Jaký motor používá legendy vrcholu?, Jaký herní stroj používá legendy Apex?

Jaký herní stroj používá legendy Apex

Další skvělý obsah Apex Legends naleznete v našem průvodci o nejlepších KeyBinds pro Apex Legends.

Jaký motor používá legendy vrcholu?

Apex Legends byl vyvinut společností Respawn Entertainment a byl vydán v roce 2019.

Respawn použil vysoce upravenou verzi populárního ventilového motoru k vývoji vrcholových legend.

Apex Legends vyšla na PC, PlayStation 4 a Xbox One v únoru 2019. Respawn Entertainment vyvinula Apex Legends a hra byla vydána mateřskou společností Respawn EA (Electronic Arts). Respawn byl známý pro sérii Titanfall před tím, než byl poklepán EA pro Apex Legends. Respawn Entertainment použila verzi zdrojového motoru při vývoji Apex Legends.

Vývojový modul pro Apex Legends Respawn Entertainment

Podle Eurogamera použil Respawn Entertainment vysoce upravený zdrojový motor pro vrcholové legendy. To umožnilo vývojáři vytvořit řadu vylepšení dodat velkou, rozsáhlou mapu s rozsáhlými vzdálenostmi. Zdrojový motor byl vyvinut ve Valve v roce 2004. Stejný motor byl použit k vývoji populárních ventilových her v sérii Counter-Strike, Half-Life a Portal. Ostatní vývojáři použili zdrojový motor k vytváření her, jako je povstání a Stanley Parable.

Mobilní verze Apex Legends byla vyvinuta pomocí Unreal Engine 4 od Studios Lightspeed Studios, která společně vyvinula mobilní verzi s Respawn Entertainment.

Respawn začal pracovat na vrcholech legend na konci roku 2016. Vydání hry v roce 2019 bylo překvapením pro mnohé, kteří předpokládali, že Respawn Entertainment pracuje na třetí hře v sérii Titanfall. Hry Apex jsou založeny na Titanfall Universe a zahrnují několik zbraní a upravenou verzi jiného obsahu (jako je Pathfinder’s Grapple) z Titanfall 2.

Téměř dva roky před vydáním Apex Legends Despawn debutoval Playtest v novém herním režimu Titanfall s názvem „Survival“, kde by piloti a Titani bojovali proti Battle Royale Style. Do října 2017 byly vyvinuty první verze Gibraltaru, Bloodhound a Wraith a do listopadu 2017 začaly respawn na mapě, která by se nakonec nazývala Kings Canyon s 50 hráči. Název hry se změnil z „Survival“ na „Apex Predator“. Hra prošla řadou dalších změn, než se stala vrcholovými legendami, které dnes známe a milujeme. Respawn Entertainment v současné době pracuje na Star Wars Jedi: Fallen Order.

Jaký herní stroj používá legendy Apex?

Jaký motor používá legendy vrcholu

Gamezo

Apex Legends je hra s více platbami a používá pro mobilní verzi samostatný motor. Přečtěte si dále a zjistěte, co Apex Engine Apex Legends používá na PC, mobilních a konzolách.

Apex Legends Engine na PC a konzolech

Apex Legends používá zdrojový motor který byl těžce upraven a tlačen na své limity respawn zábavou, podle více zdrojů. Abychom tomu zabránili, Respawn musel provést určité kompromisy, včetně úpravy dynamického rozlišení displeje, což má za následek kapky FPS na konzole a bramborových počítačích.

Možná si vzpomenete na tento motor z titulů Valve, například Counter-Strike: Global Offensive, Portal and Half-Life Series, L4D Series a mnoho dalších. Kromě toho se pro Titanfall 2 použilo stejný použitý pro legendy Apex.

Software Unreal Engine 4

Apex Legends Engine on iOS a Android

Studios Lightspeed, vývojáři mobilní verze Apex Legends, museli používat různé herní motory pro iOS a Android. K řešení této obtížnosti použili Epic Games vyzkoušeni a testovaný Unreal Engine 4, který jim umožnil vytvořit hru na obou platformách současně s pouze drobným změnami specifickým pro každý OS.

Kromě toho, vývoj hry v motoru Unreal 4 umožňuje přenos stejné hry na jakoukoli jinou platformu, včetně VR verze.

Marko Kulundzic je se sídlem v Novi Sad, Srbsko, spisovatel průvodců v Gamezo. Kromě toho, že je velkým fanouškem videoher, má také umění, hudbu, skateboarding a trávení času v přírodě.

Herní stroj používaný Apex Legends vás může překvapit

Scéna vykreslená herním enginem Apex Legends

FPS Champion

Apex Legends je divoce populární střelec pro více hráčů publikovaný společností Electronic Arts. Zatímco většina by předpokládala, že to znamená, že Apex Legends byl vytvořen pomocí proprietárního herního motoru EA, nesprávní. Apex Legends byl vyvinut pomocí veřejně dostupného herního motoru vyvinutého konkurentem na EA.

