Jaké jsou nájezdy v moderní válce 2? Jak hrát, datum vydání a další, Modern Warfare 2 RAIDS: Co lze očekávat

Modern Warfare 2 RAIDS: Co lze očekávat

První epizoda, zvaná Atomgrad, bude zahrnovat kapitán Price, Kyle „Gaz“ Garrick a Farah na hledání nalezení svých chybějících spojenců v Urzikstanu, kde objevují něco „ponuré“ v podzemním bunkru. Tři operátoři budou infiltrovat vysoce utajované zařízení, které je silně střeženo za odhalení tajemství a získání Intel.

Jaké jsou nájezdy v moderní válce 2? Jak hrát, datum vydání a další

Call of Duty: Modern Warfare 2 nedávno představila svou sezónu 1 znovu načtená plán obsahu a odhalil významné podrobnosti o tom, co by fanoušci měli očekávat v nadcházející aktualizaci. Mezi četnými novými funkcemi přicházejícími do hry jsou fanoušci obzvláště nadšeni o jednom režimu – Special Ops Raid.

Special Ops Raid, nebo jednoduše Raid, je nový režim, který bude k dispozici s opětovným načtením sezóny 1. Stručně řečeno, je to režim kooperace, kde se hráči spojí se dvěma ze svých přátel, aby dokončili cíle mise.

Call of Duty #Mwii a #Warzone2 Season 01 ReloadEd Přichází 14. prosince s::

�� vůbec první epizoda Raid
náklad
Noví operátoři: Gaz a Klaus
Režim Warzone Cup Limited-Time
Mnohem víc

Režim RAID Modern Warfare 2 bude žít společně s aktualizací sezóny 1, která dorazí letos 14. prosince v 10:00 PT pro PC (přes bitvu.Net and Steam), Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Tento článek se blíže podívá na nadcházející herní nájezd a relevantní podrobnosti o něm musí vědět.

Všechno fanoušci potřebují vědět o nájezdech v moderní válce 2

RAIDS bude součástí misí Special Ops. Budou však založeny na událostech kampaně Modern Warfare 2.

První epizoda, zvaná Atomgrad, bude zahrnovat kapitán Price, Kyle „Gaz“ Garrick a Farah na hledání nalezení svých chybějících spojenců v Urzikstanu, kde objevují něco „ponuré“ v podzemním bunkru. Tři operátoři budou infiltrovat vysoce utajované zařízení, které je silně střeženo za odhalení tajemství a získání Intel.

Režim je k dispozici pouze v triích a hráči nebudou moci naskočit do nájezdů v režimech sólo, duo nebo quad. Fanoušci mohou získat řadu odměn dokončením nájezdu. Jak je uvedeno v oficiálním blogu Call of Duty, hráči mohou odemknout Gaz a jeho konvojový operátor Skin dokončením Atomgradu. Navíc mohou vydělat několik kosmetických předmětů za objevování Intel v misi.

Na rozdíl od běžných speciálních operačních operací nebude tento režim přímo přístupný hráči a budou muset získat speciální úkoly RAID. Níže uvedená část zahrnuje úkoly zapojené do jejich získání.

Modern Warfare 2 RAIDS: Co lze očekávat

S první aktualizací v polovině sezóny pro moderní Warfare 2 a Warzone 2.0 přichází zbrusu nový herní režim: RAIDS. RAIDS jsou představeny Call of Duty s první epizodou pokles 14. prosince. RAIDS spadá do kategorie Special Ops Gameplay v rámci moderní Warfare 2. To znamená, že týmová práce a strategie budou klíčem k dokončení mise.

První epizoda uvolněných nájezdů Modern Warfare 2 je Atomgrad. V této epizodě Cena Farrah a Gaz narazili na nepřátelského bunkru.

Příběh pokračuje níže

Video YouTube

Dokončení tohoto náletu odemkne Gaz, který se použije jako operátor ve hře. Během nájezdu bude také skrytý Intel odemknout další kosmetiku ve hře. Hledáte spoluhráče, kteří by se zabývali prvním moderním nájezdem Warfare 2? Stáhněte si aplikaci Z League a najděte spoluhráče s podobnými styly a zájmy, když používáte funkci týmu!

