Jaká třída hraje první v Ghost Recon Breakpoint | ShackNews, Ghost Recon Breakpoint Class: Jak změnit třídy Breakpoint na bivouacs | PC hráč

To jsou třídy duchů recon recon a jak je změnit

Technika: Léčení Dron – Heals and Revives Friendly Team Mates
Položka:
Medkit-ručně rozmístitelné zařízení: Zdraví zranění a získejte další zdraví
Proficience:
První pomoc (rychlejší oživení), Pallbearer (přenášejí těla rychlejší), Phoenix (může sebereviva)
Výplňový výplň techniky:
Zabíjení a poškození způsobilo drony, oživte spoluhráče, zabíjejí spoluhráči

Jaká třída hraje nejprve v bodě Ghost Recon

Jaká třída hraje nejprve v bodě Ghost Recon

Výběr, která třída hraje jako první v bohu reconcového bodu Ghost Recon může být obtížné rozhodnutí. Pomůžeme vám rozhodnout se s tímto praktickým průvodcem.

30. září 2019 17:00

Jedním z prvních velkých rozhodnutí, která budete muset učinit v duchu Recon Breakpoint, je, s jakou třídou začnete. Díky čtyřem odlišným možnostem, z nichž všechny mají fantastická výhoda, může být toto rozhodnutí trochu obtížné učinit. Proto jsme sestavili tohoto praktického průvodce, který půjde do hloubky do každé třídy a diskutuje o tom, co každý z nich zaškrtne, a také mluvit o tom, která třída nejlépe vyhovuje vašemu stylu Play Style.

Jaká třída hraje nejprve v bodě Ghost Recon

Pokud jde o rozhodnutí, na které třídě hraje jako první, je to všechno o určení, co se nejlépe hodí jako hráče jako hráče. V bodě Ghost Recon Break Point budou hráči chtít využívat své silné stránky za všech okolností, což znamená, že určení, která třída vám nejlépe vyhovuje. V Breakpoint jsou čtyři dostupné třídy a skládají se z polního lékaře, útoku, pantheru a konečně z ostrostřelců.

Bohužel nemůžete hrát se spoluhráči AI v Breakpoint, takže mít nejlepší třídu je relevantní pro vaše dlouhodobé přežití.

Field Medic – Healing Drone

Ghost Recon Breakpoint - Field Medic Class

Jako první dostupná třída je Field Medic ideální pro ty, kteří si užívají podporu pro jejich skupinu. To je také skvělá třída pro ty, kteří plánují hrát přes herní sólo, protože schopnost vyhodit MedKit, když je vaše technika třídy vyplněna, může být výjimečně užitečným nástrojem. Technika polního lékaře také také uzdravovala třída dronů. Tato třída se specializuje na následující výhody:

 • První pomoc – oživit spojence rychlejší.
 • Pallbearer – nosit těla mnohem rychleji než obvykle.
 • Phoenix-může se samorevitovat, když sestoupí.

Schopnost lékaře v terénu je bezpodmínečná dovednost dostupná v kterékoli z ostatních tříd a to je to, co tuto třídu skutečně odlišuje od ostatních. Pokud plánujete hrát přes agresivně a sólo pro přestávku Ghost Recon, pak je polní lékař jednou z nejlepších dostupných možností, které máte k dispozici. V opačném případě z nich je zdravotnická schopnost dokonalou třídou podpory/útoku, což vám umožní snadno se pohybovat mezi podporou vašich přátel a svržením nepřátel.

Assault – True Grit

Ghost Recon Breakpoint - Assault Class

Jako nejzákladnější z jakékoli třídy dostupné v bodu zlomu se třída Assault specializuje na to, že je co nejvíce zasažená a zároveň snižuje celkový zpětný ráz hráče a posílí jejich odolnost proti poškození díky skutečné technice třídy třídy Grit. Díky tomu je Assault třída pro první linie invazí nepřátelských pevností a položka třídy Grenade Grenade je pro výjimečně nebezpečný nástroj proti nepřátelům, kteří se potlačovali v obranných pozicích. Výhody odborné způsobilosti Assault Class zahrnují:

 • Odolnost – extra zdraví.
 • Znalost útoku – bonusy s útočnými puškami a brokovnicemi.

Třída útoku je Jack-of-All-Trades a tato třída se opravdu hodí k každému, kdo se snaží projít skrz bod přestávky Ghost Recon. Položka plynového granátu je ideální pro vytlačení nepřátel ven do otevřenosti a vylepšené bonusy s útočnými puškami i brokovnice.

