Jaká je maximální úroveň v Diablo 4? Dexerto, pouze 6 000 hráčů se podařilo dosáhnout úrovně úrovně Diablo 4 S | VG247

Pouze 6 000 hráčů se podařilo dosáhnout úrovně Diablo 4 s

Zjistíme, zda Blizzard provede nějaké změny v křivce vyrovnávání, když první sezóna bude žít někdy v polovině července.

Jaká je maximální úroveň v Diablo 4?

Screenshot znaků Diablo 4

Vánice

Zajímá vás o maximální úrovni je v Diablo 4? Hráči žvýkají hru, ale mnoho z nich ještě ještě zasáhlo úroveň limitu.

Vaše celkové jednání s poškozením může být masivně vylepšeno, jakmile narazíte na maximální úroveň v Diablo 4, což vám umožní vytvořit nejlepší sestavy ve hře. Pro každého, kdo se snaží převzít nejtěžší dungeony a tvrdí, že legendární kořist, budete chtít maximalizovat úroveň své postavy.

Článek pokračuje po reklamě

Koneckonců, některé z nejlepších zvýšení statistiky a dovedností jsou také uzamčeny za vyšší úrovní v Diablo 4, což je o to větší důvod k dosažení milníku na maximální úrovni. Tady je tedy vše, co potřebujete vědět o tom, jak dosáhnout maximální úrovně v Diablo 4.

Článek pokračuje po reklamě

Jaká je maximální úroveň v Diablo 4?

Screenshot Diablo 4 Gameplay

Buďte připraveni brousit v Diablo 4.

Během rozhovoru s GameSpot, Blizzard nastínil, že maximální úroveň hladiny v Diablo 4 je 100. To znamená, že dobrodruzi budou muset být připraveni dát do hodin, když vyrovnávají své různé třídy. Získání na úrovni 100 je dosaženo prostřednictvím bodů Paragon, které se používají k nákupu zvýšení statistik z rady Paragon.

Článek pokračuje po reklamě

Každá třída Diablo 4 odemkne Paragonskou desku na úrovni 50, což je úroveň dobrodruhů, která bude zhruba, když dokončí hlavní kampaň. Paragonská deska nabízí obrovské množství přizpůsobitelných možností, s mnoha různými dráhami větvení.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Tento gigantický strom dovedností v podstatě umožňuje hráčům vytvářet jedinečné postavy, které jsou přizpůsobeny různým herním stylům. Samozřejmě, získání úrovně 100 v Diablo 4 bude pravděpodobně chvíli trvat, zejména pokud plánujete hrát více postav.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte, to je vše, co potřebujete vědět o maximální úrovni čepice v Diablo 4. Mezitím se ujistěte, že se podívejte na více našeho obsahu Diablo níže:

Pouze 6 000 hráčů se podařilo dosáhnout omezení úrovně Diablo 4

Diablo 4 byl velmi populární, ale pouze malá část hráčů byla dosud schopna dosáhnout úrovně 100 ve hře.

Novinky od Sherif Saed přispěvatele
Publikováno 13. června 2023

Maximální úroveň v Diablo 4 je 100. Pokud hrajete hru normálně, se směsí příběhů a vedlejších misí, pravděpodobně dokončíte hlavní kampaň kolem 40-45, což znamená, že vaše postava má více než tolik úrovní k dosažení.

Kolik lidí to tedy vlastně zvládlo až na úroveň 100? Podle Blizzarda zatím pouze 6 263.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Dosažení úrovně 100 je hlavním milníkem z mnoha důvodů. Za prvé, vyrovnávání se značně zpomaluje poté, co dosáhnete úrovně 50. Na půli cesty je, když odemknete desku Paragon, což v podstatě znamená, že strávíte zbytek vaší cesty vystavované a rafinaci, stejně jako odemknutí by již již ukončilo odemknutí již ukončení.

Přesto se 6 263 zdá být pro Blizzardovu nejrychleji prodávající hru, která (pravděpodobně) prodala miliony. Mnohem méně lidí dosáhlo úrovně 100 v režimu Hardcore, režim Perma-Death hry: 163 hráčů. Proto byl závod na dosažení úrovně 100 v hardcore velký okamžik.

Hra byla samozřejmě k dispozici až 1. června (pokud jste zaplatili za dražší vydání) a 6. června pro širokou veřejnost. Bez ohledu na to, kolik metod výkonu energie sledujete, prostě není dost času na hráče s prací/rodinou a dalšími závazky.

Odložením závazků v reálném světě došlo k rostoucímu sentimentu, že Diablo 4 jednoduše dostane příliš grindy po úrovni 50. Existuje také obava, že při spuštění ročních období by mohlo trvat příliš dlouho, než dosáhnou vyšší úrovně, aby cesta byla vzrušující.

Zjistíme, zda Blizzard provede nějaké změny v křivce vyrovnávání, když první sezóna bude žít někdy v polovině července.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Activision Blizzard následovat
 • Zobrazení ptáků / izometrické sledujte
 • Následujte Blizzard Entertainment
 • Blockbuster následovat
 • Diablo následovat
 • Diablo IV následujte
 • Fantasy následovat
 • Hack & Slash následovat
 • Sledujte multiplayerové družstvo
 • Otevřený svět následuje
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat
 • Sledovaný hráč následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 14

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Sherif je VG247 Go-to Shooter and Souls-LIKESS. Ať už se jedná o zprávy, recenze nebo op-eds-Sherif vám vždy dychtí povídat o videohrách. Sherif sídlí v Egyptě, což je skutečnost, že pracuje usilovně na změnu, i když jen na další příležitosti k túře.