Jakou hru používají legendy Apex? Proč bylo toto rozhodnutí učiněno? Přečtěte si více a zjistěte to!

Co je to herní engine?

Na své nejzákladnější úrovni je herní stroj kusem softwaru, který poskytuje základní infrastrukturu potřebnou k vytvoření videoher. To zahrnuje věci, jako je vykreslovací motor pro generování grafiky, fyzický motor pro simulaci realistických interakcí a zvukový motor pro generování zvuku.

Herní motory však také obvykle poskytují řadu dalších funkcí, jako jsou nástroje pro design úrovně, animace znaků a umělá inteligence. Nejlepší herní motory se neustále vyvíjejí a poskytují vývojářům výkonnější a efektivnější způsoby, jak vytvořit hry svých snů.

Zatímco vývojáři her mohou vytvářet své hry od nuly nebo z nového, plně vlastního motoru, vývoj her doposud dozrál, že se od nuly zřídka provádí zřídka. Téměř všechny hry Indie a AAA, včetně legend Apex, jsou vyrobeny z dobře rozvinutých herních motorů.

Jaký je herní stroj používaný v Apex Legends a proč je to důležité?

Apex Legends používá zdroj, který se také používá v populárních hrách, jako je poločas 2 a Counter-Strike: Global Offensive. Zdrojový motor byl vyvinut společností Valve Corporation, přesto Apex Legends vydává společnost Electronic Arts.

Zdá se, že rozhodnutí využívat veřejně dostupný zdrojový motor předchází EA akvizici Apex Legends. Předtím vývojáři Battle Royal Game neměli přístup k vlastnímu proprietárnímu hernímu enginu EA nebo jiným zdrojům, takže začali pracovat s tím, co bylo k dispozici.

Zatímco zdrojový motor není dnes nejpokročilejším herním motorem, je známý pro svou vysoce přizpůsobitelnou povahu, což dává vývojářům velkou kontrolu nad tím, jak jejich hra vypadá. Apex Legends to využívá ve svůj prospěch, s velmi čistým a barevným uměleckým stylem. Hra také těží z vynikajícího fyzického systému motoru, což má za následek velmi plynulý a rychle se rozvíjející herní zážitek.

Přepracování celé hry jedním z vlastních motorů EA by pravděpodobně vyžadovalo příliš mnoho zdrojů a nestojí za to námahu. Apex Legends běží dobře a je milován svými hráči tak, jak jsou. EA musí přijít na to, neopravit to, co není rozbité.

Další pozoruhodné hry vytvořené se zdrojovým motorem

Kromě Apex Legends a výše uvedené Counter-Strike: Global Offensive and Half-Life 2 byl zdrojový motor použit v řadě dalších populárních her. Tyto zahrnují:

  • Vlevo 4 mrtvé
  • Týmová pevnost 2
  • Portál
  • Titanfall 2

Zdrojový motor je všestranný a výkonný herní stroj, který se používá k vytvoření široké škály her.

Herní stroj používaný v Apex Legends Mobile je jiný

Apex Legends Mobile používá jiný herní stroj než verze PC a konzoly. Mobilní verze je vyvinuta společností Tencent’s Lightspeed & Quantum Studios Group. Lightspeed & Quantum mají zkušenosti s vývojem mobilních her.

Jsou také zodpovědní za další masivní hru pro více hráčů: PUBG Mobile. Publikováním Apex Legends Mobile, Lightspeed & Quantum se ztuhli jako králi mobilního, Battle Royale Games Žánr.

Studia LightSpeed ​​a Quantum použila jiný herní stroj než zdrojový motor k vytvoření mobilních zařízení Apex Legends. Použili Unreal Engine 4 k vývoji Apex Legends Mobile.

Toto rozhodnutí bylo učiněno, protože měli mnohem více zkušeností s Unreal Engine. Kromě toho je neskutečná obvykle považována za úplnější herní stroj pro vývoj mobilních telefonů než zdroj.

Závěr

Motor Apex Legends je zdrojový herní stroj, který byl pravděpodobně vybrán, protože je přizpůsobitelný a dostupný všem. Apex Legends Mobile používá Unreal Engine 4, který se běžně používá pro mobilní vývoj.

Oba motory jsou výkonné a byly použity k vytvoření řady populárních her. Co si myslíte o výběru Entertainment Respawn? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Další skvělý obsah Apex Legends naleznete v našem průvodci o nejlepších KeyBinds pro Apex Legends.

John hraje videohry téměř 30 let. Od dnů Sim Ant dosud byl fanouškem téměř všech žánrů videoher, včetně her FPS. Jako projekt Passion převzal hlášení o nových a starých hrách a opravdu si užívá, že je schopen informovat a vést další stejně smýšlející hráče.