Jaké jsou pět nejlepších velkých speciálních nákladových skladů, které mají vlastnit: Grand Theft Auto V общие обсуждения, vozidlo sklad gta 5: vše, co potřebujete vědět – Gamerz Gateway

Vozidlo sklad GTA 5: Vše, co potřebujete vědět

Technicky Terrorbyte funguje, ale pouze na veřejných sezeních. Doufejme, že tento dohled brzy napraví.

Jak koupit sklad GTA 5

11 авг. 2022 в 23:50

Автор соообщения: SilentHero

Provozuji arkádu La Mesa a pouze zdroj pro Darnel Bros a Logistics Depo.
Moje další velké skladby jsou chodci a synové, velkoobchodní nábytek a cypřiš.

Při broušení se věnujte pouze darnelům a logistice a nastavte teror podle logistiky. Protože terabajte v tuto chvíli nefunguje, použijte arkádu.

Když děláme Lupe toto nastavení, funguje dobře, protože všechny skladby jsou v pěkné linii, která začíná v mé arkádě La Mesa a končí posledním skladem poblíž arény.

Nahrazuji své vinewood pro Walker a Sons, Lupe Sourcing to způsobil, že je příliš pohodlný a Vinewood se cítil příliš mimo cestu.

Technicky Terrorbyte funguje, ale pouze na veřejných sezeních. Doufejme, že tento dohled brzy napraví.

12 авг. 2022 в 0:44

Vozidlo sklad GTA 5: Vše, co potřebujete vědět

Sklad vozidla GTA 5

V GTA 5 mají hráči generálních ředitelů možnost zakoupit si vozidlo, podobně jako o tom, jak si mohou koupit speciální nákladní sklady. Mohou to udělat výběrem možnosti „vozidlo nákladu“ na počítači u svého generálního kancelářského stolu pomocí systému SecuroServ System. Když si člověk koupí sklad vozidla, může z něj vzít a prodávat auta jako generální ředitel.

Každý člověk může mít pouze jeden sklad vozidla. Tyto úložné budovy mohou udržovat až 40 odcizených automobilů z cíle a je k dispozici mnoho různých typů. Můžete zkontrolovat, kolik vozidla je k dispozici tím, že přejdete na oficiální web kanceláře organizace. Sklad vozidla je v bezpečí před útoky počítačových znaků nebo hráčů.

Sklad vozidla má pod ním prostor, který je speciálně vyroben pro ukládání osmi nových speciálních vozidel.

Sklad vozidla GTA 5 – Nastavení interiéru

Vnitřní rozložení každého skladu je stejné, přičemž jedinou variantou jsou interiérové ​​dekorace, které lze přidat během procesu nákupu nebo následně vymalovat.

Interiéry skladů automobilu zahrnují pracoviště s notebookem, spací čtvrti, automat a šatník pro výměnu oblečení. Obchod s mod na druhé straně budovy se používá pro údržbu a pro úpravu automobilů pro zvláštní prodej. (Jediný čas, kdy hráč interaguje s obchodem s mod. K dispozici je také podzemní oblast skladování pro jedinečné automobily zavedené v aktualizaci.

Různé nástroje a vybavení jsou rozptýleny po celém interiéru, některé se opakovaly z jiných workshopů, jako jsou Customs Los Santos a Bennyho původní motorové díla, zatímco jiné jsou zcela nové. Mezi použitými nástroji patří zařízení, napájecí kov, tvrdý stojan, Strokemaster a Flint. V závislosti na vnitřním motivu se změny barvy různých zařízení, zejména skladovacích zařízení.

Sklad vozidla GTA 5 – Možnosti interiéru a variace

Tři vnitřní volby nemění strukturu nebo objekty použité uvnitř budovy, ale místo toho zcela předělat stěny, podlahy a barevné schéma.

Například „základní“ (standardní) volba má rozdrcený vzhled a půjčuje si grafiku z Hayes AUTOS.

Volba „Urban“ má na stěnách okrasné graffiti a je o něco více opotřebovanější a vyblednější než přednastavený design. „Značková“ volba je nejčistší z parta, s modrou podlahou a bílou/fialovou stěnou. Kromě uklizeného vzhledu jsou různé plakáty, včetně obchodních značek vozidel, jako jsou Mammoth, Declasse, Albany a Willard, stejně jako různé společnosti související s automobily, jako jsou Atomic, Fukaru, Chepalle a Sumo, pozastaveny ze zdí.

Sklad vozidla GTA 5 – Použití

Sklady vozidel jsou potřebné v Los Santos a Blaine County pro skladování dodaných automobilů. Vozidla jsou zde udržována, dokud se generální ředitel nerozhodne prodat. (Podléhá předmětu doby chlazení podle potřeby). Budova má malou místnost s notebookem, který umožňuje hráči přistupovat k webové stránce AD-Hawk AUTOS a prodávat auta, která shromáždili prostřednictvím nákladových úkolů vozidla.

Běžná místa

 • Sklad Cypress Flats
 • Davis Warehouse
 • Sklad El Burro Heights
 • Sklad Elysian Island
 • La Mesa Warehouse
 • La Puerta Warehouse
 • Lsia Warehouse
 • Lsia Warehouse
 • Murrieta Heights Warehouse

Zabalte to všechno

V GTA 5 mohou generální ředitelé získat sklad vozidla výběrem možnosti „vozidla“. Najdete ji na počítači u stolu generálního ředitele v systému SecuroServ. Hráči mohou vzít auta, která jim nepatří a prodávat je. Mohou také uložit až 40 odcizených aut ve skladu. Ve skladu je tajná místnost, která pojme osm nových speciálních vozidel. V Los Santos a Blaine County je k dispozici devět budov. Ceny automobilů se mohou změnit na základě toho, kde jsou a jak snadné je přivést je nebo je vyjmout. Hráči nesmějí zaparkovat vlastní auta uvnitř skladů, i když sklady mají uvnitř různé vzory. Jedinou cenou pro tuto nemovitost je poplatek 50 $ za údržbu garáže.

Speciální nákladní sklady

Speciální nákladní sklady - GTA Online Vlastnosti

Sklady se používají k ukládání Speciální náklad, a alespoň jeden je vyžadován k zahájení nákupu a prodávání speciálních nákladových misí. Hráč musí být generálním ředitelem organizace a vlastnit kancelář, aby si mohl koupit sklad prostřednictvím Special Cargo Network SecuroServ, který je přístupný u počítače na stole v kanceláři v kanceláři.

Existují Tři různé typy skladů: Malé, střední a velké. Malé skladby mohou ukládat celkem 16 beden, střední sklady mohou ukládat 42 beden a velké sklady mohou ukládat 111 beden. Maximální množství skladů, které může hráč koupit Pět, bez ohledu na velikost.

Sklad se objeví s komerčními regály pro uložení beden. Budova může být občas přepadena a organizace bude muset chránit zboží před odcizením. Akcie lze monitorovat na hlavním portálu v kanceláři organizace.

Malé sklady

 • Speciální skladování nákladu: 16 bedny
 • Cenové rozpětí: 250 000 až 400 000 $