Co je limit Maximální úrovně Diablo 4?

Lovci démonů, zjistěte maximální úroveň Diablo 4 a vše o procesu vyrovnávání, včetně toho, kolik bodů dovedností můžete vydělat, abyste byli připraveni čelit pekle.

Diablo 4 Max Level: Angel z příběhu Diablo 4, zářící křídla natažená, obklopená démony

Publikováno: 15. června 2023

Zatímco tikáte úkoly a snižujete hordy nepřátel, zjistíte, že se často vyrovnáváte, ale co je to Diablo 4 Max Level? Toto je velmi důležitá otázka, protože maximální úroveň diktuje, kolik bodů dovedností můžete získat, a proto, jak rozsáhlé mohou být vaše sestavy. Naštěstí pro vás, máme všechny informace, které potřebujete vědět o úrovni stropu v Diablo 4.

S plnou svobodou maximální úrovně Diablo 4 ve srovnání s beta beta lze nyní brát ještě dále. Pokud se snažíte žonglovat se všemi kousky puzzle, pak jsme vás dostali bez ohledu na vaši třídu. Podívejte se na nejlepší sestavení Diablo 4 pro každou třídu, takže jste připraveni k akci. S tím však přichází docela investice do vaší vybrané třídy, proto se podívejte na náš seznam stupňů Diablo 4, abyste pro vás vybrali správnou volbu.

Co je limit Maximální úrovně Diablo 4?

Maximální úroveň v Diablo 4 je úroveň 100, s 50 standardními úrovněmi a 50 paragonových úrovní, a to vám bude trvat přibližně 80 až 100 hodin, než dosáhnete maximální úrovně.

Vaše úroveň je založena na postavě, takže pokud chcete vytvořit druhou postavu, budete muset vydělat XP, abyste znovu dosáhli úrovně 100 na této postavě. Proces vyrovnávání bude pokračovat po kampani, zahrnující mnoho aktivit Diablo 4 Endgame Activity.

To by mohlo trvat nějakou dobu, než se hráči již strávili nespočet hodin vyrovnáváním až 25 během otevřeného období beta beta. S tím bylo řečeno, můžete se rychleji vyrovnat hraním na vyšších světových úrovních Diablo 4. Například World Tier 2 – veterán, granty zvýšily XP nad Světovou úrovní 1 – dobrodruh, aby kompenzoval zvýšené potíže. Jakmile budete na Světové úrovni 3 a více, získáte také Diablo 4 jedinečné položky, takže stojí za to pro přidanou výzvu.

Taková vysoká maximální úroveň však dává spoustu prostoru pro přizpůsobení sestavení, protože pro chytání bude spousta bodů dovedností.

Kolik bodů dovedností můžete získat v Diablo 4?

V Diablo 4 si můžete vydělat maximálně 63 dovedností, s 48 z vyrovnávání až 50 a bonus 15 k dispozici z renomovaných výzev v regionu.

Zatímco maximální úroveň je 100, přestanete získávat body dovedností vyrovnáváním na úrovni 50, protože to je, když je odemčena deska Diablo 4 Paragon Deska a místo toho začnete vydělávat Paragon Points.

Thumbnail YouTube

Zbývající bonusové 15 dovednostních bodů se získává dokončením výzev v regionu, takže to určitě stojí za to, pokud chcete maximalizovat potenciál vaší postavy v Diablo 4. Stojí za zmínku, že tyto bonusové body dovedností jsou široké, takže další postavy také obdrží tyto body dovedností, jakmile porazíte výzvy v regionu.

A to je maximální úroveň Diablo 4, spolu s tím, kolik bodů dovedností můžete vydělat. Podívejte se na stromy dovedností Diablo 4 pro každou třídu, abyste vám pomohli rozhodnout se, na co utratit ty drahé body.

Více z načtení

Rory Norrisová, když nehraje Honkai Star Rail, Destiny nebo jakýkoli jiný looter-shooter, o nich píše Rory. Ve skutečnosti, když hrál Bungie’s Looter-Shooter od začátku, je to jedna z jeho nejhranějších her všech dob, s tisícemi hodin potopeným do jeho bohatého vesmíru. Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. Od té doby napsal stovky průvodců pokrývajících vše od svých starých oblíbených po nové tituly, jako jsou FC 24 a Assassin’s Creed Mirage. Existuje také vysoká šance, že využívá svůj titul v historii k vytvoření divokého spojení se skutečnou historií ve hrách, které milujeme na PS5, Xbox a Nintendo Switch. Je fascinován spojením mezi studenou válkou a vývojem prvních „skutečných“ videoher a způsobem, jakým naše zkušenosti utvářejí herní průmysl a jak s ním interagujeme. V současné době ztratil prozkoumání vesmíru ve Starfieldu a činil tvrdá rozhodnutí v Baldurově bráně 3, zatímco čekal na Call of Duty MW3 airdrop do našich rukou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.