Jak zkrotit dinosaury v archu: Survial se vyvinul – dododex nápověda, jak zkrotit dinosaury v arch – Scalacube

Jak zkrotit dinosaury v archu

Nejprve musíte najít dinosaura a učinit jej nehybně, než jej můžete začít vyrazit. . Vyvarujte se zasažení dinosaura do hlavy nebo krku, protože by to mohlo vést spíše ke smrti než jen bezvědomí.

Jak zkrotit dinosaury v archu: přeživší se vyvinul

. Některá stvoření musí být nejprve vyřazena (knock-out zkrocení), zatímco jiní mohou být krmeni, zatímco jsou vědomí (pasivní zkrocení).

Průvodce přežití Ark Survival - jak zkrotit Dinos

.com, nebo dododex na Android nebo iOS.

1.

Shromáždit požadované zdroje:

  1. . Zkontrolujte dododex a zjistěte, jaké jídlo použít. Můžete zvážit přinést několik navíc jen pro případ.
  2. Uklidňující zbraň a munice (pro knock -out Tames), jako jsou tranq šípy, transkové šipky, prak atd.
  3. Narkotika (pro knock -out Tames), jako jsou narcoberries nebo narkotika, v případě potřeby. .

2. Určete metodu zkrocení

Stvoření musí být obecně zkrocena pomocí jedné ze tří metod:

  1. Knock out zkrocení (seznam tvorů) (nejběžnější) .
  2. Pasivní zkrocení (seznam tvorů) – chůze k stvoření a krmení ho, zatímco je vědomé.
  3. jiný .

3. Zvažte zachycení stvoření nebo ho přivést do svého zkrocení pera.

Někteří hráči dávají přednost používání „zkrocení pera“ – struktura vyrobená k zachycení dino, takže jej můžete zkrátit nebo zkrotit z pera. To může být užitečné usnadnit uklidnění dino a zajistit, aby se vy nebo dino během procesu zkrocení nezaútočili. V PVP může poskytnout určitou obranu před nepřáteli.

Můžete také použít přirozené prostředí – jako jsou útesy nebo environmentální struktury – k „zachycení“ dino při uklidnění.

4. Uklidnili stvoření (pouze pro knock-out Tames)

Další je nejobtížnější část. Budete chtít stvoření uklidnit. To může být obtížné v závislosti na tom, jak agresivní a silné je stvoření, jak rychlé je a jak velkou torpiditu musíte způsobit, než vyrazí.

Přistupte k stvoření a pokořte ho svou zbraní, dokud nevyrazí. Jakmile zasáhnete stvoření, buď na vás zaútočí, nebo uprch. Být připraven!

Výběr nejlepší zbraně

Obecně byste chtěli použít svou nejsilnější možnou zbraň. Silnější zbraně nejenže vyžadují méně zásahů, ale obvykle způsobí menší poškození, což snižuje šanci na smrt. Dododex vám ukáže seznam zbraní a které zbraně jsou nejúčinnější při vyřazení stvoření.

Tip pro hráče: V tomto okamžiku se může více veteránů rozhodnout zkontrolovat základní statistiky stvoření, aby se zajistilo, že stojí za to zkrotit. .

5. Krmit to jídlo

Pro zkrocení knock-out: Nyní, když je vaše stvoření vyřazeno, můžete jej začít krmit. Jednoduše otevřít svůj inventář a Převést všechny požadované zdroje do inventáře Dino. . . Ujistěte se, že to má dost; Pokud dosáhne bodu, kdy jí veškeré jídlo ve svém inventáři a stále potřebuje více, začne se zkrotit měřič. Dododex vám řekne, jak dlouho bude trvat každé sousto, a požadovaný celkový čas.

Pro pasivní zkrocení: Vložte preferované jídlo stvoření do posledního slotu svého hotbaru a přistupujte k stvoření. Pomocí tlačítka Akce můžete krmit dino. . Dododex vám řekne, jak dlouho bude trvat každé sousto – včetně prvního delšího intervalu – a celkový potřebný čas.

Ujistěte se, že váš dino není napaden: .

Spropitné: Chcete -li zabránit jakékoli náhodné ztrátě zdrojů, můžete zvážit hladovění zkrocení stvoření.

6. Udržujte to pokořené, aby se nevzbudilo, když jej krmíte (pouze zkrocení knock-out)

I když je to zkrocení, musíte se ujistit. Sledujte měřič torporu a ujistěte se, že nedosáhne 0. Zkontrolujte, zda je zapotřebí sekci dododexu narkotiky.

Všimněte si, že narkotika nebudou vyžadována pokaždé, když vás zkrotí, a méně bude použito, pokud 1) vaše stvoření je nižší úroveň 2) Jídlo, které používáte, je rychlejší a 3) vaše stvoření je tvor v rané hře (obvykle).

