Jak zničit Pensieve Guardian S Orb v Bradavickém dědictví, jak porazit Pensieve Guardian a zničit Orb Pensieve Guardian S v Bradavicích – Dot eSports

Jak porazit Pensieve Guardian a zničit koule Pensieve Guardian v Bradavickém dědictví

Posláním společnosti WEPC je být nejdůvěryhodnějším webem v technice. Náš redakční obsah je 100% nezávislý a každý produkt, který zkontrolujeme, jsme prostřednictvím přísného procesu testování řekli, než vám řekneme, co si myslíme, co si myslíme. Nebudeme doporučit nic, co bychom sami nepoužili. Přečtěte si více

Jak zničit Orb Pensieve Guardian v Bradavickém dědictví

Jak zničit Orb Pensieve Guardian v Bradavickém dědictví

Bradavice Legacy nabízí svým hráčům několik vzrušujících, ale náročných bojů šéfů po celou dobu. Mezi těmito bojů, který nejvíce vyniká. Zejména jeden útok, díky kterému je Pensieve Guardian smrtícího soupeře, je nabitý projektil Orb, který vás zasáhne za tunu poškození.

Naštěstí, pokud víte, jak na to, můžete zničit tuto kouli, jakmile je účtována, okamžitě zrušit útok. To je přesně to, co v této příručce vysvětlíme!

Jak zničit Orb Pensieve Guardian v Bradavickém dědictví

Stejně smrtí jako útok koule Pensieve Guardian je, lze jej snadno čelit. Orb můžete destinovat, protože je nabitý obsazením kouzla, které má stejnou barvu jako koule. Pensieve Guardian se nabije buď žluté nebo fialové barevné koule. Proto potřebujete alespoň jednu žlutou a jedno fialové kouzlo během boje.

Doporučujeme vybavit následující kouzla pro efektivní zničení koule:

Pensieve Guardian Orb Doporučené kouzlo pultu
Žlutá koule Levioso
Fialová koule Accio

Než budete moci vrhnout kouzlo a zničit kouzlo, když je nabitá, je 2sekundové okno. Proto máte dostatek času na zaregistrování barvy koule v mozku a podle toho vrhá kouzlo.

Pamatujte, že zničení koule není jediný způsob, jak se jí vyhnout. V případě, že Pensieve Guardian začne nabíjet koule, zatímco vaše příslušné kouzlo pultu je na cooldownu, můžete se vyhnout zásahu s správně načasovaným dodgeem také.

Projektil Orb však cestuje velmi rychle, takže okno Dodge pro tento útok je docela krátké. Musíte být perfektní, abyste zabránili poškození; Proto doporučujeme načasování vašeho dodge správně, když je spuštěn projektil Orb.

Bradavice Legacy Pensieve Guardian Ranrok

Jak porazit Pensieve Guardian v dědictví Bradavic

Jakmile víte, jak zničit koule, většina boje šéfa Pensieve Guardian se stává docela přímočarým. Většina jeho pohybů je dobře osvědčená, což vám usnadňuje vyhýbání se, blokování nebo odrazení. Existují však i další útoky, na které musíte dávat pozor. Zde je několik tipů, které vám pomohou porazit tohoto hrozivého šéfa.

  • Společný útok, který na vás hodí, je odblokovatelná rázová vlna. Může to být zničující, pokud se nehýbe ve správný čas. Mít upgradovanou dovednost Dodge by zde pomohlo tuně.
  • Udržujte kartu na indikátorech útoku ve vašem modelu znaku. Žlutý indikátor znamená, že útok může být odkloněn protego. Zatímco červená indikátor představuje odblokovatelný útok.
  • Vrhajte starověké kouzlo na šéfa, kdykoli je to možné. Nejen to způsobí velké množství škod, ale také ho omráčí na pár sekund.
  • Když vidíte auru podobnou bílé mlze kolem šéfa, přesuňte se od jejího dosahu, když exploduje, a odebíráte přes polovinu vašeho HP.
  • Použijte pilíře v aréně Boss Arena, abyste se vyhnuli zásahu z jeho útoků, zatímco rychle vrhají kouzla, aby se dostali do jeho zdravotního baru.

Ničí obtěžování koule Pensieve Guardian?

Ačkoli Pensieve Guardian se bude zdát jako mocný nepřítel, když se s ním poprvé setkáte, to neznamená, že to musí být obtížné. Zničení koule je samozřejmě klíčem k vítězství v této bitvě – proto jsme vám ukázali, jak to udělat. Jakmile rychle pracujete prostřednictvím našeho výše uvedeného strategického průvodce, dostanete se do rytmu porážky Pensieve Guardian v Bradavickém dědictví.

Jak jsme řekli, poté, co jste se dozvěděli, jak zničená koule, je boj o něco snazší navigovat. Je to telegrafní útoky, které by neměly být velkým problémem, pak jen připadá na vás, abyste vrhli nejlepší kouzla pro poškození a vhodná defenzivní kouzla, aby čelila jakémukoli útoku.

Jak porazit Pensieve Guardian v Bradavickém dědictví: poslední slovo

To je pro našeho průvodce, jak zničit koule a porazit Pensieve Guardian v Bradavickém dědictví. Určitě doufáme, že tato taktika způsobí, že pro vás bude procházka v parku bojovat s Pensieve Guardian. Pro více příruček Bradavistů se podívejte na naši stránku! Budeme se snažit aktualizovat všechny průvodce v budoucnu, pokud bude k dispozici více informací. Zvláště pokud je na cestě nějaký DLC.