Budete se chtít ujistit, že máte velkou útočnou pušku, pokud plánujete provozovat třídu Assault. Naučte se co nejdříve získat plán AK47.

Panther – Cloak & Run

Ghost Recon Breakpoint - třída Panther

Třetí dostupná třída je pro ty, kteří si užívají plížení a snižování svých nepřátel v tichu. Položka třídy maskovací spreje umožňuje uživateli nedetekovatelný nepřátelskými drony, což je účinně činí neviditelnými pro jakoukoli nedalekou nepřátelskou technologii. Technika Cloak a Run Class také usnadňuje zmizení z nepřátelských památek, když se stanete na dobře skryté hlídce. Třída Panther se specializuje na následující výhody:

 • Ve stínu – bonus k atributům tajnosti.
 • Rychlé kroky – rychlejší rychlost pohybu.
 • Tichá smrt – potlačovatelé na pistolích a samopalcích nesnižují poškození.

Třída Panther je pro kohokoli, kdo si užívá vytažení nepřátelských táborů a poté se najednou prochází základnou. Ať už se chystáte na zabití hlavy nebo zabití melee, Panther je králem pohybu kolem, aniž by byl viděn, slyšel nebo dokonce přemýšlel o.

Sharpshooter – Armor Buster

Ghost Recon Breakpoint - Třída ostrostřelců

Pokud jde o svržení těžce obrněných nepřátel nebo jen sběr nepřátel z dálky, je ostrostřelce perfektní třídou pro tuto práci. Sharpshooter je vybaven třídními znalostmi, které se zaměřují na zastavení dlouhého dosahu. Spouštěč senzoru vám umožňuje snadno detekovat nepřátele, aniž byste je museli označit jeden po druhém, a poskytnout této třídě všechny nástroje, které musí být perfektním overwatchem pro jakoukoli infiltrační zónu. Tato třída obsahuje následující výhody odborné způsobilosti:

 • Hluboké plíce – umožňuje delší kontrolu dechu při zaměření.
 • Znalost dlouhého doletu – uděluje bonusy s odstřelovacími puškami a DMRS.

Schopnosti dlouhého dosahu ostrostřelce v kombinaci s technikou třídy Armor Buster přispívají k hurikánu velikosti a udělují hráčům veškerou sílu, kterou potřebují k tomu, aby si vzali jakéhokoli nepřítele, aniž by se k nim přiblížili.

Ujistěte se, že víte, jak získat plán TAC50, pokud plánujete hrát jako ostrostřel.

Jak vyplnit měřidlo techniky třídy

Pokud se chystáte co nejlépe z každé třídy, budete se chtít naučit, jak nejlépe využít každou techniku ​​třídy. Stejně jako většina „supers“ ve videohrách i techniky třídy v bodě Recon Recon vyžadují, abyste vyplnili měřič, který vám umožní spustit techniku. Každá třída se spoléhá na jinou sadu výplně techniky, které nastíníme níže.

Polní mediční technika rozchodní výplně

Hráči využívající třídu Field Medic se budou chtít soustředit na poškození a zabíjení dronů. Budou také dostávat další body za oživení spoluhráčů a také body za všechny zabití, které spoluhráči vytáhnou. Díky tomu je výjimečně snadné udržovat měřidlo třídy naplněné polem.

Napadení techniky rozchodní plnění

Ti, kteří používají třídu útoků. Konečně, skóre zabití blízkého dosahu také zaplní techniku ​​techniky Assault Class.

Ghost Recon Breakpoint - vyplnění techniky

Panther technika rozchodní výplň

Stejně jako další dvě třídy, které jsme již zakryli, obdrží panter také body na jeho třídní techniku, kdykoli způsobí poškození nebo zabíjení nepřátelských dronů. Také jakékoli zabití blízkého dosahu, stejně jako zabití z utajení, zvýší počet bodů, které hráči dostávají směrem k jejich technice.

Sharpshooter Technique Gauge plnič

Nakonec mohou hráči vyplnit měřidlo techniky ostrostřelců tím, že způsobí poškození a zabíjení nepřátelských dronů, stejně jako bodováním headshotů a zabití na dlouhé vzdálenosti. Jen se ujistěte, že své výstřely zarovnejte, než je vezmete, protože nechcete, aby nepřítel zaútočil.

Nyní, když jsme diskutovali o každé z tříd dostupných v bodu zlomu, mělo by být pro hráče mnohem snazší určit, která třída by měli hrát jako první, když se tento týden potápí do Auroa. Sledujte zbytek našeho průvodce rozbití duchů Recon Recon, abyste mohli další pomoc dobýt nepřátelské základny a nalezení nových plánů zbraní.

