Jak získat ZDARMA Twitch Prime Pizza Party Mozzie uniforma pro Rainbow Six – Dexerto, Pizza Mozzie dorazila do Rainbow Six Siege a svět nikdy nebude stejný | PCGamesn

.

Twitch / Ubisoft

Je to konečně tady ⁠ – Absolutně směšná pizza párty mozzie uniforma pro Rainbow Six: Obléhání je nyní k dispozici jako poslední z Twitch Prime Drops pro taktickou střelci, prozatím. Zde je způsob, jak to můžete získat zdarma.

Sada mozzie pizzy není něco, co byste obvykle spojili s Rainbow Six. .

Článek pokračuje po reklamě

Z tohoto důvodu to byl obrovský zásah v komunitě. Sada Pizza Party přidává do hry trochu barvy a může dokonce rozptýlit vaše nepřátele v přestřelce. Pokud jste chtěli dostat ruce na kůži, máme způsob, jak to můžete získat zdarma, pokud máte štěstí.

Článek pokračuje po reklamě

Mozzie jízda na dirtbacku v outbacku

.

Jak odemknout pizza párty mozzie zdarma pomocí Twitch Prime

Pokud jste již přihlášeni k odběru Twitch Prime, je velmi snadné si nárokovat svou bezplatnou pizzu mozzie.

Článek pokračuje po reklamě

. Klikněte na kůži mozzie a odemkne se na účtu Uplay propojený s vaším účtem Twitch.

Pokud si nejste jisti, zda je váš účet UPLAY propojen s vaším škubnutím, můžete zkontrolovat na kartě připojení v nastavení uplay. .

Článek pokračuje po reklamě

  • Přečtěte si více: Nejprve se podívejte na The World Battle Pass in Operation Void Edge

Také se ujistěte, že správný účet je propojen, pokud hrajete na více platformách, protože nabídku lze uplatnit pouze pro jednu platformu na účet.

Ten sýr dorazil! ? Nárokujte si dnes nastavenou svého bezplatného operátora Twitch Prime a připojte se k Mozzie. ? Stačí propojit svůj účet Amazon Prime nebo se zaregistrujte na bezplatnou zkušební verzi ještě dnes.

– Rainbow Six Siege (@Rainbow6Game) 24. března 2020

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Pokud nemáte Twitch Prime, můžete se přihlásit k bezplatné zkušební verzi, pokud jste v minulosti nebyli. Získáte měsíční přístup k programu výhod ⁠-který vás opravňuje k množství odměn na vrcholu obsahu bezplatného her ⁠-předtím, než se budete muset zaregistrovat za 12 $.99 za měsíc na konci.

Článek pokračuje po reklamě

Hodná cenovka je proto, že Amazon a Twitch byli nedávno spojeni dohromady, takže získáte výhody obou programů v jednom balíčku.

Článek pokračuje po reklamě

  • Přečtěte si více: Rainbow Six může brzy jít zdarma

To se vztahuje pouze na Spojené státy. Pokud žijete na mezinárodní úrovni, Twitch Prime lze stále zakoupit jednotlivě. Po výběru svého regionu nezapomeňte zkontrolovat.

Pokud vidíte tuto stránku, jste na správném místě.

. FIFA, Apex Legends, GTA a další franšízy mají odměny spojené s Twitch Prime a můžete si nárokovat tolik, kolik chcete.

Článek pokračuje po reklamě

Budete mít do 24. dubna, abyste si mohli nárokovat mozzie na pizzu. .

Pizza mozzie dorazila do duhového šesti obléhání a svět nikdy nebude stejný

Pamatujte si v lednu? Ano, první měsíc roku 2020 se nyní cítí, jako by se to stalo před deseti lety, ale tehdy Ubisoft uvolnil hrůzu na nic netušícího světa: pizza mozzie. . Je to také živé dnes prostřednictvím Twitch Prime.

. Jako vždy, pokud jste dohodu Twitch Prime neudělali dosud, můžete použít existující předplatné Amazon Prime k využití propagace nebo se zaregistrovat na bezplatnou zkušební verzi a sklízet odměny.

.

Vývojáři se však na kritiku podívají.

Existuje spousta více her FPS, aby vyhovovaly každému vkusu.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. . .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .

„Rainbow Six Siege“ představila pro operátora mozzie speciální novou pokožku a přeměňuje ho na antropomorfní pizzu. Tady je, jak ho získat.

Mar. 25 2020, aktualizováno 10:11 str.m. ET

Pizzamozzie

. Ale už jste někdy přemýšleli, jestli byste to mohli zlepšit přidáním oblečení pro jednoho z operátorů, který je vyroben pouze z pizzy? Ano, můžete a ano, ano. Geniové v Ubisoft vzali představit šílenou novou kůži pro jednu z postav hry a soupeře Fortnite Pokud jde o to, jak divoký je vzhled. Určitě to přidá nový, bizarní prvek k akci, to je jisté.

je obvykle velmi vážná hra s trochou „skvělých“ postav a návrhů hozených pro dobrou míru. Ale zavedení pizzy mozzie kůže rozhodně jde na míli navíc. Jak byste mohli dostat ruce na tuto neuvěřitelně divnou novou pokožku? Máme záda, tak se jen posaďte a relaxujte, Duhový šest obléhání Hráči. Zde je návod, jak můžete hrát hru s vlastní pizzza mozzie kůže, pokud se tak rozhodnete.

Pizzeset

Mozzie je obvykle obránce, jehož skutečné jméno je Max Goose. Původně byl součástí australské akademie obranných sil před vstupem do Combat & Security. Později v životě byl vybrán, aby se připojil k pluku Special Air Service Regiment (SASR). Má problém s mluvením zpět, takže je to drsný typ charakteru, který pravděpodobně má smysl mít speciální oblečení typu pizzy.

než a Duhový šest obléhání . Jen se ujistěte, že jste to nabili, zatímco je stále k dispozici zdarma, zatímco to stále je, takže vám nechybí. Kdo se nemiluje bavit s pizzou? Odpověď na to není nikdo. Duhový šest obléhání je k dispozici nyní na různých platformách.