WEPC je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Posláním společnosti WEPC je být nejdůvěryhodnějším webem v technice. Náš redakční obsah je 100% nezávislý a každý produkt, který zkontrolujeme, jsme prostřednictvím přísného procesu testování řekli, než vám řekneme, co si myslíme, co si myslíme. Nebudeme doporučit nic, co bychom sami nepoužili. Přečtěte si více

Jak porazit Pensieve Guardian a zničit koule Pensieve Guardian v Bradavickém dědictví

Hlavní příběh v Bradavice Legacy se zaměřuje na záhadnou a silnou starověkou magii, kterou mají hráči. Tato jedinečná magie pravidelně povede hráče do složitých míst, kde musí čelit silným nepřátelům jako Pensieve Guardian během Percival Rackhamova soudu, a dokonce má příležitost dokončit jedinečný dueling.

Když hráči procházejí hlavní děj hry, budou čelit první hlavní bitvě šéfů během soudu, který jim dává Percival Rackham. Počáteční části tohoto úkolu budou zahrnovat vyšetřování přítomnosti goblinu v této oblasti a procházení záhadnou starodávnou magickou oblastí, než se hráči nakonec stanou tváří v tvář šéfovi Pensieve Guardian.

Tento nepřítel je masivní, silný a první extrémně tvrdá bitva šéfa v Bradavice Legacy. Pokud se snažíte tento nepřítel sundat, existuje několik klíčových strategií, které je třeba mít na paměti a způsob, jak snížit nesmírnou obtížnost boje zničením jedinečné Orb Pensieve Guardian.

Jak porazit Pensieve Guardian Bradavice Legacy

Načasování a trpělivost jsou v této bitvě všechno. Chcete -li tento nepřítel úspěšně poradit, budete ho chtít co nejčastěji zasáhnout svým základním útokem a vyhýbat se pokaždé, když budete vyzváni k tomu, abyste tak učinili.

Pensieve Guardian je nesmírně silný, takže vám chybí, že vás bude stát značné množství zdraví. V případě potřeby se nebojte pít liktry.

Když si váš starověký magický měřič vybudoval natolik, aby jej využil, vždy to udělejte. Toto je nejmocnější a nejdůležitější způsob, jak zajistit váš úspěch během této bitvy, protože zasažení Pensieve Guardian starověkou magií to dočasně omráčí. To vám dává momentální úlevu k uzdravení nebo šanci udeřit na šéfa s celým arzenálem magických schopností. Nezapomeňte si dát určitou vzdálenost od Pensieve Guardian, když se začne zotavovat z omráčení.

Může být také docela prospěšné zničit mocnou kouli strážce Pensieve Guardian, aby byl boj usnadnit. I když by to mohlo znít složitější, je to vlastně docela snadné, jakmile si uvědomíte, co máte dělat.

Jak zničit Pensieve Guardian’s Orb Bradavice Legacy

Zničení koule Pensieve Guardian není požadavkem na porážku tohoto šéfa, ale je to volitelný dueling. Jak hrozivý a silný, jak se objeví tento nepřítel, je zničení její koule ve skutečnosti docela jednoduché.

Aby se rozbila koule Pensieve Guardian, musí být všichni hráči zasaženi kouzlem odpovídající barvy. To funguje stejně jako systém protego štít v boji – ale pokud jste stále zmatení, zde je rozpis, která kouzla můžete využít v závislosti na barvě koule.

Jak zničit každou barvu Pensieve Guardian Orb:

  • Žlutá Orb: Hráči mohou využívat jakékoli žluté kontrolní kouzlo, které zahrnuje hybnost zatčení, Glacius, Levioso a transformaci.
  • Red Orb: Hráči mohou vrhat jakékoli červené kouzlo poškození, které zahrnuje Difindo, Incendio, Confringo, Bombarda a Expelliarmus.
  • Purple Orb: Hráči mohou využívat jakékoli kouzlo Purple Force, které zahrnuje Accio, DePulso, Descendo a Flipendo.

Co se stane, když zničíte koule Pensieve Guardian?

Orb Pensieve Guardian je nesmírně silný útok, a proto hráči mohou chtít zvážit jeho porušení během této bitvy. Úspěšné zničení koule Pensieve Guardian to omráčí dočasnost.

Protože rozbití koule bude vyžadovat jeden ze tří různých typů barev kouzla, je dobré zajistit, aby jeden z každého typu kouzla byl připraven jít, jakmile to potřebujete. To je důvod, proč je obecně dobré soustředit se především na obsazení základního magického obsazení, uhýbání a využití vaší starověké magie, dokud se Pensieve Guardian nerozhodne nabít svou kouli.

Spisovatel štábu v Dot Esports se primárně týká Minecraft, Genshin Impact, MC Championship (MCC), Disney Dreamlight Valley, General Gaming a Streamování. Celý svůj život nadšeně psala a hraje a nyní tráví svůj čas kombinováním dvou. Kacee promovala na San Diego State University v roce 2021 s bakalářským titulem v angličtině a certifikátem v kreativní úpravě a publikování. Poté se v roce 2022 připojila k Dot Esports jako spisovatelka na volné noze před přechodem na spisovatele štábu v roce 2023. Ve svém volném čase si ráda kupuje více knih, než dokáže číst, hraní sama nebo s přáteli, pít příliš mnoho čaje, snaží se držet krok se všemi streamery, které miluje, účastní se koncertů, fangirling nad filmy a televizi, poslech hudbu a trávení času se svou rodinou, přáteli a domácími mazlíčky, kteří jsou nejdůležitějšími částmi jejího světa.