkrétních míst, o kterých v současné době víme, kde je zatím najdete v Novém světě.

Článek pokračuje po reklamě

Nový světový konopí rostlin, aby získaly vlákna

Můžete také zjistit, kde nejlépe najít konopí otevřením mapy. Chcete -li to provést, jednoduše postupujte podle těchto kroků:

 1. Otevřete mapu stisknutím „M“.
 2. Na levé straně obrazovky je tyč se čtyřmi tlačítky. Klikněte na ‘Umístění zdrojů‘.
 3. Panel se objeví Zobrazuje všechny regiony Jste schopni najít konkrétní zdroj.

Uvedli jsme všechna nejlepší místa, která dosud známe. Jakmile je nalezeno více, určitě vás zde aktualizujeme s jinými novými místy:

 • Chason strmý, Na severovýchod od monarchova blaffa.
 • Croneův odpočinek, jihovýchodně od ďáblova lomu.
 • Dayspring Mills, severovýchodně od First Light Village.
 • Fisherman’s Bend, Nachází se na velmi daleko na západ od větru.
 • Olcott Family Farm, Jihozápadně od Everfall Hamlet.

Pokud hledáte jiná místa, která si můžete vyzkoušet, fanoušci New World také sestavili interaktivní mapu, která ukazuje několik dalších míst, zejména směrem k jižní straně mapy.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Umístění Nového světa a konopí

Jižní část Aeternum má také konopí po celém.

Jak získat povlečení v Novém světě

Jakmile jste získali vlákna ze sklizně konopných rostlin, pravděpodobně je budete chtít využít k vytvoření různých předmětů v novém světě, zejména na prádlo.

Chcete -li to udělat, musíte se ujistit Zamiřte k tkalcovskému stavu. Ty lze obvykle najít poseté v dohodách v novém světě.

Různé úrovně prádla vyžadují odlišné množství vlákniny na řemeslo, takže se ujistěte, že jste se na ně zásobili, než zamíříte na jednu ze stanic.

Článek pokračuje po reklamě

Nový světový prádlo

Pátek lze přijmout na tkalcovské stavy po celém světě, aby se využilo při tvorbě.

Takže to máte. To je vše, co potřebujete vědět o tom, kde získat vlákna z konopných rostlin v Novém světě.

Článek pokračuje po reklamě

Snaží se stát nejlepším dobrodruhem, který viděl ostrov Aetenum? Podívejte se na naše průvodce a tipy:

Všechna umístění konopí nového světa: Kde najít konopí v Novém světě

Všechna umístění konopí nového světa, kde najít konopí v Novém světě

V Amazonově novém světě MMO je mnoho mikrotrankcí, i když většinou souvisí s kosmetickými předměty, které vám pomohou vyniknout a vypadat jinak. Chcete -li však ve hře vytvořit cokoli užitečného, ​​musíte shromáždit zdroje sami a hodně vyrábět, což je zdarma. Takže to je dobré.

Jedním z nejčastěji používaných zdrojů je vlákna, která se získává z konopného závodu, stejně jako prádlo. Vláknité a povlečení se později používají k výrobě mnoha užitečných předmětů a sběr konopí vám rychle přinese zážitek na úrovni sklizně, což budete muset být schopni sbírat další mnohem vzácnější a ještě užitečnější rostliny. Celkově vzato, shromažďování toho hodně brzy je způsob, jak jít, když začnete dobrodružství. Pokračujte ve čtení a zjistěte, kde získat konopí v Novém světě.

Kde najít konopí v Novém světě

Za prvé, abyste mohli rozpoznat konopí na poli, musíte vědět, jak to vypadá – je to vysoká rostlina s fialovými květy nahoře.

Nejlepším místem pro zemědělské konopí je Primrose, oblast ve větru. Jděte na jih z oblasti Fort Windsward, která je severně od Everfall. Pokud právě projdete touto oblastí, je pravděpodobné, že narazíte na hodně konopí. Chcete -li si vybrat závod, musíte se k němu přiblížit a stisknout tlačítko E na klávesnici. Pouhým provedením několika kol kolem této zóny a hromadným sběrem konopí můžete sbírat velká množství, samozřejmě za předpokladu, že neexistují žádní další hráči, kteří mají stejnou představu a mají také náladu na PvP.

Chcete -li vám usnadnit nalezení konopí a další zdroje v této a dalších zónách, můžete také otevřít mapu tlačítkem M na klávesnici, poté vybrat „Umístění zdrojů“ a vidět všechny oblasti, kde můžete zjistit, že tato rostlina roste Takže tam můžete zamířit, pokud je hlavní zemědělská zóna překonána ostatními hráči.

S dostatečným shromážděním konopí můžete proměnit v prádlo nebo vlákno a vytvořit některé užitečné předměty. Ale v novém světě nemůžete kouřit konopí – a víme, že jste to zkusili!

o autorovi

Nikola “Nick” Jovanovic

Nick je spisovatelem personálu Prima Games od května 2022, hráčem staré školy a hráčem hráče s více než 25 lety odborných znalostí. Náš rezidentní mikroinfluencer ze Srbska! Když nejezdí přes Bělehrad, pravděpodobně závodí v Gran Turismo nebo Forza, hraje nějaké podivné hry JRPG nebo jen sleduje pro wrestling.