Pokud se vaše stvoření probudí, zkrocení se resetuje a ztratíte všechny zdroje.

7. Vaše stvoření je zkroceno! Dejte mu jméno!

Vaše stvoření bude zkrotit a získat bonusové úrovně. Pokud si nejste jisti, co to pojmenovat, zkontrolujte sekci „Tipy“ stvoření na Dododexu a přejděte do části „Jméno Ideas“ a najděte kreativní jméno!

Jak zkrotit dinosaury v archu

!

Jak zkrotit dinosaury v archu

Jednou z primárních rysů archy je schopnost domestikovat dinosaury, používat je jako dopravu, nákladní dopravce nebo dokonce bitevní asistenti. Tento článek prozkoumá různé techniky zkrocení dinosaurů dostupných v archu, jako je otisk, zkrocení knock-out a zaměstnávání oblíbených potravin.

Ale nejprve se podívejte na tento úžasný dedikovaný server Ark!

Knock-out zkrocení

Nejoblíbenější technikou zkrocení dinosaurů v archu je zkrocení knock-out. Tato technika zahrnuje vyřazení dinosaura se klidovou zbraní a poté ji zkrocení jídla jako syrové maso, ovoce nebo plodiny. Proces zkrocení pro dinosaury může trvat různé množství času, od hodin po dny, na základě poskytovaného druhu a péče.

. Jakmile je dinosaurus nehybně, vybuchne usazeč do svého těla pomocí klidové zbraně, jako je kuše nebo longneckovou pušku. .

Jakmile je v bezvědomí, vložte potřebné potraviny do inventáře dinosaura, a pak sledujte, jak je spotřebovává. Prozkoumejte dinosaurus, který zkrotíte, než se pokusíte zabít, abyste se dozvěděli o svých oblíbených potravinách, protože různé dinosauři mají různé preference. Sledujte také na stavu torpor dinosaura, protože by se mohlo probudit, kdyby se znovu získala vědomí, než bude zcela zkrocena.

Tame Dinosaurs Archa

V Archu je otistnění další technikou pro zkrocení dinosaurů. Otisník znamená péči o mladého dinosaura tím, že jej ručně krmí a udržuje jej v bezpečí. Domestikovaný dinosaurus v důsledku toho získává větší loajalitu a jeho statistiky se zlepšují.

Nejprve musíte najít oplodněné vejce a inkubovat jej, než začnete otisknout. Když se vajíčka vylíhne, nakrmte mladého dinosaura správnou výživou buď pomocí krmiva nebo rukou. Baby Dinosaurus bude potřebovat různá jídla, jak stárne, a dokonce by bylo nutné objímat nebo přijmout procházky, aby zůstal spokojený.

V závislosti na druhu dinosauru a množství péče, kterou vyžaduje, může proces otisků trvat několik hodin nebo dokonce dny. .

. Někteří dinosauři dávají přednost speciálně vyráběnému jídlu známému jako granule od jiných potravin, které lze vyrobit pomocí různých látek.

. . Kibble bude konzumovat dinosaurus, což povede k rychlejšímu zvýšení jeho zkrocení baru, než kdybyste používali jiné potraviny.

Položky potravin Ark

FAQ

Existují nějaké speciální techniky, které mohu použít k rychlejšímu vyřazení dinosaura?

. Jednou strategií je střílet spíše na nohy nebo ocas dinosaura než na hlavu nebo krk. To může prodloužit nevědomé období dinosaura a snížit možnost neúmyslného zabití.

Další strategií je používání silné zbraně nebo krotkého zkrocení na vysoké úrovni. K odeslání dinosauru budete potřebovat méně klidních šipek nebo šípů.

?

Opravdu, někteří dinosauři v archě mohou být vyškoleni, aniž by byli zabiti jako první. Gallimimus, Equus a Procoptodon jsou někteří z těchto dinosaurů. Musíte se přiblížit k těmto dinosaurům, zatímco držíte správnou položku potravin, abyste je zkrotili. Jak se blížíte, dinosauři se živí z vaší ruky.

Mohu chovat zkroucené dinosaury, abych vytvořil lepší potomstvo?

V ARK: Přežití se vyvinulo, je možné chovat zkrocené dinosaury. Hráči mohou posílit své potomstvo tím, že je chovají, aby smíchali největší vlastnosti a statistiky od svých zkrocených dinosaurů. Aby se však dinosauři mohli reprodukovat, potřebují muže a ženu, období mezi pářením a inkubací pro oplodněná vejce. Mutace vychované chovem mohou také zlepšit statistiky potomstva.

Mohu otisknout na dinosauru, který již byl zkrocený knock-out?

Ne, mohou být potištěny pouze dinosaury, které má hráč, že má ručně krmený a chovaný. Dinosaurus nelze potisknout, jakmile byl zkrocený knockout.

Existují nějaké dinosauři, kteří vyžadují jedinečnou metodu zkrocení?