Joshua je držitelem bakaláře výtvarných umění v kreativním psaní a zkoumá svět videoher tak dlouho, jak si pamatuje. Užívá si vše od rozsáhlých RPG až po malé, kousnutí indie drahokamy a vše mezi tím.

To jsou třídy duchů recon recon a jak je změnit

Jak změnit třídy bodu zlomu

Která ze čtyř tříd Recon Recon Breakpoint, které si vyberete, bude definovat vaši trudge po ostrově Auroa. Protože se jedná o hru Ubisoft, vaše hratelné prostředí je poměrně velké, se spoustou věcí, takže tu budete chvilku.

Naštěstí můžete kdykoli změnit třídu v bodu zlomu, pokud víte, jak na to, což výrazně snižuje tlak na vás, když vytváříte svou postavu. Tímto způsobem můžete ve hře sólo jako hráč na útok s vysokým poškozením v raných fázích a přeměnit se na ostrostřelce, který poskytuje koordinované pokyny a ničivé palebné síle shora. Jen se ujistěte, že víte, jak zadržet dech v bodu zlomu, nejprve.

Takže tady rozkládám každou ze hratelných tříd přestávky Ghost Recon Breakpoint a jak je změnit, takže se můžete dostat přímo do akce a osvěžit své tropické vojáky, kdykoli máte chuť.

Všechny třídy recon -bodů Ghost Recon

Čtyři třídy Breakpoint jsou Field Medic, Sharpshooter, Assault a Panther. Níže je jedinečná položka, kterou má každá třída, jejich hlavní technika a výkony, které musíte dosáhnout, abyste vyplnili měřidlo techniky.

Útok

Technika: Skutečná štěrk – redukce záznamů a odolnost proti poškození. Zabíjí léčení a prodlužování trvání
Položka:
Plynový granát-ručně hodené ovládací zařízení oblasti: škody v průběhu času
Proficience:
Odolnost (mimořádně zdraví), Útočná odbornost (bonusy s útočnými puškami a brokovnicemi
Výplňový výplň techniky:
Zabíjení a poškození způsobilo drony, zabíjel výbušniny, zabíjení blízkého dosahu

Panter

Technika: Cloak & Run – Disappear za kouřovou clonu
Položka:
Maskovací sprej – samotné použití: vykresluje uživatele nedetekovatelnému drony
Proficience:
Ve stínu (Bonus Stealth), rychlé kroky (rychlejší rychlost pohybu), tichá smrt (potlačovače na pistolích a samopalcích nesmírají poškození)
Výplňový výplň techniky:
Zabíjení a poškození způsobilo drony, zabíjel v utajení, zabíjení blízkého dosahu

Field Medic

Technika: Léčení Dron – Heals and Revives Friendly Team Mates
Položka:
Medkit-ručně rozmístitelné zařízení: Zdraví zranění a získejte další zdraví
Proficience:
První pomoc (rychlejší oživení), Pallbearer (přenášejí těla rychlejší), Phoenix (může sebereviva)
Výplňový výplň techniky:
Zabíjení a poškození způsobilo drony, oživte spoluhráče, zabíjejí spoluhráči

Ostrostřelec

Technika: Armor Buster-High-Penetration Cullets s bonusovým poškozením a rychlostí čenichu
Položka: Senzorové launcher – vyřízené zařízení: Označuje nepřátele ve velké oblasti
Proficience: Hluboké plíce (delší kontrola dechu při zaměření) Znalost dlouhého doletu (bonusy s odstřelovacími puškami a DMR)
Výplňový výplň techniky: Zabíjení a poškození způsobilo drony, zabití headshot, zabití na dlouhé vzdálenosti

Jak změnit třídy v bodu zlomu

Pokud jste unaveni ze své současné třídy nebo fantasticky hraní podpůrné role, nyní se vaši přátelé přihlásili, můžete změnit třídy v Breakpoint’s Bivouacs. V těchto hrubých a připravených stanech můžete udělat řadu věcí, které se můžete připravit na další misi, ale budete potřebovat body dovedností, abyste utratili, pokud chcete odemknout novou třídu. To můžete udělat na kartě „Skills“ v hlavní nabídce.

Za předpokladu, že jste to udělali, můžete změnit svou třídu v části „Tactics“ v nabídce Bivacac. Zde je několik dalších věcí, které můžete udělat při nastavování tábora:

 • Koupit a prodávat zbraně
 • Vytvoření vozidel
 • Řemeslné předměty a potravinářské příděly
 • Zahajte přípravy na řadu předběžných buffů
 • Změňte čas na den nebo noc (jak zabalíte svůj stan)

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.