Jak získat přístup k moderní válce 2 RAIDS

Chcete -li získat přístup k nájezdu, budete muset získat přiřazení RAID. Při spuštění budou 3 způsoby, jak získat přiřazení RAID:

– Dokončete konkrétní denní výzvu buď v multiplayeru nebo speciálních ops.

Příběh pokračuje níže

– Umístěte do Top 20 do jakéhokoli Warzone 2.0 Battle Royale Playlist.

– V DMZ použijte vrtulník s konečným extraktem s nejméně 30 000 $ v hotovosti.

Příběh pokračuje níže

Jakmile získáte úkol RAID, budete mít vy a váš tým ze tří jednoho týdne na dokončení nájezdu.

Hledáte squadmates, kteří by řešili první nájezd? Stáhněte si aplikaci Z League, kde se můžete zaregistrovat na turnaje, zveřejnit své hlavní body a najít spoluhráče pomocí funkce LFG!

Příběh pokračuje níže

Příprava na nájezdy

RAIDS spadá do kategorie Special Ops. To znamená, že budou používat stejné soupravy jako současné mise Special Ops. Symy můžete vyrovnat tím, že vyděláváte týdenní hvězdy hrající různé speciální mise Ops. Vyrovnávání sad UP vám umožní získat více pasivních výhod při hraní speciálních ops nebo nájezdů. Mít soupravu na vysoké úrovni vám může poskytnout obrovskou výhodu, pokud jde o dokončení moderních nájezdů na válku 2.

Příběh pokračuje níže

Režim DMZ Warzone 2 vytvořil pro hráče, kteří hledali něco jiného než standardní Battle Royale, vzrušující zážitek z PVE (podívejte se na náš článek s tipy, jak začít s DMZ). Modern Warfare 2 Raids přidává další vzrušující příležitost k týmu a zaujmout taktický přístup k Call of Duty!

Modern Warfare 2 RAID: nový režim vysvětlil

Zde je vše, co byste měli vědět o novém režimu v Modern Warfare 2.

Podle Karan Pahuja Naposledy aktualizováno 26. června 2023

Call of Duty Modern Warfare 2 má mnoho nadcházejících nových herních režimů a nájezd je jedním z nich. Hráči jsou nadšeni novými režimy oznámenými na tweetu vývojáři. Nejen, že v Spec Ops jsou mise dvou hráčů, ale také některé informace dostupné pro nájezdy. V této příručce se tedy dozvíme vše, co je zatím známo o novém režimu RAID v COD MW2.

Jaký je režim RAID v Modern Warfare 2?

Co je režim RAID v COD MW2 a kdy je datum vydání

RAID je nadcházející herní režim 3v3, který se očekává, že se uvolní po spuštění hry. Podle oficiálního tweetu od @Volání povinnosti „Zcela nový nájezd do režimu, který je k dispozici po spuštění, testuje týmovou práci a strategické, mění se mezi zápasy intenzivního boje“.

Takže rozebrání bodů, největší věcí, kterou si všimnete, je řešení hádanek mezi bojovou částí. Je bezpečné předpokládat, že na rozdíl od obvyklého zápasu smrti nebo vyřazení režimu nebude cíl něco tak jednoduchého, jako je jen eliminování nepřátel. I když to říká mezi zápasy, takže si můžete být jisti, že zbraň nebude úplně vyloučena.

Důraz je také kladen na týmovou práci a strategickou část. Hra tedy povzbudí párty s přáteli, aby pomohla lepší koordinaci a týmové práci. A pokud nemůžete hrát s přáteli, měli byste během zápasů v tomto režimu použít alespoň více komunikací. A konečně, to, na co se strategická část odkazuje, je ještě nalezeno.

Kdy vydá RAID režim?

Jak bylo uvedeno výše, Režim RAID bude k dispozici po spuštění hry. A Modern Warfare 2 vyjde 28. října 2022. Můžeme tedy očekávat, že režim RAID bude k dispozici ve stejném datu, nebo možná po několika dnech nebo týdnech, s nějakou budoucí aktualizací.

To pokrývá tuto příručku o tom, jaký bude režim RAID v Modern Warfare 2 a kdy se uvolní. Pokud se chcete dozvědět o dalších režimech v této hře, podívejte se na naše další průvodce Všechny herní režimy, Jaký je režim DMZ, a Jak hrát knock -out. A pro pomoc s dalšími tématy v této hře podívejte se na naše Modern Warfare 2 průvodci.