Jo, v archu jsou někteří dinosauři, kteří potřebují speciální tréninkové techniky. . Než se pokusíte zkrotit dinosaura, je zásadní naučit se přesné podmínky.

Mohu použít pasivní zkrocení k zkrocení některých dinosaurů?

Je pravda, že někteří dinosauři v archu mohou být pasivně zkrocení: bylo velmi obtížné přežít. Když je dinosaurus pasivně zkroten, je krmen, zatímco je stále vzhůru a lze jej provést přiblížením se při držení správného jídla. Protože pasivní zkrocení nezahrnuje vyřazení dinosaura, je to obecně bezpečnější než zkrocení knock-out. Může to však trvat déle a vyžaduje více jídla.

Jak mohu chránit své zkrocené dinosaury před ostatními hráči nebo tvory?

Můžete konstruovat věci jako zdi nebo bran kolem domestikovaných klecí dinosaurů, abyste udrželi ostatní hráče nebo monstra pryč. Věž a další obranné konstrukce lze také postavit, aby pomohly při odpuzování vetřelců. Udržování blahobytu a výživy zkrocených dinosaurů je zásadní, protože zajišťuje jejich zvýšenou životnost a schopnosti sebeobrany.

Poslední myšlenky

Mohlo by to být obtížné, ale odměňující zkrotit dinosaury v archu: přežití se vyvinulo. Společník dinosaura hráče lze použít pro různé úkoly související s hrami pomocí knock-out-otisků nebo oblíbených potravin, aby s nimi vytvořili úzké vztahy.

Je však důležité mít na paměti, že někteří dinosauři vyžadují různé techniky zkrocení a potraviny, takže si ujistěte své domácí úkoly a odpovídajícím způsobem plánujte plány. Budete jezdit na své nové hoře dinosaura v žádném okamžiku s nějakou vytrvalostí, plánováním a štěstí.

Jak zkrotit dinosaury v archu: přežití se vyvinulo

Jak zkrotit dinosaury v archu: přežití se vyvinulo

? Naučte se, jak zkrotit dinosaury v našem průvodci po archu: přežití se vyvinulo.

9. srpna 2017 16:15

Dinosauři slouží mnoha účelům v archu: přežití se vyvinulo. . Tato příručka vás instruuje na jemnějších bodech, jak zkrotit dinosaurus v archu: přežití se vyvinulo.

Dinonos nejsou typem zvířete, které chodí nahoru, olizujte ruku a počkejte, až hodíte hůl. Chcete -li je zkrotit, budete muset jít připravit zaokrouhlováním zásob, jmenovitě jídlo. Nejen žádné jídlo to udělá. Masožravci touží po masu, takže budete chtít zásobit syrové a vařené odrůdy ryb a jiných masa. Jerky a hlavní maso také dobře fungují. Na druhou stranu býložravci dávají přednost nosh na pokročilých plodinách, bobulích a mnoha dalších rostlinách, ovoci a zelenině.

Dále budete potřebovat nějaké zbraně. Nejmocnější dinonos, který kdy chodil po Zemi. Budete je muset přivést na patu útokem na ně, dokud neztratí vědomí. . Poslední věc, kterou chcete, je rozrušený dinosaurus. Nezapomeňte však, že dinosauři stále zbývají po omdlení. Pokud budete nadále útočit, zabijete to. Zkuste krmit dinosaury narkotika nebo narcoberries, aby je po jejich vyřazení udržovali pasivní po délku.

. Stejně jako dinosauři mají různé preference potravin, stvoření visí na různých místech na ostrově. Když přijde čas zkrotit váš první dinosaurus, nebuďte vybíraví. Zacházejte s tím jako o zkušenosti s učením, takže víte, jak se zacházet s tím, až jste připraveni zkrotit větší kořist, jako je T-Rex.

. Začne jíst a postupem času se dinosaurus stane natolik zkrotit, abyste mohli jezdit. . Navíc jen proto, že jste zkrotili dino, neznamená, že je to nezranitelné. Ostatní stvoření na ni mohou stále zaútočit. Pečlivě monitorujte své zdraví a zacházejte s ním okamžitě, když se zraní.

Nyní, když víte, jak zkrotit dinosaury v Arch: přežití se vyvinul, přečtěte si náš průvodce, jak hrát jednoho hráče, abyste mohli experimentovat s zkrocení dinosu v soukromí své vlastní herní instance.

David L. Craddock píše seznamy fikce, literatury faktu a potravin. Je autorem The Stay Assest a poslouchejte sérii a Gairden Chronicles Série fantasy románů pro mladé dospělé. Mimo psaní se rád hraje hry Mario, Zelda a Dark Souls, a bude rád diskutovat o nesčetných důvodech, proč je Dark Souls 2 nejlepší v seriálu. Sledujte ho online na Davidlcraddocku.com a @daviDlcraddock.